כמנהלת הפורום ברצוני לציין הערה חשובה - פורום מיסטיקה - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

תמונה

כמנהלת הפורום ברצוני לציין הערה חשובה

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 20/12/2009 - 14:11

בס"ד.

שלום לכולם,

חשוב לי מאוד לציין שהעובדה שאני מנהלת את הפורום - לא אומרת שאני מסכימה עם כל התכנים המתפרסמים בפורום (למשל "ימי שתיקה", ושאר סדנאות מסוימות שמתפרסמות כאן) השימוש במידע הוא על אחריותו של המשתמש. בנוסף - איני ממליצה לעסוק בתכנים אלו מטעמי דת (וגם מסיבות מסטיות) אך אני משאירה את המידע בשביל אותם אנשים שזה עשוי לעניין אותם תמונה מצורפת

המשך קריאה נעימה,

מנהלת פורום מיסטיקה :)

לפני כל הצחוקים... הכי חשוב : הקב"ה אני אוהבת אותך! :]
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#2 FULL ON THE HILL

FULL ON THE HILL

כסף

• חסומים
  • 2211 הודעות:

פורסם 20/12/2009 - 15:02

את לא צריכה להסכים עם מה שכותבים בפורום שלך. את צריכה לצנזר כשזה עובר את גבול הטעם הטוב/פרסום שיקרי/פרסומות וכ"ו אבל ההודעה שלך מעידה על זה שאת ילדה טובה והראש שלך מבחינת ניהול פורום נמצא במקום הנכון .עלי והצליחי
Until the philosophy which hold one race Superior and another inferior Is finally and permanently discredited and abandoned . Everywhere is war, me say war.That until there are no longer first class And second class citizens of any nation.Until the colour of a man's skin Is of no more significance than the colour of his eyes. Me say war .That until the basic human rights are equally Guaranteed to all, without regard to race Dis a war

BOB MARLEY-WAR

#3 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 20/12/2009 - 15:57

את לא צריכה להסכים עם מה שכותבים בפורום שלך. את צריכה לצנזר כשזה עובר את גבול הטעם הטוב/פרסום שיקרי/פרסומות וכ"ו אבל ההודעה שלך מעידה על זה שאת ילדה טובה והראש שלך מבחינת ניהול פורום נמצא במקום הנכון .עלי והצליחי

אם משהו היה עובר את גבול הטעם הטוב כמובן שהייתי מצנזרת, אבל היה חשוב לי להבהיר שאני לא תומכת בתכנים מסויימים שמתפרסמים כאן ע"י אחרים.

ותודה רבה יקירי תמונה מצורפת
לפני כל הצחוקים... הכי חשוב : הקב"ה אני אוהבת אותך! :]
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים