מעבר לתוכן

יש כזה דבר??!

• נושא נעול נושא זה נעול
9 replies to this topic

#1 אורח - מישהי

אורח - מישהי
  • אורחים

פורסם 07/06/2010 - 15:07

שלום,
רציתי לדעת אם יש כזה דבר קריאת מחשבות.
ראיתי פעם מופע של רוני מרכוס, וזה היה מרשים מאוד, ורציתי לדעת אם הדברים שהוא עושה הם אמיתיים או לא...
אם יש כזה דבר, אז איך אפשר לפתח אותו?
תודה.

#2 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 07/06/2010 - 18:10

שלום,
רציתי לדעת אם יש כזה דבר קריאת מחשבות.
ראיתי פעם מופע של רוני מרכוס, וזה היה מרשים מאוד, ורציתי לדעת אם הדברים שהוא עושה הם אמיתיים או לא...
אם יש כזה דבר, אז איך אפשר לפתח אותו?
תודה.

שלום רב,

יש דבר כזה קריאת מחשבות! אך.... לא ברמה שאת חושבת. כלומר לא ניתן "לשמוע" את מה שחושב האדם ככה סתם, אלא שואלים אותו שאלה - ואז כאשר הוא חושב ניתן להגיד לו על מה. "תחשוב על טראומה שאתה פוחד ממנה", "תחשוב על קלף/מספר מ1 עד 10" וכו'.

הרבה אנשים בעלי אינטואיציות מפותחות יכולים להרגיש - את מה שהאחר מרגיש (מעבר לאמפתיה) למשל להרגיש לאיזה גבר בחורה נמשכת מתוך מבחר של 10 גברים. קוסמים למיניהם במופעים נעזרים ברמזים של שפת גוף, אינטואיציה, התנהגות כללית וכדומה. לא מדובר ב"קריאת מחשבות" כפי שמציגים בסרטים. ניתן לפתח את זה באמצעות התנסות מרובה וממושכת בטלפתיה, למידה על התחום, מדיטציה ועוד. יש לציין שיש אנשים שיותר מוכנים לזה (נולדו עם יכולת תקשור, יכולות מיסטיות אחרות) ויש אנשים שפחות רוחניים ולהם יהיה מאוד קשה ואולי כמעט בלתי אפשרי לעשות זאת.

בברכה,

מנהלת פורום מיסטיקה :)
לפני כל הצחוקים... הכי חשוב : הקב"ה אני אוהבת אותך! :]
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#3 אורח - מישהי

אורח - מישהי
  • אורחים

פורסם 08/06/2010 - 15:22

שלום
שמעת פעם על רוני מרכוס?
האם הדברים שהוא עושה הם אמיתיים?

#4 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 09/06/2010 - 15:08

שלום
שמעת פעם על רוני מרכוס?
האם הדברים שהוא עושה הם אמיתיים?

שלום :]

הדברים שהוא עושה (והעוסקים בתחום זה בכלל) חלקם אמיתיים וחלקם מבוססים על אחיזת עיניים (מהירות תנועה וכך ממקדים את תשומת הלב של הצופה במקום X כאשר הוא מסתיר את המתבצע במקום Y), קריאת שפת גוף, כל מיני "טריקים" של קוסמים ועוד.

לגבי תופעות על טבעיות - מדוע הן לא-טבעיות ? הרי זה טבעי שיש נשמה בתוך הגוף ולה מימד רוחני, הגוף שייך למימד גשמי. כאשר מתבצעים דברים במימד הרוחני - יש אנשים המכנים זאת כ"על-טבעי". הכל תלוי עד כמה האדם מחובר למה שיש לנשמה להגיד. יש כאלה השואבים כוחות מעולם הטומאה - וזה מאוד מאוד מסוכן לנשמה (תוכלי למצוא על זה חומר בחיפוש אחר המילים "סטרא אחרא" - הצד האחר). ויש כאלה שבניגוד (לשאיבה) הם פשוט מקבלים את הכוחות מעולם הטהרה (הצד הלבן) וזה מתרחש כאשר הנשמה טהורה, אצל צדיקים למשל יש כוחות (בשפת העם "על טבעיים") עצומים יותר מכל אדם רגיל. בגלל הקדושה שבהם. ממליצה לך לחפש "מעשי ניסים של צדיקים" ולקרוא על כל מה שהם ביצעו (לטובה כמובן) באמצעות כוח התורה.

:)
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#5 adiabr

adiabr

משתמש באימונים

• רשומים
  • 62 הודעות:

פורסם 15/10/2010 - 11:57

שלום :]

הדברים שהוא עושה (והעוסקים בתחום זה בכלל) חלקם אמיתיים וחלקם מבוססים על אחיזת עיניים (מהירות תנועה וכך ממקדים את תשומת הלב של הצופה במקום X כאשר הוא מסתיר את המתבצע במקום Y), קריאת שפת גוף, כל מיני "טריקים" של קוסמים ועוד.

לגבי תופעות על טבעיות - מדוע הן לא-טבעיות ? הרי זה טבעי שיש נשמה בתוך הגוף ולה מימד רוחני, הגוף שייך למימד גשמי. כאשר מתבצעים דברים במימד הרוחני - יש אנשים המכנים זאת כ"על-טבעי". הכל תלוי עד כמה האדם מחובר למה שיש לנשמה להגיד. יש כאלה השואבים כוחות מעולם הטומאה - וזה מאוד מאוד מסוכן לנשמה (תוכלי למצוא על זה חומר בחיפוש אחר המילים "סטרא אחרא" - הצד האחר). ויש כאלה שבניגוד (לשאיבה) הם פשוט מקבלים את הכוחות מעולם הטהרה (הצד הלבן) וזה מתרחש כאשר הנשמה טהורה, אצל צדיקים למשל יש כוחות (בשפת העם "על טבעיים") עצומים יותר מכל אדם רגיל. בגלל הקדושה שבהם. ממליצה לך לחפש "מעשי ניסים של צדיקים" ולקרוא על כל מה שהם ביצעו (לטובה כמובן) באמצעות כוח התורה.

:)

לפי ידעתי, ישנם מספר אתרים שמוכרים פשוט טריקים (הטובים די יקרים) אך המבוססים על מדע (לא כולם מודעים לאילו דברים המדע יכול לגרום). ראיתי ממש פטנט שרוני מרכוס השתמש בו לקסמיו.
אני לא בטוח ששאר הטריקים שהוא משתמש בהם אינם לקוחים מאתר זה או אחר או שלחילופין אולי יש לו "כוח" כזה או אחר :). (דוגמאות למה שניתן למצוא באתרים: ניפוץ כוס מרחוק, נגיעה ללא נגיעה, עיקום כפיות וכד')

#6 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 15/10/2010 - 14:39

לפי ידעתי, ישנם מספר אתרים שמוכרים פשוט טריקים (הטובים די יקרים) אך המבוססים על מדע (לא כולם מודעים לאילו דברים המדע יכול לגרום). ראיתי ממש פטנט שרוני מרכוס השתמש בו לקסמיו.
אני לא בטוח ששאר הטריקים שהוא משתמש בהם אינם לקוחים מאתר זה או אחר או שלחילופין אולי יש לו "כוח" כזה או אחר תמונה מצורפת. (דוגמאות למה שניתן למצוא באתרים: ניפוץ כוס מרחוק, נגיעה ללא נגיעה, עיקום כפיות וכד')

נשמע מגניב ביותר, אשמח אם תוכל לתת כתובת של אתר כזה כי זה נשמע לי ממש מעניין :}

#7 adiabr

adiabr

משתמש באימונים

• רשומים
  • 62 הודעות:

פורסם 15/10/2010 - 23:50

נשמע מגניב ביותר, אשמח אם תוכל לתת כתובת של אתר כזה כי זה נשמע לי ממש מעניין :}

יש לי בעיה לתת מכיוון שאז אולי אפגע בפרנסתו או בפרנסת אחרים ולכן אני מתלבט קשות.

נניח ואדם כלשהו יכנס לאתר הזה, ויראה את הטריקים שהוא\אחרים עושים, השאלה היא האם בעקבות כך הוא יחשוב שרוני או אחרים שרלטנים ובעקבות כך תיפגע פרנסתם? ולכן אני בדילמה.

#8 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 16/10/2010 - 20:02

יש לי בעיה לתת מכיוון שאז אולי אפגע בפרנסתו או בפרנסת אחרים ולכן אני מתלבט קשות.

נניח ואדם כלשהו יכנס לאתר הזה, ויראה את הטריקים שהוא\אחרים עושים, השאלה היא האם בעקבות כך הוא יחשוב שרוני או אחרים שרלטנים ובעקבות כך תיפגע פרנסתם? ולכן אני בדילמה.

OK, אני בהחלט מבינה את הלבטים. עדיף שלא תפרסם :)

#9 אורח - אלכס

אורח - אלכס
  • אורחים

פורסם 02/11/2012 - 19:36

בערך בדקה ה 15 של הסירטון מדברים על רוני מרכוס , האיש אינו בעל כוחות מיסטיים !

#10 אורח - levinzon@gmail.com

אורח - levinzon@gmail.com
  • אורחים

פורסם 02/11/2012 - 19:37

בערך בדקה ה 15 של הסירטון מדברים על רוני מרכוס , האיש אינו בעל כוחות מיסטיים !

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים