מעבר לתוכן

תמונה

מה פרוש חלום על נחש

• Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 אריאלה333

אריאלה333
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 17/02/2011 - 08:27

חלמתי שהיתי בבית לבד נחה במיטה, ואני רואה על הריצפה 2 עכברים משחקים, הרמתי את הראש וראיתי ממולי שתי נחשים ממש דומים, ניראו גדולים ואמיתים בצבע אפור כהה, יושבים ביחד מתחת לשולחן, לפתע אחד הנחשים זינק על העכבר ניסה ליתפוס אותו אבל העכבר ברח, והנחש זחל בחזרה למקומו מתחת לשולחן ליד הנחש השני, כל זה היה שתי מטר מלידי, זה היה בבוקר התעוררתי בבהלה, והלב שלי דפק במהירות זה הרגיש כ"כ אמיתי, אני מרגישה שהחלום הזה בא להגיד לי משהו, אף פעם לא חלמתי על נחשים, מה זה אומר?,

קראתי באינטרנט שנחש מראה על פרנסה?

#2 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 21/02/2011 - 23:09

חלמתי שהיתי בבית לבד נחה במיטה, ואני רואה על הריצפה 2 עכברים משחקים, הרמתי את הראש וראיתי ממולי שתי נחשים ממש דומים, ניראו גדולים ואמיתים בצבע אפור כהה, יושבים ביחד מתחת לשולחן, לפתע אחד הנחשים זינק על העכבר ניסה ליתפוס אותו אבל העכבר ברח, והנחש זחל בחזרה למקומו מתחת לשולחן ליד הנחש השני, כל זה היה שתי מטר מלידי, זה היה בבוקר התעוררתי בבהלה, והלב שלי דפק במהירות זה הרגיש כ"כ אמיתי, אני מרגישה שהחלום הזה בא להגיד לי משהו, אף פעם לא חלמתי על נחשים, מה זה אומר?,

קראתי באינטרנט שנחש מראה על פרנסה?

שלום רב,

חלמת חלום די ברור - כל החלום אכן סובב סביב ההיבט הכלכלי. ניתן לראות כאן בפירוש מאבק של קושי כלכלי והתגברות עליו, לפי החלום - עלייך לשמור היבט על דברים שאת אומרת לאחרים, כדי שהדברים לא יתגלגלו לאוזניים הלא נכונות. בנוסף, החלום מתאר עליות ומורדות במצב הכלכלי - עצם העובדה שהעכבר ניצל ולא מת, וגם הנחשים היו בחיים - מסמל על כך שתתגברי על מכשול כלכלי ומצבך הכלכלי ישתפר פלאים בעתיד הקרוב. חלום די טוב.

בברכה,
מנהלת פורום מיסטיקה :)
לפני כל הצחוקים... הכי חשוב : הקב"ה אני אוהבת אותך! :]
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#3 אורח - יובל

אורח - יובל
  • אורחים

פורסם 10/03/2012 - 12:16

חלמתי חלום מוזר בהתחלה הייתי בקמפינג עם משפחה והייתי על ערסל ואז שמתי קול תצטרף אלי תצטרף אלי אז אמרתח לא וקראתי שבשם של אח שלי ק ואמרתי אתה יכול לצאת ואז נפלו עלי עכבישים ועוד פעם הקול הלאמוכר אמר תצטרף אל צעקתי לא ואז השתנה המקום נעלמו מהמשפחה אז הייתי בחדר סגור בצבע אפור ועקרבים עקצו אותי אבל כל אחד שעקץ אותי מת וכך גם עם העכבישים ואבל זה כאב אבל לא עשה לי כלום ועוד פעם הקול אמר תצטרף אלי ואמרתי לא ואז המקום לא התנה רק היו גופות של עקרבים ונכנסו נחשים שהם היקישו או חצי שחורים חצי ירוקים עו פעם הקול אמר תצטרף אלי אמרתי כן והכל נעלם והתעוררתי והחלום ממשיח כבר 8 לילות אגב אני גבר

#4 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 10/03/2012 - 16:41

חלמתי חלום מוזר בהתחלה הייתי בקמפינג עם משפחה והייתי על ערסל ואז שמתי קול תצטרף אלי תצטרף אלי אז אמרתח לא וקראתי שבשם של אח שלי ק ואמרתי אתה יכול לצאת ואז נפלו עלי עכבישים ועוד פעם הקול הלאמוכר אמר תצטרף אל צעקתי לא ואז השתנה המקום נעלמו מהמשפחה אז הייתי בחדר סגור בצבע אפור ועקרבים עקצו אותי אבל כל אחד שעקץ אותי מת וכך גם עם העכבישים ואבל זה כאב אבל לא עשה לי כלום ועוד פעם הקול אמר תצטרף אלי ואמרתי לא ואז המקום לא התנה רק היו גופות של עקרבים ונכנסו נחשים שהם היקישו או חצי שחורים חצי ירוקים עו פעם הקול אמר תצטרף אלי אמרתי כן והכל נעלם והתעוררתי והחלום ממשיח כבר 8 לילות אגב אני גבר

אם כל מיני עקרבים ועכבישים עוקצים אותך ומתים מבלי שיקרה לך כלום, אז אתה לא סתם גבר, אתה גבר גבר!

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#5 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 11/03/2012 - 10:06

שלום רב,

על מנת שאתן פירוש מדויק יותר לחלום - למרות שכתבת "כבר 8 לילות", אשמח אם תוכל לדייק יותר ולציין מתי בערך חלמת את החלום (צהריים, שעות הערב, לילה, לפנות בוקר, בוקר) והאם אתה יהודי לא נשוי.

בברכה,

"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#6 אורח - יובל

אורח - יובל
  • אורחים

פורסם 11/03/2012 - 22:07

הייתי חולם את החלומות האלה בלילה שהלכתי לישון אני יהודי ואני רווק

#7 אורח - יובל

אורח - יובל
  • אורחים

פורסם 11/03/2012 - 22:08

#8 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 11/03/2012 - 22:20

הפירוש הוא שעליך להיזהר מכל מיני עכבישות ועקרביות שרק רוצות לעקוץ אותך על דרינקים ודייטים על חשבונך בתרגילי נוכלות נחשיים... עליך להיות נאמן לדרכך היהודית והגברית הנאמנה ולהתמסר רק לזו אשר תאמר לך "תצטרף אלי" ממקום טהור ושומר שבת ולא תתגרש ממך אפילו אחרי שתעשה לה שני ילדים ותבטיח לה מזונות.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#9 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 12/03/2012 - 14:39

חלמתי חלום מוזר בהתחלה הייתי בקמפינג עם משפחה והייתי על ערסל ואז שמתי קול תצטרף אלי תצטרף אלי אז אמרתח לא וקראתי שבשם של אח שלי ק ואמרתי אתה יכול לצאת ואז נפלו עלי עכבישים ועוד פעם הקול הלא מוכר אמר תצטרף אל צעקתי לא ואז השתנה המקום נעלמו מהמשפחה אז הייתי בחדר סגור בצבע אפור ועקרבים עקצו אותי אבל כל אחד שעקץ אותי מת וכך גם עם העכבישים ואבל זה כאב אבל לא עשה לי כלום ועוד פעם הקול אמר תצטרף אלי ואמרתי לא ואז המקום לא התנה רק היו גופות של עקרבים ונכנסו נחשים שהם היקישו או חצי שחורים חצי ירוקים עו פעם הקול אמר תצטרף אלי אמרתי כן והכל נעלם והתעוררתי והחלום ממשיח כבר 8 לילות אגב אני גבר

שלום,
בלילה החלומות מושפעים מתוכן פסיכולוגי ולא נבואי. בנוסף העובדה שאתה רווק - מושכת אליך רוחנית גורמים מזיקים לחלום. סה"כ החלום מראה על קונפליקט שאתה חווה, אתה אדם ביתי וזאת מסמלת נוכחות המשפחה שלך בחלום - אחיך הקטן מסמל את הצורך בעצמאות והתנתקות מהמשפחה למרות הכל. יש בך מחשבות על שינויים שהם התלבטות גדולה בשבילך. הנחשים והעקרבים מסמלים שזה בנושא הפרנסה, מחשבות על להשתפר בתחום הכלכלי. החדר האפור מסמל שאתה מרגיש "תקוע" כבר זמן מה ללא שינויים. העקרבים מסמלים שמועות שקריות, רכילות והרס עצמי - אך למרות שזה כואב זה לא עשה לך כלום. אתה אדם חזק נפשית למרות הרוך שבך. הקול הלא מוכר זה המצפון שלך - ורק כאשר השלמת עמו אז הכל נעלם. אין לך מה לפחד זה רק קונפליקט פסיכולוגי שאתה חווה באופן ממושך, אך נראה כי תהיה לו תפנית חיובית ולכן הסיום אופטימי.

בברכה,

#10 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 12/03/2012 - 21:38

יופי, אז בצהריים זה נבואי? :) חלמתי על עיר מבוצרת עם מגדלים וחומות...עיר חזקה ורבת הוד והיא הייתה בשמיים על העננים...זה חלום נבואי טוב, נכון? :)

#11 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 12/03/2012 - 22:33

יופי, אז בצהריים זה נבואי? תמונה מצורפת חלמתי על עיר מבוצרת עם מגדלים וחומות...עיר חזקה ורבת הוד והיא הייתה בשמיים על העננים...זה חלום נבואי טוב, נכון? תמונה מצורפת

גם בצהריים זה לא נבואי ^_^ החלום טוב באופן כללי, מביע חוזק נפשי עם יעדים מוגדרים ושאפתנות אך הם נראים רחוקים להשגה כעת.

#12 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 12/03/2012 - 23:45

גם בצהריים זה לא נבואי ^_^ החלום טוב באופן כללי, מביע חוזק נפשי עם יעדים מוגדרים ושאפתנות אך הם נראים רחוקים להשגה כעת.

מוזר, פירשתי אותו אחרת. זה היה לפני כמה שנים והיה מצב בטחוני די לא טוב וחשבתי שהחלום בא לעודד שזה משהו שקשור לשורש חזק או משהו...בכל אופן, תודה :)

#13 אורח - שיראל כרמי

אורח - שיראל כרמי
  • אורחים

פורסם 25/04/2012 - 17:38

שלום,
לפני כחודש חלמתי חלום שבו אני רואה נחש עומד מול חתול ואני ואמי עומדות בצד ומחכות שהנחש יהרוג את החתול. בחלום (רק בחלומות זה יכול לקרות) הנחש היה כביכול סבא לי שנפטר שנתיים לפני שנולדתי (לפני 23 שנה) ולכן, אמי התחילה לעודד אותו "תחזיר לו על מה שהואעשה ל" ומכאן מסתבר שהחתול כביכול היה האויב שהרג אותו (סבי נפטר מאירוע מוחי) לבסוף הנחש הכיש את החתול והוא מת.. לאחר מכן, הנחש השיל את עורות והתחיל לרדוף אחרי ואחרי אמי ולאט לאט נהיה יותר ויותר קטן. חשוב לי לציין כאשר הוא רדף אחרינו אנחנו צחקנו ולקחנו את זה כמשהו מצחיק, מעין משחק. כאשר הוא הפך לקטנצ'יק דרכתי עליו והוא מת ואז אבי בא והניח לי קופסה פרחונית שהוא הביא ממדף גבוהה ואמר לי "הנה, הבאתי" וכשהוא אמר הבאתי הוא התכון לכסף ואני עניתי לו "מה הבאת!? למי זה אכפת ! בוא אתה" (אבי גם נפטר בספטמבר האחרון 11')

אבי כל הזמן אמר לי שחלום על נחש זה פרנסה וכסף והיום אני לפני סגירת עסקה גדולה שווה המון כסף
והיום חלמתי שיש נחש שחור בחדר כלשהו שאני לא מצליחה להיזכר איפה דיוק שאני מסתכלת עליו והוא אוכל עכברים ושוב אני עם אמי ואני אומרת לה "אמא, תראי עוד עכבר והינה הוא תפס גם אותו"

אני מאוד אשמח לדעת מה זה אומר, האם זה סכנה או שכסף ופרנסה כמו שאבי טען.
האם כל חלום על נחש מעיד פרנסה או שיש חלומות על נחשים שמזהירים מפני סכנה.
חשוב לי להזכיר שאני לפני סגירת עסקה גדולה.
אשמח לעזרה ולעיצה לגבי החלומות בהקשר לעסקה שהיא כביכול העתיד שלי.

#14 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 16/05/2012 - 22:28

שלום,
לפני כחודש חלמתי חלום שבו אני רואה נחש עומד מול חתול ואני ואמי עומדות בצד ומחכות שהנחש יהרוג את החתול. בחלום (רק בחלומות זה יכול לקרות) הנחש היה כביכול סבא לי שנפטר שנתיים לפני שנולדתי (לפני 23 שנה) ולכן, אמי התחילה לעודד אותו "תחזיר לו על מה שהואעשה ל" ומכאן מסתבר שהחתול כביכול היה האויב שהרג אותו (סבי נפטר מאירוע מוחי) לבסוף הנחש הכיש את החתול והוא מת.. לאחר מכן, הנחש השיל את עורות והתחיל לרדוף אחרי ואחרי אמי ולאט לאט נהיה יותר ויותר קטן. חשוב לי לציין כאשר הוא רדף אחרינו אנחנו צחקנו ולקחנו את זה כמשהו מצחיק, מעין משחק. כאשר הוא הפך לקטנצ'יק דרכתי עליו והוא מת ואז אבי בא והניח לי קופסה פרחונית שהוא הביא ממדף גבוהה ואמר לי "הנה, הבאתי" וכשהוא אמר הבאתי הוא התכון לכסף ואני עניתי לו "מה הבאת!? למי זה אכפת ! בוא אתה" (אבי גם נפטר בספטמבר האחרון 11')

אבי כל הזמן אמר לי שחלום על נחש זה פרנסה וכסף והיום אני לפני סגירת עסקה גדולה שווה המון כסף
והיום חלמתי שיש נחש שחור בחדר כלשהו שאני לא מצליחה להיזכר איפה דיוק שאני מסתכלת עליו והוא אוכל עכברים ושוב אני עם אמי ואני אומרת לה "אמא, תראי עוד עכבר והינה הוא תפס גם אותו"

אני מאוד אשמח לדעת מה זה אומר, האם זה סכנה או שכסף ופרנסה כמו שאבי טען.
האם כל חלום על נחש מעיד פרנסה או שיש חלומות על נחשים שמזהירים מפני סכנה.
חשוב לי להזכיר שאני לפני סגירת עסקה גדולה.
אשמח לעזרה ולעיצה לגבי החלומות בהקשר לעסקה שהיא כביכול העתיד שלי.

שלום שיראל,

טוב עשית שפתחת אשכול חדש עם התוכן הכתוב. אנא קראי תשובתי באשכול שפרסמת.

בברכה,

#15 אורח - טל

אורח - טל
  • אורחים

פורסם 18/12/2012 - 12:34

שלום, שמי טל.

חלמתי שיש לי נחשים ועכבישים בחצר ואני הורג את כולם..
אשמח לדעת מה זה אומר..?!

תודה רבה .

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים