מעבר לתוכן

מגדת עתידות

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 אורח - ליאת

אורח - ליאת
  • אורחים

פורסם 26/03/2011 - 11:18

פעם ראשונה שלי בפורום הזה (אחרי 3 שנים באונ' רק עכשיו שמתי לב שהוא קיים)....מחפשת המלצה למגדת עתידות או משהו בסגנון (לא סגורה על המינוח המדוייק) בתל אביב. בגדול אני מחפשת סוג של ניתוח אישיות והכוונה ואפילו רמזים לעתיד לקרות בכל מיני תחומים. אני בחורה מאוד מאוד (ועוד כמה מאודים) רציונלית אז חשוב לי שלא תהיה הרגשה שדברים יותר מידי באוויר, שאני ארגיש שבאמת יש לה איזשהו מידע והיא קולטת דברים.
תודה מראש למי שמכיר וימליץ

#2 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 26/03/2011 - 20:10

פעם ראשונה שלי בפורום הזה (אחרי 3 שנים באונ' רק עכשיו שמתי לב שהוא קיים)....מחפשת המלצה למגדת עתידות או משהו בסגנון (לא סגורה על המינוח המדוייק) בתל אביב. בגדול אני מחפשת סוג של ניתוח אישיות והכוונה ואפילו רמזים לעתיד לקרות בכל מיני תחומים. אני בחורה מאוד מאוד (ועוד כמה מאודים) רציונלית אז חשוב לי שלא תהיה הרגשה שדברים יותר מידי באוויר, שאני ארגיש שבאמת יש לה איזשהו מידע והיא קולטת דברים.
תודה מראש למי שמכיר וימליץ

שלום רב,

קודם כל ברוכה הבאה לפורום (חחח). לגבי שאלתך, פנית לכתובת נכונה ביותר. כיוון שאמרת שאת בחורה רציונאלית - אגיד לך ש"מגדת עתידות" לא כ"כ משתמשים באמצעים שנראים לבנ"א כ"רציונאליים". המיסטיקה נמצאת אי שם תחת קטגוריה רחבה של "על-טבעי". התחום הזה פרוץ ומלא באנשים שחושבים שהם יודעים את העתיד אך למעשה הם מטעים את האנשים וגורמים להם ללכת בדרכים לא נכונות עבורם. התוצאה - פגיעה כלכלית ובכלל בתחומי החיים.

בהנחה שאת יהודיה, ניתנה לך המעלה הגדולה להשתייך לאמת ולדעת אותה - לדעת שבתוך הגוף יש נשמה והתפקיד של הגוף הוא לשרת אותה עד פרק הזמן הקצוב ולהשכיל לנצל את פרק הזמן הזה לדברים המועילים לנשמה. כבר מזה זמן רב שהמדענים הגדולים ביותר נדהמו לגלות שתגליות המדע העצומות ביותר - היו כתובות מזמן בתורה (למשל, בזוהר יש את כוח המשיכה, כדור הארץ הוא עגול וכדומה). ולמה אני אומרת לך את כל זה ? כדי להגיע לנקודה שהעתיד מעוצב לפי המעשים בהווה. יהודים הם מעל המזל, לפיכך זה לא דבר פאסיבי שאין לך שליטה לחלוטין עליו, יש "השגחה פרטית" המובילה אותך לבחור את הטוב עבורך (ומכאן האמרה "הכל לטובה"). ובכל זאת - אם את מעוניינת לדעת "מה יהיה העתיד" באופן כללי, את יכולה לשאול שאלות את האנשים הנכונים.

האנשים הנכונים הם אנשים ששואבים כוחותיהם מהטהרה ולא מהטומאה, כל אותם מיסטיקנים - שואבים כוחות מהטומאה - והשימוש בהם מסוכן מאוד לכל מי שרוצה להיעזר בהם (הם דורשים "תשלום"). האנשים ששואבים כוחותיהם מהטהרה הם אנשי דת - אליהם את צריכה לפנות. אני ממליצה על הרב עידו וובר - הוא נמצא בבני ברק והוא עורך תיקשור ועונה לך על שאלות לפי הטהרה.

בברכה,
מנהלת פורום מיסטיקה :)
לפני כל הצחוקים... הכי חשוב : הקב"ה אני אוהבת אותך! :]
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#3 אורח - ליאת

אורח - ליאת
  • אורחים

פורסם 01/04/2011 - 12:56

שלום רב,

קודם כל ברוכה הבאה לפורום (חחח). לגבי שאלתך, פנית לכתובת נכונה ביותר. כיוון שאמרת שאת בחורה רציונאלית - אגיד לך ש"מגדת עתידות" לא כ"כ משתמשים באמצעים שנראים לבנ"א כ"רציונאליים". המיסטיקה נמצאת אי שם תחת קטגוריה רחבה של "על-טבעי". התחום הזה פרוץ ומלא באנשים שחושבים שהם יודעים את העתיד אך למעשה הם מטעים את האנשים וגורמים להם ללכת בדרכים לא נכונות עבורם. התוצאה - פגיעה כלכלית ובכלל בתחומי החיים.

בהנחה שאת יהודיה, ניתנה לך המעלה הגדולה להשתייך לאמת ולדעת אותה - לדעת שבתוך הגוף יש נשמה והתפקיד של הגוף הוא לשרת אותה עד פרק הזמן הקצוב ולהשכיל לנצל את פרק הזמן הזה לדברים המועילים לנשמה. כבר מזה זמן רב שהמדענים הגדולים ביותר נדהמו לגלות שתגליות המדע העצומות ביותר - היו כתובות מזמן בתורה (למשל, בזוהר יש את כוח המשיכה, כדור הארץ הוא עגול וכדומה). ולמה אני אומרת לך את כל זה ? כדי להגיע לנקודה שהעתיד מעוצב לפי המעשים בהווה. יהודים הם מעל המזל, לפיכך זה לא דבר פאסיבי שאין לך שליטה לחלוטין עליו, יש "השגחה פרטית" המובילה אותך לבחור את הטוב עבורך (ומכאן האמרה "הכל לטובה"). ובכל זאת - אם את מעוניינת לדעת "מה יהיה העתיד" באופן כללי, את יכולה לשאול שאלות את האנשים הנכונים.

האנשים הנכונים הם אנשים ששואבים כוחותיהם מהטהרה ולא מהטומאה, כל אותם מיסטיקנים - שואבים כוחות מהטומאה - והשימוש בהם מסוכן מאוד לכל מי שרוצה להיעזר בהם (הם דורשים "תשלום"). האנשים ששואבים כוחותיהם מהטהרה הם אנשי דת - אליהם את צריכה לפנות. אני ממליצה על הרב עידו וובר - הוא נמצא בבני ברק והוא עורך תיקשור ועונה לך על שאלות לפי הטהרה.

בברכה,

תודה רבה על התשובה המפורטת. בהחלט נתת לי כמה נקודות למחשבה :)
בנוגע לרב וובר, באתר שלו יש טלפון לתאום פגישות וחוגי בית ואני אשמח לדעת לפני שאני מתקשרת אם הוא עושה גם פגישות אישיות או שזה פחות מקובל, כמה זמן זה כל פגישה כזו, אם יש המתנה ארוכה לפגישה וכמה בערך זה אמור לעלות (אני מניחה שזה ייחשב כתרומה ושלא יבקשו כסף אבל סדר גודל של מה מקובל).
תודה

#4 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 03/04/2011 - 22:20

תודה רבה על התשובה המפורטת. בהחלט נתת לי כמה נקודות למחשבה תמונה מצורפת
בנוגע לרב וובר, באתר שלו יש טלפון לתאום פגישות וחוגי בית ואני אשמח לדעת לפני שאני מתקשרת אם הוא עושה גם פגישות אישיות או שזה פחות מקובל, כמה זמן זה כל פגישה כזו, אם יש המתנה ארוכה לפגישה וכמה בערך זה אמור לעלות (אני מניחה שזה ייחשב כתרומה ושלא יבקשו כסף אבל סדר גודל של מה מקובל).
תודה

שלום רב,
שמחה שהצלחתי להאיר כמה נקודות למחשבה :)
לגבי הרב עידו וובר, יש לציין שאני המלצתי עליו מתוך ניסיון אישי שלי. הוא קיים פגישות בבית כנסת בבני ברק בזמנו ופשוט חיכיתי שם עם עוד כמה אנשים (משך ההמתנה המקסימאלי נדמה לי כ50 דקות - במקרה ונרשמת אחרונה ויש הרבה לפנייך בתור). נפגשים בתוך חדר - את יכולה להגיד לו את הבעיות שמטרידות אותך או פשוט לבקש ממנו לקרוא את זה מתוך התקשור שהוא עורך לך. זאת חוויה ממש מדהימה. אכן הוא לא מבקש כסף על כך, אבל מדובר באדם מקסים שיש לו משפחה שהוא צריך לפרנס ולכן מן הראוי להשתדל להעניק לו תשלום מכובד (המינימום 50 ש"ח לדעתי). יש להביא תעודת זהות - כי הוא קורא את תאריך הלידה העברי והלועזי ואת יום הלידה ולפי זה הוא גם אומר לך עוד כמה דברים מפתיעים. הפגישות הן אישיות - רק שהן בתוך חדר בבית כנסת או במקום מוגדר אחר, כמה זמן כל פגישה - לא המון (כי סה"כ עוד אנשים מחכים בחוץ) אבל גם לא מעט - תוכלי לשחק בזה - זה מותאם למצב. אני למשל הייתי אצלו בסביבות ה40 דקות. חשוב לנצל את הזמן בחוכמה - לבוא מוכנה - לדעת מה את רוצה לדעת, אפילו אם יש - לשאול שאלות ספציפיות. תשתדלי להיות כמה שיותר חדה כך תוכלי לנצל את הזמן בחוכמה.
בברכה,
מנהלת פורום מיסטיקה :]
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#5 אורח - נירלה

אורח - נירלה
  • אורחים

פורסם 20/04/2011 - 20:57

ליאת היקרה,

עיצה לי אלייך...את לא חייבת לקבל,
אבל קחי בחשבון שכל אלו שרלטנים ומומלץ להתרחק מהם כמו מאש, הם יכולים להזיק לך עד מאוד.עד כי אינך מתארת
מספיק שיאמרו משהו נוגע לליבך ויפרוט על מיתרייך ואת תקני את זה וזה יחבל איכשהו במאמצייך להשיג משהו, כמו לדוגמא לייאש או לסטות מנתיב מסוים שבחרת או היית יכולה לבחור שיועיל לך יותר.

#6 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 21/04/2011 - 03:14

ליאת היקרה,

אבל קחי בחשבון שכל אלו שרלטנים ומומלץ להתרחק מהם כמו מאש, הם יכולים להזיק לך עד מאוד.עד כי אינך מתארת
מספיק שיאמרו משהו נוגע לליבך ויפרוט על מיתרייך ואת תקני את זה וזה יחבל איכשהו במאמצייך להשיג משהו, כמו לדוגמא לייאש או לסטות מנתיב מסוים שבחרת או היית יכולה לבחור שיועיל לך יותר.

לא הייתי מעליבה אוכלוסייה שלמה וקוראת להם רמאים, יש אנשים שבאמת טובים בתחומם - אך הם משתמשים בכוח הטומאה ולכן הומלץ לה להתרחק מכל זה וללכת לאנשי דת (המומחים) שהם כמובן יראי שמיים ויודעים מה צריך להגיד ואם צריך - אז גם להתפלל לתיקון.

#7 אורח - נירלה

אורח - נירלה
  • אורחים

פורסם 21/04/2011 - 11:49

לא הייתי מעליבה אוכלוסייה שלמה וקוראת להם רמאים, יש אנשים שבאמת טובים בתחומם - אך הם משתמשים בכוח הטומאה ולכן הומלץ לה להתרחק מכל זה וללכת לאנשי דת (המומחים) שהם כמובן יראי שמיים ויודעים מה צריך להגיד ואם צריך - אז גם להתפלל לתיקון.

אין דבר כזה לקרוא את העתיד, יכולות להיות הרבה אפשרויות והגורל נתון בידינו ובידי כח עליון, כך שאם היא לוקחת את האחריות הזו ואומרת :"אני יודעת מה יקרה לך" אין דרך אחרת מלהגדיר את זה אלא רמאות

גם אנשי הדת האלו לא חסר להם...היתי אצל רבנים שאמנם לא אמרו במפורש שהם מבקשים כסף..אבל זה ברור שצריך לשלם , חלקם גרים בארמונות מפוארים על חשבון האנשים המסכנים שבאים אליהם..היתי כניראה באמת מיואשת

אין אדם יותר מקורב לאלוהים מאשר אותו אדם שמבקש להיות, בהרגשה שלי שלי לפחות ניראה לי שלהכתיר אדם מסוים לאחריות הכבדה הזו זה יהיה עצוב,

לא נדבר על תיקון שבכלל המצאת הדת, אדם צריך ללמוד את עצמו ולפתח את עצמו ולהיות כמה שיותר טוב עם הזולת ולרכוש ידע ולא להאמין בכל מיני דיעות קדומות של ברכות מברבנים מצד אנשים אחרים כי זה לא עובד....זה פשוט לא עובד.
למה? כי אדם לדוגמא יקרא כל יום תהילים אבל באותו יום יפגע באדם אחר במכוון ...אז מה זה שווה שהוא קרא תהילים?הניח תפילין?

#8 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 21/04/2011 - 22:20

אין דבר כזה לקרוא את העתיד, יכולות להיות הרבה אפשרויות והגורל נתון בידינו ובידי כח עליון, כך שאם היא לוקחת את האחריות הזו ואומרת :"אני יודעת מה יקרה לך" אין דרך אחרת מלהגדיר את זה אלא רמאות

גם אנשי הדת האלו לא חסר להם...היתי אצל רבנים שאמנם לא אמרו במפורש שהם מבקשים כסף..אבל זה ברור שצריך לשלם , חלקם גרים בארמונות מפוארים על חשבון האנשים המסכנים שבאים אליהם..היתי כניראה באמת מיואשת

אין אדם יותר מקורב לאלוהים מאשר אותו אדם שמבקש להיות, בהרגשה שלי שלי לפחות ניראה לי שלהכתיר אדם מסוים לאחריות הכבדה הזו זה יהיה עצוב,

לא נדבר על תיקון שבכלל המצאת הדת, אדם צריך ללמוד את עצמו ולפתח את עצמו ולהיות כמה שיותר טוב עם הזולת ולרכוש ידע ולא להאמין בכל מיני דיעות קדומות של ברכות מברבנים מצד אנשים אחרים כי זה לא עובד....זה פשוט לא עובד.
למה? כי אדם לדוגמא יקרא כל יום תהילים אבל באותו יום יפגע באדם אחר במכוון ...אז מה זה שווה שהוא קרא תהילים?הניח תפילין?

שלום רב,
ברצוני להתייחס לכמה מן הדברים שכתבת - על מנת לחדד כמה נקודות חשובות למען כלל הקוראים.
תתפלאי - אך את פוסלת דברים קיימים. יש ועוד איך קריאת עתיד - אך כמובן שזו נתונה תמידית לשינוי כיוון שהמעשים של האדם יכולים ליצור ולשנות את העתיד לבוא. המון פעמים היו לי חלומות נבואיים - בהם ידעתי מה עתיד להתרחש וזה התרחש. כמו כן גם הייתי אצל רב והוא אמר לי בערך מה יקרה ובהחלט קרה כפי שהוא אמר (ולא אפרט על כך - אך בואי נגיד שזה לא היה דבר שנתון לשליטתי כך שזה לא "נבואה המגשימה עצמה").
"המצאת הדת" - כיצד את יכולה להגיד שהדת היא המצאה ? שהדת המציאה את הדברים ? כגון תיקון - שהוא בהחלט לא "המצאה". התורה שלנו היא הדבר הכי אמיתי שיש המכילה את כל סודות היקום. ברור שמי שלא יודע במה מדובר יכול להגיד "המצאה". למרות שאם אנחנו מסתכלים סביב, כל ההתפתחות של העולם טמונה ב"המצאות" של גאונים (טכנולוגיה לדוגמא) ושזה מסמל על חידוש למען התפתחות וייעול.
לגבי הרבנים - אמרת "לא מבקשים כסף ..אבל ברור שצריך לשלם", האם פעם הלכת ליועץ או נכנסת לחנות - לקחת משהו ויצאת. מדוע שלא תשלמי עבור הייעוץ/ המוצר ? הכסף הזה נועד בין היתר למטרות צדקה וחסד וגם לקיום של האנשים היקרים הללו. מה מקומם בעובדה שאדם יקבל כסף עבור שירותיו ?. לגבי רכוש - אשרי האדם השמח בחלקו ולא צריך להיות צרי עין ולהסתכל על מה שיש לאחרים (במיוחד אם הרוויחו זאת ביושר ולא גנבו או הכריחו מישהו לשלם להם).

בנוסף כתבת "אדם צריך ללמוד את עצמו ולפתח את עצמו ולהיות כמה שיותר טוב עם הזולת ולרכוש ידע ולא להאמין בכל מיני דיעות קדומות של ברכות מברבנים מצד אנשים אחרים כי זה לא עובד" - האם אדם חולה צריך לרפא את עצמו ? או שעליו ללכת לרופא - שלמד ורכש את הידע שצריך על מנת לסייע לאותו אדם חולה ? מדוע שיהודי לא ייפנה לרב - אשר רכש את הידע שצריך - על מנת לסייע לו בעניין רוחני ? מי טען שהתואר של הרופא הוא "דעה קדומה", מי טען שלימוד התורה - שבה טמונים כל סודות היקום - הוא "דעה קדומה" ? מדובר במדע מאוד מדוייק, הרמבם היה הרופא הראשון, והתורה הקדימה את המדע בהרבה. ה"ברכות" הן בקשות כתובות מן התורה, מצד אנשים שנשמתם יותר קדושה ולכן יותר קרובה לשערי שמיים. ("אשר קידשנו במצוותיו" - אדם המקיים את המצוות מקדש את הנשמה שלו). ולא מדובר רק בברכות אלא גם ייעוץ רוחני לכל דבר. לדוגמא - אבא שלי עבר התקף לב ושאלנו לעצתו של כבוד הרב בנושא הרופא המנתח - כבוד הרב התעקש על רופא מסוים ולא על אחרים ואמר לנו שרק הוא ינתח אותו. הרופאים טענו שאבא שלי צריך ניתוח של 3 מעקפים ולכן התאימו לו רופא מנתח בהתאם. התעקשנו כבקשת הרב על הרופא האחר שהמליץ עליו - במהלך הניתוח התגלתה עובדה שהדהימה את הרופאים - אבא שלי היה צריך ניתוח של 5 מעקפים - והרופא שהמליץ עליו הרב היה היחיד שמומחה בכך. אם לא היינו מתעקשים....התוצאות יכלו להדאיג. השם ישמור. זאת הייתה רק דוגמא אחת מתוך ניסיון אישי. אסור לזלזל בכבודם של חכמים ובהחלט מומלץ ליהודי שצריך ייעוץ רוחני - לפנות לרב.

לגבי מה שכתבת - "אדם לדוגמא יקרא כל יום תהילים אבל באותו יום יפגע באדם אחר במכוון ...אז מה זה שווה שהוא קרא תהילים?הניח תפילין? " - מכאן ניתן להבין כי לא מדובר בציטוט שהתבסס על ידע מעמיק בדת אלא בהשערה של מצב המאחד 2 גורמים שלא קשורים זה לזה. שכר מצווה - מצווה, ושכר - עבירה - עבירה. מה זה אומר ? שאם אדם מבצע עבירה שבין אדם לחברו (פוגע באדם אחר בזדון כפי שכתבת) יהיו לכך השלכות אחרות ונפרדות מן העובדה שאותו אדם החליט למשל לקרוא תהילים כפי שכתבת. לגבי התפילין - זה חלק מהמצוות שהן חובתו של כל יהודי (זכר). מה שכתבת יותר מתאים להשערת הנצרות, אבל אין לזה כל קשר ליהדות.
צריך תמיד להיות מוסרי וטוב - והיהדות עוסקת בכך המון. תמיד יש טעם לקיים מצווה - כיוון שמצווה גוררת מצווה, והשכר על כל מצווה הוא בנפרד. קיום המצוות מטהר ומקדש את הנשמה ומציל אותה מייסורים (שלא ניכנס לנושא הזה).

לסיכום, בהחלט שהרוחני והגשמי הם שני עולמות נפרדים - והאיחוד שלהם מתבטא ביכולות מיסטיות כאלה ואחרות, מומלץ למי שרוצה ייעוץ רוחני - לפנות לאנשי דת מקובלים המשתמשים בכוח הטהרה ולהיזהר מכוח הטומאה. זה נשמע די מפוצץ והזוי למי שאין לו את הרקע, אך כשרוכשים את הידע והרקע - כבר מבינים עד כמה הגיוני הנאמר.

בברכה,

#9 אורח - איילת

אורח - איילת
  • אורחים

פורסם 10/05/2015 - 16:21

ממליצה על מיטל מגדת עתידות מראשון קוראים לה בכרטיס ביקור מיטל מלכת הקלפים

מומלצת!!!! 0545543060 

#10 אורח - איילת

אורח - איילת
  • אורחים

פורסם 10/05/2015 - 16:27

ליאת היקרה,

לא כולם שרלטנים הייתי אצל פסיכולוגים ורבנים שלא עזרו לי ופגשתי בחורה מגדת עתידות היא היחידה שעזרה לי לעשות שלום בית והיום אני חיה הרבה יותר טוב מבעבר

עברתי המון בחיים אצל מיטל הייתי כבר כמה פעמים ואני כל צעד מתייעצת איתה

בחורה אמיתית רואה דברים ולא רק בשביל הכסף אז יש גם אנשים שונים שבאמת טובים ובאמת עוזרים לאחרים.

#11 אורח - איילת

אורח - איילת
  • אורחים

פורסם 10/05/2015 - 16:32

ליאת היקרה,

לא כולם שרלטנים הייתי אצל פסיכולוגים ורבנים שלא עזרו לי ופגשתי בחורה מגדת עתידות היא היחידה שעזרה לי לעשות שלום בית והיום אני חיה הרבה יותר טוב מבעבר

בחורה אמיתית רואה דברים ולא רק בשביל הכסף אז יש גם אנשים שונים שבאמת טובים ובאמת עוזרים לאחרים.

#12 אביבית ק.

אביבית ק.
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 06/03/2016 - 13:41

שלום לכולם, החשש משרלטנים יושב על הרבה חוויות שליליות של הרבה אנשים. מספיק לחפש בגוגל "מגדת עתידות" ולקרוא על כמה מקרים כאלה. מטבע הדברים, על כל מקרה של הונאה יש שפע של מתקשרים / עתידות אמתיים שעוזרים לאנשים. מה שצף בדרך כלל זה הדברים השליליים.
כאשר מתקשרים למישהו או מישהי שמפרסמים את עצמן כבעלי יכולות, אפשר לבדוק לנקוט במספר פעולות שיכולות להקטין את הסיכוי שמדובר בנוכלים.
ראשית בדקו את האתר שלהם. האם עיתונים מכובדים כתבו עליהם כתבות? האם אנשים השאירו באתר המלצות הכוללות מספרי טלפון לאימות? בשיחה הטלפון עצמה עם נותן השירות... האם הצליח/ה להגיד משהו שלא היה ניתן לדעת לפני כן ועוד.
צריך לזכור שבסופו של יום רוב הלקוחות מגיעים דרך המלצות של חברים שכבר היו ועברו חוויה טובה. שמי אביבית ואני מזמינה את מי שרוצה להתרשם  מהאתר שלי.
מגדת עתידות בהצלחה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים