מעבר לתוכן

תמונה

מהו שמאן ומה זה שמאניזם

• נושא נעול נושא זה נעול
28 replies to this topic

#1 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 04/06/2005 - 09:52

ברוכים הבאים לפורום מיסטיקה

הפורום החדש יעסוק בכל מה שקשור למיסטיקה, רוחניות ורפואה משלימה וכולם מוזמנים לשאול שאלות ולהגיב.

ניהול פורום מיסטיקה במקום מדעי ורציונלי כמו האוניברסיטה הוא משימה מאתגרת בלי ספק ואני עושה זאת כי אני מאמינה שיש לזה קונים - שיש כאן אנשים שמתעניינים, שמסתקרנים שהיו רוצים לדעת, או אפילו כאלו שחווים חוויות שהם לא מבינים ורוצים לשאול

בשביל זה אני כאן.

שמי הילה של אש
אני שמאן ומרפאה אלטרנטיבית.
אני נמצאת בתוך התחום של הרוחניות והעבודה האנרגטית כבר הרבה שנים בהתחלה כשחיפשתי דרך הספקתי לעשות מאסטר ברייקי, ללמוד הילינג, ללמוד ביו-אנרגיה, שיאצו, עיסוי,תרפיה באמצעות גלגולים, תרפיה באמצעות צבעים, פאנג שווי, קריאה בקלפים ועוד דברים איזוטריים.
ואחרי כמה שנים של חיפוש מצאתי את הדרך שלי.
הדרך שלי היא דרך השמאן: הדרך של הרפואה השמאנית, והרפואה האינדיאנית, הרפואה שהייתה מקובלת על הפנים של אמא אדמה לפני הרבה מאוד שנים.
בחברות העתיקות.
השמאן היה המרפא הרוחני של השבט, הוא רפא, ערך טקסים, כשף כישופים, ספר סיפורים, שמר את ההיסוריה של השבט, פתר מחלוקות ובאופן כללי דאג שבני השבט יחיו בהרמוניה - בינם לבין עצמם ובינם לבין אחרים.

הבית שלי הוא הרוח הגדולה - מרכז שתכליתו השבת תרבות השמאן לפנים של אמא אדמה - שם נמצאים השורשים שלי ומשם אני צומחת אני ממלצה בחום למי שמתעניין בנושא לבקר באתר הבית שלנו ולהתרשם.
יכול להיות שתהיה לנו הזכות ומידי פעם אנשים משם יבקרו גם פה.

חשוב לדעת שהמטרה שלי כשמאן היא לעזור לאנשים לחיות בהרמוניה - ובגלל זה התשובות שתקבלו תלויות במצב ובדרך של אילו שישאלו את השאלות, ולא תמיד קיימת תשובה אחידה.

בתקווה שתהנו

הילה
אמא אדמה אוהבת גם אותך

פורום מיסטיקה - למאמינים בקסם ולחולמים ריפוי

#2 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 04/06/2005 - 13:54

ברוכה הבאה הילה ומזל טוב. מציע לנעוץ את השרשור הזה ;)
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

#3 עמיאל גל

עמיאל גל

כסף

• רשומים+
  • 1200 הודעות:

פורסם 05/06/2005 - 10:47

הילה, תגידי לי, מה ההבדל בין שאמניות לבין מגיה לבנה?
ממה שהבנתי שאמניות זה סוג מסויים של מגיה שחורה אז... :blink:

עמיאל.
שיהיה...

#4 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 05/06/2005 - 12:33

עמיאל.

<{POST_SNAPBACK}>

אאוטץ' זה כאב.....
שמאניות וליתר דיוק שמאניזם זה לא מאגיה מדובר במונחים שונים

אני אתחיל בלהסביר את המונחים:

שמאניזם זו תפיסת עולם ודרך חיים. תפיסת עולם זו רואה באדמה מהות חיה, ואת אמא אדמה כאמא של כולנו: של האנשים, של החיות, של הצמחים, של כל מה שחי כאן. דרך החיים האידיאלית על פי התפיסה השמאנית היא כזו שמתקיימת בהרמוניה עם אמא אדמה. ולמה הכוונה: אם עכשיו חורף, ללבוש גופייה ומכנסיים קצרים יהיה ללכת בניגוד להרמוניה הטבעית, התוצאה תהיה הצטננות. לעומת זאת אם עכשיו קיץ במדבר מעיל פרווה ובגדים חמים יובילו למכת חום. זו דוגמא פשטנית אומנם אבל היא נכונה גם ברבדים עמוקים יותר. לדוגמא: אם עכשיו יש לבנה מלאה, ואני יודעת שבזמן לבנה מלאה יש תדרים אנרגטיים מסויימים שהם חזקים יותר אני אתחבר אליהם ואפעל לפיהם כדי לחיות בהרמוניה כדי לגלוש על הגל ולא לטבוע מתחתיו.
בתקופות שבהן דרך החיים השמאנית הייתה הנפוצה על הפנים של אמא אדמה, המנהיגים הרוחניים של הקהילה היו השמאנים שתפקידם היה לעזור לאנשים לחיות באותה הרמוניה, בדרכים שונות שאותן פרטתי בהודעה הראשונה.

מאגיה לעומת זאת זהו שם כולל לכישוף וכשפנות, להתעסקות בפעולות ומעשים שתכליתם ליצור מציאות שונה מזו הקיימת.
נוהגים לחלק מאגיה ללבנה ולשחורה, אולם החלוקה איננה אחידה: יש הטוענים שמאגיה שחורה היא זו שנועדה לגרום נזק ולבנה נועדה להועיל,
יש הטוענים שמאגיה שחורה היא זו שמפעילים בניגוד לרצונו של האדם, ולבנה עוסקת בכשפים שמפעילים על אדם בידיעתו ובהתאם לרצונו.
יש הסברים רבים לחלוקה.

בקיצור מאגיה ושמאניזם הם דברים שונים לחלוטין. שמאן לפעמים משתמש ביכולות הכישוף שלו ובבעלי הברית שלו כדי ליצור מציאות. זה חלק מהכוח ומהעוצמה של השמאן, אולם היות והשמאן מחוייב להרמוניה, הוא תמיד יכשף כישופים שתורמים להרמוניה ולא עובדים נגדה, ולו בגלל זה אי אפשר להגדיר את מעשיו כמאגיה שחורה. וכך למרות שנכון ששמאן גם עוסק בכישוף - זה לא יהיה כישוף שחור.

אני מקווה שההסבר הבהיר את הדברים וענה על השאלה.
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#5 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 05/06/2005 - 13:06

עמיאל.

<{POST_SNAPBACK}>

לא יכולתי להשאיר את הדברים ככה ולכן חיפשתי ומצאתי תשובה שניתנה בפורום של "הרוח הגדולה" (www.shamansvision.com)לשאלה מהו שמאן.
התשובה ניתנה ע"י דוב שהוא שהמאן הבכיר ביותר ברוח הגדולה, ואחד מהאנשים היותר מבורכים שהולכים על הפנים של אמא אדמה, ואתם יכולים להיות בטוחים שתשובה שלו היא תמיד תשובה מעמיקה ומחייבת
אז אילו הדברים שנאמרו:

"השאמן הוא המשרת של קהילתו.
השאמן אחראי על השלמות, הבריאות וההרמוניה של הקהילה שלו.
השאמן הוא החוליה המקשרת בין עולם הרוחות לעולם האנשים.
השאמן מהדהד את אהבתה של אמא אדמה בעולם.

השאמן עושה את הדברים הללו בשלוש דרכים:
א
לימודי מקל הדיבור - השאמן מספר סיפורים ודרכם מלמד, השאמן שומר את
ההסטוריה של השבט ומה שקורה בו ומעביר את זה מדור לדור, השאמן מקבל
מסרים ובעזרם מכוון את הקהילה ופותר מחלוקות בין אנשים.
ב
ריפוי - השאמן מרפא גוף ונפש בדרכים פזיות ואנרגטיות.
ג
טקסים וכישוף - בעזרת טקסים השאמן שומר על שלמות קהילתו ובעזרת כשפנות
שאמנית דואג לשגשוגה ולהרמוניה שבה.

החניכות השאמנית היא ארוכה וסבוכה וכרוכה במחויבות של שנים. היא בהחלט
לא קלה - לא באופן פיזי ולא באופן רוחני.
על האדם למות למי שהוא היה ולהוולד למשהו חדש - משהו משרת - שאמן.
זהו תהליך ארוך וכואב!"

אילו הדברים מפיו של דוב ואני מאמינה שהדברים יסייעו להבנת ההבדל בין שמאניות למאגיה.
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#6 ברק ג

ברק ג

כסף

• רשומים+
  • 5845 הודעות:

פורסם 05/06/2005 - 13:43

קצת תכל'ס: בא אלייך אדם שמדווח על כאבים חזקים בגב למשל. מה את עושה?
Homer: Are you saying you're never going to eat any animal again? What about bacon?
Lisa: No.
Homer: Ham?
Lisa: No.
Homer: Pork chops?
Lisa: Dad, those all come from the same animal.
Homer: Heh heh heh. Ooh, yeah, right, Lisa. A wonderful, magical animal.

משחק בדילמת האסיר איטרטיבית רבת משתתפים ומוגבלת בזמן

#7 IRIS

IRIS
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 05/06/2005 - 14:45

ברוכים הבאים לפורום מיסטיקה

הפורום החדש יעסוק בכל מה שקשור למיסטיקה, רוחניות ורפואה משלימה וכולם מוזמנים לשאול שאלות ולהגיב.

ניהול פורום מיסטיקה במקום מדעי ורציונלי כמו האוניברסיטה הוא משימה מאתגרת בלי ספק ואני עושה זאת כי אני מאמינה שיש לזה קונים - שיש כאן אנשים שמתעניינים, שמסתקרנים שהיו רוצים לדעת, או אפילו כאלו שחווים חוויות שהם לא מבינים ורוצים לשאול

בשביל זה אני כאן.

שמי הילה של אש
אני שמאן ומרפאה אלטרנטיבית.
אני נמצאת בתוך התחום של הרוחניות והעבודה האנרגטית כבר הרבה שנים בהתחלה כשחיפשתי דרך הספקתי לעשות מאסטר ברייקי, ללמוד הילינג, ללמוד ביו-אנרגיה, שיאצו, עיסוי,תרפיה באמצעות גלגולים, תרפיה באמצעות צבעים, פאנג שווי, קריאה בקלפים ועוד דברים איזוטריים.
ואחרי כמה שנים של חיפוש מצאתי את הדרך שלי.
הדרך שלי היא דרך השמאן: הדרך של הרפואה השמאנית, והרפואה האינדיאנית, הרפואה שהייתה מקובלת על הפנים של אמא אדמה לפני הרבה מאוד שנים.
בחברות העתיקות.
השמאן היה המרפא הרוחני של השבט, הוא רפא, ערך טקסים, כשף כישופים, ספר סיפורים, שמר את ההיסוריה של השבט, פתר מחלוקות ובאופן כללי דאג שבני השבט יחיו בהרמוניה - בינם לבין עצמם ובינם לבין אחרים.

הבית שלי הוא הרוח הגדולה - מרכז שתכליתו השבת תרבות השמאן לפנים של אמא אדמה - שם נמצאים השורשים שלי ומשם אני צומחת אני ממלצה בחום למי שמתעניין בנושא לבקר באתר הבית שלנו ולהתרשם.
יכול להיות שתהיה לנו הזכות ומידי פעם אנשים משם יבקרו גם פה.

חשוב לדעת שהמטרה שלי כשמאן היא לעזור לאנשים לחיות בהרמוניה - ובגלל זה התשובות שתקבלו תלויות במצב ובדרך של אילו שישאלו את השאלות, ולא תמיד קיימת תשובה אחידה.

בתקווה שתהנו

הילה

<{POST_SNAPBACK}>

#8 IRIS

IRIS
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 05/06/2005 - 14:49

מזל טוב הילה של אש
והצלחה רבה בהפעלת הפורום

שמי מאיזה-איזבל IRIS ובאתי מאתר הרוח הגדולה עד לכאן
לברך וגם להיות..פשוט..

שבוע מקסים לכולם

#9 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 06/06/2005 - 11:05

מזל טוב הילה של אש
והצלחה רבה בהפעלת הפורום

שמי מאיזה-איזבל IRIS ובאתי מאתר הרוח הגדולה עד לכאן
לברך  וגם להיות..פשוט..

שבוע מקסים לכולם

<{POST_SNAPBACK}>

איזה כיף שהגעת IRIS את מוזמנת לחזור ולבקר ולנהל דיונים פה ושם כרצונך - אני בטוחה שתמצאי את הפורום הזה שונה באופן מעניין.
ואני יותר מבטוחה שכל תרומה שלך תהיה ברוכה.....

הילה
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#10 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 06/06/2005 - 12:11

קצת תכל'ס: בא אלייך אדם שמדווח על כאבים חזקים בגב למשל. מה את עושה?

<{POST_SNAPBACK}>

אז הנה קצת תכלס...

מגיע אלי אדם לטיפול שמאני.....

קודם כל אני יושבת ומשוחחת איתו. אני מתעניינת בו. אני שואלת אותו על החיים שלו אני שואלת אותו על הכאבים מהם הוא סובל. מה קרה לפני שהם התחילו, ממתי זה, מה טיבם. דרך השיחה הזאת נוצרת היכרות - ומה שיותר מזה במהלך השיחה אני אוספת רמזים על מצבו של המטופל - אני מבינה מהדברים שהוא אומר מהו שורש הבעייה ואיפה כדאי לי לחפש פיתרון. אני מבינה כמה עמוק אפשר לגעת בו - עם אילו דברים הוא מוכן להתמודד ועם אילו עדיין לא.
אחרי כל זה ואחרי שהשיחה הקנתה תובנות אני ממשיכה לטיפול.

אני משכיבה את המטופל על מצע נוח, ואני מתחילה טיפול אנרגטי. הטיפול כולל שלב של טיהור, זימון אנרגיות מסייעות, ותיקון מה שדרוש תיקון . אני בוחרת מתוך מגוון הטכניקות השמאניות המצויות בידי את אילו שמתאימות לבעייה ולמטופל - ועובדת. יכול להיות שמה שיסייע לו זה שיכוך כאבים, יכול להיות שמקור הבעייה עמוק יותר והוא חווה ניפוץ של הנשמה שמהווה את מקור הכאב ועכשיו צריך לאסוף את הרסיסים - אני אפעל בהתאם למה שצריך.אי אפשר לדעת מראש מה יהיה טיבו של הטיפול ומה יפתור את הבעייה. אפשר להיות שם בשביל המטופל ולא לוותר עד שמצליחים לעזור לו.
במהלך הטיפול השמאני נעשה שימוש גם בכלי ריפוי פיזיים - שירים של עוצמה, רעשן, תוף, עשן, קריסטלים, נוצה, צדפות....
בסוף הטיפול ניתנים שיעורי בית למטופל כדי להפוך את הריפוי להחלמה.

חשוב לדעת שהטיפול השמאני הוא מאוד עוצמתי עמוק וקסום. והוא נוגע ברבדים הכי פנימיים.
מטופלים חווים במהלך הטיפול שלל חוויות מחזיונות, ועד שינה עמוקה תלוי במצבם, ובעקבות הטיפול הם גם חווים שיפור משמעותי בחיים שלהם.

וזה עד כמה שניתן להסביר היה התכלס.
הילה
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#11 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 11/06/2005 - 18:10

הייתה בנשיונל ג'אוגרפיק תוכנית על השמאן והראו טכס שמישהי הייתה צריכה לעבור כדי להיות שמאן. היא הייתה צריכה לעמוד על 2 להבים וחדים מאוד ולעשות תנועות ריקוד.
אם היה יורד לה דם זה אומר שהיא לא עברה את המבחן.
למזלה לא ירד לה דם. דיברו שם על רוחות ששיחררו אותה וכדומה.
למה?

#12 zabot

zabot

כל שיר חושף איזה סוד...

• רשומים+
  • 11887 הודעות:

פורסם 13/06/2005 - 23:34

הילה של אש, זה קצת מזכיר לי את הספר "שבט דוב המערות". גם שם היה שאמאן, לא? מאוד אהבתי את הסיפור.. :unsure:

"אהבה לפי דעתה זה ממש מצב הרסני: שניים זרים שפתאום רואים אחד את השני, או לא ממש רואים, מריחים, ותוך כלום נהיים מחוברים יותר מאח ואחות. מתחילים לישון יחד באותה המיטה אפילו שהם לא מאותה המשפחה. והרבה פעמים אלה שניים שהם לא ידידים לא מכירים לא חברים ורק שפוטים אחד על השניה, ושיהרס כל העולם. ובאמת, תסתכלי איזה הרס. מתים מאהבות אולי יותר הרבה ממה שמתים מסמים. אולי צריכים שיהיה גם לזה מסלול גמילה".

(אל תגידי לילה, עמוס עוז, עמ' 157).

Yes, כנראה ש you מצאת for this משמעות double !
(לקרוא עם מבטא אמריקאי חזק מדי, יעני heavy).

#13 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 13/06/2005 - 23:36

הייתה בנשיונל ג'אוגרפיק תוכנית על השמאן והראו טכס שמישהי הייתה צריכה לעבור כדי להיות שמאן. היא הייתה צריכה לעמוד על 2 להבים וחדים מאוד ולעשות תנועות ריקוד.
אם היה יורד לה דם זה אומר שהיא לא עברה את המבחן.
למזלה לא ירד לה דם. דיברו שם על רוחות ששיחררו אותה וכדומה.
למה?

<{POST_SNAPBACK}>

חיכיתי זמן עם התשובה לשאלה הזאת אבל הינה היא:
אני לא בדיוק יודעת במה מדובר ובאיזה טקס, והאם מדובר בשמאן אמיתי או במישהו שרק אומר שהוא כזה.
ממה שסיפרת נשמע שמדובר על סוג של חניכה.
יתכן וזו חניכה שהאישה עוברת לפני קבלת שם שמאני ושהיא צריכה להוכיח שיש לה את היכולת לבצע משהו מדהים כזה עם הגוף שלה ועם הנשמה שלה, לפני שתקבל אותו. יש מידי פעם חוויות כאלו לפוסעים בדרך השמאן, לרוב לנשים הפוסעות בדרך שמורות חוויות יותר קלות מזו שתיארת.
ההפיכה לשמאן כרוכה בתהליך מאוד מאוד מאוד ארוך של הכשרה, ולמרות שהדרך כרוכה בלא מעט מבחנים ומכשולים, מעולם לא שמעתי על כזה טקס של סיום חניכה - אני מוכנה בשמחה להתעניין אצל המורים שלי, ואצל דוב.

לגבי האקט עצמו - קצת בדומה לאנשים ההולכים על גחלים, יש כאן התגברות של הנשמה על הגוף, יש כאן מצב תודעה אחר שמאפשר לגוף לא להיפגע חרף הנסיבות הסביבתיות המאימות.
בהחלט אפשר להיעזר ברוחות כדי ללמוד להגיע למצב כזה, וגם לשם כך נדרש תהליך ארוך של למידה והתכוונות.

אם אתה יודע באיזה שבט מדובר או באיזה מקום בעולם נערך הטקס אני אוכל לשאול ביתר חדות.
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#14 -Avani-

-Avani-

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 114 הודעות:

פורסם 01/08/2005 - 11:49

שלום הילה,
יש לי שאלה מאוד חשובה.
אנו מנסים להחזיר את דרך השמאן לאמא אדמה, אבל זאת דרך חיים שהייתה נהוגה אלפי אלפי שנים אחורנית. האדם עבר מאז כל כך הרבה שינויים. איך הלך חיים כזה יתישב על התקופה המודרנית, השנים האלו?
כיצד את רואה את העולם לאחר שינויי כזה? מה ישתנה ברחובות? בכלים שיש לרשותנו? בבתי המגורים שלנו? בבתי הספר? כיצד יראה העולם של המילניום השלישי לאחר שיבה לשמאניזם?
מה יקרה לתרבות שלנו-ספרות, אמנות, מוסיקה, מה יהיה מקומה בעולם שמתנהל לגמרי אחרת?
"תהיה השינויי שאתה רוצה לראות בעולם" מוהנדס גאנדי

#15 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 07/08/2005 - 00:23

שלום הילה,
יש לי שאלה מאוד חשובה.
אנו מנסים להחזיר את דרך השמאן לאמא אדמה, אבל זאת דרך חיים שהייתה נהוגה אלפי אלפי שנים אחורנית. האדם עבר מאז כל כך הרבה שינויים. איך הלך חיים כזה יתישב על התקופה המודרנית, השנים האלו?
כיצד את רואה את העולם לאחר שינויי כזה? מה ישתנה ברחובות? בכלים שיש לרשותנו? בבתי המגורים שלנו? בבתי הספר? כיצד יראה העולם של המילניום השלישי לאחר שיבה לשמאניזם?
מה יקרה לתרבות שלנו-ספרות, אמנות, מוסיקה, מה יהיה מקומה בעולם שמתנהל לגמרי אחרת?

<{POST_SNAPBACK}>

אוי חמודה.
לקח לי המון המון זמן לחשוב מה לכתוב לך ואיך לענות על שאלה כזאת גדולה.

בסוף החלטתי לנסות לענות מהרחם.

אני יודעת ששינוי אמיתי יקח המון שנים. הכל על הפנים של אמא אדמה מתנהל בתהליכים. ועץ גדול תמיד מתחיל מבלוט קטן, ובכל זאת מה הייתי רוצה לראות?

אני חושבת שהשינוי המרכזי יהיה באיך שאנשים יתייחסו למציאות, ובמה הם יחפשו בה, וכל השאר ינבע מזה. הייתי רוצה לראת קהילות. אנשים שחיים יחד ומסייעים זה לזה. שאם למישהו נהרס הבית כל הקהילה מתכנסת ובונה לו בית, שיש מי שמבשל לזקנים, ומספק את כל צרכיהם. הייתי רוצה נשים שמנהיגות ומכוונות, ומועצת זקנים. הייתי רוצה גברים שמכבדים נשים, הייתי רוצה מיניות בריאה, וילדים מאושרים, שגדלים לפי הפוטנציאל והחלומות שלהם ולא לפי מה יכניס יותר כסף בעתיד.
אני רוצה לראות אנשים שלא רודפים אחרי יותר, ושמאן שמדריך את הקהילה ולא עובד בשום דבר אחר, כשהקהילה דואגת לכל צרכיו. אני רוצה אימהות שממש מגדלות ילדים, ולא יולדות וזורקות למטפלות, אני חולמת על חברה שמכבדת אנשים.

אני רואה חברה בריאה והרמונית. שאנשים אוכלים בה אוכל בריא, שהאוויר נקי והמים צלולים. אני חולמת חברה שופעת, שיש בה מגוון מהכל, שאנשים בה לא רודפים אחרי יותר אלא חיים אושר. יהיה פחות רעש בחברה כזאת, ובתים יותר קטנים והרבה פחות רכוש. תהיה דאגה קהילתית אמיתית וחיבור לאדמה.
בעלי חיים לא ירצחו בשביל עורם. החקלאות תהיה אחרת. פירות וירקות יהיו בריאים יותר, ובעלי חיים לא יסבלו כדי שישתמשו בהם.
האומנות תשדשג, ואנשים יעבדו במה שממלא אותם .
מפעלים לא יזהמו, והאוקיינוסים יהיו רחבים וצלולים, כסף יהיה פחות משמעותי, ולכן אנשים לא יעשו דברים איומים כדי להשיג אותו, וגם אם כן השאמנים יהיו שם כדי לפקח.

החיים יהיו כל כך שונים, שקשה לדמיין. המציאות תהיה פשוט אחרת. הדברים שנחפש יהיו שונים, ולכן כל השאר ישתנה בהתאם.

ואני כל כך רוצה שזה כבר יקרה....
אמא אדמה אוהבת גם אותך

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים