מעבר לתוכן

תמונה

האם ניתן להפוך הומו לסטרייט? לפי סרט תיעודי שישודר בערוץ 1 התשובה חיובית

• נושא נעול נושא זה נעול
53 replies to this topic

#16 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 22/06/2008 - 17:48

אתם באמת מתכחשים לנושא?

אתם סטודנטים, תקראו מאמרים, הם פתוחים - הומואיות זו מחלה תרפאו אותה .

#17 gift of life

gift of life

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 149 הודעות:

פורסם 22/06/2008 - 19:40

אתם באמת מתכחשים לנושא?

אתם סטודנטים, תקראו מאמרים, הם פתוחים - הומואיות זו מחלה תרפאו אותה .

סטודנטים נכון...

בכל הספרות העדכנית של המעאה ה-21 [ ותתפלא גם הספרות של המאה ה19 ,אבל זה סיפור אחר], לא מגדירה הומוסקסואליות כפתולוגיה או מחלה.

ה DSM האמריקאי ה- ICD העולמי הסירו את האבחנה הזו מספרי האבחנות... אם זו מחלה אני מצפה לטיפול יעיל ואמיתי ..

הומוסקסואליות אינה מחלה כמו שלכתוב ביד שמאל איננה כבר עוד מחלה \כמו שהייתה בעבר....].

הפרעות נפשיות רובן ניתן לטיפול נפשי שיחתי ותרופתי כאחד.הומוסקסואליות נקבעה ע"י איגודי הפסיכותרפיה בארץ. באירופה בארה"ב וכנ"ל ע"י ארגוני הפסיכיאטריה והסקסולוגיה שהיא אינה נינת לשינוי וטיפול שכזה אינו אתי ויש בו הרבה מן הנזק על התועלת [אם בכלל קיימת].

אם אני חולה, אז בגלל נטייתי המינית לא תואמת ערכים שלך ... האם שמאלי בידו או קצר רואי או לקוי למידה גם בעל עור לבן או שחום שאינו מוצא חן בעינך גם תציע לו לקבל טיפול? אולי נציע לאתיופים לעבור טיפולי הלבנה באקונימיקה?

אם אנו סטודנטים, תביא לי מאמרים מהעת האחרונה שנכתבו בכתב עת עינייני מדעי עם קבוצות ביקורת ושיפוא PEER REVIEW] בנתיים בכל המאמרים של התרפיה הרפאקטיבית נמצאו כשלים מתודולוגים או אתיים ובמדעי החברה כשל אתי או מתודולוגי הוא כשל רציני לפסילת מחקר שלם.

עצם שרוב המפרסמים הם דתיים [יהודים, נוצרים בעיקר אבל ייתכן גם מוסלמים], הם מטים את התוצאות בהתאם...

בקיצור תראה לי מאמר אחד כזה שהוא נכון אמיתית ומקובל בקהילה המדעית בפסיכולוגיה פסיכיאטריה עו"ס או רפואה טיפול מיני סקסולוגיה... כשתמצא כזה תפרסם כאן.. עד אז... אלוהים יעזור לנו החולים והמסכנים...

#18 zabot

zabot

כל שיר חושף איזה סוד...

• רשומים+
  • 11887 הודעות:

פורסם 22/06/2008 - 21:04

:הממ: אני אתפוס אותך לשיחה על זה...

:שורק:
למה, על מי חשבת שדיברתי?

"אהבה לפי דעתה זה ממש מצב הרסני: שניים זרים שפתאום רואים אחד את השני, או לא ממש רואים, מריחים, ותוך כלום נהיים מחוברים יותר מאח ואחות. מתחילים לישון יחד באותה המיטה אפילו שהם לא מאותה המשפחה. והרבה פעמים אלה שניים שהם לא ידידים לא מכירים לא חברים ורק שפוטים אחד על השניה, ושיהרס כל העולם. ובאמת, תסתכלי איזה הרס. מתים מאהבות אולי יותר הרבה ממה שמתים מסמים. אולי צריכים שיהיה גם לזה מסלול גמילה".

(אל תגידי לילה, עמוס עוז, עמ' 157).

Yes, כנראה ש you מצאת for this משמעות double !
(לקרוא עם מבטא אמריקאי חזק מדי, יעני heavy).

#19 garion

garion

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 452 הודעות:

פורסם 22/06/2008 - 21:32

אם כבר מעלים את הנושא מישהו יכול להפנות אותי למאמרים לגבי הגילוי החדש לגבי היווצרות הומוסקסואליות בעובר???

#20 אורח - לוליטה

אורח - לוליטה
  • אורחים

פורסם 23/06/2008 - 01:23

אם כבר מעלים את הנושא מישהו יכול להפנות אותי למאמרים לגבי הגילוי החדש לגבי היווצרות הומוסקסואליות בעובר???

הומוסקסואליות מבטן ומלידה

חוקרים מאשרים שוב: הומוסקסואליות היא גנטית

Genetic models of homosexuality

#21 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 23/06/2008 - 14:06

הומוסקסואליות מבטן ומלידה

נו באמת, אני קראתי את המאמר הראשון כל התיאור מלבב ובונה תסריט יפה ומביא אותנו למסקנה המתבקשת
אבל אני אשמח לקישור למאמר רציני (לא כמו בפלאפונים ושאלת הקרינה המסרטנת כל אחד כותב מאמר שמראה לשם או לשם)

חוץ מזה נגיד שהמאמר אוטנטי אז מהמאמר ניתן להבין את הדברים הבאים:
* ומאחר שהשפעת הימצאותו – או העדרו – של ההורמון הזכרי על המוח היא האחראית העיקרית לתוצאה הזאת
* אמהות שסבלו ממתח רב בחודשי ההריון הראשונים נטו פי 5 ללדת בנים הומוסקסואלים
* והחלק האחרון.

זאת אומרת שהנטיה המינית ניתנת לאיבחון בשלב מקדים וניתן לריפוי(תוספות שיגרמו לעליה ברמת ההורמון המתאים)
בדיוק כמו שצריכה של חומצות אמינו לפני ההריון מקטינות מומים במהלך ההריון בעשרות אחוזים (חומצות אמינו או שהתבלבתי? )

#22 gift of life

gift of life

• רשומים
  • 149 הודעות:

פורסם 23/06/2008 - 15:41

נו באמת, אני קראתי את המאמר הראשון כל התיאור מלבב ובונה תסריט יפה ומביא אותנו למסקנה המתבקשת
אבל אני אשמח לקישור למאמר רציני (לא כמו בפלאפונים ושאלת הקרינה המסרטנת כל אחד כותב מאמר שמראה לשם או לשם)

חוץ מזה נגיד שהמאמר אוטנטי אז מהמאמר ניתן להבין את הדברים הבאים:
* ומאחר שהשפעת הימצאותו – או העדרו – של ההורמון הזכרי על המוח היא האחראית העיקרית לתוצאה הזאת
* אמהות שסבלו ממתח רב בחודשי ההריון הראשונים נטו פי 5 ללדת בנים הומוסקסואלים
* והחלק האחרון.

זאת אומרת שהנטיה המינית ניתנת לאיבחון בשלב מקדים וניתן לריפוי(תוספות שיגרמו לעליה ברמת ההורמון המתאים)
בדיוק כמו שצריכה של חומצות אמינו לפני ההריון מקטינות מומים במהלך ההריון בעשרות אחוזים (חומצות אמינו או שהתבלבתי? )

על זה ייאמר "אין שכל אין דאגות"

הדיוט בביולוגיה מקשקש על פתרונות לנטייה מינית...

ברור שהריון באי שייסל רגוע עם שני מנפנפים ברוח יהיה נפלא... רוגע מוסיף המון לחיים... לנפש לגוף ולעובר...

אבל יש מאזן הורמנולי שנקבע בעובר בתקופה הנקראית בשפה המדעית "תקופה קריטית" תקופה זו טרם זוההתה במדוייק אצל בני אדם אך ברור שכל מה שניתן לשנות ניתן לשנות בחלון הזדמנויות קטן זה ולאחר מכן מה שנקבע זה מה שנקבע...

הבעיה שאין כיום אמצעי אבחוני לאבחון בתקופה הקריטית ולרוב לא נוגעים בעובר בתקופה זו מחשש להפלה... יותר מכך, ואמרתי את זה בעבר, ההומנוסקסואליות אינה מאיימת ואינה מחלה אלא בעיה חברתית שהחברה טרם הצליחה להתמודד איתה ובמיוחד כמוך ששולחים אותי וכמותי לטיפול .... למדע בכלל לגניקולוגיה, לאנדרויקרינולוגיה, לגניטיקה , לרפואת ילודים, יש דברים חשובים יותר ולפני ההומוסקסואליות לפתור... מצבי עקרות מולדים, הרמובידיטים, מחלות גנטיות וקוגניטיביות קשות מאוד מחלות גופניות שמתפרצות רק בגיל מבוגר, מחלות נפש ועוד....

הומוסקסואליות היא תכונה , איפיון וכך צריך להישמר הסיווג שלה, לא כמחלה ולא כמצב פתולוגי, שכן אם אמשיך בדרכך קרוב היום שייולדו רק ילדים תכולי עיניים גבוהיים בלונדיניםפ או שחורי שיער, שחקני כדורסל.....

המדע לא יודע מה מביא לנטייה מינית אבל היום יש יותר ויותר השערות ביולוגיות, שום דבר לא מבוסס בגלל הסיבה שאין ניסויים על בני אדם .. לא נוכל לקחת קבוצה X של עוברים לגדלם 20 שנה ולראות אם הם הומואים בעקבות התערבויות שעשינו בבהיותם עוברים לעומת ביקורת ולגדלם בתנאים זהיים... בני אדם אינם עכברים!!!

נושא החומצה הפולית [שאתה מרוב טסטסטורון וחדר כושר בלבלת עם חומצה אמינית שאני לא יודע אם לצחוק או לבכות.. כי חומצה אמינית נחוצה לכולנו ולא רק בהיותינו עוברים], מונע מומים מולדים במערכות גופניות רבות, והעלות- תועלת שווה את המחיר ולכן לכל האימהות מומלץ ליטול חומצה פולית, אשר הוכחה במחקרים שונים שמחסור בה מביא לליקויים התפתחותיים ומומים גופניים.

בשנים האחרונות נעשה מחקר על הקשר בין אומגה3 להתפתחות תקינה של המוח. בהריון. ולהתפתחותץ מערכות נוספות.

אם אתה פוחד שבנך יהיה הומו, אז אני מאחל לך את זה, ולו אני לא מייחל אבא כמוך... אבא שבנו הומו צריך להגיד תודה שבנו בריא שכלית נפשית וגופנית [זו לא טעות הומואים בריאים בדיוק כמו סטרייטים, יש שכיחות גבוה לתחלואה משנית הקשורה לאינטראקציה -פרט-חברה בעיקר סביב קבלתו כהומו , המתבטא בדיכאון חרדה וסימפטומים גופנים של ההפרעות האלו].

הרבה הורים היו מתים שילדם יהיה הומו ולו בלבד, שידבר, יגיב, יקשקש , ילמד באוניברסיטה , וינהל חיים נורמטיבים ותקינים ... במקום לגדל אותו עד שההורים מתים.. המון הורים היו שמחים להחליף אבחנה גופנית של בנם עם הומוסקסואליות כי באבחנות רפואיות מולדות , לרוב טרם נמצא טיפול יעיל המוכיח את שיפור איכות החיים של החולים לאורך זמן...

השערה ביולוגית נוספת שבאה דווקא מתחום הפסיכיאטריה האקוטית- נמצא כי הצטננויות חוזרות והדבקויות במחלות ויראליות בהריון בשליש [שכחתי איזה] מנבא סכיזופרניה בבגרות אצל העובר [שמתפרצת החל מגילאי 18-20 והלאה]. ממצא זה מרמז שאולי אנו רוכשים תכונות בתקופות מאוחרות יותר מהתק' הקריטית שאינן קשורות לאיזון הורמנאלי במוח וייתכן ויש עוד סיבות שלא חשבו עליהן כגון וירוסים, חידיקים, תגובות אוטואימוניות של האם, סביבה רחמית, וכמובן הורמונים..

לצערי הדבר היחיד שידוע היום שקיים הבדל מבני בחלק מסויים מהמוח בין הומואים ולסביות לכלל האוכלוסיה וכן לאחרונה נמצאו הבדלים מבניים ותפקודיים בין הומואים לסטרייטים ובין לסביות לסטרייות ואכן נמצא במחקר הראשון אך העדכני ביותר היפוך תפקידי- גבר עעם חלקי מו "נשיים" הומו ולסבית עם חלקי מוח "גבריים". צריך בכל מקרה לחכות למחקרים נוספים בתחום.

לצערי המחקר הנוירולוגי עוד בחיתוליו, יש המון דברים לחקור ואני לא בטוח שיבוא היום בו נוכל לומר בודאות מה גורם לנטייה מינית, אנחנו עדיין נהיה שבויים בניבויים ולא יותר מכך...

#23 airJordan

airJordan

המרחף בשחקים

• רשומים+
  • 9866 הודעות:

פורסם 23/06/2008 - 15:53

אם כבר הופכים דברים, אפשר להפוך את הכלבה שלי לכלבה קצת יותר גדולה? היא רצה אחרי חתולים ובסוף הם מרביצים לה והיא חוזרת עם מכות.

#24 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 23/06/2008 - 16:21

אההה הסוג הפלצן היהיר שבטוח בצידקתו...

אני אשמח אם תראה לי לפי מה החלטת שאני מתימר להציג את עצמי כבעל ידע בביולוגיה? (האם זאת הייתה הטעות הבסיסית לגבי חומצות אמינו או הבקשה שתתקן אותי אם אני טועה? )

מה שכן אני יודע, זה שאין שום ביסוס לטענה שנטיה הומוסקסואלית היא גנטית, הכי קרוב שמצאו היה שוני ביולוגי אבל לא ידעו אם זה משהו שהתפתח עם הגיל.
מעבר לזה אם אתה יודע משהו חדש אז אני אשמח אם אתה תתן קישורים למאמרים רצינים בנושא (כמו שבקשתי בתחילת הפוסט הקודם) שכולנו נוכל ללמוד.

שזאת הייתה בדיוק הטענה שלי בנוגע למאמר שהביא כל מיני ציטוטים סלקטיבים ודוגמאות ציוריות ובכללי הציג את כל הנושא כעובדה, בזמן שאתה עצמך טוען ש:
"המדע לא יודע מה מביא לנטייה מינית אבל היום יש יותר ויותר השערות ביולוגיות, שום דבר לא מבוסס..."

כך שבתור מישהו ללא ידע בביולוגיה אבל ברמת המאמר ההוא אני לא רואה שום פסול בלהניח את מה שהנחתי מה גם שלא אמרת שזה לא נכון, רק צינת שזה שבאמצעים שיש לנו קיום זה לא אפשרי לעשות אבחון מקדים לבעיה והמגמה היא לנסות להמנע מלהתערבות בתהליך הגדילה של העובר.

לגבי "הומוסקסואליות היא תכונה , איפיון וכך צריך להישמר הסיווג שלה, לא כמחלה ולא כמצב פתולוגי, שכן אם אמשיך בדרכך קרוב היום שייולדו רק ילדים תכולי עיניים גבוהיים בלונדיניםפ או שחורי שיער, שחקני כדורסל....."
זאת כבר דעתך האישית והמסקנה לא קשורה, אבל לפי נרטיב או שאתה בעד הומוסקסואליות או שאתה חשוך, גזען, נאצי פשוט תמלא את שאר השטויות הרגילות שמשתמשים בהם כדי להתיחס בביטול לטיעונים שלא אוהבים.

דרך אגב אפיון יכול להיות שלילי?

#25 bitbit

bitbit

Strong I am with the Force, but not that strong

• מנהלי פורום
  • 1696 הודעות:

פורסם 23/06/2008 - 18:48

למה אתם בכלל מגיבים לאפסים האלו שבכלל אין להם אומץ לומר את הדעות שלהם בגלוי.

אולי באמת הגענו למצב טוב בו הרודפים מתחבאים ואנחנו צועדים ברחובות ירושלים בגאווה, בהחלט הגיעו ימות המשיח.

#26 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 23/06/2008 - 21:31

למה אתם בכלל מגיבים לאפסים האלו שבכלל אין להם אומץ לומר את הדעות שלהם בגלוי.

אולי באמת הגענו למצב טוב בו הרודפים מתחבאים ואנחנו צועדים ברחובות ירושלים בגאווה, בהחלט הגיעו ימות המשיח.

אני מנחש שכל אחד רואה אומץ בדרכים אחרות, אתה חושב שאני צריך להרשם בשביל להיות אמיץ :blink: (אם זה עוזר לך תחליף את שם "אורח" באריק, נו ו? )
ואני חושב שאתה או רובכם מנסים להתאים את המציאות לאורך חייכם ולגרום לנו לקבל אותכם כדי שאתם תוכלו לקבל את עצמכם בשביל זה המצעדים(באמת שחוץ מהדתים לאף אחד לא אכפת מהם)
והנורמליזציה של הומוסקסאליות בעיני החוק ושאר ירקות... בסופו של דבר לאף אחד לא מזיזה כל עוד אתם לא מפריעים לנו אנחנו לא מפריעים לכם רק שאל תצפו שאנחנו נחשוב שזה נורמלי או שנרצה ילדים כאלה.

בדיוק כמו ילד נכה, אין לי שום דבר נגד ילדים נכים אבל זה לא נורמלי ולא הייתי רוצה אחד כזה.

#27 gift of life

gift of life

• רשומים
  • 149 הודעות:

פורסם 23/06/2008 - 22:00

אמרת את דבריך כאן, מי שמתנשא ויהיר זה אתה...
אני מעריך את הידע שלך בביולוגיה אם אתה אומר ומנסח דבר כזה של החלפה או שינוי הורמונאלי.

אם נפשט את זה כל פגם או כל תכונה בגופינו היא תוצאה ביולוגית, גם התנהגות היא סוג של תקשורת נוירוביוכימית כלשהי.

גישתך לטפל בהומואים היא כמו הגישה לטפל באיטרים, בעלי טרמפנמנט כזה או אחר וכו'.... וכאן איפה נשים את הגבול בין איפיון, תכונה לבין מצב פתולוגי?

פתולוגי , שים לב, הוא לא מצב שנקבע ע"י החברה, פתולוגי הוא מצב הנקבע על ידי הרופא ועל ידי רמת התפקוד בלבד...
נכון חברות שונות קובעות מדדים שונים.... לתפקוד.... ההומוסקסואליות לא עומדת במבחן הפרעה בתפקוד, רמה באיכות החיים או רמה פתולוגית אחרת....

הרופא לא צריך להתערב בשיקולים חברתיים , אך חייב להקשיב להם, לחברה אין שום מנדט להחליט החלטות רפואיות...

אבל זה ממש לא מפתיע אותי שזה קורה בישראל שכל פסיק נחשב למום מולד החל משפה שסועה ועד הומוסקסואליות... אבל מה לעשות אין ילדים מושלמים...

ותחשוב על זה, אתה אורח אצלינו בסלון שובר כטוסות ומבקש שאתייחס אליך בכבוד...

#28 airJordan

airJordan

המרחף בשחקים

• רשומים+
  • 9866 הודעות:

פורסם 23/06/2008 - 23:08

אני חושב שמדובר ברעיון ממש מקומם. לא משנה אם זה נכון או לא, למרות שלי כמובן יש דעה מוצקה שאדם נולד כך, למה כל דבר צריך לשנות? למה אי אפשר לקבל בנאדם כמו שהוא, נטיות, צבע עור, WHATEVER, ותמיד יבוא איזה אהבל שיגיד "לא! זה לא נורמטיבי! צריך לשנות!" מה רע בלא להיות נורמטיבי (בהנחה ויש הסכמה שזה בכלל לא נורמטיבי, מה שאני בכלל לא חושב), כאילו מה עדיף, שכולם יהיו כמו כולם?

#29 bitbit

bitbit

Strong I am with the Force, but not that strong

• מנהלי פורום
  • 1696 הודעות:

פורסם 23/06/2008 - 23:45

אני מנחש שכל אחד רואה אומץ בדרכים אחרות, אתה חושב שאני צריך להרשם בשביל להיות אמיץ :blink: (אם זה עוזר לך תחליף את שם "אורח" באריק, נו ו? )
ואני חושב שאתה או רובכם מנסים להתאים את המציאות לאורך חייכם ולגרום לנו לקבל אותכם כדי שאתם תוכלו לקבל את עצמכם בשביל זה המצעדים(באמת שחוץ מהדתים לאף אחד לא אכפת מהם)
והנורמליזציה של הומוסקסאליות בעיני החוק ושאר ירקות... בסופו של דבר לאף אחד לא מזיזה כל עוד אתם לא מפריעים לנו אנחנו לא מפריעים לכם רק שאל תצפו שאנחנו נחשוב שזה נורמלי או שנרצה ילדים כאלה.

בדיוק כמו ילד נכה, אין לי שום דבר נגד ילדים נכים אבל זה לא נורמלי ולא הייתי רוצה אחד כזה.

כמובן שאתה בוחר להתעלם מכך שאלו הכותבים תחת "אורח" הם בעצם מבקשים להסתתר, כאשר כתיבה דרך ניק מאפשר לי להתחקות אחר דברים אחרים שאותו אדם כתב ואף לאתר את האדם עצמו. אותם כותבים תחת ניק "אורח" מרשים לעצמם לכתוב באופן שהם פוחדים לכתוב תחת הניק שלהם, וזה באמת פחדנות.
אין לי בעיה עם פחד זו תגובה טבעית, בדיוק כמו התגובה שלך והאורחים השונים, שכנראה מפחדים מהשונה אולי פוחדים מעצמם זה באמת לא משנה לי. לפחות אתה עוד מסוגל לכתוב בניק שלך זה כבר משהו.

אני חייב לציין כי אני גם בהחלט לא הייתי רוצה ילד כמוך, וכמובן שאין אתה יכול לבקש מאיתנו לתפוס אותך כנורמלי - לא שיש משהו רע אם זה.

#30 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 24/06/2008 - 01:28

...
גישתך לטפל בהומואים היא כמו הגישה לטפל באיטרים, בעלי טרמפנמנט כזה או אחר וכו'.... וכאן איפה נשים את הגבול בין איפיון, תכונה לבין מצב פתולוגי?

פתולוגי , שים לב, הוא לא מצב שנקבע ע"י החברה, פתולוגי הוא מצב הנקבע על ידי הרופא ועל ידי רמת התפקוד בלבד...
נכון חברות שונות קובעות מדדים שונים.... לתפקוד.... ההומוסקסואליות לא עומדת במבחן הפרעה בתפקוד, רמה באיכות החיים או רמה פתולוגית אחרת....
...
ותחשוב על זה, אתה אורח אצלינו בסלון שובר כטוסות ומבקש שאתייחס אליך בכבוד...

אני חושב שמדובר ברעיון ממש מקומם. לא משנה אם זה נכון או לא, למרות שלי כמובן יש דעה מוצקה שאדם נולד כך, למה כל דבר צריך לשנות? למה אי אפשר לקבל בנאדם כמו שהוא, נטיות, צבע עור, WHATEVER, ותמיד יבוא איזה אהבל שיגיד "לא! זה לא נורמטיבי! צריך לשנות!" מה רע בלא להיות נורמטיבי (בהנחה ויש הסכמה שזה בכלל לא נורמטיבי, מה שאני בכלל לא חושב), כאילו מה עדיף, שכולם יהיו כמו כולם?

קודם כל נציין שאף אחד ממכם להביא שום מאמר בנושא כלומר אני מסיק כי ההנחה שלי שהמחקר בנושא לא התקדם הרבה ולא נמצא האם הומוסקסוליות בעיה פיסכולוגית או גנטית.
ולמרות זאת לairJordan יש דעה מוצקה בנושא... "לא משנה אם זה נכון או לא" ,צריך תמיד לקבל את השונה ולא לשנות...

יש הבדל בין לקבל את השונה, לבין לרצות להיות שונה (ולא אני לא מתכוון לאחת הקבלות היפות שלכם פה) לפי מה שאתה אומר נגיד אתם בהריון ואתה מגלה שהילד שלך יהיה נכה ויש אפשרות לתקן את הבעיה, אתה עדין תגיד לי "למה לשנות"? "מה רע בלהיות לא נורמטיבי"? הרי "מה עדיף, שכולם יהיו כמו כולם"?

יופי של משפטים של גיל מרד הנעורים, רק שאני מקווה שהתבגרנו ואתה לא באמת חושב שאתה צריך להיות הומו כדי להיות שונה ומיוחד.

gift of life, זה עניין של השקפה, בזמן שאתה רואה הומוסקסואליות כשוות ערך לאיטרות
אני רואה אותה כסטיה (וכאן מבחינתי זה באמת לא משנה למה) ואני משווה אותה שאר הסטיות.

"פתולוגי , שים לב, הוא לא מצב שנקבע ע"י החברה, פתולוגי הוא מצב הנקבע על ידי הרופא ועל ידי רמת התפקוד בלבד...
נכון חברות שונות קובעות מדדים שונים.... לתפקוד.... ההומוסקסואליות לא עומדת במבחן הפרעה בתפקוד, רמה באיכות החיים או רמה פתולוגית אחרת...."

שים לב שתחת ההגדרה הזאת נמצאים הרבה מקרים פסיכולוגים שנמצאים בטיפול ואפילו נמצאים בDSM באותה רמה פירוט כמו שהומוסקסואליות הייתה.
כך שבהחלט החברה קובעת את הנורמה שלה.

אבל אתה צודק שמעבר נושא הזיווג הטבעי לפי כל שאר המדדים הסטיה הזאת לא פוגעת בתפקוד, באנשים אחרים וכל היחסים הם בהסכמה בין מבוגרים.
רק דבר אחד לגבי חברה ונורמה, מה דעתכם על המקרים הבאים:
הודו אישה התחתנה עם נחש קוברה, כלה תתחתן עם לא אחר מאשר עץ בננה, שחקנית יפהפיה תחתן עם כד חימר מלא בוץ.
פקיסטאן ילדה בת12 נישאה לפי חוק עם זקן בשנות ה50 שנוטה להלקות אותה ואפילו דקר אותה ואף אחד לא אומר כלום היא צריך להתחנן בשידור חי לעזרה.
פדופילים שנכנסים לאתרי שמראים "קטינות" (לא באמת קטינות).
או למשל לפי דת מסוימת לא קיימת הגדרה של אונס אחרי שהבחורה נישאה.

או מגוון דוגמאות "נורמטיביות" אחרות של חברות מסוימות - האם גם את אלא אתם חושבים שיש צורך לקבל?

אריק.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים