מעבר לתוכן

התנהגות נשית של הומואים

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 אורח - Irrelevant

אורח - Irrelevant
  • אורחים

פורסם 25/05/2012 - 20:29

שלום חברים,

יש לי שאלה שמסקרנת אותי קצת.

למה הומואים מסויימים מדברים ביניהם בלשון נקבה?
כאילו, אתם גברים, מה הקטע לאמץ דיבור בלשון שאינו מתאים לבני מינכם?
או במילים אחרות - מה הקשר בין נטייתך המינית לאופן הדיבור שלך?

תודה. :)

#2 Aleister C.

Aleister C.

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 80 הודעות:

פורסם 27/05/2012 - 11:00

פיספסת שלב שהרבה אנשים מהציבור הרחב שלא מתעסק במגדר בד"כ מפספסים:
השלב שבין הנטייה לבין הדיבור הוא הזהות המינית. זה גורם שיכול להיות מושפע ממליון ואחד גורמים (ביולוגיים, חברתיים וכד').
זה נושא כל כך רחב ל11:00 בבוקר...

#3 Wolfi

Wolfi

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 183 הודעות:

פורסם 27/05/2012 - 22:42

פיספסת שלב שהרבה אנשים מהציבור הרחב שלא מתעסק במגדר בד"כ מפספסים:
השלב שבין הנטייה לבין הדיבור הוא הזהות המינית. זה גורם שיכול להיות מושפע ממליון ואחד גורמים (ביולוגיים, חברתיים וכד').
זה נושא כל כך רחב ל11:00 בבוקר...

אני לא חושב שהוא מתכוון לכזה עומק.. אני חושב שמה שהוא פספס זה הומור. פשוט "תנוח" לעולם לא ישמע טוב כמו "תנוחי". אנשים עושים את זה כי הם מוצאים בזה בידור והנאה.. באותה מידה אתה יכול לשאול למה דחוף לסטרייטים להתחפש לנשים בכל פורים. זה נחמד, זה לא מזיק, ובזה זה מסתכם.

*גילוי נאות, אני לא מאלו שנוהגים כך, ובאופן אישי מוצא התנהגות שכזו כטרן-אוף.. אבל זה בטח סתם כי אני הומופוב P:

#4 אורח - Irrelevant

אורח - Irrelevant
  • אורחים

פורסם 29/05/2012 - 18:56

הומור...? יש הבדל בין שימוש בסוג כזה של הומור אחת ל... מאשר להשתמש בהומור הזה כל הזמן.
וזה לא עונה לי על השאלה; מה הקשר בין היותי הומו לבין דיבור בלשון נקבה?

אגב, לא הבנתי מאיפה הבאת את ה"עקיצה" לסטרייטים על זה ש"דחוף" להם להתחפש לנשים בפורים. למעשה, לא נתקלתי ממש בסטרייטים שהתחפשו לנשים, ומרבית חבריי הם סטרייטים.

#5 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 31/05/2012 - 00:39

אגב, לא הבנתי מאיפה הבאת את ה"עקיצה" לסטרייטים על זה ש"דחוף" להם להתחפש לנשים בפורים. למעשה, לא נתקלתי ממש בסטרייטים שהתחפשו לנשים, ומרבית חבריי הם סטרייטים.

אה? קבוצות של בנים מחופשים למעודדות/זונות/חשפניות בפורים. לא נשמע מוכר? :blink:
אולי לא הבנת... פורים זה החג עם התחפושות, לא עם הסביבונים! ;)

#6 -דני-

-דני-

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 244 הודעות:

פורסם 06/10/2012 - 13:13

שלום חברים,

יש לי שאלה שמסקרנת אותי קצת.

למה הומואים מסויימים מדברים ביניהם בלשון נקבה?
כאילו, אתם גברים, מה הקטע לאמץ דיבור בלשון שאינו מתאים לבני מינכם?
או במילים אחרות - מה הקשר בין נטייתך המינית לאופן הדיבור שלך?

תודה. :)

תשובה (קצת באיחור) :
כי זאת דרך להשתחרר מהמוסכמות המגדריות הסטרייטיות הנוקשות.
כי זאת דרך כיפית להתריס נגד הכפייה המגדרית, שבה אסור לגבר להיות לפעמים גם עדין, להתעניין לפעמים גם בטיפוח ועיצוב, ולהתנהג לפעמים באופן שהוא לא "גברי" לפי המקובל. :tank:
כי זאת לפעמים הדרך האישית של הבן-אדם, במודע או פחות במודע, להגיד: אני כאן, אני לא גבר מסוקס, ותתמודדו עם זה.
כי רבים מאיתנו (גייז או סטרייטים) היו רוצים להימצא איפה שהוא על קו האמצע המגדרי שבין גבריות לנשיות, ולהעיז פעם להיות קצת נשים (או קצת גברים - אם את אישה). אך רבים חוששים מפני מה שיגידו. :no:
יש גברים סטרייטים שמצייתים כל כך להגדרות המגדר החברתיות הנוקשות, שיעיזו מקסימום לנגב דמעה ביום הזיכרון, או לשים איפור בפורים. וגם זה לא מובן מאליו.
ודווקא גייז - שמתמודדים עם השונות בחיי היום יום ומעיזים לחיות :punk: - מעיזים יותר גם להיות בתפר המגדרי, ולנהוג לפי מה שהם מרגישים באותו רגע, בלי להיכנע להגדרות מלאכותיות.
ובעיקר - כמו שכתוב בתשובות מעלי - כי לפעמים זה נחמד, בחבר'ה, להתנהג ככה. אז למה לא.
:ריקודבננה: :ריקודבננה:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים