מעבר לתוכן

תמונה

שאלו אותך בגיוס אם אתה הומו?

• Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 איש החול

איש החול

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 157 הודעות:

פורסם 17/10/2005 - 22:52

מחיהל ובחק6ראלע
"שלום רב שובך, ציפורה נחמדת, מארצות החום אל חלוני." (ח.נ. ביאליק)

ויפה שעה אחת קודם...

#2 catch24

catch24

התפסן בשדה השאפים

• רשומים+
  • 5232 הודעות:

פורסם 17/10/2005 - 23:02

:זועם: :זועם: :זועם: זונות !!!!

משיחות עם מאבחנות פסיכוטכניות עולה כי בראיון אישי שעובר כל מועמד לגיוס בלשכה, אם המאבחנת חושדת שהחייל לעתיד הומו היא צריכה לאשר או לשלול את החשד. היא עושה זאת ע"י שאלות עקיפות וישירות. אם היא לא שוללת את החשד היא מפנה אותו ישירות לקב"ן.

<{POST_SNAPBACK}>

ואז מה קורה ??
יש אפשרות לעשות את זה גם אחרי השחרור, לפני המילואים הבאים ? :הממ:

Unattended children will be given an espresso and a Texas Firefighters 2008 calendar

RACISM IS IGNUNT: Because there are so many other great reasons to hate people on an individual basis

Posted Imageפורום RAINBOW - הפרוטוקולים של מתרוממי ציון Posted Image

#3 איש החול

איש החול

• רשומים
  • 157 הודעות:

פורסם 27/10/2005 - 19:42

:זועם:  :זועם:  :זועם: זונות !!!!
ואז מה קורה ??
יש אפשרות לעשות את זה גם אחרי השחרור, לפני המילואים הבאים ?  :הממ:

<{POST_SNAPBACK}>

לכאורה כל המידע הזה נשאר בארכיון של מינהל הגיוס, אבל כל קצין בכיר יכול להשיג גישה לשם אם הוא רוצה לברר משהו על מישהו. חוץ מזה, כאדם רוצה לעבוד במינהל הציבורי הוא נדרש לחתום על טופס ויתור סודיות שמאפשר לאותו גוף (אזרחי) להוציא את כל המידע הרפואי עליו מהצבא- והרי מאבחנת פסיכוטכנית וקב"ן שייכים לבריאות הנפש.

מה שמאפשר לכל בוס אפשרי עתידי במינהל הציבורי (שמהווה 60% אחוז מהמשק בארץ- דרך אגב) לנבור במידע שיש לצבא על אותו חייל!!

אם אתם מכירים או שמעתם על מקרים (או אם קרה לכם) אנחנו מחפשים אנשים. אנא הפנו אותם אלינו. בנושא הספציפי הזה עובדים בשיתוף מספר אירגונים העוסקים בזכויות אזרח (אגודות ועמותות).

ויפה שעה אחת קודם...

#4 נובי

נובי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 405 הודעות:

פורסם 27/10/2005 - 20:06

הייתי מאבחנת ובזמן השירות שלי זכור לי שאיזשהו עיתון (ידיעות אם אני לא טועה) גילה דף מתוך החומר הסודי של קורס מאבחנות שעסק בדיוק בנושא הזה והיה בלגן גדול...
כדאי לך לבדוק איך המינהל (גיוס) כיסתח את עצמו במקרה ההוא לפני שאתה ממשיך להפוך עולמות.
אני לא נוקטת עמדה בנושא אבל נראה לי שהעניין הזה הוא מעין סוד גלוי כבר שנים ואם לא נעשה כלום עד עכשיו (או לפחות לא משהו שתוצאותיו/ הדים לו לא נשמעו בציבור- כנראה שזה אומר משהו...
"ברגעי הדממה הגדולה, כשאנו מתבוננים בדברים, שאין הפה יכול לאמרם- אותה שעה בואו ונעמיק את הראיה הנתונה לנו. נסתכל בנו פנימה. נעלה חיינו כדרך שמעלים דלי מן הבאר. מצוה עלינו לבוא לכלל הכרה של עצמנו. מצווה עלינו לאזן את הכוחות, הפועלים בנפשנו"
וזה מה שאריק באמת אומר לברווזון באוואטאר:

נובי or not נובי. זו השאלה!

<{POST_SNAPBACK}>

אחותי, עוד לא יצא לי להגיד לך את זה, אבל אני ממש אוהבת את איך שאת חושבת. :punk:

<{POST_SNAPBACK}>

#5 פינקי פוק

פינקי פוק

• רשומים
  • 250 הודעות:

פורסם 27/10/2005 - 23:55

לכאורה כל המידע הזה נשאר בארכיון של מינהל הגיוס, אבל כל קצין בכיר יכול להשיג גישה לשם אם הוא רוצה לברר משהו על מישהו. חוץ מזה, כאדם רוצה לעבוד במינהל הציבורי הוא נדרש לחתום על טופס ויתור סודיות שמאפשר לאותו גוף (אזרחי) להוציא את כל המידע הרפואי עליו מהצבא- והרי מאבחנת פסיכוטכנית וקב"ן שייכים לבריאות הנפש.

מה שמאפשר לכל בוס אפשרי עתידי במינהל הציבורי (שמהווה 60% אחוז מהמשק בארץ- דרך אגב) לנבור במידע שיש לצבא על אותו חייל!!

אם אתם מכירים  או שמעתם על מקרים (או אם קרה לכם) אנחנו מחפשים אנשים. אנא הפנו אותם אלינו. בנושא הספציפי הזה עובדים בשיתוף מספר אירגונים העוסקים בזכויות אזרח (אגודות ועמותות).

<{POST_SNAPBACK}>

איש החול היקר, :)

כל הכבוד לך על הלהט ועל היוזמה. :וי:

כמה הארות והערות:

א. הניסיון לדלות פרטים על הכשרת המאבחנים הפסיכוטכנים בצה"ל הוא אפשרי, גם אם לכאורה הוא נראה לך סיזיפי, השאלה מה אנחנו משיגים בכך?

תפקידה של המאבחנת הפסיכוטכנית בצה"ל הוא לדלות מהמלש"ב (מיועד לשירות ביטחון) את מירב הפרטים על חייו האישיים על מנת לקבוע את תנאי שיבוצו בצה"ל ואת אופי שירותו הסדיר. האבחון נעשה על מנת לאפשר איתור של גורמים שעשויים להשפיע על תפקודו ואופי השתלבותו בתוך מסגרת נוקשה, משמעתית ופעמים רבות מסורבלת, בתוך סביבה לא מוכרת.

לשם האבחון, כך אני מניח, המאבחנת נעזרת בראיון חצי מובנה. מה זה ראיון חצי מובנה, זה ראיון ש"גמישותו" כרוכה ביכולת האבחנה של המראיין. לפי מיטב ידיעתי בכל לשכות הגיוס בצה"ל, המאבחנות אינן שואלות חייל אם הוא הומו או לא. בוודאי ובוודאי לא מעלות את החשד שלהן במילה "הומו". הדרך "לאבחן" חייל הומו תהיה באמצעות שאלות עקיפות על חייו, תוך כדי ובין לבין השאלות הרגילות....למשל: היא תשאל שאלות על החברים והמשפחה ובין לבין היא תשאל: "יש לך חברה?..." או "הייתה לך חברה?". מאבחנת טובה תעשה את זה עם חיוך צחור ואמפתי על פניה תוך הסוואת מטרת התחקיר בהתעניינות אנושית וראיון זורם. בהתאם לתגובותיו של החייל "הנחשד" היא תבחר בהמשך המינוח של האבחנה.

נשאלת השאלה המתבקשת, למה אם כך הצבא רוצה לדעת אם אני הומו, איך זה בדיוק אמור להשפיע על התפקוד שלי או על אופי השירות שלי? ובכן, אין לי תשובה על שאלה זו, אבל בניסיון להבין את ההגיון שעומד מאחורי ההחלטה לשתף גם היבט זה באבחון הפסיכוטכני (בהנחה שזה נכון), אפשר להתקל במספר טיעונים שכן מניחים את הדעת. אתן לך דוגמה: בחור בגיל העשרה שמגובש על נטיותיו ומגיע ללשכת הגיוס בגופיית רשת, טיפה'לה שחור בעיניים ובעינטוז נוגע ללב. אין בזהותו כל פסול (להיפך, אולי מראהו ו/או התנהגותו עשויים להעיד על כישוריו היצירתיים יוצאי הדופן, או לך תדע, אפילו על פתיחות מחשבתית) אך יש לבחון, לטובתו של הצעיר טוב הלב ויפה התואר הזה, איך תושפע בריאותו הנפשית בסביבה צבאית, מאצ'ואיסטית וקשה גם ככה וככה לכל מתגייס צעיר באשר הוא.

מלש"ב צעיר שנמצא בארון לא "יישבר" מול המאבחנת הפסיכוטכנית בשום שאלה עקיפה. לפני שנים רבות, ישבתי בלשכת הגיוס בבאר שבע ואף הגדלתי לשטח בפני המאבחנת את כיבושיי הדלים עם חברתי התיכוניסטית. ככה זה, זה מסוג הסודות שהומואים בתחילת דרכם יודעים ונאלצים לשמור טוב טוב. מי שאלוהים חסך ממנו את המניירות או את העדינות הנשית בפרקי כף היד, יוכל "להסתיר" את זהותו אף בהצלחה מסחררת יותר. צעירים שאינם בטוחים בזהותם המינית בזמן גיוסם לצה"ל לא יחלקו את הלבטים שלהם עם הפקידות בבקו"ם/ המאבחנות הפסיכוטכניות/הקב"ן ולא משנה מה אלו ישאלו אותם. במילים פשוטות יותר, מי שחרד לשמירת החשאיות של זהותו המינית בצה"ל, יכול לשמור אותה לעצמו.

הבעיה, אם כך, היא לא האבחון הפסיכוטכני (אגב, נשאלות שאלות אבסורדיות בראיונות אלו שההיקשים מתוכן, גרועים בהרבה משאלת הזהות המינית. למשל: אם תעלה בראיון זה בין רשימת תחביביך בגיל ההתבגרות: משחקי תפקידים או דמיון כלשהם - דוגמת ה"נבוכים ודרכונים" - עשויים לפסול אותך משירות ביטחון. למה? כי מבחינת צה"ל יש סכנה שילד שגדל על משחק זה אינו מודע להבדלים הדקים בין המציאות לבין הדמיון. לך תבין.). כמו שאמרתי כבר, ראיון פסיכוטכני מסוג זה אינו כלי הערכה מושלם אך אלו הם הכלים היחידים שעומדים כרגע לרשות צה"ל למדידת נתוניו האישיותיים החייל. גם אם תצליח לבסס את טיעוניך בעדים ובראיות מספקות, צריך לזכור שמדידה זו בצה"ל אין בעיקרה או כלל בין מטרותיה לבצע ציד מכשפות אחרי אנשים בגלל הזהות המינית שלהם.

למעשה, בחלק מן המקרים, הומואים שכן בוחרים לספר למאבחנת הפסיכוטכנית או לקב"ן על נטייתם המינית, עושים זאת אך ורק על מנת לקבל סיוע או הקלה בהתמודדותם היומיומית בצה"ל (הקלה בכך שסיפרו למישהו, או הקלה מעשית יותר בכך שהקב"ן יכול להוציא אותם מיחידה סגורה כי הם רואים בנטייתם המינית - קושי בהסתגלותם ליחידה. הומו שאינו רואה בנטייתו המינית מכשול במסגרת השתלבותו או תפקודו בצה"ל אינו מחוייב לספר על כך לאף אחד מהגורמים, וגם אם סיפר - אף אחד מגורמים אלו לא יגרום למעברו של חייל מיחידה מסוימת ליחידה אחרת או לא ינסה להשפיע על שיבוצו על רקע נטייתו המינית.

ב. נושא אחר שהעלית בהגדרת הבעיה הוא טופס ויתור הסודיות הרפואית. אני חושב שזו הבעיה, בהא' הידיעה, שעליך להתמקד בטיפולה.

מאחר שלא חלה האחדה משפטית על הנושא מדובר בנוסח פרוץ. מה הכוונה בנוסח פרוץ? למשל, אף טופס שנתקלתי בו בארץ אינו מגביל את עצמו לתקופת זמן. זאת אומרת שכל טופס ויתור על סודיות רפואית שחתמנו אי פעם - תקף עד היום והגורם שבשבילו חתמתנו על הטופס יוכל להשתמש בו מתי שירצה. בנוסף לכך, במציאות הכלכלית המשתנה של היום, הדבר האחרון שהיינו רוצים זה שכל בוס עתידי שלנו מהמגזר הציבורי, יוכל לעלעל בהיסטוריה הרפואית שלנו, שמושג הסודיות שבה מאבד ממשמעותו כשמדובר בנתון מחייב בהתמודדותך על מקום עבודה. מילא שהבוס שלך יידע שאי שם בתקופת הצבא חלקת עם איזה קב"ן שאתה אוהב גברים (בתור אדם שחי מחוץ לארון, אגב, זה הדבר שהכי פחות מטריד אותי), העובדה שאותו בוס יוכל לדעת על כך שהעובדת שלו עברה מספר הפלות או העובד שלו סובל מטחורים או ממספר מחלות מין, או אשפוזים פסיכיאטריים או הפרעות אכילה, זה כבר הרבה יותר מטריד. וכאן גם שורש הבעיה שעליה אתה מלין.

אני סיימתי בינתיים,
;)
בהצלחה לך!

ותוספת קטנה שקשורה להיבט המשפטי על העניין הראשון עליו דיברנו (אבחון פסיכוטכני)

כמובן שהדבר הזה מהווה הפרה בוטה של חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו, ופוגעת בזכות של אותו אדם לפרטיות

אני אמנם לא סטודנט למשפטים אבל אנחנו חייבים להידרש אל החוק בצורה שמבוססת על המקור ולא מתוך הסתכלות סובייקטיבית על הדברים. אם תעיין בחוק יסוד: כבוד האדם וחירותו, תגלה שסעיף 7 (זה שמדבר על פרטיות וצנעת הפרט וכולל ארבעה תת-סעיפים) אכן מזכה אותנו בתת הסעיף הראשון בצנעת חיינו. ואכן, מי שלא רוצה להסגיר את נטיותיו המיניות בלשכת הגיוס (כמו כל משאלות ליבו הכמוסות האחרות עליהן הוא נשאל), ניתנת לו האפשרות לא לדבר על כך או, רחמנא לצלן, להכחיש. (וזכות זו נשמרת גם אצל הקב"ן). אף אחד לא דורש ממך להודות שאתה הומו (או שאתה מכור להפרחת עפיפונים או כל דבר אחר עליו נשאלת) ובמידה ואתה מודה (זו היא גם אחת מזכויותיך), זה כאמור, לא אמור להשפיע על שומדבר אלא אם כן החייל עצמו רואה בנטייתו בעייה בצביון ההסתגלות החברתית. יתר שלושת תת הסעיפים גם הם אינם מופרים (כדאי שתעיין בחוק), אלא אם כן כמובן שמסתכלים על כל עניין האבחון, על כל שאלותיו, כהפרה אחת גורפת של צנעת הפרט וזאת לא ניתן להוכיח. חוצמ'זה, סעיף 9 באותו חוק יסוד, (כמה שזה לא יראה לנו הגיוני - זה החוק הכתוב, אני לא ממציא כאן שום דבר חדש) הוא סעיף שנקרא "סייג לגבי כוחות הבטחון" לפיו לא מגבילים זכויות שבחוקי היסוד, ואין מתנים על זכויות אלה, אלא לפי חוק ובמידה שאינה עולה על הנדרש ממהותו ומאופיו של השירות.

#6 מרסו

מרסו

כוסית הרים מצויה.

• רשומים+
  • 2616 הודעות:

פורסם 29/10/2005 - 12:58

אני זוכר שלא שאלו אותי ישירות

אבל כמה ימים קודם לכן תודרכתי/הוזהרתי בנושא על ידי הבחור שאז יצאתי איתו ודאגתי להבהיר כבר בתחילת השיחה , מין הסתם לא ישירות, שאני סטרייט.
דניאל.ב

הספר שלי:

http://gvanim.dpages...7324/120307.php

הבלוג שלי:

http://forum.bgu.co....blog&blogid=356

השיר האחרון שפרסמתי:
http://forum.bgu.co....howtopic=297041

"אַךְ אָנוּ בְּאוֹן נִזְקֹפָה
אֶת רֹאשֵׁנוּ גֵּא אֶל-עָל." ("הם לא ישברו אותנו").

נשיא מועדון המעריצים העולמי של שלומית אהרון.

יש קוצית חדשה!!!

הערה: לא מגיב/מבקר סיפורים ב"סטודנטים כותבים". לא לקחת זאת אישית.

כבר לא הומו-מחמד של אף אחד
-

הצופה מספר אחד, והיחיד (פרט שולי) של ערוץ הכנסת!

#7 איש החול

איש החול

• רשומים
  • 157 הודעות:

פורסם 30/10/2005 - 17:07

פינקי פוק-
קודם כל, תודה על ההתעניינות. האמן לי שאם המצב היה כזה פשוט לא הייתי טורח בנושא.
הבעיה היא שהמאבחנות כן שואלות שאלות ישירות, כן לוחצות את המרואיין "לקיר" וכן מנהלות תכתובת של הראיון. אני מכיר מספר מקרים בהם המרואיין לא היה מעוניין לגלות לצבא שהוא הומו ובכל זאת לאחר שהמאבחנת לחצה אותו הוא "הודה". אל תשכח שיש הרבה מתגייסים שנורא מפחדים להיתפס בשקר, והמערכת מאוד מפחידה את רובנו, מה גם שבתחילת הראיון בד"כ מודיעים למרואיין את חשיבות אמיתות דבריו ואת ההשלכות של אמירת דברים שאינם אמת.

באשר לחוק יסוד: כבוד האדם וחירותו, זו כן עבירה על החוק וחדירה לפרטיות, לא רק ע"פ פרשנות החוק עצמו אלא גם ע"פ פסיקות בג"ץ נרחבות בנושא זה ודומים לו. (וראה בייחוד בג"ץ מילר ובג"ץ דנילוביץ').

מצד אחד אתה צודק בעניין ויתור הסודיות. יש בעיה חמורה עם טופס ויתור הסודיות, אך הוא ענין אחר שיטופל בשלב הבא.
יח דעם זאת, אתה טועה (לדעתי) כשאתה מפחית מהחשיבות של העניין שהצבא מנסה לאתר הומוסקסואלים בעת גיוסם. המשמעות שמאבחנת מפנה לקב"ן בד"כ היא שיש כתם לאותו מתגייס בתיק האישי. בנוסף, השאלות שהוא עובר אצל הקב"ן יכולות לבייש אף את ד"ר רות (ומגיעות עד לאיזה תנוחות אתה אוהב, וכולי). וכמובן אל נשכח את הסמכות הרפואית, כביכול, ואת האימה שמשרה הקב"ן על מתגייס חדש שרוצה להגיע למקומות נחשבים בצבא ואינו רוצה לעשות בעיות ובטח שלא לשקר.
והרי המקצוע הצבאי שלך יכול להוות את תחילת דרכך בחיים (תכנות, טייס, לוחם-קצין קרבי, וכולי.), וכאן אתה נשפט ומבוצע גזר הדין עוד לפני שיכול היה המתגייס להוכיח עצמו על סמך התרשמותו של קב"ן מוש..ן (ותסלחו לי על השפה).

וגם אם אתה צודק, גם אם נניח שכל מי שרוצה להסתיר את זהותו יכול לשקר ללא בעיה- זה מה שאתה רוצה שהצבא יכריח אותם לעשות? זה המסר הראשון והחזק ביותר אותו צריכים לקבל המתגייסים?? שצריך לשקר כדי "לשרוד"? כדי להתקדם?
אני לא בטוח כל כך...

אני לא חושב שצריך להסכים לזה, גם לא בשתיקה.

נובי-

אשמח אם תצרי עימי קשר. את במיוחד, בשל המקצוע בו שרתת (חסיון מלא מובטח...)
054-6222402 אדיר.

חברים שיהיה לכם יום נפלא! :מריר:

ויפה שעה אחת קודם...

#8 Muad'Dib

Muad'Dib

SMILE- OR DIE

• רשומים+
  • 1610 הודעות:

פורסם 30/10/2005 - 17:44

חברים שיהיה לכם יום נפלא! 

<{POST_SNAPBACK}>

למרות הכוונות הטובות לאחל לנו יום נפלא וחביב האייקון שצורף (שמעיד על מרירות וציניות למתקדמים ) אינו מתאים - בטוחני שלא זו הייתה הכוונה :lol: (אתה צריך להיות קצת מכור לפורום בשביל להבין את המשמעות העמוקה האמיתית של ה"מריר הקדוש :מריר:)
רק מסתובב פה לפעמים...

#9 absinth

absinth

להתראות ותודה על הדגים

• רשומים+
  • 6016 הודעות:

פורסם 30/10/2005 - 20:41

למרות הכוונות הטובות לאחל לנו יום נפלא וחביב האייקון שצורף (שמעיד על מרירות וציניות למתקדמים ) אינו מתאים  - בטוחני שלא זו הייתה הכוונה  :lol: (אתה צריך להיות קצת מכור לפורום בשביל להבין את המשמעות העמוקה האמיתית של ה"מריר הקדוש :מריר:)

<{POST_SNAPBACK}>

לדוגמא:
מכור לפורום = חסר חיים :מריר:

כמו כן שים לב שלכל סמיילי יש קוד שמעיד (בד"כ) על אופיו
Absinth - The Green Fairy

(והמבין יבין)

Every time someone says they don't believe in
fairies, another fairy gets kicked in the balls

פורום ריינבו - כי העולם יותר צבעוני משנדמה לכם

טוסט לאבסינת'!!!!!

"תם הטקס..."

#10 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 30/10/2005 - 20:47

לדוגמא:
מכור לפורום = חסר חיים  :מריר:

כמו כן שים לב שלכל סמיילי יש קוד שמעיד (בד"כ) על אופיו

<{POST_SNAPBACK}>

לדעתי הוא עשה את הטעות שלי הייתה עם האייקון הזה
אני בהתחלה חשבתי שהוא אומר "אדיר" ורק אתמול האמת שמתי לב מה הוא אומר...
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#11 absinth

absinth

להתראות ותודה על הדגים

• רשומים+
  • 6016 הודעות:

פורסם 30/10/2005 - 20:51

לדעתי הוא עשה את הטעות שלי הייתה עם האייקון הזה
אני בהתחלה חשבתי שהוא אומר "אדיר" ורק אתמול האמת שמתי לב מה הוא אומר...

<{POST_SNAPBACK}>

כל מי שעושה את הטעות הזאת רק מתווסף לסטטיסטיקה ...
Absinth - The Green Fairy

(והמבין יבין)

Every time someone says they don't believe in
fairies, another fairy gets kicked in the balls

פורום ריינבו - כי העולם יותר צבעוני משנדמה לכם

טוסט לאבסינת'!!!!!

"תם הטקס..."

#12 איש החול

איש החול

• רשומים
  • 157 הודעות:

פורסם 31/10/2005 - 22:05

למרות הכוונות הטובות לאחל לנו יום נפלא וחביב האייקון שצורף (שמעיד על מרירות וציניות למתקדמים ) אינו מתאים  - בטוחני שלא זו הייתה הכוונה  :lol: (אתה צריך להיות קצת מכור לפורום בשביל להבין את המשמעות העמוקה האמיתית של ה"מריר הקדוש :מריר:)

<{POST_SNAPBACK}>

מואדיב היקר- כנראה הסלנג הזה קצת חדש מדי בשבילי... :)

ויפה שעה אחת קודם...

#13 אורח - מתנדב

אורח - מתנדב
  • אורחים

פורסם 18/11/2005 - 03:20

המאבחנת שאלה אותי אם אני נמשך לבנים . זה נחשב?

#14 אורח - לינדה

אורח - לינדה
  • אורחים

פורסם 03/12/2005 - 11:02

בתור מאבחנת מכהנת, אני יכולה לומר שהודעתו של פינקי קרובה מאוד לאמת.
בכל מקרה, לא כל הומו נשלח לקב"ן. בהחלט יש הסתכלות רחבה יותר על אורח חייו ואישיותו והערכה שלי כמאבחנת (בעלת הכשרה בינונית אני מודה) לגבי השפעתם של אלה על תפקודו במסגרת התובענית והלוחצת והכוחנית שהיא הצבא. אני מבטיחה לך שלא מדובר פה בציד מכשפות של הומואים אבל סביר להניח שזה מאוד
תלוי בדינמיקה שתתפתח בראיון...

#15 אורח - מאבחנת ...

אורח - מאבחנת ...
  • אורחים

פורסם 24/11/2006 - 11:47

טוב קראתי פה הרבה דברים והכל כל כך מעוות ולא נכון...

נכון,אנחנו מראיינות,ונכון,תפקידנו גם לדעת אם מישהו הומו...אבל לא מפנים על זה לקב"ן,צאו מהסרט שלכם שזה כל- כך חשוב,זה כן מידע שנרצה לדעת,משם מה,זה חלק מהאישיות,אבל בהחלט לא מהווה הפנייה לקב"ן וכך לא עושה שום כתם!!!!!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים