מעבר לתוכן

תמונה

שאלו אותך בגיוס אם אתה הומו?

• Please log in to reply
39 replies to this topic

#31 garion

garion

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 452 הודעות:

פורסם 10/11/2007 - 16:54

אני חושב שאתה קצת מגזים עם התגובה שלך... רוב אזרחי ישראל מתחמקים ממילואים, כל אחד ותירוצו הוא. תאמין לי שיש תירוצים הרבה יותר גרועים מלהיות הומו. לי אישית בתור הומו וחירניק שעושה הרבה יותר מדי מילואים, זה לא מפריע. אני אפילו מסוגל להבין במידה מסוימת כי מלבד העובדה שזה גם ככה לא קל, האלמנט של להיות הומו בסתר בחברה כל כך מצואיסטית הופך את זה לקשה פי אלף.

זה נכון, אם אתה אוהב לקבל בתחת זה לא אומר שאתה לא צריך לסכן את החיים שלך בדיוק כמו כל אחד אחר
אין הצדקה לצאת מהצבא על בסיס זה שאתה הומו
אם מספיק הומואים מתגייסים לחיר ואתה בעצמך אומר שהשירות שלך היה שם אין שום הצדקה שלא תעבור חודש מילואים בחיים
אם יש לך הצדקה רפואית כמוני זה כבר משהו אחר:) ממש לא בגלל שאני הומו אין שום קשר בין דבר לדבר

#32 פיבונאצ'י

פיבונאצ'י

כסף

• רשומים+
  • 1400 הודעות:

פורסם 10/11/2007 - 21:02

זה נכון, אם אתה אוהב לקבל בתחת זה לא אומר שאתה לא צריך לסכן את החיים שלך בדיוק כמו כל אחד אחר
אין הצדקה לצאת מהצבא על בסיס זה שאתה הומו
אם מספיק הומואים מתגייסים לחיר ואתה בעצמך אומר שהשירות שלך היה שם אין שום הצדקה שלא תעבור חודש מילואים בחיים
אם יש לך הצדקה רפואית כמוני זה כבר משהו אחר:) ממש לא בגלל שאני הומו אין שום קשר בין דבר לדבר

אם כל הכבוד אני סיכנתי את החיים שלי מספיק בשביל המדינה ועשיתי מספיק מילואים בשביל 7 כמוך ומי אתה בכלל שתטיף לי מוסר?
אני ממשיך להגיע למילואים כמו שעון. מה שאמרתי היה רק שבתור הומו, המילואים קשים יותר עבורי מאשר עבור האזרח הממוצע ממליון סיבות, ביניהן:
1.צריך להמציא סיבות כל פעם מחדש למה אין לך עדיין חברה.
2.צריך להתנער באלגנטיות מנסיוניות השידוך הרבים
3.צריך להתמודד עם מבטי החמלה של כל מי שוראים אותך כלוזר הנצחי ללא חברה
4.צריך לשמוע את כל ההתבטאויות הנוראיות נגד הומואים.

גם ככה חרא להיות חירניק במילואים אז זה בטח לא מוסיף לתענוג
החיים הם כמו קופה שמנה....
אתה אף פעם לא יודע מתי תקבל ביס באף!!!

#33 garion

garion

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 452 הודעות:

פורסם 11/11/2007 - 02:31

נ.ב. גם הפטור הרפואי שלי הוצאתי אותו אחרי שנתיים בשירות סדיר בעזה בגלל שלא יכולתי יותר

#34 garion

garion

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 452 הודעות:

פורסם 11/11/2007 - 02:32

וגם בשירות בעזה הייתי מחוץ לארון אז אל תרצה לי על הבעיות של הם מסתכלים עלי כלוזר זה בולשיט אמיתי ברגע שהומו לא מתבייש בעצמו אז אין לו מה לפחד מדעות אחרים

#35 absinth

absinth

להתראות ותודה על הדגים

• רשומים+
  • 6016 הודעות:

פורסם 12/11/2007 - 13:25

אם כל הכבוד אני סיכנתי את החיים שלי מספיק בשביל המדינה ועשיתי מספיק מילואים בשביל 7 כמוך ומי אתה בכלל שתטיף לי מוסר?
אני ממשיך להגיע למילואים כמו שעון. מה שאמרתי היה רק שבתור הומו, המילואים קשים יותר עבורי מאשר עבור האזרח הממוצע ממליון סיבות, ביניהן:
1.צריך להמציא סיבות כל פעם מחדש למה אין לך עדיין חברה.
2.צריך להתנער באלגנטיות מנסיוניות השידוך הרבים
3.צריך להתמודד עם מבטי החמלה של כל מי שוראים אותך כלוזר הנצחי ללא חברה
4.צריך לשמוע את כל ההתבטאויות הנוראיות נגד הומואים.

גם ככה חרא להיות חירניק במילואים אז זה בטח לא מוסיף לתענוג

לדעתי כל הבעיות האלו פתירות ברגע שאתה פשוט יוצא ואומר להם שיש לך בן זוג מקסים ושאתה לא צריך שום חברה :)
Absinth - The Green Fairy

(והמבין יבין)

Every time someone says they don't believe in
fairies, another fairy gets kicked in the balls

פורום ריינבו - כי העולם יותר צבעוני משנדמה לכם

טוסט לאבסינת'!!!!!

"תם הטקס..."

#36 פיבונאצ'י

פיבונאצ'י

כסף

• רשומים+
  • 1400 הודעות:

פורסם 12/11/2007 - 20:12

לדעתי כל הבעיות האלו פתירות ברגע שאתה פשוט יוצא ואומר להם שיש לך בן זוג מקסים ושאתה לא צריך שום חברה :)

לחלק שקרוב אלי אני אומר.. לשאר - הלוואי וזה היה כזה פשוט...
החיים הם כמו קופה שמנה....
אתה אף פעם לא יודע מתי תקבל ביס באף!!!

#37 mpanda

mpanda

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 375 הודעות:

פורסם 12/11/2007 - 20:35

אני לא מכירה את ההווי הצבאי..
אבל אני לחלוטין מודעת לכך שלמרות המודעות של הציבור לקהילה ההומולסבית עדיין לא חסרים מוקדי הומפוביה..
שהם בד"כ אנשים בעלי דיעה נחרצת ולא כלכך סימפטית..
זה יכול להתחיל בהערות ציניות.. ועד לחלילה אלימות פיסית..
ושמענו על לא מעט מקרים כאלו לצערי הרב.

אתה יכול להיות שלם עם עצמך במיליון אחוז.. אבל לאדם שישמע את זה עליך זה יתן חשק להשמיד כל זכר לכך.

אולי האנשים שכלכך בטוחים בכך שחשיפת הזהות המינית שלהם בכל מקום היא לגטימית, פשוט חיים בבועה..
הסביבה שלהם כלכך סובלנית כך שהם לא נתקלו בצרות מהסוג הנ"ל..

ברגע שאתה נתקל מתגובות לא סימפטיות מאנשים שקרובים אליך אתה מתחיל לחשוב פעמיים לפני שאתה מצהיר על עצמך בפומבי.

#38 garion

garion

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 452 הודעות:

פורסם 13/11/2007 - 14:29

שמעו אם תחפשו מוקדי הומופוביה אתם תמצאו אותם
ואם מזה אתם מפחדים אז אל תהיו שייכים לשום דת (אני לא חושב שצריך להסביר את הדוגמה הזאת), אל תאהבו מוזיקה (כי אם אתם שומעים רוק יהיה את אלה שיגידו שאתם פריקים ואם אתם שומעים מזרחית אתם פרחות וערסים אם אתם שומעים קלאסית אתם או חננות או המטורפים האלה מהסרטים ששומעים אופרה או איזו סימפוניה לפני שהם יוצאים להשתלט על העולם.
בנוסף אל תהיו לבנים אל תהיו שחורים אל תהיו עשירים אל תהיו עניים אל תהיו גבוהים אל תהיו נמוכים......... and the list goes on but i think i made my point
קיץ קץ
אם אתם רוצים שכולםםםם יאהבו אותכם אז יש לי חדשות... זה לא יקרה!!! תמיד למישהו יהיה מה להגיד בכל סיטואציה גם אם אתם הומואים ולסביות כן כן אני רוצה גם להזכיר לכם ש hate crimes זה לא מושג מיוחד להומופובים ובכלל המושג של פוביה קשור למיליון דברים שונים
תמיד יהיה מי שישנא אותנו ותמיד לכולם יהיה את מי שישנא אותם על בסיס זה או אחר
אבל אנחנו צריכים לדעת שאנחנו זה מה שאנחנו למרות הדעות מסביב ולא לפחד להראות זאת ואפילו להתגאות בכל צד וצד באישיותנו
גם אם אנחנו רוצים להשתלט על העולם
כי אם לא נכיר בעצמנו כקהילה למה שמישהו אחר בכלל יחשוב על להכיר בנו

#39 אורח - צדי

אורח - צדי
  • אורחים

פורסם 05/02/2013 - 01:33

אמנם עבר זמן מה, אבל להלן מציע למתעניינים לקרוא על סטטיסטיקות השאילה על נטייה מינית (בעקיפין ובמישרין), בראיון למתגייסים:

http://igy.org.il/wp...-2011-סופי1.pdf

לדעתי מדובר בנושא עקרוני. עם ההתקדמות הארצית בנושא, לא רק השאילה על נטייה מינית ראויה לביקורת, אלא גם ההמשגות הפטרוניות (התחשבות, הגנה, חוסר בשלות, נרקסיזם נעורים, וצידוקים הומאניים מפותחים יותר).

במוקד הביקורת שלנו צריכה להיות הידיעה שהדבר שבשמו מרחיקים גייז ממקומות מסוימים, אינו גזירת גורל

#40 אורח - ג'ונדו

אורח - ג'ונדו
  • אורחים

פורסם 05/02/2013 - 03:13

תודה על ההקפצה, שרשור מעניין וגם המאמר שקישרת אליו חשוב.

לא ידעתי ששואלים מלש"בים על זה,

אותי בכל אופן לא שאלו ישירות לפחות, מקסימום אולי שאלו על חברה אבל לא ראיתי בזה איום  :)

מה שכן אני זוכר שבשאלון 300 בחיל מודיעין (שאלון עם 300 שאלות - כמה מפתיע- שגם קשור לאבחון פסיכולוגי כלשהו, ככל הנראה לראות אם בהתשה של 300 שאלות שחוזרות על עצמן בניסוחים שונים ייצליחו להוציא ממך משוגע) הייתה שאלה האם אתה אוהב נשים גבוהות. למה דווקא נשים? למה דווקא גבוהות? לא יודע אבל סימנתי "לא" משועשע. זה הופיע ליד השאלה האם אתה נוהג להאזין לאופרה ברדיו, שאלה שאפילו נשאלה כמה פעמים   :מתגלגל:  (יש אופרה ברדיו?!?!)

בתור ארוניסט במילואים אני מבין את הקשיים שכתב (לפני שנים רבות) פיבונאצ'י. כשאחד הקצינים שלי במילואים לעג לסדירניק עדין במיוחד (לא בנוכחותו) זה לא היה נוח, אבל הקצינים האחרים נזפו בו. במילואים האחרונים חבר שם סיפר לי שהקצין שלו הומו, תשובתי הייתה "כן, אז?" וזה הספיק כדי לשנות את הטון של השיחה משיחה על תגלית מרעישה לסתם מידע לא רלוונטי. בנתיים שאלות ה"חַבֵרָה" באות במינון נמוך ולא קשה להדוף אותם אבל אין לי ספק שיציאה מהארון שם (יחידה מבצעית) תהפוך את המילואים לקשים הרבה יותר כך לכן זה ממש לא בתוכניות...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים