מעבר לתוכן

מלגת אימפקט

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 אורח - אימפקט

אורח - אימפקט
  • אורחים

פורסם 18/05/2009 - 19:40

יש לי שאלה בנוגע למלגת אימפקט

יש שם רובריקה שבה צריך למלא הכנסות וכו' של ההורים.

במקרה שלי אני בקשר עם האב אך הוא אינו תומך בי כספית. רציתי לדעת איך למלא את הרובריקות, להכניס פרטים פיננסיים (שרובם ככולם אינני יודע) או להשאיר ריק ואז בראיון אפשר להסביר?

כמו כן יש רובריקה של ויזה לארה"ב. הבעיה היא שלפני כמה חודשים טסתי לארה"ב על מנת לעבוד בעגלות ונתפסתי בכניסה וכעת אסור לי להיכנס לארה"ב 5 שנים. איך אני ממלא את זה?
ומישהו יודע למה שואלים את זה? יש סיכוי שזה מכיוון שכל התורמים הם מארה"ב אז צריך לטוס לשם לכל מני טקסים וכדומה? כי מזה אני חושש

תודה מראש...

#2 the_bearded_monkey

the_bearded_monkey

כסף

• רשומים+
  • 1709 הודעות:

פורסם 18/05/2009 - 22:32

יש לי שאלה בנוגע למלגת אימפקט

יש שם רובריקה שבה צריך למלא הכנסות וכו' של ההורים.

במקרה שלי אני בקשר עם האב אך הוא אינו תומך בי כספית. רציתי לדעת איך למלא את הרובריקות, להכניס פרטים פיננסיים (שרובם ככולם אינני יודע) או להשאיר ריק ואז בראיון אפשר להסביר?

כמו כן יש רובריקה של ויזה לארה"ב. הבעיה היא שלפני כמה חודשים טסתי לארה"ב על מנת לעבוד בעגלות ונתפסתי בכניסה וכעת אסור לי להיכנס לארה"ב 5 שנים. איך אני ממלא את זה?
ומישהו יודע למה שואלים את זה? יש סיכוי שזה מכיוון שכל התורמים הם מארה"ב אז צריך לטוס לשם לכל מני טקסים וכדומה? כי מזה אני חושש

תודה מראש...

בקשר לאבא שלך, תשאיר ריק ותכתוב את הסיפור בחלק האחרון שהוא חלק ההערות המיוחדות

בקשר לויזה, שואלים את זה כי רוב התורמים אכן מארה"ב וחלקם לפעמים מזמינים את כל הסטודנטים תחת חסותם למפגש בארה"ב על חשבונם (אל תתלהב זה די נדיר)
לא הבנתי אבל אם כשנסעת לשם הייתה לך ויזה או לא?! בכל מקרה תכתוב רק את מה ששואלים ואל תוסיף מעבר לזה שום דבר. אם הם יתחילו לחפור על זה בראיון תאלץ לספר להם את האמת ואז תהיה במצב בעייתי מול התורמים (לא מול הארגון) כי לא נראה לי שהם יאהבו את המצב כי אתה יודע כמה מרובעים אמריקאים יכולים להיות כשזה נוגע לבירוקרטיה.

#3 אורח - ישי

אורח - ישי
  • אורחים

פורסם 22/06/2014 - 22:19

מישו עבר את הראיון לבקשת מחגת אימפקט, ויכול "להכיו" אותי....?

#4 אורח - דור

אורח - דור
  • אורחים

פורסם 19/11/2015 - 02:18

מישהו יודע האם בזמן המלגה אפשר לטוס לחול?, חובה לדווח על כך?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים