מעבר לתוכן

כמה שאלות בקשר לתנאי קבלה

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 אורח - איציק

אורח - איציק
  • אורחים

פורסם 26/09/2015 - 17:10

רציתי להגיע למערכות מידע וראיתי כי אני לא מתקבל. 

שיפרתי את הבגרויות שלי ב 5 יחידות מתמטיקה ואנגלית כדי ששנה הבאה אני כן אוכל להתקבל

מה בעצם אני מגיש לאונברסיטה? את התעודת בגרות הישנה + ספח ציונים שמראה את הציונים החדשים? או שאני צריך לקבל תעודת בגרות חדשה?

בנוסף אם עשיתי 2 פסיכומטרי שהאחד יצא לי 650 עם כמותי 130 ואחד 630 עם כמותי 140.

במה מתחשבים באונברסיטה? באחרון? או במה שמעלה לי את הסכם הכי הרבה?

תודה

#2 אורח - JoshEffile

אורח - JoshEffile
  • אורחים

פורסם 16/10/2015 - 15:40

This is needed for newer types of lens. Buy ***SPAM*** Online ETHER Using ether as an anesthetic caught on quickly after it was demonstrated in public in the US in the s.Unstable angina and NSTEMI c.HBVA Diseases such as he***SPAM***is oret al.Besides treating the underlying causes such as potassium deficiency or arsenic contamination of drinking water the first line treatment of erectile dysfunction consists of a trial of PDE inhibitor drugs the first of which was sildenafil or ***SPAM***. Buy Accutane Online Sildenafil citrate ***SPAM*** is effective and well tolerated for treating erectile dysfunction of psychogenic or mixed aetiology.General characteristicsProvide information about any appearance changes or other possible side effects that may result from the test.A Commensal bacteria help to preserve a healthy gut environment. pfizer ***SPAM*** 100mg price For additional information readers are referred to the excellent review of the use of PDE inhibitors in diabetic men by Vickers and Satyanarayana.Olding M.Arrhythmias The most important effect of hyperkalemia is on the heart.Getty Images De Agostini.Douglas Reye Austrian pathologist Rinne test Heinrich A. ***SPAM*** vs ***SPAM*** Acute AFib in a hemodynamically stable patient a.Several months after her surgery Mabels scar became raised and thickened and grew beyond the boundaries of the incision.Earliest symptom is gait disturbance.By not recognizing sexual dysfunction as a common organic sequellae of diabetes that should be addressed and treated providers are missing an important opportunity to improve their patients daily existence and quality of life.Cutaneous and mucosal bleedingepistaxis easy bruising excessive bleeding from scratches and cuts gingival bleeding oct products similiar to lasix Gene manipulation genetic engineering and the creation of GMOs genetically modified organisms for agriculture livestock and even for dispersing oil slicks are another potential source of new harmful microbes.The discrete energy spacing E m between the two states shown in Fig.DISEASE OF BONE MARROW CELLS multiple myeloma Malignant neoplasm of bone marrow.b.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים