מעבר לתוכן

ביולוגיה-פסיכולוגיה פרקטי?

פסיכולוגיה ביולוגיה ביולוגיה-פסיכולוגיה יעוץ עבודה

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 אורח - 123456

אורח - 123456
  • אורחים

פורסם 14/11/2015 - 15:17

שלום,

אני חיילת משוחררת ועוד כמה חודשים טסה לטיול הגדול ואני מתכננת להחליט לפני מה אני רוצה ללמוד ולהתחיל באוקטובר 16'.

כל עולם הרפואה מעניין אותי מאוד. אבל מכיוון שמדובר במקצוע כ"כ תובעני אני לא יודעת אם אני מוכנה "להקריב" את כל החיים האישיים עבורו. אני יודעת שאני ארצה לעבוד עם אנשים במשהו שקשור לעזרה וטיפול.

בדקתי הרבה בנוגע לתארים שיש להם זיקה לנושא ומצאתי את התואר ביולוגיה-פסיכולוגה באונ' בן גוריון. מה גם זה תואר ראשון שיפתח אותי באמת לכל העולם הזה של הפסיכולוגיה והמחקר ואולי ככה אבין באמת מה מתאים לי יותר.

אני יודעת שאני אהנה מאוד מהלימודים עצמם ואשקיע אבל הפחד שלי הוא שבסיום התואר יהיה קשה מאוד למצוא עבודה טובה, וזה משהו ששמעתי מלפחות 4 בוגרים שהמליצו לי כי אני עוברת את סף הקבלה לנסות ללכת ישר על רפואה או לבחור תואר אחר לגמרי.

אני יודעת שארצה להמשיך לתואר שני אבל אולי לא מיד אחרי. וגם כאן הבנתי שבודדים האנשים במצליחים להמשיך לתואר השני בפסיכולוגיה כי מדובר בתוכנית מצטיינים עמוסה מאוד.

יש כאן מישהו שאולי יודע קצת יותר (אם מניסיון אישי או שהוא שמע מחברים) על התוכנית הזאת של ביולוגיה-פסיכולוגיה (http://in.bgu.ac.il/...y_degree_1.aspx) ועל אפשרויות התעסוקה והפיתוח בו והאם הוא מומלץ או שזה סתם תואר ראשון מעניין אבל לא פרקטי.

תודה לעוזרים!!!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים