מעבר לתוכן

התנהגות ארגונית

40 replies to this topic

#1 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 07/01/2007 - 23:08

שלום,
אני מסיימת השנה תואר 1 במדעי ההתנהגות וחושבת להמשיך לכיוון אירגוני השאלה שלי היא כזו:
האם כדי להמשיך במסלול כזה ב מנהל עסקים? אם כן מה ההיתרונות של התואר השני אח"כ על תארים אחרים דומים כמן סוציולוגיה אירגונית , לימודי עבודה או יעוץ אירגוני?
ואילו קורסים צריך להשלים?....... :מסמיק:

תודה!

#2 דוס

דוס

חייבת לעבור לגור באזור גשום...

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 09/01/2007 - 16:11

שלום,
אני מסיימת השנה תואר 1 במדעי ההתנהגות וחושבת להמשיך לכיוון אירגוני השאלה שלי היא כזו:
האם כדי להמשיך במסלול כזה ב מנהל עסקים? אם כן מה ההיתרונות של התואר השני אח"כ על תארים אחרים דומים כמן סוציולוגיה אירגונית , לימודי עבודה או יעוץ אירגוני?
ואילו קורסים צריך להשלים?....... :מסמיק:

תודה!

היתרון הוא שכשאת מסיימת תואר במנהל עסקים את יכולה ללכת ללמוד ייעוץ מס וגם להתקבל לעתודה ניהולית בבנק וכל מה שקשור לניהול וכלכה. החיסרון הוא שהמסלול לא נותן לך תעודת יועצת ארגונית כי אם רק את האופציה ללימודים בעתיד, וזה כבר יש לך כי למדת מדעי ההתנהגות, בקיצור, להיות יועצת ארגונית ע"י סיום התואר הזה - לא תוכלי, אלא אם כן תמשיכי ללמוד.
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

#3 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 09/01/2007 - 16:38

היתרון הוא שכשאת מסיימת תואר במנהל עסקים את יכולה ללכת ללמוד ייעוץ מס וגם להתקבל לעתודה ניהולית בבנק וכל מה שקשור לניהול וכלכה. החיסרון הוא שהמסלול לא נותן לך תעודת יועצת ארגונית כי אם רק את האופציה ללימודים בעתיד, וזה כבר יש לך כי למדת מדעי ההתנהגות, בקיצור, להיות יועצת ארגונית ע"י סיום התואר הזה - לא תוכלי, אלא אם כן תמשיכי ללמוד.

תודה על התשובה!
רק אם אפשר עוד שאלה קטנהההה
עם תואר שני בסוציולוגיה אירגונית (לא חשוב באיזו אוניברסיטה ) כן מקבלים את התעודה של יועצת אירוגנית???

#4 אורח - אורח_נגה_*

אורח - אורח_נגה_*
  • אורחים

פורסם 09/01/2007 - 17:30

בדקתי באתר של האוניברסיטה לגבי אפשרות ללימודי תואר שני במנהל עסקים במסלול התנהגות ארגונית. מצאתי מעט מאוד מידע והייתי רוצה שתסבירו לי מה זה המסלול הזה, למה הוא מכשיר את הבוגרים והאם מישהו שלומד את זה יכול לספר על כך. תודה!
(ואם יש לינק למשהו אם קצת יותר מידע, אני גם אשמח)

#5 rubi

rubi

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 176 הודעות:

פורסם 09/01/2007 - 21:27

לפי מה שאני הבנתי מההודעה הבאה הודעה המסלול כן נותן תעודה של יועץ ארגוני אבל יש לעשות קורס באתיקה ופרקטיקום

#6 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 09/01/2007 - 22:30

לא נכון -
מפורטת באתר רשימת קורסים שצריך לעשות כדי לקבל תעודת יועץ ארגוני.

#7 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 09/01/2007 - 22:51

לא נכון -

אכן קיימת הודעה על כך בפורום.
אז השאלה היא עדיין מה ההבדל בין התואר הזה לתואר של סוציולוג ארגוני גם הוא מקבל תעודה של יועץ לא?

#8 דוס

דוס

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 09/01/2007 - 23:52

תודה על התשובה!
רק אם אפשר עוד שאלה קטנהההה
עם תואר שני בסוציולוגיה אירגונית (לא חשוב באיזו אוניברסיטה ) כן מקבלים את התעודה של יועצת אירוגנית???

בזה כבר אין לי מושג, מה שכן, אני יודעת שישי מסלול של ייעוץ ארגוני ממש, יכול להיות שזה נקרא פה סוציולוגיה ארגונית, תשאלי במחלקה.
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

#9 דוס

דוס

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 09/01/2007 - 23:53

לפי מה שאני הבנתי מההודעה הבאה הודעה המסלול כן נותן תעודה של יועץ ארגוני אבל יש לעשות קורס באתיקה ופרקטיקום

זה לא נכון, גם אני חשבתי ככה אבל לא, זה נותן אופציה לאנשים שהגיעו מתחומים שונים לחלוטיחן ללכת א"כ ללמוד ייעוץ ארגוני.
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

#10 דוס

דוס

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 09/01/2007 - 23:55

לא נכון -

לכל הספקנים והמתווכחים למיניהם - אני לומדת את המגמה הזו בתואר שני במנהל עסקים, די עם הויכוח, אני קיבלתי את המידע שלי ממקור ראשון. מה שהם מפרסמים באתר שלהם זו טעות, כנראה כדי למשוך אנשים, א"כ, הם מסבירים את המשמעות המדוייקת.
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

#11 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 10/01/2007 - 02:20

בדקתי באתר של האוניברסיטה לגבי אפשרות ללימודי תואר שני במנהל עסקים במסלול התנהגות ארגונית. מצאתי מעט מאוד מידע והייתי רוצה שתסבירו לי מה זה המסלול הזה, למה הוא מכשיר את הבוגרים והאם מישהו שלומד את זה יכול לספר על כך. תודה!
(ואם יש לינק למשהו אם קצת יותר מידע, אני גם אשמח)

זה מסלול שרבים בו באו ממדעי ההתנהגות. כאלה (כמוני) שלא הצליחו להתקבל לתואר שני בפסיכולוגיה וכאן קל מאוד להתקבל.

#12 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 11/01/2007 - 15:52

זה לא נכון, גם אני חשבתי ככה אבל לא, זה נותן אופציה לאנשים שהגיעו מתחומים שונים לחלוטיחן ללכת א"כ ללמוד ייעוץ ארגוני.

לא הבנתי מה לא נכון, שאלתי את המזכירה במחלקה והיא הסבירה לי בפירוש שבמידה ועושים את הפרקטיקום מקבלים תעודה של יועץ ארגוני מארגון איפ"א, זה קיבל אישור רק השנה, וכרגע אמנם עדיין לא כל כך מתייחסים לזה בשוק כי הוא די פרוץ מהבחינה הזו, אבל כאשר כל הנושא של יעוץ ארגוני ימוסד חשוב שתהיה תעודה
תקני אותי אם אני טועה

#13 דוס

דוס

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 11/01/2007 - 19:47

לא הבנתי מה לא נכון, שאלתי את המזכירה במחלקה והיא הסבירה לי בפירוש שבמידה ועושים את הפרקטיקום מקבלים תעודה של יועץ ארגוני מארגון איפ"א, זה קיבל אישור רק השנה, וכרגע אמנם עדיין לא כל כך מתייחסים לזה בשוק כי הוא די פרוץ מהבחינה הזו, אבל כאשר כל הנושא של יעוץ ארגוני ימוסד חשוב שתהיה תעודה
תקני אותי אם אני טועה

אני אגיד לך מה הסבירה לנו ראש המחלקה עצמה (בהבדל מהזכירות שמטעות לפעמים בלי כוונה): אתם לא תקבלו תעודה של יועצים ארגוניים אלא תקבלו תעודה שמאפשרת לכם להמשיך ללימודים כאלה למרות שלא הגעת מהתחום המתאים (אני למשל מניהול ואני לא יכולה להמשיך ישר לייעות ארגוני). התווכחנו איתה ואמרנו לה שזה בפרוש לא מה שכתוב באתר והיא אמרה שככה זה ושנתמודד... מבאס וגם מאוד לא לעניין שכל אחד אומר משהו אחר אבל זו המציאות.
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

#14 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 11/01/2007 - 19:58

אני אגיד לך מה הסבירה לנו ראש המחלקה עצמה (בהבדל מהזכירות שמטעות לפעמים בלי כוונה): אתם לא תקבלו תעודה של יועצים ארגוניים אלא תקבלו תעודה שמאפשרת לכם להמשיך ללימודים כאלה למרות שלא הגעת מהתחום המתאים (אני למשל מניהול ואני לא יכולה להמשיך ישר לייעות ארגוני). התווכחנו איתה ואמרנו לה שזה בפרוש לא מה שכתוב באתר והיא אמרה שככה זה ושנתמודד... מבאס וגם מאוד לא לעניין שכל אחד אומר משהו אחר אבל זו המציאות.

אך השאלה היא איפה ישר אפשר להמשיך לייעוץ אירגוני כי אין תואר שנקרא יעוץ אירגוני פרופר(חוץ מאשר במכללה למנהל)ז"א שגם אם נמשיך מסוציו' אירגונית ,התנהגות אירגונית וכ"ו לא נקבל תעודה של יועץ אירגוני אז איפה כן אפשר לקבל אותה.
ובנוסף התואר במנהל עסקים לפחות למי שמגיע ממדעי ההתנהגות דורש השלמות רציניות אז אם הוא אכן לא נותן בסוף תעודה של יועץ ולפי מה שרשום בהודעה מהמזכרה זה מאד חשוב אז מה היתרון ללמוד אותו או מה הכיוונים (חוץ ממס ) לעבוד איתו?
בקיצור ממש בלאגן ואין משהו מהסגל הבכיר שממש נותן תשובה מעצבן!!!!!!!!!!
אם משהו יודע זה ממש יעזור! :unsure:

#15 rubi

rubi

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 176 הודעות:

פורסם 13/01/2007 - 12:51

אם זה אכן המצב, וצריך לבדוק את זה בצורה רצינית מול ראש המחלקה וארגון איפ"א ( בכתב הכוונה), אז צריך לעשות משהו בנידון, לא יכול להיות שימשכו סטודנטים ללמוד במחלקה עם הבטחות שווא..אם המחלקה לא מספיק אטרקטיבית בעיני האחראים ( ראשי המחלקה וכל מי שקשור לתוכנית הלימודים) שלא יפרסמו דברי שקר רק כדי שיגיעו סטודנטים ללמוד בה! : :גרוע::

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים