מעבר לתוכן

Gmail בעברית \ Gmail באנגלית

3 replies to this topic

#1 אורח - morag

אורח - morag
  • אורחים

פורסם 07/02/2007 - 20:16

ההורים שלי חופרים לי שהם לא מתמודדים עם outlook, וחוץ מזה, אבא שלי רוצה את המייל גם בעבודה - לאן פונים? gmail.

כמובן שהדרישה שלהם שזה יהיה בעברית (אוף).

נתקלתי בבעיה הבאה, הגרסה העברית מנוונת וחסרה אפשרויות שיש בממשק האנגלי (כמו משיכה מPOP), למישהו יש רעיון (חוץ מלעבור לאנגלית) איך משכנעים את הממשק העברי לתפקד כמו האנגלי ?

#2 Froid

Froid

Amnesiac Devil

• מנהלי פורום
  • 3308 הודעות:

פורסם 07/02/2007 - 23:13

ההורים שלי חופרים לי שהם לא מתמודדים עם outlook, וחוץ מזה, אבא שלי רוצה את המייל גם בעבודה - לאן פונים? gmail.

כמובן שהדרישה שלהם שזה יהיה בעברית (אוף).

נתקלתי בבעיה הבאה, הגרסה העברית מנוונת וחסרה אפשרויות שיש בממשק האנגלי (כמו משיכה מPOP), למישהו יש רעיון (חוץ מלעבור לאנגלית) איך משכנעים את הממשק העברי לתפקד כמו האנגלי ?

אומנם הממשק העברי של גוגל זו גרסאה ישנה יותר של ממשק... אבל אני חושב שאפשר לבצע את ההגדרות מהממשק באנגלית ואז להחליף את השפה.

לגבי משיכה מ-POP, אני לא הבנתי מה כוונתך... האם את רוצה שגוגל יורד את הדוא"ל מאתרים אחרים בשבילך??? (אם כן אז אני לא מצאתי את האופצייה הזו גם ב-GOOGLE באנגלית.
אם אתה רוצה להוריד מ-GOOGLE דרך POP, אז האופצייה הזו קיימת גם בממשק העברי וגם באנגלי.....

עזרתי לך? תזמין אותי לבירה! (הפנייה בלשון זכר, אך מתייחסת לכל המינים)

stamp11bl2.png

וכן אני יודע שאני כותב עם שגיאות כתיב LIVE WITH IT ....

#3 Spock

Spock

כסף

• רשומים+
  • 1217 הודעות:

פורסם 08/02/2007 - 00:58

לגבי משיכה מ-POP, אני לא הבנתי מה כוונתך... האם את רוצה שגוגל יורד את הדוא"ל מאתרים אחרים בשבילך??? (אם כן אז אני לא מצאתי את האופצייה הזו גם ב-GOOGLE באנגלית.

יש, אבל עדיין לא בכל החשבונות

Get mail from other accounts:
(download mail using POP3)

How do I set up Mail Fetcher?

This feature is currently only enabled for a limited number of users. We're working on making it more available soon.

#4 אורח - morag

אורח - morag
  • אורחים

פורסם 08/02/2007 - 08:34

אומנם הממשק העברי של גוגל זו גרסאה ישנה יותר של ממשק... אבל אני חושב שאפשר לבצע את ההגדרות מהממשק באנגלית ואז להחליף את השפה.

אם אתה רוצה להוריד מ-GOOGLE דרך POP, אז האופצייה הזו קיימת גם בממשק העברי וגם באנגלי.....

גוגל החמודים מושכים את הדואר מחשבונות POP3 שיש לך, כמו התיבה של הספק שלך וגו'.
הם גם מאפשרים משיכה את הדואר מג'ימייל דרך pop3....

אני גם חושב שההגדרות שאני קובע בשפה האנגלית ישמרו בשפה העברית, אבל אי אפשר להיות בטוחים.

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים