מעבר לתוכן

תמונה

דרוש עוזר מודד

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 GiladF

GiladF

ברונזה

• רשומים+
  • 869 הודעות:

פורסם 12/02/2007 - 12:40

לקראת סיום התואר אני עוזר לבוס שלי למצוא לי מחליף.
מדובר במודד עצמאי שעובד בד"כ באיזור המרכז וירושלים, אך פעמים רבות גם באיזורים אחרים בארץ (בעיקר מרכז ודרומה), כך שבהחלט מתאים יותר לתושבי המרכז (המודד ממודיעין).

למי שלא מכיר (שזה הרוב), מדובר בעבודת שטח הכוללת מדידת שטחים לצורך מיפוי, בעזרת מכשירי מדידה מדויקים. העבודה היא לא בזמנים קבועים אלא רק כשמתוערר הצורך. אני הסתדרתי עם העבודה במשך תואר שלם, לא חושב שצריכה להיות בעיה לשלב מדי פעם ימי עבודה אפילו במערכת לא מאוד מרווחת, דורש קצת גמישות, אבל בהחלט אפשרי.

אם למישהו יש שאלה אלי אני אשמח מאוד לענות (תשלחו ה"פ), לפרטים מלאים יותר תפנו למיקי 054-7200323.

If your pictures aren't good enough, you're not close enough - Robert Capa

#2 שדון

שדון
  • רשומים
  • 4 הודעות:

פורסם 03/03/2007 - 18:44

לקראת סיום התואר אני עוזר לבוס שלי למצוא לי מחליף.
מדובר במודד עצמאי שעובד בד"כ באיזור המרכז וירושלים, אך פעמים רבות גם באיזורים אחרים בארץ (בעיקר מרכז ודרומה), כך שבהחלט מתאים יותר לתושבי המרכז (המודד ממודיעין).

למי שלא מכיר (שזה הרוב), מדובר בעבודת שטח הכוללת מדידת שטחים לצורך מיפוי, בעזרת מכשירי מדידה מדויקים. העבודה היא לא בזמנים קבועים אלא רק כשמתוערר הצורך. אני הסתדרתי עם העבודה במשך תואר שלם, לא חושב שצריכה להיות בעיה לשלב מדי פעם ימי עבודה אפילו במערכת לא מאוד מרווחת, דורש קצת גמישות, אבל בהחלט אפשרי.

אם למישהו יש שאלה אלי אני אשמח מאוד לענות (תשלחו ה"פ), לפרטים מלאים יותר תפנו למיקי 054-7200323.

הי- אשמח אם תוכל לפרט על העבודה כאן (או במייל giladz@bgu.ac.il)
דרושים רק סטודנטים שסיימו תואר ראשון?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים