מעבר לתוכן

לימודי פיזותרפיה

10 replies to this topic

#1 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 31/03/2007 - 23:04

שלום,שמי רועי את הפסיכומטרי הנדרש אני מאמין שאני יכול להשיג אבל מה שמפחיד אותי ומטריד את מנוחתי זה מתמטיקה יש לי בעיות למידה במתמטיקה עם הקלות אני עושה את המבחן בגרות במכינה שלי ועדיין מתקשה אבל אשיג את ה-80 ב-4 יחידות,השאלה שלי היא כזאת האם בלימודי פיזותרפיה מתקיים לימודים קשיים בנושאים שקשורים בעקיפין למתמטיקה נושא שמקשה עליי מאוד בלימודיי ???????

#2 אורח - אל חשש

אורח - אל חשש
  • אורחים

פורסם 01/04/2007 - 00:43

שלום,שמי רועי את הפסיכומטרי הנדרש אני מאמין שאני יכול להשיג אבל מה שמפחיד אותי ומטריד את מנוחתי זה מתמטיקה יש לי בעיות למידה במתמטיקה עם הקלות אני עושה את המבחן בגרות במכינה שלי ועדיין מתקשה אבל אשיג את ה-80 ב-4 יחידות,השאלה שלי היא כזאת האם בלימודי פיזותרפיה מתקיים לימודים קשיים בנושאים שקשורים בעקיפין למתמטיקה נושא שמקשה עליי מאוד בלימודיי ???????

שזאת תהיה הדאגה האחרונה שלך לגבי קושי בלימודים .
לומדים פיסיקה ומתחילים ממש מאפס. ממש ממש מאפס. המתמטיקה לא מסובכת.
לא מכיר מישהו שהמתמטיקה עצרה אותו מלהיות פזיותרפיסט...
בהצלחה!

#3 J@bb3RWocKy

J@bb3RWocKy

Professional Demon

• רשומים+
  • 376 הודעות:

פורסם 03/04/2007 - 12:46

אם תסתכל ברשימת קורסי החובה של פיזיותרפיה בבן גוריון תמצא את פיזיקה 1 ופיזיקה 2 כקורסי חובה בשנה א
פיזיקה 1 = מכניקה
פיזיקה 2 = חשמל
הרמה של המתמטיקה לא גבוהה אבל צריך שימוש במתמטיקה
מה שחשוב בקורסים האלו זה להבין את הפזיקה, המתמטיקה היא כלי ולא בוחנים את הרמה שלך במתמטיקה
אני מאמין שאם תשיג 80 ב-4 יחידות המתמטיקה בקורסי הפיזיקה לא תהיה משהו בלתי פתיר
איך אתה בפיזיקה ?

תמונה מצורפת

#4 .Mich.

.Mich.

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 76 הודעות:

פורסם 09/04/2007 - 08:14

אם תסתכל ברשימת קורסי החובה של פיזיותרפיה בבן גוריון תמצא את פיזיקה 1 ופיזיקה 2 כקורסי חובה בשנה א
פיזיקה 1 = מכניקה
פיזיקה 2 = חשמל
הרמה של המתמטיקה לא גבוהה אבל צריך שימוש במתמטיקה
מה שחשוב בקורסים האלו זה להבין את הפזיקה, המתמטיקה היא כלי ולא בוחנים את הרמה שלך במתמטיקה
אני מאמין שאם תשיג 80 ב-4 יחידות המתמטיקה בקורסי הפיזיקה לא תהיה משהו בלתי פתיר
איך אתה בפיזיקה ?

אני נאלץ לשמח את הבחור למעלה עוד יותר ולספר לו שהמתמטיקה היחידה שהוא יצטרך בפיסיקה זה לדעת לתפעל מחשבון.
It's so beautiful, I wish that God was alive to see it

#5 אורח - אורח_לירון_*

אורח - אורח_לירון_*
  • אורחים

פורסם 02/02/2008 - 21:07

יש לי שאלה... אני ממש ירצה ללמוד פיזותרפיה... עכשיו אני בשלוש יחידות מטמתיקה ואני א לומדת פיזיקה מה האפשרוייות שאני יתקדם במקצוע הזה?? וכמה פסיכומטרי צריך בשביל זה??

#6 אורח - אחד שמבין..

אורח - אחד שמבין..
  • אורחים

פורסם 02/02/2008 - 22:00

יש לי שאלה... אני ממש ירצה ללמוד פיזותרפיה... עכשיו אני בשלוש יחידות מטמתיקה ואני א לומדת פיזיקה מה האפשרוייות שאני יתקדם במקצוע הזה?? וכמה פסיכומטרי צריך בשביל זה??

איך לעזאזל אתה לומד פיזיקה (5 יח"ל ) עםמתמטיקה 3 יח"ל ???
תצא מהפיזיקה ומהר! לפני שתיכשל.
היה לי חבר בכיתה שגם למד פיזיקה, אבל הוא המשיך ללמוד את המקצוע גם אחרי שירד ל- 3 יח"ל במתמטיקה- בסוף הוא נכשל בפיזיקה, וזה דפק לו את כל הבגרות!

מתי אנשים יבינו, שבפקולטה שלנו לא מסתכלים על מקצועות ספצפיים בבגרות. אלא על הבגרות עצמה כשלם! כציון בגרות בלבד. לא מעבר!
אתם יכולים גם לעשות בגרות 5 יח"ל בגאוגרפיה ולקבל 100, שיעלה את הציון הממוצע בבגרות. וזה יספיק כמעט לכל מקצוע באונ'.

#7 אורח - אורח_לירון_*

אורח - אורח_לירון_*
  • אורחים

פורסם 07/02/2008 - 20:41

איך לעזאזל אתה לומד פיזיקה (5 יח"ל ) עםמתמטיקה 3 יח"ל ???
תצא מהפיזיקה ומהר! לפני שתיכשל.
היה לי חבר בכיתה שגם למד פיזיקה, אבל הוא המשיך ללמוד את המקצוע גם אחרי שירד ל- 3 יח"ל במתמטיקה- בסוף הוא נכשל בפיזיקה, וזה דפק לו את כל הבגרות!

מתי אנשים יבינו, שבפקולטה שלנו לא מסתכלים על מקצועות ספצפיים בבגרות. אלא על הבגרות עצמה כשלם! כציון בגרות בלבד. לא מעבר!
אתם יכולים גם לעשות בגרות 5 יח"ל בגאוגרפיה ולקבל 100, שיעלה את הציון הממוצע בבגרות. וזה יספיק כמעט לכל מקצוע באונ'.

סורי יש לי טעות... נכון יש פתאום את האות א' לפני המילה פיסיקה הכוונה היא לאמילה לא... פשוט לט יצאה לי הא'... בכל מקרה מממש צריך פיזיקה ומטמתיקה בשביל זה???

#8 DragonSB

DragonSB

ברונזה

• רשומים+
  • 650 הודעות:

פורסם 21/02/2008 - 08:52

לירון,
לא. לא צריך פיזיקה. צריך 3 במתמטיקה לפי מה שאני זוכר אבל אני זקן ואת תהליך ההרשמה עשיתי ממש מזמן ויכול להיות שהשתנו דברים.

בהצלחה.

"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro"

"Thought is real. Physical is the illusion.
What some folks call impossible, is just stuff they haven't seen before."

תמונה מצורפת

#9 אורח - Guest_אבי_*

אורח - Guest_אבי_*
  • אורחים

פורסם 20/05/2008 - 14:34

קיבלתי היום את התוצאות של הפסיכומטרי ..666

מספר קצת מפחיד אבל העיקר שהוא מספיק כדי להיתקבל..אני כל כך שמח.

#10 אורח - הייא

אורח - הייא
  • אורחים

פורסם 04/09/2010 - 21:12

עכשיוו אני בת 18 .. יש לי כול תנאי הקבלה לתחום הפיזותרפיה אלא הגיל...מה אני עושה בשתי השנות האלה...??

#11 אורח - physio

אורח - physio
  • אורחים

פורסם 06/09/2010 - 17:40

עכשיוו אני בת 18 .. יש לי כול תנאי הקבלה לתחום הפיזותרפיה אלא הגיל...מה אני עושה בשתי השנות האלה...??

צבא...

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים