מעבר לתוכן

תמונה

למסירה גורי כלבים חצי גזעיים מדהימים

46 replies to this topic

#1 ofertenne

ofertenne
  • רשומים
  • 8 הודעות:

פורסם 18/06/2007 - 22:45

שלום
יש לי חברים במושב שהכלבה שלהם המליטה 8 גורים מקסימים - חצי לברדור שחורים
הגורים מחפשים בית חם - למסירה בעבור תשומת לב והמון כיף

אם מישהו מעוניין לראות אותם בבקשה ליצור קשר עם
ליאת וגיל 0544585678

קבצים מצורפים (תצוגה מקדימה)

• 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.JPG

#2 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 19/06/2007 - 17:33

תגיד לחברים שלך שיעקרו את הכלבה שלהם!
גורים כאלו בדיוק מורדמים מדי יום בעמותות השונות (וליתר דיוק יותר מ-100,000 מורדמים בשנה). מקורם של הגורים בעמותות הוא בדיוק כמו הגורים של החברים שלך.
הגיע הזמן להעלות את המודעות לגבי העניין- השוק רווי ואין צורך להוסיף שמן למדורה.

#3 אורח - אורח_סטודנט_*

אורח - אורח_סטודנט_*
  • אורחים

פורסם 19/06/2007 - 17:37

תגיד לחברים שלך שיעקרו את הכלבה שלהם!
גורים כאלו בדיוק מורדמים מדי יום בעמותות השונות (וליתר דיוק יותר מ-100,000 מורדמים בשנה). מקורם של הגורים בעמותות הוא בדיוק כמו הגורים של החברים שלך.
הגיע הזמן להעלות את המודעות לגבי העניין- השוק רווי ואין צורך להוסיף שמן למדורה.

אולי במקום להיות כזה שלילי תלמד לאהוב קצת בעלי חיים
מדובר בגורים מתוקים וחמודים (לפי התמונות)
אם אתה מעוניין תיצור קשר ואם לא אל תנסה סתם להיות מרושע
אחד שאוהב כלבים

#4 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 19/06/2007 - 17:47

אולי במקום להיות כזה שלילי תלמד לאהוב קצת בעלי חיים
מדובר בגורים מתוקים וחמודים (לפי התמונות)
אם אתה מעוניין תיצור קשר ואם לא אל תנסה סתם להיות מרושע
אחד שאוהב כלבים

עונה לך...
לא מדובר בשליליות מדובר בתסכול! את החתולה והכלבה שלי הצלתי מחיי רחוב.
ואין לך מושג כמה אחרים אני מוצאת על בסיס דו שבועי אחרי שנזרקו/ננטשו וכו'. הצלתי המון כלבים וחתולים מהרחוב
ובתור מי שמכירה את הנושא מקרוב אני מרגישה שמותר לי להיות מתוסכלת וכן אפילו לכעוס. אם בעלי הכלבים/חתולים היו דואגים לעקר את חיות המחמד שלהם לא היינו מגיעים למצב הזה.

#5 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 19/06/2007 - 19:44

שלום
יש לי חברים במושב שהכלבה שלהם המליטה 8 גורים מקסימים - חצי לברדור שחורים
הגורים מחפשים בית חם - למסירה בעבור תשומת לב והמון כיף

אם מישהו מעוניין לראות אותם בבקשה ליצור קשר עם
ליאת וגיל 0544585678

לעופר, החבר של ליאת וגיל,
תמסור להם בבקשה שקוקוס, רמדיוס, חץ, עודד, ג'ינג'ר, אופליה, ועוד מאות אלפים אחרים בכלביות ובבתים האומנים מבקשים להגיד להם תודה שהם מורידים את סיכויהם למצוא בית, שהם נתנו לכלבה שלהם להמליט סתם, בלי סיבה ושבגללם סיכויהם למות בכלוב או מזריקת מוות אצל הוטרינר עולים.
אז תודה רבה לכם ליאת וגיל, שבמודע ובכוונה תרמתם עוד 8 גורים למדינה המפוצצת גם כך בהם.
תסתכלו למסכנים האלו בעיניים ותדעו שמאחוריהם עומדים עוד אלפים.
תסתכלו לכלבה שלכם בעיניים ותבקשו סליחה.
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#6 Magic

Magic

כן, אני ביולוג ימי

• רשומים+
  • 3142 הודעות:

פורסם 19/06/2007 - 21:23

אני מבקש מכל אחד להסתכל על עצמו, על אחיו ועל ילדיו (אם יש לו) ויתנצל על כך שיש ילדים בבתי יתומים שמחפשים בית ועצם זה שהם נולדו
הורידו את הסיכוי לילדים למצוא בית נורמלי. אני מצטער אבל זו אותה הקבלה.
אם בעל כלב החליט שהכלבה שלו תמליט אין לכם זכות לבקר אותו ובטח לא לצאת בהצהרות על כך שאחרים סובלים.
ניתן בנימוס להציע לו לעקר את הכלבה.
גם אני עיקרתי את המופרעת אבל זה שיקול שלי מתוך כך שאני לא מתכוון להתעסק בחלוקת גורים ובטח לא אשלח אותם לגורלם ברחוב.
כל הרוצה להאריך בחיים כמה שפחות שאלות!!!

Dolls of voodoo all stuck with pins
one for each of us and our sins.
So you lay us in a line, push your pins and make us humble,
only you can tell in time if we fall or merely stumble

#7 Magic

Magic

כן, אני ביולוג ימי

• רשומים+
  • 3142 הודעות:

פורסם 19/06/2007 - 21:26

וקוקוס להבנתי מצאה בית.
אני רציתי אותה ודנה אמרה ליערה שהיא מוסרת אותה
כל הרוצה להאריך בחיים כמה שפחות שאלות!!!

Dolls of voodoo all stuck with pins
one for each of us and our sins.
So you lay us in a line, push your pins and make us humble,
only you can tell in time if we fall or merely stumble

#8 Devils_Lady

Devils_Lady

is real and she's spectacular

• רשומים+
  • 3641 הודעות:

פורסם 19/06/2007 - 21:59

אוי אני מתה
איזה פשושונים קטניפ יפים מושלמים
פושיפושיפושיפושיפושיפושי
די
אני מתעלפת מהיופי שלהם
אם לא הייתי סטודנטית הייתי לוקחת אחות קטנה לגרי שלי
אבל זה לא אפשרי

באמת שאני מתה על כלבים
הרבה, אבל הרבה יותר מאנשים

תעיד על כך קוצי

I don't buy fat-free milk because I don't want to encourage cows with body image issues

#9 karnuka

karnuka

משתמש חדש

• רשומים
  • 32 הודעות:

פורסם 19/06/2007 - 22:40

אולי כדאי קודם לטפל בכלבלבים החמודים כמו שצריך....
לפשושון בתמונה האמצעית יש קרציה ענקית על הראש בצד שמאל.
זה נורא מסוכן לגורים...

#10 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 19/06/2007 - 22:49

אני מבקש מכל אחד להסתכל על עצמו, על אחיו ועל ילדיו (אם יש לו) ויתנצל על כך שיש ילדים בבתי יתומים שמחפשים בית ועצם זה שהם נולדו
אם בעל כלב החליט שהכלבה שלו תמליט אין לכם זכות לבקר אותו ובטח לא לצאת בהצהרות על כך שאחרים סובלים.
גם אני עיקרתי את המופרעת אבל זה שיקול שלי מתוך כך שאני לא מתכוון להתעסק בחלוקת גורים ובטח לא אשלח אותם לגורלם ברחוב.

לא, זו הקבלה לא נכונה.
א. הצורך האנושי בהולדה מווסת על ידי ההבנה שאין אפשרות להוליד עשרות ילדים מכיוון שלרוב האנשים אין את הכסף והאפשרות לטפל בהם.
לכלבה אין את היכולת לבצע החלטה האם להמליט או לא. היא מתייחמת ואז ממליטה, וזו האחריות של הבעלים שלה להבין שאין אפשרות לתת לכל כלבה להמליט בכל ייחום כי תהיה פה התפוצצות אוכלוסין של גורים.
ב. אנשים שמולידים ילדים ואז מפזרים אותם תמורת "תשומת לב והרבה כיף" ראויים לאותו גינוי בדיוק כי הם באמת יוצרים את הבעיה שאחרים צריכים להתמודד איתה, אחרים שמטפלים בילדים יתומים.
ג. הקשר בין המלטות של כלבות בית (שיש להן בעלים) והגורים שאין להם בית (כי יש יותר מדי גורים שמומלטים כל הזמן) הוא הכי ישיר שיכול להיות. מי שיקח את הגורים שהכלבה של ליאת וגיל המליטה לא יקח גור ממשפחה אומנת או כלביה, והגורים האלו ימותו.
ד. אני ממש מקווה שבמקרה של ליאת וגיל, בעוד חודשיים, כשהם ישארו עם חמישה גורים שלא אומצו, הם לא יקשרו אותם לשער של איזו כלביה או ישאירו אותם בסלסלה במרכז מסחרי כמו שאני רואה כל הזמן. אני מאמינה שאם יש להם כלבה הם אוהבים את היצורים התמימים האלו ולא יתנו לזוועה הזו של כלבים עזובים ונטושים שנרקבים בכלביות מפוצצות להמשך, והם פשוט לא חשבו עד הסוף על ההשלכות של מה שעשו לכלבה שלהם ומעכשיו יתחילו לקחת אחריות.
ה. ועכשיו בנימוס- תעקרו את הכלבם שלכם, אתמול!
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#11 אורח - גל

אורח - גל
  • אורחים

פורסם 19/06/2007 - 23:46

לא, זו הקבלה לא נכונה.
א. הצורך האנושי בהולדה מווסת על ידי ההבנה שאין אפשרות להוליד עשרות ילדים מכיוון שלרוב האנשים אין את הכסף והאפשרות לטפל בהם.
לכלבה אין את היכולת לבצע החלטה האם להמליט או לא. היא מתייחמת ואז ממליטה, וזו האחריות של הבעלים שלה להבין שאין אפשרות לתת לכל כלבה להמליט בכל ייחום כי תהיה פה התפוצצות אוכלוסין של גורים.
ב. אנשים שמולידים ילדים ואז מפזרים אותם תמורת "תשומת לב והרבה כיף" ראויים לאותו גינוי בדיוק כי הם באמת יוצרים את הבעיה שאחרים צריכים להתמודד איתה, אחרים שמטפלים בילדים יתומים.
ג. הקשר בין המלטות של כלבות בית (שיש להן בעלים) והגורים שאין להם בית (כי יש יותר מדי גורים שמומלטים כל הזמן) הוא הכי ישיר שיכול להיות. מי שיקח את הגורים שהכלבה של ליאת וגיל המליטה לא יקח גור ממשפחה אומנת או כלביה, והגורים האלו ימותו.
ד. אני ממש מקווה שבמקרה של ליאת וגיל, בעוד חודשיים, כשהם ישארו עם חמישה גורים שלא אומצו, הם לא יקשרו אותם לשער של איזו כלביה או ישאירו אותם בסלסלה במרכז מסחרי כמו שאני רואה כל הזמן. אני מאמינה שאם יש להם כלבה הם אוהבים את היצורים התמימים האלו ולא יתנו לזוועה הזו של כלבים עזובים ונטושים שנרקבים בכלביות מפוצצות להמשך, והם פשוט לא חשבו עד הסוף על ההשלכות של מה שעשו לכלבה שלהם ומעכשיו יתחילו לקחת אחריות.

תשובה מצויינת!

#12 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 20/06/2007 - 20:28

אני נאלץ להסכים עם כל המתנגדים. זו הסיבה העיקרית שלא הסכמתי לפרסם את הנושא בעמוד הראשי וזה גם מה שאמרתי כשביקשו ממני.
עצוב.
תמונה מצורפת
"I'm out there Jerry and loving every minute of it."

קינמונים להמונים

:מסמיק:
קריימר, אתה מספר 1!!!!

#13 חני

חני

דובי שן

• רשומים+
  • 1260 הודעות:

פורסם 21/06/2007 - 02:20

לא, זו הקבלה לא נכונה.

א. כן....??? ומה דעתך על ציבור שלם של אנשים (חלקם מהמגזר החרדי שלא עובד ולא עושה צבא ולא מאמין בזכות קיומה של מדינת ישראל) שחיים על דמי רווחה- ועושים עוד ילדים כי המדינה מוכנה לשלם להם על זה... ואז כותבים בעיתונים שיש המון ילדים מתחת לקו העוני. הם עושים חישוב כזה??? הם חושבים על פיצוץ אוכלוסין? הם חושבים על טיפול נאות בילדים? נכון... הם אמנם לא יתומים, אבל אפשר אולי להמשיל את חייהם האומללים (בעיננו, כן... הם לא מכירים מציאות אחרת) לחיי כלבי/חתולי רחוב.

ב+ג. אגב, אותם ילדים "עודפים" (סליחה על הביטוי המחריד... אני מקצינה בשביל להביע עמדה) לוקחים משאבים של חינוך ותשתיות מילדים אחרים.

בינתיים- דווקא הולך לי לא רע עם ההקבלה של magic...

ד. אולי במקום להיות צינית, תקווי בשבילם (אם לא בשביל הגורים... אנחנו הרי אוהבים גורים. הם תמימים, הם לא עשו כלום...) שהגורים ימצאו בתים חמים ואוהבים. ואולי במקום להתלהם ולהתנפל (למרות שאני יכולה להבין את התסכול שלך... באמת.) תביני שמשיגים יותר עם דבש מאשר עם חומץ. ותמליצי, באמת בנימוס, לעקר. כי את מאמינה בכל ליבך שזה הדבר ההומני ביותר לעשות בכדי למנוע את בעיית כלבי/חתולי הרחוב.

ה. בקורס "התנהגות בע"ח" שאני לוקחת הסמסטר לימדו אותנו שאילוף באמצעות משוב חיובי עובד טוב יותר לאין שיעור ממשוב שלילי. זה תופס גם עלינו בע"ח האנושיים. אולי שווה לנסות.
בכל מקרה, אני אגיד את מה שאני תמיד אומרת... זהו פורום ששמו "חיות מחפשות בית"... אז הכלבלבים מחפשים בית... ולא קורסים בחינוך לבעליהם.
sleep and let sleep"ובחזרה לשולחן השרטוט שלי..."

Now here I go again- I see a crystal vision
I keep my visions to myself
It's only me Who wants to wrap around your dream
and Have you any dreams you'd like to sell?
Dreams of loneliness
Like a heartbeat drives you mad
In the stillness of remembering
What you had
And what you lost...

קוצ- לנצח.

#14 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 21/06/2007 - 02:55

מעניין... ואני הייתי בטוחה שהורים ש"ממליטים" משאירים את הילדים אצלם ולא מוסרים אותם לאחרים שיגדלו אותם במקום אותם יתומים שמחפשים בית.
עזרו להם למצוא בית!
http://bgu.facebook....gid=21547925647

כלבים זה אנחנו
http://klavim.us

גודווין או לא גודווין, את מתייחסת לאנשים כאל עבדים נחותים שנועדו לשרת אותך.
תקראי לזה איך שאת רוצה.

#15 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 21/06/2007 - 03:00

א. כן....??? ומה דעתך על ציבור שלם של אנשים (חלקם מהמגזר החרדי שלא עובד ולא עושה צבא ולא מאמין בזכות קיומה של מדינת ישראל) שחיים על דמי רווחה- ועושים עוד ילדים כי המדינה מוכנה לשלם להם על זה... ואז כותבים בעיתונים שיש המון ילדים מתחת לקו העוני. הם עושים חישוב כזה??? הם חושבים על פיצוץ אוכלוסין? הם חושבים על טיפול נאות בילדים? נכון... הם אמנם לא יתומים, אבל אפשר אולי להמשיל את חייהם האומללים (בעיננו, כן... הם לא מכירים מציאות אחרת) לחיי כלבי/חתולי רחוב.

ב+ג. אגב, אותם ילדים "עודפים" (סליחה על הביטוי המחריד... אני מקצינה בשביל להביע עמדה) לוקחים משאבים של חינוך ותשתיות מילדים אחרים.

בינתיים- דווקא הולך לי לא רע עם ההקבלה של magic...

ד. אולי במקום להיות צינית, תקווי בשבילם (אם לא בשביל הגורים... אנחנו הרי אוהבים גורים. הם תמימים, הם לא עשו כלום...) שהגורים ימצאו בתים חמים ואוהבים. ואולי במקום להתלהם ולהתנפל (למרות שאני יכולה להבין את התסכול שלך... באמת.) תביני שמשיגים יותר עם דבש מאשר עם חומץ. ותמליצי, באמת בנימוס, לעקר. כי את מאמינה בכל ליבך שזה הדבר ההומני ביותר לעשות בכדי למנוע את בעיית כלבי/חתולי הרחוב.

ה. בקורס "התנהגות בע"ח" שאני לוקחת הסמסטר לימדו אותנו שאילוף באמצעות משוב חיובי עובד טוב יותר לאין שיעור ממשוב שלילי. זה תופס גם עלינו בע"ח האנושיים. אולי שווה לנסות.
בכל מקרה, אני אגיד את מה שאני תמיד אומרת... זהו פורום ששמו "חיות מחפשות בית"... אז הכלבלבים מחפשים בית... ולא קורסים בחינוך לבעליהם.

לכלבים האלה אין בעלים, רק אנשים שמחפשים להם בעלים ואין להם מושג מהחיים שלהם כיצד מוצאים כאלה וטובים. אני ממליצה להם בחום רב לקחת אחריות ולקחת את הגורים ליום אימוץ של SOS בת"א ביום שישי ולתת למתנדבים המסורים למסור את הגורים למשפחות טובות ולעקר את הכלבה, אם אינם רוצים להיות במצב בו הם ביודעין תורמים לכמות הכלבים האומללים ברחוב ובעמותות ובהסגרים המוצאים שם לעתים קרובות את מותם, כאשר אותם כלבים יכולים להיות הגורים של הכלבה שלהם. לא צריך לבקש בנימוס, צריך חוק שיחייב לעקר ובינתיים להעלות את המודעות.

אה, ולגבי הסעיפים הקודמים שלך - את ממש צודקת. הייתי שמחה מאוד אם כל מי שמתרבה בלי חשבון על חשבון אחרים יאבד את כוח הגברא (או הנשיות) שלו.
עזרו להם למצוא בית!
http://bgu.facebook....gid=21547925647

כלבים זה אנחנו
http://klavim.us

גודווין או לא גודווין, את מתייחסת לאנשים כאל עבדים נחותים שנועדו לשרת אותך.
תקראי לזה איך שאת רוצה.

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים