מעבר לתוכן

מחפשת חוף רומנטי בדרום

10 replies to this topic

#1 אורח - אורח_לילך_*

אורח - אורח_לילך_*
  • אורחים

פורסם 22/07/2007 - 13:24

אהלן, כמו שאמרתי, מחפשת פינת חוף שקטה בדרום הארץ, כמה שיותר קרוב לבאר שבע (אשדוד\אשקלון..)
אשמח לכמה המלצות. בתודה מראש :)

#2 אורח - קוריצה?!

אורח - קוריצה?!
  • אורחים

פורסם 22/07/2007 - 14:04

רק חופי ים או שפתוחה להצעות רטובות אחרות ? ( אגמים, מעיינות )

#3 אורח - אורח_לילך_*

אורח - אורח_לילך_*
  • אורחים

פורסם 22/07/2007 - 14:23

רק חופי ים או שפתוחה להצעות רטובות אחרות ? ( אגמים, מעיינות )

פתוחה לכל מאגר מים חשוך ורומנטי,
רק שיהיה כמה שיותר קרוב לבאר-שבע,
אין לי ממש יכולת להרחיק באמצע הלילה לצפון הארץ. :)

#4 לופיטל

לופיטל

progressive lightbulb

• רשומים+
  • 5773 הודעות:

פורסם 23/07/2007 - 21:45

פתוחה לכל מאגר מים חשוך ורומנטי,
רק שיהיה כמה שיותר קרוב לבאר-שבע,
אין לי ממש יכולת להרחיק באמצע הלילה לצפון הארץ. :)

אני לא ממליץ על האגם של ירוחם כיוון שהוא אסור לרחצה , זאת משום שהטיפשים הזרימו אליו ביוב. דווקא מקום עם פוטנציאל

חייבת מקור מיים? אם לא יש מקום נחמד אחד באמצע שום מקום מרחק 25 דקות נסיעה.

אחרת, תבדקי אם פארק אשכול פתוח בלילה..

#5 Frik

Frik

משהו קטן וטוב

• רשומים+
  • 12100 הודעות:

פורסם 24/07/2007 - 01:21

פארק אשכול זה זה :)

יש על החיים האלה? :-)

#6 Sparklehorse

Sparklehorse

משומש במצב טוב

• רשומים+
  • 1696 הודעות:

פורסם 24/07/2007 - 03:43

פארק אשכול זה זה :)

כמה שידוע לי הוא סגור בלילות

תמונה מצורפת

#7 omerle

omerle

בתיאוריה אין הבדל בין תאוריה ומעשה, אבל למעשה יש

• רשומים+
  • 4387 הודעות:

פורסם 24/07/2007 - 07:52

פארק אשכול סגור בלילה אבל אפשר להיכנס אליו אם נוסעים בדרך הנופית של נחל הבשור ופשוט חוצים אותו באיזשהי נקודה לתוך הפארק.
זה לא מגודר שם.
"your mother was a hamster and your father smelled of elderberries"

דעותיי אמנם יכולות להשתנות אך לא העובדה שאני צודק

מוות הוא הדרך של החיים להגיד לך שאתה מפוטר

כך הפכתי ל trademark

המקום: ההפגנה
הזמן: היום אחה"צ, די תחילת ההפגנה
המשתתפים: אנוכי והרוקח
אנחנו מסתובבים לנו, ועל אחד הפסלים עומדת בחורה ועושה פויז (בלי אש). אני לרוקח: "תראה, היא עושה עומרלה!"
הרוקח: "אבל זה בלי אש. אולי נזרוק עליה בקבוקי תבערה?"
אני: "לא, זו לא הפגנה מהסוג הזה".

הג'אדגט שפיתחתי ל BGU Favorites :iGoogle

להספיק עד 2010...

#8 אורח - קוריצה?!

אורח - קוריצה?!
  • אורחים

פורסם 24/07/2007 - 10:34

פארק אשכול סגור בלילה אבל אפשר להיכנס אליו אם נוסעים בדרך הנופית של נחל הבשור ופשוט חוצים אותו באיזשהי נקודה לתוך הפארק.
זה לא מגודר שם.

אם זה מה שבוחרים לעשת, צריך לעבור שם קודם באור יום כדי ללמוד את הדרך, עביר לרכב פרטי רגיל.כמה שמכיר, האזור הזה אסור לשחיה.

ישנם מאגרי מים חביבים,
* אחד בניר עוז (כביש 25 לצומת גילת, שם שמאלה עד הסוף -צ.מגן.ואז ימינה ותכף שמאלה בכביש הגישה (ניר עוז,נירים,עין השלושה). לפני הכניסה לניר עוז, הכניסה למאגר מצד ימין דרך הרפת) קחי בחשבון שעל המאגר ישנם שני קראוונים שם גרים כמה פנסיונרים מהקיבוץ...
*עוד מאגר ענקי ויפה יש בקיבוץ ניר עם (אחרי צומת שער הנגב שמאלה לקיבוץ, לפני השער לוקחים שמאלה לכיוון מצפור נביה מרעי/המטווח. ממשיכים ישר ואחרי העיקול בכביש המאגר למעלה מימין.
*עכשיו כבר חם מדי והוא בטח יבש מאד, אבל לידע כללי, בסמוך למושב קדש ברנע,ישנו מאגר תפיסת שטפונות נחל לבן, מקום מדהים, ממש ים באמצע המדבר, רומנטי בטירוף, הדיונות מהצד המצרי נשפכות ממש ליד האגם. קצת רחוק (80 קמ ) אבל מקום יחיד במינו להעביר שם את הלילה. באותו מרחק מהים, רק שזה ים פרטי.כרגע אני לא בטוח מה הולך שם, סיכוי גדול שהאגם כבר התייבש ונשאר במפלס מאד נמוך ככה ששורצים שם ייתושים בעיקר, אבל בתקופה שעד פסח, אולי שבועיים אחרי, מקום מומלץ מאד מאד (יש שם אפילו רפסודה שמישהו הכין, ככה שאפשר לשוט מגדה לגדה..
* בסוסיה (הכביש של הביג לכיוון עומר-ממשיכים למחסום כרמים- בכניסה לפי השילוט).

הכל מומלץ באהבה גדולה, מקומות שאהובים עלי מאוד.

סוסיה- מעבר לקו הירוק, סהכ בטוח...
קדש ברנע- ממוקם על ציר פילדלפי,גבול ישראל מצרים,אם תראו שומרים מצרים שעומדים במגדלים ועושים מעשים מגונים זה בסדר..הם תמיד עושים את זה ( ישנם כמה דיונות שנשפכות על הגדר מהצד המצרי לישראלי, אם בחרתם לטפס (תענוג..) אז שהשמור לא יראה אותכם, הוראות הפתיחה באש שלו מאפשרות לו ליירות בכם...,ע"פ הנחיות הצבא כדי לנוע על הכביש המקביל לקדש ברנע (ציר פילדלפי) צריכים לשאת לפחות נשק אישי אחד ברכב.

לא להיבהל..מקומות יפים , האמת היא שמסוכן יותר לנהוג מב"ש לירושלים...
תהנו

#9 Sparklehorse

Sparklehorse

משומש במצב טוב

• רשומים+
  • 1696 הודעות:

פורסם 24/07/2007 - 17:21

ישנם מאגרי מים חביבים,

*עכשיו כבר חם מדי והוא בטח יבש מאד, אבל לידע כללי, בסמוך למושב קדש ברנע,ישנו מאגר תפיסת שטפונות נחל לבן, מקום מדהים, ממש ים באמצע המדבר, רומנטי בטירוף, הדיונות מהצד המצרי נשפכות ממש ליד האגם. קצת רחוק (80 קמ ) אבל מקום יחיד במינו להעביר שם את הלילה. באותו מרחק מהים, רק שזה ים פרטי.כרגע אני לא בטוח מה הולך שם, סיכוי גדול שהאגם כבר התייבש ונשאר במפלס מאד נמוך ככה ששורצים שם ייתושים בעיקר, אבל בתקופה שעד פסח, אולי שבועיים אחרי, מקום מומלץ מאד מאד (יש שם אפילו רפסודה שמישהו הכין, ככה שאפשר לשוט מגדה לגדה..

קדש ברנע- ממוקם על ציר פילדלפי,גבול ישראל מצרים,אם תראו שומרים מצרים שעומדים במגדלים ועושים מעשים מגונים זה בסדר..הם תמיד עושים את זה ( ישנם כמה דיונות שנשפכות על הגדר מהצד המצרי לישראלי, אם בחרתם לטפס (תענוג..) אז שהשמור לא יראה אותכם, הוראות הפתיחה באש שלו מאפשרות לו ליירות בכם...,ע"פ הנחיות הצבא כדי לנוע על הכביש המקביל לקדש ברנע (ציר פילדלפי) צריכים לשאת לפחות נשק אישי אחד ברכב.

אסור להיכנס לאזור הזה בלילה ללא תאום עם צה"ל!!! מי שרוצה לנסות את זה מסתכן במפגש לא אוהד עם סיור צבאי במקרה הטוב, ומסכן את חייו במקרה הפחות נעים.
כל נסיעה בציר פילדלפי תקפיץ מיד את הסיור. גם נסיעה לאורך ערוץ נחל לבן בדרך שמובילה מכמהין, דרך באר מלכה ומגיעה עד לפילדלפי אסורה בלילה, לפחות בחלק הקרוב יותר לגבול אחרי החציה של ערוץ הנחל בכוון צפון.
מדובר באזור רגיש מביותר בחינת הברחת סמים, נשק, ובזמן האחרון גם פליטים סודניים.

* באמת מדובר באזור מדהים ולא מוכר כמעט בכלל. הדיונות שם מהממות ועשירות במיוחד מבחינת צומח ובע"ח.
** יש סיכוי לא רע שעדין יהיו מים במאגר בעונה הזאת כי השנה ירדו הרבה גשמים יחסית בהר הנגב והיו זרימות יפות.

תמונה מצורפת

#10 אורח - קוריצה?!

אורח - קוריצה?!
  • אורחים

פורסם 24/07/2007 - 17:53

אני התכוונתי לצורת הגעה יותר נוחה, בפניה לקדש ברנע מהכביש הראשי (צומת מעבר נצנה),פשוט לסוע בכביש גישה ליישוב (במקום להכנס ימינה למושב בשער,להתקדם ישר על הכביש ע המאגר, עוד 500-800 מטר בערך),ולא להגעה דרך באר מילכה.האמת היא שברח לי מהראש שצריך לתאם עם הצבא, יותר נכון ליידע אותם, אין ממש מה לתאם כי זה לא שטחח אש.
בשטח באמת ישנם חדירות (זה הזמן להזכיר שלרוב הם פיליליות, אך גם מחבלים חדרו לפני שנתיים בערך סמוך לקטע עזוז).מעט לפני המאגר, ישנו מוצב קטן של צהל ,סדירניקים כמה שאני זוכר, אפשר להודיע אצלהם שאתם שם במהלך הלילה, הם גם יכולים לאבטח אתכם, אפשר להצטייד שם (וגם במכולת בקדש ) במים אוכל וכו'.
אז מה אם יבוא סיור? , הם גם ככה נעים על הציר בלילה והם יישמח לשבת איתך על קפה....

אני מקווה שכל הדיבורים האלו על צבא וכאלה לא מפחידים אותך..... באמת שאין ממה...

#11 Sparklehorse

Sparklehorse

משומש במצב טוב

• רשומים+
  • 1696 הודעות:

פורסם 24/07/2007 - 18:21

אני התכוונתי לצורת הגעה יותר נוחה, בפניה לקדש ברנע מהכביש הראשי (צומת מעבר נצנה),פשוט לסוע בכביש גישה ליישוב (במקום להכנס ימינה למושב בשער,להתקדם ישר על הכביש ע המאגר, עוד 500-800 מטר בערך),ולא להגעה דרך באר מילכה.האמת היא שברח לי מהראש שצריך לתאם עם הצבא, יותר נכון ליידע אותם, אין ממש מה לתאם כי זה לא שטחח אש.
בשטח באמת ישנם חדירות (זה הזמן להזכיר שלרוב הם פיליליות, אך גם מחבלים חדרו לפני שנתיים בערך סמוך לקטע עזוז).מעט לפני המאגר, ישנו מוצב קטן של צהל ,סדירניקים כמה שאני זוכר, אפשר להודיע אצלהם שאתם שם במהלך הלילה, הם גם יכולים לאבטח אתכם, אפשר להצטייד שם (וגם במכולת בקדש ) במים אוכל וכו'.
אז מה אם יבוא סיור? , הם גם ככה נעים על הציר בלילה והם יישמח לשבת איתך על קפה....

אני מקווה שכל הדיבורים האלו על צבא וכאלה לא מפחידים אותך..... באמת שאין ממה...

אני לא יודע על איזה מאגר אתה מדבר, אבל המאגר של נחל לבן נמצא יותר מ 5 ק"מ צפ' מערבית לקדש ברנע, ואין מצב שיתנו לך ליסוע לשם בלילה דרך פילדלפי בלי תאום מראש עם צה"ל.
אני עבדתי שם לא מעט וזה היה סיפור לא פשוט עם כל התאומים, וגם אחרי שתאמנו והודענו שאנחנו נכנסים, מדי פעם הגיע סיור כדי לראות מה אנחנו מחפשים שם.
זה אזור רגיש מבחינת הצבא ולא מומלץ בכלל לבדוק אם הוא עירני.

תמונה מצורפת

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים