מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

יום הולדת לחברה הכי טובה

56 replies to this topic

#1 luri

luri

ברונזה

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 605 הודעות:

פורסם 31/07/2007 - 17:23

אז ככה, יום הולדת של החברה הכי טובה שלי. אנחנו חברות בערך מאז שאני זוכרת את עצמי. אני חושבת שבמהלך השנים קניתי לה כמעט כל מתנה אפשרית. הגענו למצב שבשנים האחרונות כבר היה ביננו הסדר: היא אומרת מה באמת היא רוצה ולא הייתה קונה לעצמה ומקבלת את זה כמתנה ליום הולדת וכמובן שגם להפך.
השנה, בפעם הראשונה אני לא אהיה בארץ ביום הולדת שלה, ולמרות שהיא לא תודה בזה לעולם אני יודעת שהיא מתבאסת.
השנה היא החליטה שהגיע הזמן לשוב ולהיות מקוריות ולכן אני צריכה לחשוב על רעיון..
אני ממש אבודה.
הצעות יתקבלו בברכה.

#2 zabot

zabot

כל שיר חושף איזה סוד...

• רשומים+
  • 11887 הודעות:

פורסם 31/07/2007 - 17:41

אני מכירה מישהי שקנתה למישהו ליומולדת מקרר נייד. זה קצת יקר (300 ש"ח) אבל זה מגניב בטירוף :) אפשר להכניס את זה לחדר (זה קטן) או לרכב (מתחבר למצית).

"אהבה לפי דעתה זה ממש מצב הרסני: שניים זרים שפתאום רואים אחד את השני, או לא ממש רואים, מריחים, ותוך כלום נהיים מחוברים יותר מאח ואחות. מתחילים לישון יחד באותה המיטה אפילו שהם לא מאותה המשפחה. והרבה פעמים אלה שניים שהם לא ידידים לא מכירים לא חברים ורק שפוטים אחד על השניה, ושיהרס כל העולם. ובאמת, תסתכלי איזה הרס. מתים מאהבות אולי יותר הרבה ממה שמתים מסמים. אולי צריכים שיהיה גם לזה מסלול גמילה".

(אל תגידי לילה, עמוס עוז, עמ' 157).

Yes, כנראה ש you מצאת for this משמעות double !
(לקרוא עם מבטא אמריקאי חזק מדי, יעני heavy).

#3 meitalg

meitalg

כסף

• מנהלי פורום
  • 3658 הודעות:

פורסם 31/07/2007 - 18:13

אם לא תהיי בסביבה לפרק זמן סביר כמו שבוע, את יכולה להשאיר לה הפתעה קטנה לכל יום וליום האחרון מתנה גדולה!

אם תפרטי תחביבים שלה או פטישים ספציפיים, אני בטוחה שיהיו לי רעיונות נוספים.

#4 luri

luri

ברונזה

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 605 הודעות:

פורסם 31/07/2007 - 20:46

אם לא תהיי בסביבה לפרק זמן סביר כמו שבוע, את יכולה להשאיר לה הפתעה קטנה לכל יום וליום האחרון מתנה גדולה!

אם תפרטי תחביבים שלה או פטישים ספציפיים, אני בטוחה שיהיו לי רעיונות נוספים.

לא אהיה בסביבה למשך חודש... זה קצת הרבה הפתעות קטנות.

אבל תודה על המחשבה.

#5 Frik

Frik

משהו קטן וטוב

• רשומים+
  • 12100 הודעות:

פורסם 31/07/2007 - 20:50

אני מכירה מישהי שקנתה למישהו ליומולדת מקרר נייד. זה קצת יקר (300 ש"ח) אבל זה מגניב בטירוף :) אפשר להכניס את זה לחדר (זה קטן) או לרכב (מתחבר למצית).

מגניב רצח. לגמרי. כשהגעתי למעונות פינטזתי על אחד כזה.
על מי אני עובד? אני עדיין :)

יש על החיים האלה? :-)

#6 luri

luri

ברונזה

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 605 הודעות:

פורסם 31/07/2007 - 20:59

מגניב רצח. לגמרי. כשהגעתי למעונות פינטזתי על אחד כזה.
על מי אני עובד? אני עדיין :)

אם היית החברה הכי טובה שלי הייתי קונה לך אחד. :)
בינתיים אני ממליצה על לרמוז קלות לסובבים אותך שזה מה שאתה רוצה ליום הולדת.

#7 Frik

Frik

משהו קטן וטוב

• רשומים+
  • 12100 הודעות:

פורסם 31/07/2007 - 21:15

אם היית החברה הכי טובה שלי הייתי קונה לך אחד. :)
בינתיים אני ממליצה על לרמוז קלות לסובבים אותך שזה מה שאתה רוצה ליום הולדת.

אה, זה בסדר.

בכל מקרה, אני שואב השראה ומעט רעיונות מפורום מתנות של תפוז. לפעמים מחבר רעיונות, לפעמים מפתח רעיון אחד. תנסי, תגלשי, אפילו תשאלי. הם עוזרים, ומהר.

את יכולה כהתחלה לשלוח לה כל יום SMS עם "יום הולדת שמח" בשפה שונה.

יש על החיים האלה? :-)

#8 luri

luri

ברונזה

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 605 הודעות:

פורסם 31/07/2007 - 21:17

בכל מקרה, אני שואב השראה ומעט רעיונות מפורום מתנות של תפוז. לפעמים מחבר רעיונות, לפעמים מפתח רעיון אחד. תנסי, תגלשי, אפילו תשאלי. הם עוזרים, ומהר.

תודה!

#9 meister

meister

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 191 הודעות:

פורסם 01/08/2007 - 01:53

אני אשמח לשמוע מה עשית, יש לחברה טובה שלי גם יומולדת בקרוב

#10 luri

luri

ברונזה

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 605 הודעות:

פורסם 01/08/2007 - 02:19

בינתיים לא עשיתי כלום!!
אנשים טובים (ותודה לפריק) היו נחמדים מספיק כדי לשלוח לי קישורים מעניינים לרעיונות מקוריים.
הבעיה היחידה שלי, היא שאני לא יצירתית בכלל. בכל מה שקשור ללצייר, להכין וכו אני מקרה אבוד (לפני כמה שנים הכנתי לה אלבום תמונות בעיצוב מקורי, שכלל תמונות מעשר השנים האחרונות - האלבום עוצב על ידי בעלת מקצוע ומיותר לציין ששילמתי על כך הון תועפות). :אוי:
בינתיים אני עדיין חושבת על רעיונות ואפילו לא אכפת לי להשקיע כמה מאות שקלים, השאלה היחידה היא על מה??

#11 אורח - אותו סיפור!!

אורח - אותו סיפור!!
  • אורחים

פורסם 28/12/2007 - 23:38

שמעי גםם לי יש את הסיפור הזה אני מכירה אותה מאז שנולדתי והיה לנו כמה שנים שלא היינו מדברות(כאילו הי בי) ועכשיו עברנו בית ספר ושמו אותנו באותו כיתה ועכשיו אני והיא חברות ממש טובות...
אבל אני לא נוסעת...
ויש לה יומולדת עוד שבוע ואין לי רעיון לכלום!!!!! :unsure:

תעזרו ליי!!! עם למשהו יש רעיונות ממש מקוריים שלחו דחוף!! :וי:

תודה עעדדןן!! ;)

#12 Naw

Naw

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 136 הודעות:

פורסם 29/12/2007 - 00:01

חצי מהפורמים כאן מתעסקים ב"המצאה הגדולה ביותר מאז החשמל" - רוקט פוקט אומנם אין לי ניסיון אבל אני שומע בקורות טובות...

#13 viki

viki

אין טעם לאסוף כל עוד לא ניתן לאחות...

• מנהלי פורום
  • 3343 הודעות:

פורסם 29/12/2007 - 23:43

לפעמים לא צריכים להיות כל כך מקוריים. לעיתים המתנות המקוריות הופכות להיות מטרד לא שימושי, אבל לא נעים (או אי אפשר) להחליף אותן.
חבר שלי קנה לי לפני מספר שנים את המתנה הכי מבאסת בעולם....זה ממש היה מצחיק....אבל היום כבר אין לי מושג איפה זה...
בקיצור, הוא קנה לי כוכב. קיבלתי תעודה ממוסגרת עם שם הכוכב (שהפך להיות על שמי) ועם כל פרטיו, מפה המתארת את מיקום הכוכב ועוד הרבה חומר לגביו. זה נשמע ממש חמוד לקנות כוכב, אבל בפועל קיבלתי ערמה של זבל. וואי, אני ממש מצטערת שאני נשמעת ככה, אבל זו הדרך היחידה לתאר את הדברים בצורה אובייקטיבית וכנה (ואני מקווה שהוא לא יראה את זה בטעות...חחח...). בכל אופן, על אותו בסיס ניתן לקנות חלקה בירח ועוד כל מיני דברים הזויים בסגנון.
ביום ההולדת שלו החלטתי להיות מקורית, יצירתית ונקמנית (כיאה למין השולט). הכנתי לו מתנה שדומה ברעיון למה שהוא קנה עבורי (ההבדל שהוא שילם כמה מאות שקלים ואני לא שילמתי כלל). הכנתי לו ענן שיהיה על שמו, אפילו בניתי דגם מצמר גפן.... בנוסף הגדלתי ראש וצירפתי שובר לטיסה חינם עד הענן ומשקה על חשבון הבית. זה הצחיק אותו מאוד והוא העמיד פנים שאהב את זה - רק שאז שלפתי את המתנה האמיתית ששמחה אותו הרבה יותר - בגדים...
ומוסר ההשכל:
למה ללכת רחוק מידי כשהאוצר נמצא ממש קרוב?
אני בעד לקנות מתנה המבוססת על היכרות עם האדם לו היא נקנת, על העדפותיו, צרכיו וכו'...
ניתן לקנות בגדים, איפור, מוצרי טיפוח שונים, חפצי נוי ובעצם כל דבר שיכול להיות שימושי עבורה.
אחת המתנות שיותר נהנתי מהן הייתה "פוף-פרה" - באותה תקופה היה לי קטע עם פרות וגם רציתי פוף... מבחינתי זו הייתה מתנה אידאלית. היום לעומת זאת, לא הייתי רוצה מתנה כזו.
אני באמת ממליצה לך לבדוק מה היא צריכה. אם את רוצה משהו קצת יותר יצירתי מבגדים/מוצרי טיפוח את יכולה לקנות לה תיבה/שעון (או מגוון חפצים נוספים) עם תמונה מודפסת של שתיכן. את יכולה לשלב גם חריטה...אם את בוחרת בתיבה - את יכולה למלא אותה בדברים שיהיו שימושיים בשבילה (ככה את גם נותנת מתנה מקורית וגם שימושית). לחילופין ניתן לשים בתוך התיבה "גיפט קארד" טעון בסכום כסף מסויים (כרטיסי הגיפט קארד מגיעים עם סוגים שונים של ברכות - יש גם אופציה של יום הולדת שמח או מזל טוב).

"אני מצמצמת את עצמי כדי נקודה אלמונית
שלא להטריד בגופי מלכויות"

תמונה מצורפת

#14 Mouta'breath

Mouta'breath

לא מזהה חברי פורום

• רשומים+
  • 912 הודעות:

פורסם 30/12/2007 - 00:56

אז ככה, יום הולדת של החברה הכי טובה שלי. אנחנו חברות בערך מאז שאני זוכרת את עצמי. אני חושבת שבמהלך השנים קניתי לה כמעט כל מתנה אפשרית. הגענו למצב שבשנים האחרונות כבר היה ביננו הסדר: היא אומרת מה באמת היא רוצה ולא הייתה קונה לעצמה ומקבלת את זה כמתנה ליום הולדת וכמובן שגם להפך.
השנה, בפעם הראשונה אני לא אהיה בארץ ביום הולדת שלה, ולמרות שהיא לא תודה בזה לעולם אני יודעת שהיא מתבאסת.
השנה היא החליטה שהגיע הזמן לשוב ולהיות מקוריות ולכן אני צריכה לחשוב על רעיון..
אני ממש אבודה.
הצעות יתקבלו בברכה.

קני לה מברג
זה מאוד מקורי
yours truly,
the two timer of 'bg u& me'

#15 Ranger103

Ranger103

כסף

• רשומים+
  • 2234 הודעות:

פורסם 30/12/2007 - 01:10