מעבר לתוכן

תמונה
* * * * * 8 הצבעות

LOST

• Please log in to reply
4774 replies to this topic

#1 גלי

גלי

חיה בסרט

• רשומים+
  • 3645 הודעות:

פורסם 07/11/2004 - 01:48

טוב, עקב התמקדות פרטנית בסדרה הזו בשרשור אחר , הוחלט ע"י הועד העליון בנושא זה לנסות ולהעביר את כל ההודעות הנוגעות לסדרה לכאן.

ודרך אגב, זהירות - המקום שורץ בספויילרים.
"יש לך הצעת שיפור? תילחם! ואני אצטט את המשפט שיש לניב במשרד "כל מה שצריך שהרוע ינצח זה שאנשים טובים לא יעשו כלום" "(מתוך דברי אנונימי כאן באתר, כי גם משתמשים פעילים אוהבים מידי פעם לומר את דבריהם בחסות האפלה)

לו"ז סרטי השבוע בנגטיב

#2 גלי

גלי

חיה בסרט

• רשומים+
  • 3645 הודעות:

פורסם 07/11/2004 - 01:51

יא זה הרבה,, :אוי:
טוב אני אעשה את זה מחר
לילה טוב
"יש לך הצעת שיפור? תילחם! ואני אצטט את המשפט שיש לניב במשרד "כל מה שצריך שהרוע ינצח זה שאנשים טובים לא יעשו כלום" "(מתוך דברי אנונימי כאן באתר, כי גם משתמשים פעילים אוהבים מידי פעם לומר את דבריהם בחסות האפלה)

לו"ז סרטי השבוע בנגטיב

#3 rkryzel

rkryzel

The original Redman

• רשומים+
  • 6558 הודעות:

פורסם 07/11/2004 - 09:56

יא זה הרבה,,  :אוי:
טוב אני אעשה את זה מחר
לילה טוב

<{POST_SNAPBACK}>

חחח... ראית את הפרק השביעי ?
God is just an imaginary friend for grownups[size=4]

#4 dani_z

dani_z

משועמם (לא רואים??)

• רשומים+
  • 4565 הודעות:

פורסם 07/11/2004 - 23:01

את הפרק השביעי אהבתם? אני עדיין מתלבט...

*******ספויילרים*********

נראה שהמטרה של הכותבים, זה לא לתת לנו להתמקד במפלצת. נראה שהיא שם, אבל האי זה מה שיותר מעניין (ה"אי" החזיר לצ'ארלי את הגיטרה, ה"אי" גרם לג'ק לראות את אבא שלו ולמצוא את המעיין...).
ויותר מזה, לוק, שהוא היחיד שראה את ה"מפלצת", מבין את ה"אי". הוא זה שהסביר לג'ק למה הוא רואה את אבא שלו, הוא אמר לצ'ארלי ש"האי" יחזיר לו את הגיטרה... אני מניח שאם מישהו אחר גם יראה את ה"מפלצת" שלנו, הוא יתנהג בדיוק כמו לוק.

בכל מקרה, את הפרק של הקוריאנים מאוד אהבתי, אבל לפרק הזה היה חסר משהו...
בכל מקרה, אני מחכה לפרק שיתמקד בטס מרוזוול (שככל הנראה יגיע בקרוב), ואני ממש רוצה לדעת מה הסיפור של קייט... למישהו יש רעיון?

Happy Lost Day!!!

42 23 16 15 8 4

I'm not popular enough to be different

#5 גלי

גלי

חיה בסרט

• רשומים+
  • 3645 הודעות:

פורסם 08/11/2004 - 00:35

עוד לא ראיתי את שבע
יש לי התחלה של מגרנה, רק באתי להגיד שלום ולנקות את תיבת הדוא"ל שלי...
שלום.

לו"ז סרטי השבוע בנגטיב

#6 גלי

גלי

חיה בסרט

• רשומים+
  • 3645 הודעות:

פורסם 08/11/2004 - 00:37

בכל מקרה, אני מחכה לפרק שיתמקד בטס מרוזוול (שככל הנראה יגיע בקרוב), ואני ממש רוצה לדעת מה הסיפור של קייט... למישהו יש רעיון?

<{POST_SNAPBACK}>

לא התאפקתי- כרגיל וקראתי רק את הסוף של הספויילר- ברור שאנחנו יושעים מה הסיפור שלה! זאת טס והיא בהריון עם הילד של מקס!!
ועכשיו תראו איך שתי הסדרות הללו מסתדרות יחד כשמקס מגיע לאי הבודד כדי להציל את הבן שלו... חכו חכו - אח"כ אל תגידו שלא אמרתי.

:אוי: זאת המיגרנה...

לו"ז סרטי השבוע בנגטיב

#7 endrew

endrew

how do I reach these kiiiiiiids?????

• רשומים+
  • 805 הודעות:

פורסם 08/11/2004 - 01:02

את הפרק השביעי אהבתם? אני עדיין מתלבט...

*******ספויילרים*********

נראה שהמטרה של הכותבים, זה לא לתת לנו להתמקד במפלצת. נראה שהיא שם, אבל האי זה מה שיותר מעניין (ה"אי" החזיר לצ'ארלי את הגיטרה, ה"אי" גרם לג'ק לראות את אבא שלו ולמצוא את המעיין...).
ויותר מזה, לוק, שהוא היחיד שראה את ה"מפלצת", מבין את ה"אי". הוא זה שהסביר לג'ק למה הוא רואה את אבא שלו, הוא אמר לצ'ארלי ש"האי" יחזיר לו את הגיטרה... אני מניח שאם מישהו אחר גם יראה את ה"מפלצת" שלנו, הוא יתנהג בדיוק כמו לוק.

בכל מקרה, את הפרק של הקוריאנים מאוד אהבתי, אבל לפרק הזה היה חסר משהו...

<{POST_SNAPBACK}>

אני חושב שהמפלצת היא ממש לא העיקר. מעבר לכך לוק הוא היחיד שראה אותה והוא ממש לא התרשם...
ואל תשכח שהאי הוא זה שמאפשר ללוק ללכת...
"!!jebus!! save me jebus "

"what you need is a friend... a choklate friend..."

http://forum.bgu.co....;showentry=3514

#8 rkryzel

rkryzel

The original Redman

• רשומים+
  • 6558 הודעות:

פורסם 08/11/2004 - 02:53

בטח קייט הואשמה בפשע כלשהו שלא ביצעה, אולי תאונה?!? או אולי משהו שקשור למוות של שוטרים (מה שיסביר את הרצון של השוטר לתפוס אותה) והאשמה הופלה עליה ולפני שהוכנסה לכלא הצליחה לברוח לאוסטרליה... למרות שרוב הסיכויים שהיא פשוט הרגה איזה חבר שהתעלל בה או משהו כזה...

#9 dani_z

dani_z

משועמם (לא רואים??)

• רשומים+
  • 4565 הודעות:

פורסם 08/11/2004 - 17:26

בדיוק מה שאמרתי, המפלצת היא לא העיקר. העיקר הוא האי. אולי המפלצת היא פשוט משהו שהאי יוצר בכדי להגן על עצמו או משהו בסגנון.

ובנוגע לקייט- אם היא לא עשתה כלום, אז הפכו את הדמות שלה ללא מעניינת. גם אם הפשע שלה זה היה הריגת חבר מכה, הדמות איכשהו תאבד את העניין. מה שלדעתי יהיה ממש שו"ס הוא אם קייט היא בעצם "רעה". אולי איזו רוצחת סדרתית, או שודדת בנקים שלא איכפת לה מכלום, ובעצם מקבלת איזו "הזדמנות שנייה" באי...

Happy Lost Day!!!

42 23 16 15 8 4

#10 גלי

גלי

חיה בסרט

• רשומים+
  • 3645 הודעות:

פורסם 08/11/2004 - 17:57

בדיוק מה שאמרתי, המפלצת היא לא העיקר. העיקר הוא האי. אולי המפלצת היא פשוט משהו שהאי יוצר בכדי להגן על עצמו או משהו בסגנון.

ובנוגע לקייט- אם היא לא עשתה כלום, אז הפכו את הדמות שלה ללא מעניינת. גם אם הפשע שלה זה היה הריגת חבר מכה, הדמות איכשהו תאבד את העניין. מה שלדעתי יהיה ממש שו"ס הוא אם קייט היא בעצם "רעה". אולי איזו רוצחת סדרתית, או שודדת בנקים שלא איכפת לה מכלום, ובעצם מקבלת איזו "הזדמנות שנייה" באי...

<{POST_SNAPBACK}>

1. כבר כתבתי בעבר שאני חושבת שהמפלצת היא האי לא?! כן. כל אחד רואה משהו אחר, אחרי שאני אעביר את כל ההודעות אתם תראו ;)

2. קייט לא יכולה להיות רוצחת סדרתית, כי היא מביעה כל הזמן חרטה. חוץ מזה אם היא היתה רוצחת סדרתית, היא לא היתה יכולה להימנע מלרצוח גם עכשיו.. מה שהיה הופך את הסדרה למענינת יותר?
אני סימנתי כבר כמה שהייתי מורידה... :שורק:
אין הזדמנות שנייה לסדרתיים, כי זו יותר מעין מחלה או דחף אם תרצה, מאשר רצון חופשי.

*********************ועכשיו לספויילר הגדול ********************************

רק בפרק 12 הם סוף סוף מגיעים לקייט (תודה באמת, בניתם מתח?)
Episode 12: The Case
  Additional Information: This appears to be a Kate-centric episode (c/o David Fury at The Fuselage). Casting calls went out for the following roles:

JASON - MALE / 30 TO 30 / NICE CO-STAR
A gruffly handsome guy from New Mexico. He is not a model citizen.
מעניין אם הוא מת? 

ARYE - Co-Star / MALE / 28 TO 38 / Hasidic Jewish
Has an attitude. He is questioned by LAPD as a possible suspect who was fleeing thru the airport dressed as Santa - he is handcuffed and taken away kicking and screaming.

לו"ז סרטי השבוע בנגטיב

#11 rkryzel

rkryzel

The original Redman

• רשומים+
  • 6558 הודעות:

פורסם 08/11/2004 - 20:50

1. כבר כתבתי בעבר שאני חושבת שהמפלצת היא האי לא?! כן. כל אחד רואה משהו אחר, אחרי שאני אעביר את כל ההודעות אתם תראו  ;) 

2. קייט לא יכולה להיות רוצחת סדרתית, כי היא מביעה כל הזמן חרטה. חוץ מזה אם היא היתה רוצחת סדרתית, היא לא היתה יכולה להימנע מלרצוח גם עכשיו.. מה שהיה הופך את הסדרה למענינת יותר?
אני סימנתי כבר כמה שהייתי מורידה... :שורק:
אין הזדמנות שנייה לסדרתיים, כי זו יותר מעין מחלה או דחף אם תרצה, מאשר רצון חופשי.

*********************ועכשיו לספויילר הגדול ********************************
רק בפרק 12 הם סוף סוף מגיעים לקייט (תודה באמת, בניתם מתח?)
Episode 12: The Case

Additional Information: This appears to be a Kate-centric episode (c/o David Fury at The Fuselage). Casting calls went out for the following roles:

JASON - MALE / 30 TO 30 / NICE CO-STAR
A gruffly handsome guy from New Mexico. He is not a model citizen.
מעניין אם הוא מת? 

ARYE - Co-Star / MALE / 28 TO 38 / Hasidic Jewish
Has an attitude. He is questioned by LAPD as a possible suspect who was fleeing thru the airport dressed as Santa - he is handcuffed and taken away kicking and screaming.

<{POST_SNAPBACK}>

מה זה, גלי ? מעוניינת לנטוש את ניהול הנגטיב לטובת קריירת משחק כשחקנית משנה בסדרות טלוויזיה ? מצאת תפקיד טוב ?
נראה לי שאת התשובה לעברה של קייט נראה רק בינואר-פברואר... :גרוע:

#12 גלי

גלי

חיה בסרט

• רשומים+
  • 3645 הודעות:

פורסם 09/11/2004 - 00:12

מה זה, גלי ? מעוניינת לנטוש את ניהול הנגטיב לטובת קריירת משחק כשחקנית משנה בסדרות טלוויזיה ? מצאת תפקיד טוב ?
נראה לי שאת התשובה לעברה של קייט נראה רק בינואר-פברואר... :גרוע:

<{POST_SNAPBACK}>

מה קריירת משחק מה?
אני הולכת לכתוב להם תסריטים לא לעמוד מול המצלמה ולעשות שלום לאמא..

והראתי לך מתי נדע את התשובה לשאלת קייט- בפרק 12, כנס לאתר ותבדוק מתי זה יוצא.

לו"ז סרטי השבוע בנגטיב

#13 rkryzel

rkryzel

The original Redman

• רשומים+
  • 6558 הודעות:

פורסם 09/11/2004 - 02:42

לפי איך שזה נראה עכשיו - הפרק המדובר הולך להיות משודר ב 15/12 אלא אם כן יהיו כל מיני הולידי ספיישל'ס ואם יהיו כאלה הוא ישודר בינואר...

********************************ספויילרים***************************

ממה שהבנתי הפרקים הבאים יתרכזו בסוייר, סעיד וקלייר בהתאמה, יחזרו לג'ק ולקייט ואח"כ לבון...
בן אדם נוסף יתגלה על האי - מה שמחזיר אותנו לתיאוריה של ה-47...

#14 גלי

גלי

חיה בסרט

• רשומים+
  • 3645 הודעות:

פורסם 09/11/2004 - 11:18

מה הסיפור עם התיאוריה הזו?
מה רע ב 51?
מישהו רוצה לרענן לי את הזכרון?

לו"ז סרטי השבוע בנגטיב

#15 dani_z

dani_z

משועמם (לא רואים??)

• רשומים+
  • 4565 הודעות:

פורסם 09/11/2004 - 15:07

למה שאני אסביר אם אפשר לתת למומחים להסביר -

www.ISF.co.il -> ארכיון -> ארכיון כתבות טלויזיה -> כתבה בשם 47- הקונספירציה מתאריך 22.08.03

Happy Lost Day!!!

42 23 16 15 8 4

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים