מעבר לתוכן

תמונה

המוות והפינגווין/אנדריי קורקוב*

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 לברדוריט

לברדוריט

לפחות לא קלפטע

• רשומים+
  • 898 הודעות:

פורסם 20/08/2007 - 20:46

גם אני מנויה של פלאפון ולכן גם אני קיבלתי הודעה של "בואי קחי 3 ספרים במחיר של אחד " :וי:
הלכתי לבדוק מה יש ....
נתקלתי ב"המוות והפינגווין" :הממ: , או. קיי . נכון שהמליצו לי עליו אבל מי שהמליץ לי לפני כן המליץ על "פונטנלה" :tu: , עשיתי עוד סיבוב , שוב הגעתי לפינגווין , בחששות כבדים הצצתי על הכריכה "כל אדם שויקטור כותב עליו מחוסל" , עושה רושם של מותחן , אולי הפעם הוא בכל זאת קלע לטעם ?? :unsure:
ובעצם אני מקבלת את הספר בחינם , אז לקחתי !
לא מתחרטת , הבחורצ'יק הפעם קלע .
הדמויות בספר לא מדברות הרבה והפעם טוב שלא , לאורך כל הספר יש אוירה של "שקט חודר" , בדידות , מתח ותחושה שמשהו עומד להתפוצץ .
ההומור יבשושי ועם זאת מצחיק וכמובן קטעים הזויים מאחר וויקטור מגדל פינגווין דכאוני כחיית מחמד .
גם אני ממליצה ;)
"החיקוי הוא המחמאה הכנה ביותר " - אן שרלי

#2 אורח - DetSomEngangVar

אורח - DetSomEngangVar
  • אורחים

פורסם 29/12/2007 - 06:41

גם אני מנויה של פלאפון ולכן גם אני קיבלתי הודעה של "בואי קחי 3 ספרים במחיר של אחד " :וי:
הלכתי לבדוק מה יש ....
נתקלתי ב"המוות והפינגווין" :הממ: , או. קיי . נכון שהמליצו לי עליו אבל מי שהמליץ לי לפני כן המליץ על "פונטנלה" :tu: , עשיתי עוד סיבוב , שוב הגעתי לפינגווין , בחששות כבדים הצצתי על הכריכה "כל אדם שויקטור כותב עליו מחוסל" , עושה רושם של מותחן , אולי הפעם הוא בכל זאת קלע לטעם ?? :unsure:
ובעצם אני מקבלת את הספר בחינם , אז לקחתי !
לא מתחרטת , הבחורצ'יק הפעם קלע .
הדמויות בספר לא מדברות הרבה והפעם טוב שלא , לאורך כל הספר יש אוירה של "שקט חודר" , בדידות , מתח ותחושה שמשהו עומד להתפוצץ .
ההומור יבשושי ועם זאת מצחיק וכמובן קטעים הזויים מאחר וויקטור מגדל פינגווין דכאוני כחיית מחמד .
גם אני ממליצה ;)

אמנם הודעה עתיקה, אבל הספר הזה כל כך מצא חן בעיניי שלא יכלתי להתאפק.
לא סתם מותחן - ספר ציני, מצחיק, הזוי ומפתיע שמתגלגל בצורה כל כך טבעית שקשה להאמין שזה *לא* מבוסס על סיפור אמיתי.
הסיום היה לא פחות מגאוני לדעתי...
אחד הספרים הבודדים שקראתי ביום (וזה לא היה יום פנוי/משעמם!), למרות שניסיתי להתאפק - לא רציתי שיגמר!
כתיבה זורמת, גרם לי להצטער על כך שאני לא יכולה לקרוא אותו בשפת המקור...

#3 JohnnyBoy

JohnnyBoy

מצ'עמם

• רשומים+
  • 3109 הודעות:

פורסם 26/12/2009 - 21:18

בדיוק סיימתי לקרוא אותו, עם תחושה עמוקה שפספסתי את הפואנטה. עוד מישהו קרא ויכול לחלוק?

ולמי שלא מכיר: העלילה עוקבת אחרי סופר מובטל שחי עם פינגווין מאומץ בדירה בקייב. הוא הופך להיות כותב הספדים לאנשים בעודם בחיים, ואיכשהו אותם אנשים גומרים מתים.

הסיבה שאני שוקל לקרוא את הספר שוב זה כי
Spoiler

מישהו יכול להשיא עצה?
בושה - שומרת על הסדר כבר עשרת אלפים שנה.

מה רע לך עם multithreading?

הרב קוק:

הצדיקים הטהורים אינם קובלים על הרשעות, אלא מוסיפים צדק. אינם קובלים על הכפירה, אלא מוסיפים אמונה. אינם קובלים על הבערות, אלא מוסיפים חכמה.

#4 לברדוריט

לברדוריט

לפחות לא קלפטע

• רשומים+
  • 898 הודעות:

פורסם 01/01/2010 - 21:45

בדיוק סיימתי לקרוא אותו, עם תחושה עמוקה שפספסתי את הפואנטה. עוד מישהו קרא ויכול לחלוק?

ולמי שלא מכיר: העלילה עוקבת אחרי סופר מובטל שחי עם פינגווין מאומץ בדירה בקייב. הוא הופך להיות כותב הספדים לאנשים בעודם בחיים, ואיכשהו אותם אנשים גומרים מתים.

הסיבה שאני שוקל לקרוא את הספר שוב זה כי

Spoiler

מישהו יכול להשיא עצה?

אז פיספסת , לא נורא , אפשר להמשיך לחיות גם ככה תמונה מצורפת

Spoiler

"החיקוי הוא המחמאה הכנה ביותר " - אן שרלי

#5 דוס

דוס

חייבת לעבור לגור באזור גשום...

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 02/01/2010 - 20:33

אמנם הודעה עתיקה, אבל הספר הזה כל כך מצא חן בעיניי שלא יכלתי להתאפק.
לא סתם מותחן - ספר ציני, מצחיק, הזוי ומפתיע שמתגלגל בצורה כל כך טבעית שקשה להאמין שזה *לא* מבוסס על סיפור אמיתי.
הסיום היה לא פחות מגאוני לדעתי...
אחד הספרים הבודדים שקראתי ביום (וזה לא היה יום פנוי/משעמם!), למרות שניסיתי להתאפק - לא רציתי שיגמר!
כתיבה זורמת, גרם לי להצטער על כך שאני לא יכולה לקרוא אותו בשפת המקור...

קראתי אותו השבוע, באמת ספר טוב!
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים