מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

מישהי(/ו) הייתה באנטליה? צריכה המלצות

8 replies to this topic

#1 lollypop

lollypop

כסף

• רשומים+
  • 1431 הודעות:

פורסם 20/09/2007 - 12:27

אני יודעת שזה לא קשור לפורום, אבל אני צריכה את עזרתכן. בן זוגי ואני מעוניינים לנסוע לחו"ל בחג, סופש קצר, וזה בערך ההזדמנות האחרונה שיש לנו לנסוע בשנה הקרובה.
אנחנו רוצים אולי לנסוע, משהו באיזור אנטליה, מלון על בסיס הכל כלול. אני יודעת שיש שני מלונות שנחשבים לטובים - queen elizabeth ו- kremlin. מישהו יכול להמליץ לי על עוד מלונות טובים שם? שלא נידפק.. תודה!
למילוי סקרים באינטרנט וקבלת תווי שי (תו הזהב / רב תו) בתמורה, שלחו לי ה"פ

#2 thats me

thats me

כסף

• רשומים+
  • 2029 הודעות:

פורסם 20/09/2007 - 13:08

אני יודעת שזה לא קשור לפורום, אבל אני צריכה את עזרתכן. בן זוגי ואני מעוניינים לנסוע לחו"ל בחג, סופש קצר, וזה בערך ההזדמנות האחרונה שיש לנו לנסוע בשנה הקרובה.
אנחנו רוצים אולי לנסוע, משהו באיזור אנטליה, מלון על בסיס הכל כלול. אני יודעת שיש שני מלונות שנחשבים לטובים - queen elizabeth ו- kremlin. מישהו יכול להמליץ לי על עוד מלונות טובים שם? שלא נידפק.. תודה!

טוב גרמת לי להוציא את סוכנת הנסיעות שבי אומנם כבר שנתיים (מאז תחילת הלימודים) לא ממש בעסק אבל הינה כמה פיסות מידע מועילות
1. מלונות- יש מלונות 5* ויש מלונות 5* דלאקס כלומר הכול פתוח ומכול הבא ליד ( הכל כלול) מלונות אלה הם סבבה לבטן גב ולשהייה רק במלון כי לידם אין יותר מידי והם די מחוץ לעיר
מלונות מסוג זה יש את: אני לא סגורה עם הספורט הימי בתשלום או לא גם המדיניות משתנה לאורך השנים
טופקאפי פאלס -נמצא בבלק כ 20 ק"מ מהשדה תעופה של אנטליה
טיטאניק- נמצא בחוף לארה כ 12 ק"מ מאנטליה. כשמו כן הוא בהשראת הטיטאניק והחדרים בנויים בצורת חדרי ספינה יש במלון 5 מעליות פנורמיות 3 בריכות חיצוניות ואחת פנימית, חמאם,סאונה ובאולינג-בתשלום
קרמלין- בהשראת הקרמלין ברוסיה יש בריכות צוות בידור ומאסזים בתשלום
בגדול הם כולם מלונות בטן גב
מלון חדש שהוא גם אחלה ששמו פגאסוס הוא גם מאוד מפואר אבל נראה לי שזה רק 3 ארוחות ביום ולא בופה כל הזמן.

אם את רוצה גם לטייל שם וזה מומלץ אז אפשר לשון במלונות הבאים שהם גם סבבה- אני לא אמליץ על 4* כי באמת זה לא שווה את זה גם ה5* זה סבבה + אבל לא מדהים בטרוף כמו הדלאקס הקפיצה של "היוקרה" היא מאוד משמעותית ובגלל זה ההבדל במחיר הוא גם משמעותי
בקיצור מלונות 5* רגילים:
פלאז דה לאקס- 1ק"מ ממרכז העיר בריכות, צוות בידור בארים, סאונה חדר כושר וכו
פורטובלו- דה לאקס מבחינת ארוחות אבל לא הפאר כמו האחרים 3ק"מ מהעיר אותם אטרקציות כמו בפלאז- מומלץ
דדמן-
מריוט לימה-
קמר ריזורט- הוא על קו הגבול בין הרמה הזו לרמה שמעל.
2. מקומות לטייל
מפלי דודן העליונים והנמוכים מפלי מנאווגט- ממש מומלץ!! טיול ג'יפים בהרי הטארוס מפלי קורשנלו
אפשר גם לקחת מונית בתור נהג פרטי לכל היום ולנסוע לעירם אחרות - אני עשיתי מפלי מנווגט ואז נסעתי לעיר סידה וזה ממש כמו נהג פרטי.
עכשיו יש גם אופציה של שייט
וחמאם טורקי- אבל צריך לראות שהוא ממש איכותי ולא ג'יפה כי זה ממש מבאס אחרת.

נק' למחשבה:המלונות הרגילים(5*) הטורקיה לא עוברים תחזוקה כמו המלונות שהם קלאבים (5* דלאקס) אז השאלה היא באמת האם את רוצה לראות את העיר או להנות ממש רק מהמלון
החוף ים בטורקיה הוא נטול חוף כלומר יש הר ואז חוף בלי רצועת חוף כמו שאנחנו רגילים בארץ אז את רוצה חוף יש אז לכו לקמר.

מקווה ששזה עוזר קצת פשוט אני לא ממשיודעת מה את מחפשת אז קשה להתאים אז אם יש לך עוד שאלות אז בכייף- :)

#3 lollypop

lollypop

כסף

• רשומים+
  • 1431 הודעות:

פורסם 20/09/2007 - 13:35

טוב גרמת לי להוציא את סוכנת הנסיעות שבי אומנם כבר שנתיים (מאז תחילת הלימודים) לא ממש בעסק אבל הינה כמה פיסות מידע מועילות
1. מלונות- יש מלונות 5* ויש מלונות 5* דלאקס כלומר הכול פתוח ומכול הבא ליד ( הכל כלול) מלונות אלה הם סבבה לבטן גב ולשהייה רק במלון כי לידם אין יותר מידי והם די מחוץ לעיר
מלונות מסוג זה יש את: אני לא סגורה עם הספורט הימי בתשלום או לא גם המדיניות משתנה לאורך השנים
טופקאפי פאלס -נמצא בבלק כ 20 ק"מ מהשדה תעופה של אנטליה
טיטאניק- נמצא בחוף לארה כ 12 ק"מ מאנטליה. כשמו כן הוא בהשראת הטיטאניק והחדרים בנויים בצורת חדרי ספינה יש במלון 5 מעליות פנורמיות 3 בריכות חיצוניות ואחת פנימית, חמאם,סאונה ובאולינג-בתשלום
מלון חדש שהוא גם אחלה ששמו פגאסוס הוא גם מאוד מפואר אבל נראה לי שזה רק 3 ארוחות ביום ולא בופה כל הזמן.

אם את רוצה גם לטייל שם וזה מומלץ אז אפשר לשון במלונות הבאים שהם גם סבבה- אני לא אמליץ על 4* כי באמת זה לא שווה את זה גם ה5* זה סבבה + אבל לא מדהים בטרוף כמו הדלאקס הקפיצה של "היוקרה" היא מאוד משמעותית ובגלל זה ההבדל במחיר הוא גם משמעותי
בקיצור מלונות 5* רגילים:
פלאז דה לאקס- 1ק"מ ממרכז העיר בריכות, צוות בידור בארים, סאונה חדר כושר וכו
פורטובלו- דה לאקס מבחינת ארוחות אבל לא הפאר כמו האחרים 3ק"מ מהעיר אותם אטרקציות כמו בפלאז- מומלץ
דדמן-
מריוט לימה-
קמר ריזורט- הוא על קו הגבול בין הרמה הזו לרמה שמעל.
2. מקומות לטייל
מפלי דודן העליונים והנמוכים מפלי מנאווגט- ממש מומלץ!! טיול ג'יפים בהרי הטארוס מפלי קורשנלו
אפשר גם לקחת מונית בתור נהג פרטי לכל היום ולנסוע לעירם אחרות - אני עשיתי מפלי מנווגט ואז נסעתי לעיר סידה וזה ממש כמו נהג פרטי.
עכשיו יש גם אופציה של שייט
וחמאם טורקי- אבל צריך לראות שהוא ממש איכותי ולא ג'יפה כי זה ממש מבאס אחרת.
נק' למחשבה:המלונות הרגילים(5*) הטורקיה לא עוברים תחזוקה כמו המלונות שהם קלאבים (5* דלאקס) אז השאלה היא באמת האם את רוצה לראות את העיר או להנות ממש רק מהמלון
החוף ים בטורקיה הוא נטול חוף כלומר יש הר ואז חוף בלי רצועת חוף כמו שאנחנו רגילים בארץ אז את רוצה חוף יש אז לכו לקמר.

מקווה ששזה עוזר קצת פשוט אני לא ממשיודעת מה את מחפשת אז קשה להתאים אז אם יש לך עוד שאלות אז בכייף- :)

תודה רבה! שלחתי לך הודעה פרטית..

#4 numi

numi

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 155 הודעות:

פורסם 20/09/2007 - 16:29

תודה רבה! שלחתי לך הודעה פרטית..

הטופקאפי באמת מומלץ לא תתאכזבי, פשוט מעולה!
frankly my dear, i dont give a damn

#5 lollypop

lollypop

כסף

• רשומים+
  • 1431 הודעות:

פורסם 23/09/2007 - 09:52

תודה. עדיין אין תאריכי טיסות בחזור אז אני לא יודעת אם זה יתאים לנו, אני אחכה שיהיה ואז נחליט. מקווה שיתעדכן ביומיים הקרובים. אבל ההמלצות שלכם עוזרות מאוד.

#6 lollypop

lollypop

כסף

• רשומים+
  • 1431 הודעות:

פורסם 23/09/2007 - 09:52

תודה. עדיין אין תאריכי טיסות בחזור אז אני לא יודעת אם זה יתאים לנו, אני אחכה שיהיה ואז נחליט. מקווה שיתעדכן ביומיים הקרובים. אבל ההמלצות שלכם עוזרות מאוד.

#7 ronit_m

ronit_m

מאמינה רק במעשים,דיבורים זה לחלשים ...

• רשומים+
  • 1027 הודעות:

פורסם 25/09/2007 - 12:03

מומלץ מאוד מכירה הרבה אנשים שהיו במלון הזה ומאוד נהינו ,אני הייתי מציעה לך לא ללכת ולא להתקרב לקלאב לה שאטו (שהוא אחד הקלאבים החדשים באיזור )שירות גרוע ,הר4בה זוגות שנסעו לשם בקיץ התאכזבו בגדול.
כיבוש הפחד ,הוא תחילת החוכמה.

#8 sony1777

sony1777

My whole problem is my lips move when I think :S

• רשומים+
  • 368 הודעות:

פורסם 25/09/2007 - 13:04

אומנם קצת רחוק אבל הייתי לפני כמה שנים בדדמן והייתי מרוצה, מלון חמוד, גדול, אוכל סבבה לא רחוק מהמרכז, יש חוף צמוד ובאותו זמן הפלוס הכי גדול שנמצא צמוד לפארק מים גדול שהכניסה אליו לאורחי המלון חינם :וי:
תמונה מצורפת

#9 אורח - אורח - צבי

אורח - אורח - צבי
  • אורחים

פורסם 08/08/2009 - 13:21

חזרתי ביום שישי ב7.8.09 מבית מלון פאלז באנטליה בית מלון מיושן ללא מיזוג בחדר אוכל ובסביבות הלובי חדר קושר לא ממוזג אין מים לשתיה אוכל סטנדרתי לא מגוון בכל הדיל לא השתנה האוכל גם בבוקר וגם בערב בערב לקחתי כוס מיים לשתיה נגש אלי רב המלצרים וביקש ממני תשלום אקסרה עבור המים. חוצפה יחס קר בקיצור לא מומלץ צפיתי ממלון 5 כוכבים להרבה יותר לא מומלץ לישראלים. מאת צ

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים