מעבר לתוכן

- - - - -

אני מתה לעשות את השכן שלי ואני חוששת...

19 replies to this topic

#1 אורח - נימפומנית במצוקה

אורח - נימפומנית במצוקה
  • אורחים

פורסם 24/01/2008 - 04:52

יש לי שכן הורס, חתיך ברמות על ואני חרמנית עליו רצח, ונראה גם שהוא חם עלי, אבל יחד עם זאת מבחינת אישיות הוא ממש לא עושה לי את זה, אני רק מתה לזיין אותו ותו לא..
כמובן שהפיתוי לדפוק לו ערב אחד בדלת לזיון מטרף חושים הוא גדול, אך אני מאוד חוששת שיהיו לכך השלכות כבדות מנשוא אחר-כך, שכן אחרי זה כל מפגש מקרי במעלית או בלובי איתו יהיה טעון ומביך...היי ואני גם בחורה שנראית טוב ואוהבת לצאת עם הרבה בנים ולהביא אותם לדירתי להזדיין, ועכשיו אני ממש ארגיש לא בנוח עם זה..מה אני צריכה את התיק הזה עלי..
מה אני אגיד לכם זה ממש קשה, ביחוד אתמול שהמנוע הרוטט בויברטור שלי הלך, בהתחלה חשבתי שזו רק הבטריה ורצתי לסופר כמו אידיוטית לקנות חדשה אבל זה לא עבד בכל זאת ,אוףף מתסכל :taz:
ועוד חצי שעה אחרי זה בדיוק איך שיצאתי להוריד את הזבל נפתחה אצלו הדלת במקרה כי בדיוק הוא עשה ספונג'ה וגירף עם המגב את המים החוצה כשהוא ערום כביום היוולדו, אני אומרת לכם נגנבתי לגמרי, יש לו זין לפחות 30 סנטימ' :מרייר:
מה אתם אומרים להמשיך להתאפק או לעשות אותו עם בכי לדורות אחר כך?

#2 פלוציף הפנתר

פלוציף הפנתר

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 168 הודעות:

פורסם 24/01/2008 - 05:04

יש לי שכן הורס, חתיך ברמות על ואני חרמנית עליו רצח, ונראה גם שהוא חם עלי, אבל יחד עם זאת מבחינת אישיות הוא ממש לא עושה לי את זה, אני רק מתה לזיין אותו ותו לא..
כמובן שהפיתוי לדפוק לו ערב אחד בדלת לזיון מטרף חושים הוא גדול, אך אני מאוד חוששת שיהיו לכך השלכות כבדות מנשוא אחר-כך, שכן אחרי זה כל מפגש מקרי במעלית או בלובי איתו יהיה טעון ומביך...היי ואני גם בחורה שנראית טוב ואוהבת לצאת עם הרבה בנים ולהביא אותם לדירתי להזדיין, ועכשיו אני ממש ארגיש לא בנוח עם זה..מה אני צריכה את התיק הזה עלי..
מה אני אגיד לכם זה ממש קשה, ביחוד אתמול שהמנוע הרוטט בויברטור שלי הלך, בהתחלה חשבתי שזו רק הבטריה ורצתי לסופר כמו אידיוטית לקנות חדשה אבל זה לא עבד בכל זאת ,אוףף מתסכל :taz:
ועוד חצי שעה אחרי זה בדיוק איך שיצאתי להוריד את הזבל נפתחה אצלו הדלת במקרה כי בדיוק הוא עשה ספונג'ה וגירף עם המגב את המים החוצה כשהוא ערום כביום היוולדו, אני אומרת לכם נגנבתי לגמרי, יש לו זין לפחות 30 סנטימ' :מרייר:

חבר'ה תרגעו, אני יודע שאתם מתים שזו תהיה השכנה שלכם, אבל זה רק אני חומד לצון :P
תמונה מצורפת
let the sun shine your way

#3 דיסלקטית

דיסלקטית

סטודנטית בדימוס

• רשומים+
  • 506 הודעות:

פורסם 24/01/2008 - 12:44

לא הבנתי מה זה קשור . אם שכבת איתו, זה אומר שלא יהיה לך נעים להפגש איתו אחרי זה?
אם זה היה נכון, אנשים פשוט היו נמנעים מללכת ברחוב.
למה את חושבת שאם שכבת איתו את צריכה להרגיש לא נעים שמא הוא יראה אותך מכניסה גבר אחר לדירתך? הגברים אף פעם לא מתחשבים ברגשות הללו, ותאמיני לי שאם זה היה הפוך הוא לא היה חושב על "איך היא תרגיש אם", ושם עליך זין (כן, את כל ה-30 ס"מ...:-)). אז אני במקומך הייתי מתחילה איתו, מבלי לחשבן לו בכלל.
אני לא באמת דיסלקטית..זה רק השם, ואין לי מושג למה בחרתי אותו, הוא לא קשור לכלום ולא מייצג כלום!

#4 BlindOne

BlindOne

משפט זה סגור לרגל שיפוצים

• רשומים+
  • 1712 הודעות:

פורסם 24/01/2008 - 13:49

לא הבנתי מה זה קשור . אם שכבת איתו, זה אומר שלא יהיה לך נעים להפגש איתו אחרי זה?
למה את חושבת שאם שכבת איתו את צריכה להרגיש לא נעים שמא הוא יראה אותך מכניסה גבר אחר לדירתך? הגברים אף פעם לא מתחשבים ברגשות הללו, ותאמיני לי שאם זה היה הפוך הוא לא היה חושב על "איך היא תרגיש אם", ושם עליך זין (כן, את כל ה-30 ס"מ...:-)). אז אני במקומך הייתי מתחילה איתו, מבלי לחשבן לו בכלל.

הבהרה: המקרה שלפנינו נכתב בידי גבר, אם אפשר לכנות אותו ככה ואי לכך הסיפור המצוץ מה.. הזה לא מתיישב עם היגיון בריא כלשהו.
מה שלא ברור לי זה למה הוא החליט להכניס גבר בלי בגדים לסיפור... היתכן שמדובר בגבר מהקצה השני של הקשת?

#5 אורח - Fluffy the Wizard

אורח - Fluffy the Wizard
  • אורחים

פורסם 24/01/2008 - 14:14

טרול יקר!
תתאמץ קצת יותר!
בכבוד רב טרול אחר.

#6 אורח - קוריצה?!

אורח - קוריצה?!
  • אורחים

פורסם 24/01/2008 - 15:27

טרול יקר!
תתאמץ קצת יותר!
בכבוד רב טרול אחר.

פלאפי תעשה לי טרול !!!

#7 Utopia

Utopia

כסף

• רשומים+
  • 1152 הודעות:

פורסם 24/01/2008 - 15:44

הבהרה: המקרה שלפנינו נכתב בידי גבר, אם אפשר לכנות אותו ככה ואי לכך הסיפור המצוץ מה.. הזה לא מתיישב עם היגיון בריא כלשהו.
מה שלא ברור לי זה למה הוא החליט להכניס גבר בלי בגדים לסיפור... היתכן שמדובר בגבר מהקצה השני של הקשת?

:מתגלגל:
שיניתי את הכינוי מנמרוד25.

#8 באגס באני

באגס באני

ברונזה

• רשומים+
  • 621 הודעות:

פורסם 24/01/2008 - 19:50

תכירי לי אותו
גברים שעושים ספונג'ה בעירום מלא זה בטח הטעם של בנות מהסוג השני (ותודה לעיוור על הסיווג המאיר עניים - איזה משחק מילים)
מצד שני בחחורים מסיפור מצווצ מהאצבע זה בכל זאת לא הטעם שלי...........
"אצלי הכל בסדר ולא חשוב אם לא אמצא תשובה
אצלי הכל בסדר היום כבר לא מתים נקודה!"
[font="Comic Sans MS"]

#9 אורח - ג'ורג'

אורח - ג'ורג'
  • אורחים

פורסם 24/01/2008 - 20:06

טרול יקר!
תתאמץ קצת יותר!
בכבוד רב טרול אחר.

:מתגלגל: אחוות טרולים זה הכי אחי!

#10 BlindOne

BlindOne

• רשומים+
  • 1712 הודעות:

פורסם 24/01/2008 - 20:32

תכירי לי אותו
גברים שעושים ספונג'ה בעירום מלא זה בטח הטעם של בנות מהסוג השני (ותודה לעיוור על הסיווג המאיר עניים - איזה משחק מילים)
מצד שני בחחורים מסיפור מצווצ מהאצבע זה בכל זאת לא הטעם שלי...........

:אוי: ימים עברו ואת עדיין כועסת על זה שעשית 1+1 ויצא לך 72, עד מתי?

#11 באגס באני

באגס באני

ברונזה

• רשומים+
  • 621 הודעות:

פורסם 24/01/2008 - 20:38

:אוי: ימים עברו ואת עדיין כועסת על זה שעשית 1+1 ויצא לך 72, עד מתי?

אאני בחורה, ובחורות ... הן לא שוכחות :mip:
ויצא לי 78.5 כ"כ לא יודע להקשיב....
[font="Comic Sans MS"]

#12 BlindOne

BlindOne

• רשומים+
  • 1712 הודעות:

פורסם 24/01/2008 - 20:41

אאני בחורה, ובחורות ... הן לא שוכחות :mip:
ויצא לי 78.5 כ"כ לא יודע להקשיב....

זה עדיין לא משנה את העובדה ש1+1 זה 82.4921 ולא משנה כמה היית קרובה לתוצאה!

#13 אורח - נימפומנית במצוקה

אורח - נימפומנית במצוקה
  • אורחים

פורסם 24/01/2008 - 20:50

מ
בדיבורים בעלמא הכל יפה אך במציאות זה קצת יותר מסובך, את יודעת מזה ללכת אחרי-זה לאסיפות וועד בית ולהבין שהוא ריכל עם כולם עלי? מה אני צריכה שיצא לי שם של זונה בבנין? ויש לנו בקומה איזה שכן אשמאי זקן, כל פעם שהוא רואה אותי עושה לי עיניים הסוטה למרות מחאות נמרצות שלי בפניו ובפני אישתו על התנהגותו הנלוזה, רק זה חסר לי עכשיו שהוא ישמע מזה :ph34r:

#14 new guest

new guest

פעם סבלתי מפיצול אישיות, היום אנחנו מסתדרים יופי.

• רשומים+
  • 2199 הודעות:

פורסם 24/01/2008 - 20:54

מ
בדיבורים בעלמא הכל יפה אך במציאות זה קצת יותר מסובך, את יודעת מזה ללכת אחרי-זה לאסיפות וועד בית ולהבין שהוא ריכל עם כולם עלי? מה אני צריכה שיצא לי שם של זונה בבנין? ויש לנו בקומה איזה שכן אשמאי זקן, כל פעם שהוא רואה אותי עושה לי עיניים הסוטה למרות מחאות נמרצות שלי בפניו ובפני אישתו על התנהגותו הנלוזה, רק זה חסר לי עכשיו שהוא ישמע מזה :ph34r:

אז תפיצי את שמועה שמסתבר שהגודל באמת לא קובע ולמרות ה30 ס"מ שלו הוא עדיין חרא של זיון ;)
אם אשפר לראות את זה ואפשר לגעת בזה - זה מוחשי
אם אפשר לראות את זה אבל אי אפשר לגעת בזה - זה וירטואלי
אם אי אפשר לראות את זה אבל אפשר לגעת בזה - זה שקוף
אם אי אפשר לראות את זה ואי אפשר לגעת בזה - זה נגנב.

* לא כדאי לך להמשיך סתם כך לחזור על מה שהצליח פעם אחת. כדי להצליח, עליך להציב את עצמך בחזית השינוי. (סם וולטון)

#15 באגס באני

באגס באני

ברונזה

• רשומים+
  • 621 הודעות:

פורסם 24/01/2008 - 21:29

ההצעה של new qvest טובה אבל לא לגמרי
למה שלא תפיצי עליו את האמת: שהוא עושה ספונג'ה בעירום מלא, הרי זה בטוח נכון, לא?
ו30 ס"מ בקור הזה? נק' למחשבה....
[font="Comic Sans MS"]

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים