מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

המאהב המושלם

• Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 number6

number6

Things could be Different. But They're not

• רשומים+
  • 8641 הודעות:

פורסם 20/12/2004 - 15:10

הנה אחד מהסיפורים שהקראתי אתמול - זה מהסיפורים הראשונים ביותר שכתבתי, אבל, מאחר ויש דברים שלא משתנים בקלות - אקטואלי גם היום ( <_< ) ...

היא אמרה שהיא אוהבת לדבר איתי, שאני לא כמו האחרים - אני יודע להקשיב. חייכתי, כנהוג בקבלת מחמאה. אז המשיכה - אבל, היא אמרה, כשאתה כן מדבר, אתה מוציא כל כך הרבה שטויות שכבר קשה לי איתך. והיא הדביקה לי את הפה.
היא לקחה נייר דבק, מהסוג החזק במיוחד, זה שקשה להוריד והדביקה לי את הפה. הרגשתי את מגע הדבק על שפתי ושתקתי - מה עוד הייתי יכול לעשות? 'עכשיו', היא אמרה, זה טוב יותר - ככה אני אוהבת אותך.
הסתובבתי כך מספר שבועות, עם נייר הדבק על פני. בכל אותו זמן לא הוצאתי הגה מהפה - גם אילו רציתי, לא הייתי מסוגל לכך - הדבק על שפתי לא אפשר לי לומר דבר, רק לנשום - וגם זה בקושי. אבל קיבלתי את זה - לכל דבר יש מחיר, במיוחד לאהבה. אם זה המחיר שנגזר עלי אעמוד בכך, לא אתן לדבר להפריד בינינו. אז היא העירה לי על המבטים - אתה כל הזמן מביט על אחרות, היא אמרה, אני שמה לב. היא אמרה שזה פוגע, שאני איתה ושולח מבטים לאחרות, זה פוגע שאני חושב על אחרות ולא עליה. ניסיתי להסביר לה - אלו מבטים ותו לא, אני אוהב אותה והיא הדבר היחיד עליו אני חושב. אבל קשה להסביר דברים כאלה, במיוחד כשיש נייר דבק דבוק חזק לשפתיים. אז היא הוציאה את נייר הדבק והדביקה לי את העיניים.
היה קצת קשה להתרגל לחושך, בתחילה, אבל זה סוג הדברים שמתרגלים אליהם עם הזמן - תוך כמה ימים הרגשתי כאילו החושך תמיד היה שם, מול עיניי. התרגלתי להסתובב ברחוב, בעבודה, אצל חברים, מבלי לראות דבר. הכל בשבילה, אמרתי לעצמי, הכל בשביל האהבה.
עבר חודש, היינו ביחד, שמחנו, והיא טענה שאני שולח ידיים. ניסיתי להכחיש, להסביר שזה הכל בדמיונה ושלעולם, אבל לעולם, לא העזתי אפילו לחשוב על אחרת. אבל זה היה חסר תועלת.
בעודה כורכת את נייר הדבק החזק סביב זרועותיי, חשבתי עליה רבות, על האהבה... נאנחתי.
כיום אני אצלה בארון, הרגליים קשורות היטב בכדי שלא אברח ונייר דבק מכסה לי את האף. כשהיא רוצה, והיא במצב רוח טוב, היא פותחת את הארון ומוציאה אותי החוצה. המאהב המושלם היא קוראת לי.
אנחנו מתקשרים, מזדיינים, אבל בעיקר היא מדברת. אז היא מחזירה אותי למקומי בארון וסוגרת את הדלתות. כשאני בפנים שם, אני חושב עליה, על האהבה והאם הכל משתלם בסופו של דבר - אני מעולם לא מגיע למסקנה נחרצת.
היום שמעתי קולות, מחוץ לארון, הרחתי את הבושם שלה, מחלחל אל נחירי מבעד לדבק על האף. שמעתי אותה מדברת, שואלת שאלות. שמעתי מישהו אחר עונה. אז שמעתי חיבוקים ונשיקות ואת קפיצי המיטה חורקים בחזקה.
המאהב המושלם, היא קראה לי. המאהב המושלם...

The reception's gotten fuzzy
The delicate balance has shifted
Put on your gloves and your black pumps
Let's pretend the fog has lifted
Now you see me
Now you don't
Now you say you love me
Pretty soon you won't
If we get our full three score and ten
We won't pass this way again
So kiss me with your mouth open
Turn the tires toward the street
And stay sweet

#2 Mad Hatter

Mad Hatter

פועל נקיון בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 11577 הודעות:

פורסם 20/12/2004 - 16:04

שש, מרגש! :מסמיק:
שלפוחיתוס-שתנוס-פלטיניומוס
כֻּל כַּלְבּ BGU-מוֹ...

#3 Frik

Frik

משהו קטן וטוב

• רשומים+
  • 12100 הודעות:

פורסם 20/12/2004 - 16:46

הנה אחד מהסיפורים שהקראתי אתמול - זה מהסיפורים הראשונים ביותר שכתבתי, אבל, מאחר ויש דברים שלא משתנים בקלות - אקטואלי גם היום (  <_<  ) ... 
היא אמרה שהיא אוהבת לדבר איתי, שאני לא כמו האחרים - אני יודע להקשיב. חייכתי, כנהוג בקבלת מחמאה. אז המשיכה - אבל, היא אמרה, כשאתה כן מדבר, אתה מוציא כל כך הרבה שטויות שכבר קשה לי איתך. והיא הדביקה לי את הפה.
היא לקחה נייר דבק, מהסוג החזק במיוחד, זה שקשה להוריד והדביקה לי את הפה. הרגשתי את מגע הדבק על שפתי ושתקתי - מה עוד הייתי יכול לעשות? 'עכשיו', היא אמרה, זה טוב יותר - ככה אני אוהבת אותך.
הסתובבתי כך מספר שבועות, עם נייר הדבק על פני. בכל אותו זמן לא הוצאתי הגה מהפה - גם אילו רציתי, לא הייתי מסוגל לכך - הדבק על שפתי לא אפשר לי לומר דבר, רק לנשום - וגם זה בקושי. אבל קיבלתי את זה - לכל דבר יש מחיר, במיוחד לאהבה. אם זה המחיר שנגזר עלי אעמוד בכך, לא אתן לדבר להפריד בינינו. אז היא העירה לי על המבטים - אתה כל הזמן מביט על אחרות, היא אמרה, אני שמה לב. היא אמרה שזה פוגע, שאני איתה ושולח מבטים לאחרות, זה פוגע שאני חושב על אחרות ולא עליה. ניסיתי להסביר לה - אלו מבטים ותו לא, אני אוהב אותה והיא הדבר היחיד עליו אני חושב. אבל קשה להסביר דברים כאלה, במיוחד כשיש נייר דבק דבוק חזק לשפתיים. אז היא הוציאה את נייר הדבק והדביקה לי את העיניים.
היה קצת קשה להתרגל לחושך, בתחילה, אבל זה סוג הדברים שמתרגלים אליהם עם הזמן - תוך כמה ימים הרגשתי כאילו החושך תמיד היה שם, מול עיניי. התרגלתי להסתובב ברחוב, בעבודה, אצל חברים, מבלי לראות דבר. הכל בשבילה, אמרתי לעצמי, הכל בשביל האהבה.
עבר חודש, היינו ביחד, שמחנו, והיא טענה שאני שולח ידיים. ניסיתי להכחיש, להסביר שזה הכל בדמיונה ושלעולם, אבל לעולם, לא העזתי אפילו לחשוב על אחרת. אבל זה היה חסר תועלת.
בעודה כורכת את נייר הדבק החזק סביב זרועותיי, חשבתי עליה רבות, על האהבה... נאנחתי.
כיום אני אצלה בארון, הרגליים קשורות היטב בכדי שלא אברח ונייר דבק מכסה לי את האף. כשהיא רוצה, והיא במצב רוח טוב, היא פותחת את הארון ומוציאה אותי החוצה. המאהב המושלם היא קוראת לי.
אנחנו מתקשרים, מזדיינים, אבל בעיקר היא מדברת. אז היא מחזירה אותי למקומי בארון וסוגרת את הדלתות. כשאני בפנים שם, אני חושב עליה, על האהבה והאם הכל משתלם בסופו של דבר - אני מעולם לא מגיע למסקנה נחרצת.
היום שמעתי קולות, מחוץ לארון, הרחתי את הבושם שלה, מחלחל אל נחירי מבעד לדבק על האף. שמעתי אותה מדברת, שואלת שאלות. שמעתי מישהו אחר עונה. אז שמעתי חיבוקים ונשיקות ואת קפיצי המיטה חורקים בחזקה.
המאהב המושלם, היא קראה לי. המאהב המושלם...

<{POST_SNAPBACK}>

כשאתה קורא את זה זה נשמע הרבה יותר טוב. :)

אהבתי מאוד, יש משהו נורא תמים בסיפור הזה, אבל משהו שמספר גם הרבה סיפורים של מערכות יחסים (תתפלא).

מאוד אהבתי, באמת, אתה מספר דברים בצורה מאוד מאוד יפה. אני מחכה לשמוע עוד.
בדגש על לשמוע.

יש על החיים האלה? :-)

#4 פרה משוגעת

פרה משוגעת

פרה בהפרעה...

• רשומים+
  • 6559 הודעות:

פורסם 20/12/2004 - 18:35

ב"ה

:שוק:

דברים שצריכים לדעת בחיים:
אם אתה עסוק בלשפוט אנשים כל העת, אין לך זמן לאהוב אותם!

אל תפתחו פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!!!
גם מיליון מורכב מהמון אפסים.
כל אדם הוא נקודה יחידה ומיוחדת במינה, שכמוה לא היתה וכמוה לא תהיה.
ה
כל לטובה! גם השלשול שיש לך מהאייס-קפה...
מי שקורקבן-מכפכפימותו!

"העבר, אין..העתיד, עדיין..ההווה, כהרף עין.. דאגה-מניין?" רבי יהודה אלחריזי (1170-1235)

אין על החיילים שלנו!!!

#5 שיאנה

שיאנה

הלוחשת לתולעים

• רשומים+
  • 2738 הודעות:

פורסם 21/12/2004 - 01:44

השאלה היא אם יש שם מקום בארון לעוד מאהב מושלם?...

היה מעולה ששטוס, אתה כבר יודע את דעתי. :נשיקות:
סטודנטים כותבים יקרים, אם אתם לא רוצים תגובה ביקורתית (עם פוטנציאל לקטלנית), נא ציינו זו בשרשור או בה"פ ובא לציון גואל.

הציטוט החודשי:
"כל הממשלות סובלות מבעיה חוזרת ונשנית: הכוח מושך אליו את האישיות הפתולוגית. אין זאת שהכוח משחית, אלא שהוא פועל כמגנט על הניתנים להשחתה. לאנשים כאלה יש נטיה להשתכר מאלימות, מצב שהם מתמכרים לו על נקלה."

- מיסיון החסות
נוסח ט"ז (פסיקה)

"אל לי לפחוד, הפחד הוא קוטל הבינה
הפחד הוא המוות הקטן המביא כיליון מוחלט
אעמוד בפני פחדי, אניח לו לחלוף סביבי ובעדי
וכאשר יחלוף על פני, אפנה את עיני רוחי ואראה את נתיבו
במקום שעמד הפחד לא יהיה דבר
רק אני איוותר
"

#6 פרה משוגעת

פרה משוגעת

פרה בהפרעה...

• רשומים+
  • 6559 הודעות:

פורסם 21/12/2004 - 04:14

ב"ה

אוח,שש דארלינג,אני מקווה שהבנת שההלם היה חיובי ביותר!

פשוט....

רושם חזק ביותר...

:כפיים:

דברים שצריכים לדעת בחיים:
אם אתה עסוק בלשפוט אנשים כל העת, אין לך זמן לאהוב אותם!

אל תפתחו פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!!!
גם מיליון מורכב מהמון אפסים.
כל אדם הוא נקודה יחידה ומיוחדת במינה, שכמוה לא היתה וכמוה לא תהיה.
ה
כל לטובה! גם השלשול שיש לך מהאייס-קפה...
מי שקורקבן-מכפכפימותו!

"העבר, אין..העתיד, עדיין..ההווה, כהרף עין.. דאגה-מניין?" רבי יהודה אלחריזי (1170-1235)

אין על החיילים שלנו!!!

#7 coocoola

coocoola

מוכרת לי מפעם...

• רשומים+
  • 2267 הודעות:

פורסם 21/12/2004 - 15:26

ששטוס..
גם את זה כמו את שאר הדברים בדלתון לא יכולתי לשמוע...
אבל אם הקראת את זה כמו שאנ יהקראתי את זה לעצמי אני מניחה שזה היה מדהים...
אז וואו... נהנתי...
"...I woke up and I had a big idea
To buy a new soul at the start of every year
I paid up and it cost me pretty dear
"Here's a hymn to those that disappear
buying new soul/porcupine tree

"...כל יום מביטים אל המראה
ושונאים את מה שיש שם,
אבל הגוף רק סוחב ת'נשמה
אז נעזוב אותו בשקט... "

#8 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 21/12/2004 - 15:52

היה קצת קשה להתרגל לחושך, בתחילה, אבל זה סוג הדברים שמתרגלים אליהם עם הזמן - תוך כמה ימים הרגשתי כאילו החושך תמיד היה שם, מול עיניי.

<{POST_SNAPBACK}>

שש- סיפור פשוט טוב! אהבתי במיוחד את השורה לעיל...
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

#9 zabot

zabot

כל שיר חושף איזה סוד...

• רשומים+
  • 11887 הודעות:

פורסם 22/12/2004 - 02:34

פשוט מעולה! :)

"אהבה לפי דעתה זה ממש מצב הרסני: שניים זרים שפתאום רואים אחד את השני, או לא ממש רואים, מריחים, ותוך כלום נהיים מחוברים יותר מאח ואחות. מתחילים לישון יחד באותה המיטה אפילו שהם לא מאותה המשפחה. והרבה פעמים אלה שניים שהם לא ידידים לא מכירים לא חברים ורק שפוטים אחד על השניה, ושיהרס כל העולם. ובאמת, תסתכלי איזה הרס. מתים מאהבות אולי יותר הרבה ממה שמתים מסמים. אולי צריכים שיהיה גם לזה מסלול גמילה".

(אל תגידי לילה, עמוס עוז, עמ' 157).

Yes, כנראה ש you מצאת for this משמעות double !
(לקרוא עם מבטא אמריקאי חזק מדי, יעני heavy).

#10 י.ג

י.ג

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 75 הודעות:

פורסם 16/05/2005 - 00:35

מעולה, נהניתי לקרוא, זה מעורר את המחשבה...

#11 ברק ג

ברק ג

כסף

• רשומים+
  • 5845 הודעות:

פורסם 16/05/2005 - 14:22

בהחלט מצויין. אם אני הייתי כותב את הסיפור המסקנה הסופית הייתה שהיא הייתה עוזבת אותו כי מי רוצה גבר עם ידיים, עיניים ופה סתומים?
Homer: Are you saying you're never going to eat any animal again? What about bacon?
Lisa: No.
Homer: Ham?
Lisa: No.
Homer: Pork chops?
Lisa: Dad, those all come from the same animal.
Homer: Heh heh heh. Ooh, yeah, right, Lisa. A wonderful, magical animal.

משחק בדילמת האסיר איטרטיבית רבת משתתפים ומוגבלת בזמן

#12 זיו

זיו

משתדל

• רשומים+
  • 11586 הודעות:

פורסם 16/05/2005 - 17:06

ממש מועבר טוב!
וגם יש מוסר השכל...
תקינות פוליטית היא מפלטו של סתום המוח.

#13 החתול הצהוב

החתול הצהוב

סתם חתול זקן

• רשומים+
  • 1535 הודעות:

פורסם 16/05/2005 - 17:55

לא נעים לי כל כך להגיד, ואולי בעצם זו מחמאה, אבל זה ממש מזכיר סיפור של אתגר קרת (עם הבחור שמתגלח לגמרי בשביל החברה שלו ואז היא הופכת אותו לכיסוי לכורסא או משהו כזה...)
זו הייתה הכוונה שש? :unsure: אם כן - סחטיין, הצלחת. בכל מקרה, כך או כך - אהבתי.
אני סה"כ אדם פשוט שמוכן להסתפק רק בטוב ביותר.אם נגזר עלי להנות, אחרוק שיניים ואהנה.

השתדל תמיד להסתכל על חצי הכוס הריקה - אחרי הכל, זה החצי שלא צריך לשטוף...
לפעמים, אם אי אפשר להכניע כאב, אפשר להשתין אותו... תמונה מצורפת
פתגם איטלקי: "אם בחורה מפנה לך את הגב, זה סימן בשבילך לגעת לה בתחת"

בכל פעם שאתה מבועס, תסתכל על השעון 10 שניות ותגיד לעצמך:"גם זה יעבור"
ואז, כשאתה מרגיש יותר טוב, תסתכל שוב ותגיד לעצמך את אותו הדבר...

את כל האמת, ורק את האמת אפשר למצא כאן
וציטוטים מחכמת הטאו אפשר למצא כאן

#14 number6

number6

Things could be Different. But They're not

• רשומים+
  • 8641 הודעות:

פורסם 17/05/2005 - 10:20

לא נעים לי כל כך להגיד, ואולי בעצם זו מחמאה, אבל זה ממש מזכיר סיפור של אתגר קרת (עם הבחור שמתגלח לגמרי בשביל החברה שלו ואז היא הופכת אותו לכיסוי לכורסא או משהו כזה...)
זו הייתה הכוונה שש?  :unsure:  אם כן - סחטיין, הצלחת. בכל מקרה, כך או כך - אהבתי.

<{POST_SNAPBACK}>

עלית עלי ! כל פעם שאני בא לכתוב סיפור, אני קורא אחד או שניים של קרת ומחליף את השם. כשאני במצב רוח ממש מגוון אז אני פותח איזה המינגווי ומעתיק, משנה כל מילה שלישית בשביל להתחמק מתביעות קופירייט.... :אוי:

מעולה, נהניתי לקרוא, זה מעורר את המחשבה...

<{POST_SNAPBACK}>

תודה..

בהחלט מצויין. אם אני הייתי כותב את הסיפור המסקנה הסופית הייתה שהיא הייתה עוזבת אותו כי מי רוצה גבר עם ידיים, עיניים ופה סתומים?

<{POST_SNAPBACK}>

תודה..

ממש מועבר טוב!
וגם יש מוסר השכל...

<{POST_SNAPBACK}>

תודה.. !!

האמת שזה מבוסס על סיפור אמיתי - עד היום אני נעמד על שולחן וצורח כמו בחורה למשמע רעש הסצלוטייפ נחתך..

Thank you, please come again.. B)

The reception's gotten fuzzy
The delicate balance has shifted
Put on your gloves and your black pumps
Let's pretend the fog has lifted
Now you see me
Now you don't
Now you say you love me
Pretty soon you won't
If we get our full three score and ten
We won't pass this way again
So kiss me with your mouth open
Turn the tires toward the street
And stay sweet

#15 אדון שוקו

אדון שוקו

In the land of shoko, I am master

• גנרלים בדימוס
  • 8376 הודעות:

פורסם 29/09/2007 - 04:57

כרגיל לרוב הסיפורים שלך, יפהפה וצורב.

קורה לחלק מהאנשים כשהם נכנסים לזוגיות. מסגלים לעצמם הרגלים חדשים ומוזרים, מתוך רצון להתאים לבן/בת הזוג - או מתוך פחד שלאבד אותם.

כן, גם לי הוא מזכיר את סיפור הפוף שלו.

האמת שזה מבוסס על סיפור אמיתי - עד היום אני נעמד על שולחן וצורח כמו בחורה למשמע רעש הסצלוטייפ נחתך..

וואלה, צריך לבדוק את זה בפעם הבאה :D
מה אתם חושבים הוא הפירוש של המילה 'ענקמון'? 'מתרוסס'? 'טרללי'? רוצים לנחש? בואו תשחקו ב-עברי נחש עברית!
(
והנה קישור ישר להגדרות האחרונות) 8/5

אני ארכנופוב.
אָרַכְנוֹפוֹבְּיָה: פחד מוגזם ובלתי־הגיוני מעכבישים. (en)
זה אומר שאני מפחד מעכבישים. לא בכאילו, לא סתם נגעל, אלא ממש מפחד.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים