מעבר לתוכן

תמונה

אחריות על X61 ו T61 של לנובו בישראל

12 replies to this topic

#1 Malt

Malt

פחות חלב, יותר קקאו

• רשומים+
  • 4107 הודעות:

פורסם 16/04/2008 - 13:50

אני שוקל לקנות בימים הקרובים נייד של לנובו x61 או t61 בארה"ב כדי להביא אותו לארץ. השאלה שלי היא האם למישהו יצא להתעסק עם נושאים של אחריות על הניידים האלה בישראל ובכלל, איזה סוג שאל אחריות אני צריך להזמין באתר שלהם (אני מן הסתם מזמין לכתובת בארה"ב עם כרטיס אשראי אמריקאי) כדי שהאחריות תהיה תקפה גם בישראל?

#2 carmy

carmy
  • רשומים
  • 6 הודעות:

פורסם 16/04/2008 - 14:27

אני שוקל לקנות בימים הקרובים נייד של לנובו x61 או t61 בארה"ב כדי להביא אותו לארץ. השאלה שלי היא האם למישהו יצא להתעסק עם נושאים של אחריות על הניידים האלה בישראל ובכלל, איזה סוג שאל אחריות אני צריך להזמין באתר שלהם (אני מן הסתם מזמין לכתובת בארה"ב עם כרטיס אשראי אמריקאי) כדי שהאחריות תהיה תקפה גם בישראל?

האחריות שלהם היא בן לאומית (כמובן כולל ישראל) יש שם אופ' לבחירה של הרחבת אחריות משנה ועד 4 או 5. בדרך כלל נהוג לקבל 3 שנים.
מעבדת השירות בבאר שבע היא ברסקו הישן.
בהצלחה!

#3 Malt

Malt

פחות חלב, יותר קקאו

• רשומים+
  • 4107 הודעות:

פורסם 16/04/2008 - 21:54

האחריות שלהם היא בן לאומית (כמובן כולל ישראל) יש שם אופ' לבחירה של הרחבת אחריות משנה ועד 4 או 5. בדרך כלל נהוג לקבל 3 שנים.
מעבדת השירות בבאר שבע היא ברסקו הישן.
בהצלחה!

הכוונה היא שעל פי ברירת מחדל היא בין לאומית? אין תוספת תשלום ואין איזה משהו שצריך לבקש בנפרד?

#4 carmy

carmy
  • רשומים
  • 6 הודעות:

פורסם 17/04/2008 - 14:04

הכוונה היא שעל פי ברירת מחדל היא בין לאומית? אין תוספת תשלום ואין איזה משהו שצריך לבקש בנפרד?

האחריות תמיד בין לאומית! זו הגדרת האחריות. (כברירת מחדל)

#5 אורח - אורח_צבי_*

אורח - אורח_צבי_*
  • אורחים

פורסם 22/04/2008 - 14:58

אם תסתכל באתר של לנובו האמריקאי תראה שיש שם רק אחריות בין לאומית

מלבד זאת כדי ליישם את האחקיות הבינלאומית צריך לעשות רישום של מספר המכונה (מספר סיריאלי של IBM עבור הלפטופ) באתר של לנובו כדי להכנס למאגר אחריות בינלאומי. רק ככה תוכל למסור את המחשב למעבדה אזורית

#6 Malt

Malt

פחות חלב, יותר קקאו

• רשומים+
  • 4107 הודעות:

פורסם 22/04/2008 - 21:05

אז ככה, בוא תנו לי לחדש לכם.
נכון שהאחריות של לנובו היא אוטומטית בין לאומית (ולא צריך להירשם לשום דבר באתר של לנובו בשבילה) עד כאן נכון. העניין הוא שהדגמים האמריקאיים לא נמכרים בארץ לפי אותם מספרי דגם. למשל תחפשו את דגם 7662 שזה т61 14.1" widescreen עם כרטיס מסך ותגלו באתר של לנובו שאין עליו אחריות בישראל. זה דגם (כמו כל השאר) שנמכר באמריקה ואסיה בלבד. המקבילה הישראלית לדגם הזה זה 7664 (כנראה דגם אירופאי) וזה נחשב מספר דגם שונה למרות שמדובר באותו מחשב. לנובו בארה"ב אומרים שאין אחריות על 7662 בישראל אבל בישראל טוענים שאין להם בעיה עם דגמים אמריקאיים (למרות שלא בדקתי ספציפית לגבי ה 7662 בינתיים)

#7 amitglazer

amitglazer

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 212 הודעות:

פורסם 23/04/2008 - 03:34

אני ממש לא מסכים!!!!

שאלתי אותם בצ'אט באתר של לנובו והם אמרו שהאחריות היא לא בינלאומית.

בנוסף, אמריקאים הם מטומטמים לפעמים וכשהם אומרים בינ"ל הם מתכוונים בכל ארה"ב ולא בכל העולם.

#8 Malt

Malt

פחות חלב, יותר קקאו

• רשומים+
  • 4107 הודעות:

פורסם 24/04/2008 - 15:22

אני ממש לא מסכים!!!!

שאלתי אותם בצ'אט באתר של לנובו והם אמרו שהאחריות היא לא בינלאומית.

בנוסף, אמריקאים הם מטומטמים לפעמים וכשהם אומרים בינ"ל הם מתכוונים בכל ארה"ב ולא בכל העולם.

אז אני שאלתי גם בצ'אט, גם בטלפון מול ארה"ב וגם בישראל (ואגב זה גם כתוב באתר).

#9 DRiVe

DRiVe

Mind defragmenter

• רשומים+
  • 987 הודעות:

פורסם 26/04/2008 - 13:46

אני רכשתי 7675 בארה"ב עם הרחבת אחראיות. לפני הרכישה התכתיבתי עם מרכז המכירות בארה"ב וודאתי טלפונית מול נציגות בארץ. האחראיות היא בינלאומית וקבילה בארץ (לפחות לדגם ספציפי שלי). יש לי הקלטה של השיחות. לפי מיטב ידעתי לא כל הדגמים מאושרים ליבוא ארצה בגלל משרד התקשורת ולכן חשוב לוודא שבמעבדה הישראלית של IBM יכולים לטפל בדגם ספציפי שאתה רוצה לייבא.
בהצלחה!

נ.ב. IBM rules

עריכה: בארבעת החודשים שיש לי את המחשב לא נזקקתי למימוש האחראיות, גם אחרי בדיקה לא מתוכננת לעמידות בפני המים....
DRiVe
DRiVe83(at)GMail(dot)com

המחלקה הזאת מתנהלת כאילו היא נבחרת ישראל למאה מטר זריקת זיין גברים באולימפידה

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

#10 amitglazer

amitglazer

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 212 הודעות:

פורסם 28/04/2008 - 14:29

אז בואו ננסה להגיע פה לסיכום

אחד אמר שהוא בירר בכל מיני דרכים והאחריות היא בינ"ל
ואחד אחר אמר שיש בעיה עם דגמים שאין בארץ

אז אם אני רוצה לקנות מחשב מסוים עם חלקים מסוימים, איך אני אדע אם יתקנו לי אותו בארץ?

מה במקרה של מחשב שיש בארץ.. אבל עם קונפיגורציה שאין בארץ, כמו הארד-דיסק מיוחד..

#11 אורח - Guest_rotem_*

אורח - Guest_rotem_*
  • אורחים

פורסם 08/08/2008 - 19:15

האחריות תמיד בין לאומית! זו הגדרת האחריות. (כברירת מחדל)

טעות, האחריות היא בין לאומית על דגמים מסוימים סדרת הטי אינה מכוסה
אתה יכול לוודא את מה שכתוב כאן במוקד האמריקאי שלהם זה לוקח בדיוק דקה
1-877-958-4465

#12 Malt

Malt

פחות חלב, יותר קקאו

• רשומים+
  • 4107 הודעות:

פורסם 09/08/2008 - 00:35

למה אבל להטעות אנשים?
האחריות של לנובו תמיד בינלאומית. זה נכון שלא כל הדגמים שנמכרים בארה"ב מכוסים בארץ אבל זה לא קשור, זה צריך לבדוק מראש.

#13 mr. fogel

mr. fogel
  • רשומים
  • 3 הודעות:

פורסם 24/11/2008 - 17:37

אז ככה.
על פי חנות BַH בניו יורק-החנות החסידית...האחריות היא בינלאומית- כלומר גם כלפי ישראל.
שנית, על פי לנובו ישראל, יש צורך לבדוק האם הדגם שנקנה בארהב או מקום אחר- הוא מה שנקרא "מוכרז" בישראל.
ניתן לבדוק זאת בקלות באתר לנובו הרשמי ע"י הכנסת מספר הדגם . או בבדיקה טלפונית עם לנובו ישראל.
מספר שאינו "מוכרז" בישראל -אין אחריות- גם היא בינלאומית.

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים