מעבר לתוכן

תמונה

תווים לאורגן

• נושא נעול נושא זה נעול
15 replies to this topic

#1 Flickerman

Flickerman

משמינים, הא?

• רשומים+
  • 6699 הודעות:

פורסם 18/04/2008 - 23:58

אחותי, אשר מנגנת על אורגן, ראתה שלמדתי לאחרונה לנגן על גיטרה מס' שירים בעברית. היא רוצה לנגן איתי את השירים האלה - אני על הגיטרה והיא על האורגן.

כיצד אוכל למצוא תוים לשירים בעברית לאורגן? היא אומרת שהיא לא מצאה בגוגל...

(דוגמאות לשירים: על הרצפה, מכה אפורה, הכוכבים דולקים על אש קטנה וכו'.)

אה, והיא הדגישה תווים לאורגן. היא לא יודעת לקרוא אקורדים לאורגן (יש דבר כזה? או שאקורדים זה רק לגיטרה?) וטאבים (שזה בכלל אין לה ולי מושג מה זה), רק תווים...

#2 אורח - billyT לא מחוברת

אורח - billyT לא מחוברת
  • אורחים

פורסם 19/04/2008 - 11:24

אחותי, אשר מנגנת על אורגן, ראתה שלמדתי לאחרונה לנגן על גיטרה מס' שירים בעברית. היא רוצה לנגן איתי את השירים האלה - אני על הגיטרה והיא על האורגן.

אה, והיא הדגישה תווים לאורגן. היא לא יודעת לקרוא אקורדים לאורגן (יש דבר כזה? או שאקורדים זה רק לגיטרה?) וטאבים (שזה בכלל אין לה ולי מושג מה זה), רק תווים...

אקורדים זה אקורדים (ניתן לנגן אותם בכל כלי הרמוני), יש אנשים שלא יודעים לתרגם את שמות האקורדים לתוים שצריך לנגן. טאבים זה לגיטרה.

אם יש לכם אקורדים ויש לך כח לכתוב לה מה זה כל אקורד (למשל C= דו, מי, סול) אז לך על זה, בכל מקרה אני אעשה חיפוש לתוים אצלי, אבל לא מבטיחה יותר מדי.

#3 אורח - Guest_ליאור_*

אורח - Guest_ליאור_*
  • אורחים

פורסם 29/11/2008 - 12:14

היי....

גמאני כמו מלא אנשים אחרים מחפשת תווים לשירים ישאליים...
האמת שאני מחפשת שיר ספציפי - שוב (חזרת פתאום)
אני מנגנת על פסנתר וגיטרה.. מצאתי אקורדים אבל אני רוצה תווים לפסנתר.
אקורדים זה לכל כלי ודרך אגב בפסנתר הכי קל להרכיב אותם...
A לה דו # מי
B סי מיb פה#
C דו מי סול
D רה פה# לה
E מי סול# סי
F פה לה דו
G סול סי רה

דרך אגב התווים לא תמיד בסדר הזה...
כלומר: C בדרך כלל מנגנים סול נמוך דו מי (לא יודעת אם הבנתם...)

תווים אפשר לנגן גם על גיטרה אז אם תמצאו תוום תוכלו לנגן אותם גם באורגנית וגם בגיטרה

וטאבים זה לגיטרה אבל אפשר להמיר אותם לתווים (אל תיכנסו לזה אם אין לכם הרבה סבלנות..)

טוב זהו...

ביי!!

#4 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 29/11/2008 - 13:09

A לה דו # מי
B סי מיb פה#
C דו מי סול
D רה פה# לה
E מי סול# סי
F פה לה דו
G סול סי רה

נראה לי שמצאתי דסקטופ חדש :).

בחיפושיי האינסופיים אחרי אקורדים, מצאתי שלמתי כספי (מי מכם שמנגן בפסנתר כנראה שמע את השם פעם פעמיים) יש אתר לא רע לתווים דווקא: ללחוץ פה ולגדל אצבע שישית.

no more
listen to bands that don't even exist

#5 אורח - אליענה

אורח - אליענה
  • אורחים

פורסם 09/08/2010 - 14:44

אני גם מחפשת מלא זמן תווים לאורגנית ואני לא מוצאת מצאתי את התווים של השיר פרפרים לבנים מי שמכיר
אוקי זה-
לה סי דו
לה סי דו
רה דו סי לה סול#
סול#
לה סי דו
לה סי דו
רה דו סי לה סול#
סול# לה סי רה דו
רה דו סי לה סול#
סול# לה סי סי לה -זה הפיזמון על הבית אני עוד עובדת

#6 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 29139 הודעות:

פורסם 09/08/2010 - 16:35

את גם מגיבה על שרשור של לפני שנתיים כאילו זה עניין שבשיגרה.

פ י נ ת ה ש י ר ה ש ב ו ע י 

אהבתם את השיר? הערות יתקבלו בברכה. גם 1+. וכמבן חצילים...

#7 אורח - יום הזכרון

אורח - יום הזכרון
  • אורחים

פורסם 05/04/2011 - 16:48

אני גם צריך תווים אבל לשיר ספציפי
"איו לי ארץ אחרת"
אני עושה מופע באורגן ליום הזכרון ליצחק רבין בבית הספר.

#8 אורח - עדן

אורח - עדן
  • אורחים

פורסם 07/04/2011 - 17:11

אני צריכה תווים שרשומים בעברית כי אני לא יודעת לקרוא תווים (\:) ואני לי כוח ללמוד ואני מנגנת על אורגנית,...ואני מחפשת שירי ילדים כאלה,..למשל "כושי קטן הלך לגן" וכאלה,..אבל גם שיר של התקווה 6 "2602" אני חייבתתת
Help me !!!

#9 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 29139 הודעות:

פורסם 07/04/2011 - 20:54

וואו וואו חברים, להירגע. הודעה אחת בשנתיים בבקשה.

פ י נ ת ה ש י ר ה ש ב ו ע י 

אהבתם את השיר? הערות יתקבלו בברכה. גם 1+. וכמבן חצילים...

#10 אורח - מאור יחזקאלי

אורח - מאור יחזקאלי
  • אורחים

פורסם 19/04/2011 - 19:18

אחי, אתה צודק באמת אין תווים בגוגל. והאקורדים שיש לגיטרה הם אותם אקורדים לאורגן מניסיון, אה וגם כל נגני הקלידים(אורגן, פסנתר וסינטסייזר) מזגנים רק אקורדים. אתה יכול לומר לאחות שלך שתיכנס לאתר "ויקיספר" ושם תקליד "אקורדים באורגן" ואז היא תידע מה זה אקורדים. היא גם יכולה לנגן את האקורד ביד ימין ואת השורש (כלומר c=דו a=לה d=רה b=סי f=פה e=מי g=סול) לנגן ביד סמול שהוא יהיה בעצם הבס של אותו אקורד וכך נגנים מקצוענים מנגנים בקלידים!!! בהצלחה!!!

#11 אורח - שי

אורח - שי
  • אורחים

פורסם 11/05/2011 - 18:55

אני מנגנת על פסנתר וגיטרה.. אין תווים מפורטים לפסנתר (או אורגנית.. זה בעיקרון אותו הדבר..) באינטרנט.. ואם יש זה באתרים מחו"ל וזה עולה כסף..אז אפשר למצוא את האקורדים לגיטרה ולנגן זה ממש פשוט אבל יש שירים שצריך תמנגינה.. אז אם מישו מוצא זה יהיה ממש נחמד :)

#12 אורח - תותי

אורח - תותי
  • אורחים

פורסם 22/06/2011 - 16:13

ב"ה
מישהו יכול בבקשה לכתוב לי תווים (לא אקורדים תווים!)לאיזשהו שיר מזרחי של אייל גולן, משה פרץ, דודו אהרון או משהו כזה זה יעזור לי מאוד!
מישהו מכיר אתר שיש בו תווים לכל מיני שירים?
אני חיפשתי ולא מצאתי כלום באינטרנט מצאתי רק אקורדים מישהו שמכיר אתר
שיכתוב לי
תודה

#13 אורח - בר

אורח - בר
  • אורחים

פורסם 03/07/2011 - 14:11

ב"ה
מישהו יכול בבקשה לכתוב לי תווים (לא אקורדים תווים!)לאיזשהו שיר מזרחי של אייל גולן, משה פרץ, דודו אהרון או משהו כזה זה יעזור לי מאוד!
מישהו מכיר אתר שיש בו תווים לכל מיני שירים?
אני חיפשתי ולא מצאתי כלום באינטרנט מצאתי רק אקורדים מישהו שמכיר אתר
שיכתוב לי
תודה

#14 אורח - בר

אורח - בר
  • אורחים

פורסם 03/07/2011 - 14:15

אהלן חברים,
גם אני באותו סרט.. מחפשת ים זמן תווים לשירים באורגן אבל פשוט אין. יש לי מעט חוברות אבל אין בחנויות חוברות עם שירים עדכניים בכלל...
אז אני פשוט נאלצת לשבת ולחבר מתוך שמיעה :) לא נורא... אין ברירה אחרת. התוצאות דווקא מוצלחות!
מי שביקשה/יקש פה מעלי תווים לשירים מזרחים אז שישלח לי בקשה במייל ואני אחזיר עם תווים מדוייקים.. ישלי כמה מזרחית מוצלחים ביותר!
barkurman@gmail.com
בהצחה לכולם. ואם מישהו בכל זאת מוצא משו חדש נשמח לשמוע!

#15 אורח - אקורדיוניסט

אורח - אקורדיוניסט
  • אורחים

פורסם 05/07/2011 - 22:29

אני מנגנת על פסנתר וגיטרה.. אין תווים מפורטים לפסנתר (או אורגנית.. זה בעיקרון אותו הדבר..) באינטרנט.. ואם יש זה באתרים מחו"ל וזה עולה כסף..אז אפשר למצוא את האקורדים לגיטרה ולנגן זה ממש פשוט אבל יש שירים שצריך תמנגינה.. אז אם מישו מוצא זה יהיה ממש נחמד :)

אני לרוב מוציא את המלודיות משמיעה, וגם אז... נראה לי שבפסנתר עדיף לנגן את הליווי (בסים ואקורדים) ולשחק ביד ימין רק עם הקווים המוסיקליים ולא המנגינה עצמה (אלא אם הכוונה שלך היא להקליט בערוצים נפרדים או לנגן עם להקה)סליחה על החפירה...
יש שירים ספציפיים שאת מחפשת את המלודיה שלהם?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים