מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

קורסי חובה

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Webworm

Webworm

The Truth Shall Set You Free

• מנהלי פורום
  • 2340 הודעות:

פורסם 23/05/2008 - 00:04

ברוכים הבאים לשירשור "קורסי החובה" של פורום בארץ ובעולם. הרעיון מאחורי השירשור הזה פשוט. מדי פעם יש שירשור איכותי על סוגיה עקרונית כלשהי. שירשורים כאלה מוצפים באינפורמציה כאשר כול צד מנסה "לנצח" בדיון. התוצאה היא פרספקטיבה ייחודית על הסוגיה שלא נמצא בדרך כלל בעיתונות המיינסטרימית. השירשור הזה ינסה לרכז את שירשורי האיכות האלו. כול משתמש יפרסם שירשורים שהוא אהב ו/או חשב שהם מעניינים .

כדי שזה לא יהיה מייגע לעבור על השירשור כל משתמש יכול לפרסם הודעה אחת עם השירשורים שהוא אהב. כל אוף טופיק ימחק (בסופו של דבר).

טיפ: לכו לתחתית העמוד, בהגדרות תסמנו לסדר לפי מס' צפיות או מס' תגובות, ותקבלו כמה שרשורים מעניינים .

כשלוש עשרה אחוז משתכרים מתחת לשכר המינימום
נתון מפתיע. מה שהתברר אחר כך והיה עוד יותר מפתיע זה שצהל גם מרשה לעצמו להתעלם מהחוק.

האמת המרה על החינוך בישראל
תקציב החינוך בישראל יחסית גבוהה. למה לעזאזל החינוך בארץ כול כך גרוע (ולמה במדינות אחרות הוא כול כך טוב?)

פורום לנדמרק-זאת כת
דיון על פורום לנדמרק והשיטות השנויות במחלקות שלו. בעיקר שימושי כcase study ל מה היא כת

שירשור הפשלות והשקרים של העיתונות הישראלית

שלא תגידו שלא דואגים לכם. דוגמאות מצויינות למה לא להאמין לכל מה שאתה קורא

על לוביסטים וקשר הון-שילטון

על איך בעלי אינטרסים מנסים להשפיע על המחוקק.

חזירי הסלון

סרט שהופק במכללת ספיר על פעיל השמאל הקיצוני,לראות ולא להאמין.

אמנת החמאס

"אין מלחמה מתנהלת בשום מקום בלי שידיהם תהיינה מאחוריה". הבסיס האידיאולוגי של תנועת החמאס.

על ההגמוניה השמאלנית

חושב שהדיבורים על בגץ והאקדמיה הם קישקושים פרנואידים? תחשוב שוב .

שווה צפיה

הרצאה של בריגיט גבריאל . (עיתונאית לבנונית נוצריה ) . מתחילה לספר על החוויות שלה ממלחמת לבנון הראשונה ומשם ממשיכה לדבר על האיסלאם הרדיקלי . חשוב ומומלץ מאוד .

האיום האיראני

דיון על ההתחמשות של איראן בנשק גרעיני .

מיקי רונטל ושיטת השקשוקה

דיון על הסרט "שיטת השקשוקה" מי צודק ? רונזטל או עופר?
בינוני זה הכי,אחי

נגע הסיינטולוגיה הגיע לבאר שבע,לחצו פה כדי ללמוד על הכת המסוכנת הזאת

האמת הלא מצחיקה על סיינטולוגיה,לחצו פה לסרטון (לא לבעלי לב חלש)

סטודנטים בוחרים:סוגיות עקרוניות בארץ ובעולם (בבניה...)

חברים מספרים על webworm

רק פחדן שקרן עושה כאלה דברים. אבל אתה תשלם על זה אני מבטיח לך. יבוא יום וחארות כמוך כבר לא יהוו מחסום ודיכוי לאנשים שרוצים לפרוח ולשגשג וימחצו אותך כמו מקק.

הערה: החבר הוא סיינטולוג

Everything you read in the newspaper is absolutely true except for the rare story of which you happen to have first-hand knowlege

Erwin Knoll

#2 Devils_Lady

Devils_Lady

is real and she's spectacular

• רשומים+
  • 3641 הודעות:

פורסם 28/05/2008 - 09:25

שרשור הסיינטולוגיה הגדול
כי מסתבר שקל לשטוף את המוח.... בעיקר עם רעל עכברים

I don't buy fat-free milk because I don't want to encourage cows with body image issues

#3 דורימת

דורימת

לי די נחמד לי דווקא די נעים לשיר באוזנכם את השירים הכי פרועים

• רשומים+
  • 4401 הודעות:

פורסם 30/07/2008 - 14:21

http://forum.bgu.co....howtopic=192569
הקריקטורות שלי

"השעה לא תבוא עד שילחמו המוסלמים ביהודים ויהרגו בהם עד כדי כך שכאשר יסתתר יהודי מאחורי עץ או אבן יאומרו אלו מסלמי,עבד האל,ישמאחרי יהודי בואו והרגהו."

"הנביא" מוחמד

נואשון תעשה לי סלומון

גם אני עם נננואשון

תמונה מצורפת
דרקולאללה ציפור קטנה לחשה לי על הסיבות להיותך אנטיפט. :)

#4 Devils_Lady

Devils_Lady

is real and she's spectacular

• רשומים+
  • 3641 הודעות:

פורסם 28/06/2009 - 19:27

שרשורים בנושא מחלקת הביטחון של אוני' בן גוריון וקבוצת פעילי השמאל הקיצוני המוחים על מדיניות של "סתימת פיות", "משטרת מחשבות" ועוד כל מיני סיסמאות דמגוגיות זולות:

מאת איתמר ש.: סקר - האם הדרישה לקבל אישור על הפגנות היא סתימת פיות ?

מאת פעיל השמאל הקיצוני joejoe s: הפגנה!!! !!! !!! במחאה על הסלמת מדיניות האונ' בנושא חופש הביטוי, נפגשים מול בניין הסנאט, יום ב' 10:00

עוד אחד מבית היוצר של joejoe s: כתבה שפורסמה לגבי בדיקת התיקים על ידי מחלקת הביטחון (ממש חוכמה להציג לינק לעיתון "הארץ" שידוע בכתבות מגמתיות ובאג'נדה ברורה שמשרתת אנשים כמו joejoe s

I don't buy fat-free milk because I don't want to encourage cows with body image issues

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים