מעבר לתוכן

תמונה

בדיחות בנושאי סקס

1 reply to this topic

#1 One Of A Kind

One Of A Kind

מטפל מיני, זוגי ומשפחתי בהכשרה.

• מנהלי פורום
  • 3314 הודעות:

פורסם 02/08/2008 - 14:36

שמעתם את הסיפור על ניל ארמסטרונג, האסטרונאוט הראשון שצעד על הירח? אחרי שאמר את המשפט המיתולוגי "צעד קטן לאדם, צעד גדול לאנושות", שמעו אותו ממלמל משהו. ניסו למצוא מה הוא ממלמל, והבינו שהוא אמר בשקט: "זה בשבילך מיסטר ברקוביץ'". כשחזר לכדור הארץ שאלו אותו מה המשמעות של המשפט, ואז הוא סיפר: "כשהייתי סטודנט עני וגרתי בחדר בבית של זוג מבוגר, היה לנו קיר משותף דק-דק. מבעד לקיר הייתי שומע כל לילה את הבעל מתחנן בפני אשתו: 'בבקשה, שיינדלה, פליז, אני רוצה פעם אחת מציצה'. והיא ענתה לו: 'כשאדם יילך על הירח, אני אמצוץ לך'".

אני דוקא מת על ציצים קטנים.
יש משהו נורא שובב ומזמין בהם.
גם האיכות שלהם נשמרת לאורך זמן יותר מהגדולים.
התלהבות מחזה גדול עברה לי מזמן.
ואם לסכם במשפט אחד:
ציצים גדולים מזמינים עיניים, אך ציצים קטנים מזמינים את הידיים...

#2 דראקולה

דראקולה

כסף

• רשומים+
  • 1507 הודעות:

פורסם 03/09/2008 - 09:58

שמעתם את הסיפור על ניל ארמסטרונג, האסטרונאוט הראשון שצעד על הירח? אחרי שאמר את המשפט המיתולוגי "צעד קטן לאדם, צעד גדול לאנושות", שמעו אותו ממלמל משהו. ניסו למצוא מה הוא ממלמל, והבינו שהוא אמר בשקט: "זה בשבילך מיסטר ברקוביץ'". כשחזר לכדור הארץ שאלו אותו מה המשמעות של המשפט, ואז הוא סיפר: "כשהייתי סטודנט עני וגרתי בחדר בבית של זוג מבוגר, היה לנו קיר משותף דק-דק. מבעד לקיר הייתי שומע כל לילה את הבעל מתחנן בפני אשתו: 'בבקשה, שיינדלה, פליז, אני רוצה פעם אחת מציצה'. והיא ענתה לו: 'כשאדם יילך על הירח, אני אמצוץ לך'".

המממ..
שמעתי גם גירסא שבה הוא היה ילד קטן שעבר ליד החלון של השכנים, והבחורה אמרה "כשהילד של השכנים יגיע לירח אני אמצוץ לך" :lol:
הגלרייה שלי :
http://neomiad.deviantart.com/gallery/

כולם מוזמנים להעיף מבט!

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים