מעבר לתוכן

- - - - -

רואקוטן

27 replies to this topic

#1 אורח - מתלבטת

אורח - מתלבטת
  • אורחים

פורסם 03/09/2008 - 04:16

שנה שעברה לקחתי רואקוטן, ייבש לי ת'חיים אבל הכל עבר..
כמה חודשים אחרי סוף הטיפול הפצעים החלו לחזור, הרבה פחות, אבל העור לא חלק כמו במהלך הטיפול.

הלכתי למספר רופאי עור כדי להתייעץ והם היו חלוקים בדעות האם כדאי לקחת שוב או לא.

מה שמטריד אותי הוא ששמעתי שהרואקוטן לא בריא לכלי דם, ואכן בזמן הטיפול הופיעו לי כמה נימים קטנטנים שהייתי צריכה ללכת למרפאה אסתטית כדי להסירם מהפנים.
אם זה קרה בעור הפנים, מי יודע מה זה עשה לי בתוך הגוף..?

הרופאים אומרים שהם לא מכירים תופעה כזו אבל לרופאים יש נטייה להקטין ראש.

רציתי לשאול האם יש פה בנות שלקחו רואקוטן ואם היו להן תופעות לוואי נוספות ליובש?
וכמובן האם יש כאלו שלקחו שוב אחרי הטיפול? והאם אתן ממליצות?
וגם, האם ניתן לקחת פחות מ20 מ"ג, למשל לחצות את הטבליה לחצי?

ממש עצוב לי אחרי שהעור שלי כבר לא כמו שהיה אחרי הטיפול, אבל אני חוששת קצת מהתרופה הזו.

תודה מראש,
הבחורה עם העור הבעייתי :)

#2 ברק ג

ברק ג

כסף

• רשומים+
  • 5845 הודעות:

פורסם 03/09/2008 - 10:06

הבדיקות שעושים במהלך הטיפול הן דווקא לתפקודי כבד. אני לא מכיר בעיה של נימים.
Homer: Are you saying you're never going to eat any animal again? What about bacon?
Lisa: No.
Homer: Ham?
Lisa: No.
Homer: Pork chops?
Lisa: Dad, those all come from the same animal.
Homer: Heh heh heh. Ooh, yeah, right, Lisa. A wonderful, magical animal.

משחק בדילמת האסיר איטרטיבית רבת משתתפים ומוגבלת בזמן

#3 thats me

thats me

כסף

• רשומים+
  • 2029 הודעות:

פורסם 03/09/2008 - 16:16

שנה שעברה לקחתי רואקוטן, ייבש לי ת'חיים אבל הכל עבר..
כמה חודשים אחרי סוף הטיפול הפצעים החלו לחזור, הרבה פחות, אבל העור לא חלק כמו במהלך הטיפול.

הלכתי למספר רופאי עור כדי להתייעץ והם היו חלוקים בדעות האם כדאי לקחת שוב או לא.

מה שמטריד אותי הוא ששמעתי שהרואקוטן לא בריא לכלי דם, ואכן בזמן הטיפול הופיעו לי כמה נימים קטנטנים שהייתי צריכה ללכת למרפאה אסתטית כדי להסירם מהפנים.
אם זה קרה בעור הפנים, מי יודע מה זה עשה לי בתוך הגוף..?

הרופאים אומרים שהם לא מכירים תופעה כזו אבל לרופאים יש נטייה להקטין ראש.

רציתי לשאול האם יש פה בנות שלקחו רואקוטן ואם היו להן תופעות לוואי נוספות ליובש?
וכמובן האם יש כאלו שלקחו שוב אחרי הטיפול? והאם אתן ממליצות?
וגם, האם ניתן לקחת פחות מ20 מ"ג, למשל לחצות את הטבליה לחצי?

ממש עצוב לי אחרי שהעור שלי כבר לא כמו שהיה אחרי הטיפול, אבל אני חוששת קצת מהתרופה הזו.

תודה מראש,
הבחורה עם העור הבעייתי :)

למשך כמה זמן לקחת את הטיפול הראשון?
-לרוב המשתמשים ברואקוטן יש סיבוב שני
נימי דם לא קשור לרואקוטן אולי בתור תופעה נדירה מאוד אבל ככה אין קשר ממש
זה משפיע על תפקודי כבד ולכן גם על ריכוז השומנים בדם- טריגליצרידים
העור הופך לסופר דופר רגיש לחשיפה לשמש ולטיפולים קוסמטים כמו שעווה חמה ושלא נדבר על ליזר וכו
העור מין הסתם לא יהיה כמו אחרי הטיפול כי עדין יש חיידקים ושאר השפעות חיצוניות על העור

לקחת רואקוטן בשביל להחליק את העור בגלל חצקונים בודדים - אין לי הגדרה אחרת פרט לטיפשות
בשביל זה תעשי פילינג, עמוק רואקוטן זו תרופה מאוד חזקה אם חזרו לך מעט פצעים תשתמשי בתכשירים אחרים

אם הפצעים יש כמות רבה או פצעים פנימיים(לא כל החצ'קונים על פני נשטח חלקם בשכבות העור הפנימיות) ועמוקים מומלץ רואקוטן
אחרת נישארות צלקות כתוצאה מהפצעים הפנימיים וגם תכשירים אחרים שאני מכירה לא יעשו את העבודה

עכשיו המינון נקבע לפי חומרת הפצעים ומשקל גופך, לקחת מינון מתחת לרף( ויש קפליות של 10 מ"ג דרך אגב) זה לא אפקטיבי כי הריכוז של התרופה מצטבר בגוף לכן זה גם טיפול של כמה חודשים טובים
אבל המלצה נוספת היא קוסמטיקאית רפואית שמתמחה שפצעים ויש כאלו אני מכירה אחת והיא השיגה תוצאות מדהימות עם נשים שסובלות כבר עשרות שנים מאקנה

#4 tinkerbell

tinkerbell

"אני רודף אחר חוקיך-מחד, מאידך תשוקתי אותי רודפת..."

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 02:38

אני יודעת שלא מומלץ להשתמש בראקיוטאן יותר מתקופת שימוש אחת, ובהפרשי זמן קצרים בפרט.
זו לא התרופה הכי בריאה, גם היא באמת מחוללת פלאים בעור אקנתי. היא מייבשת ולא בריאה לכבד.

בשבל כמה פצעונים שיוצאים לך פה ושם, לא שווה להכניס את זה שוב לגוף. מה שאני יודעת, זה שיש משחת ראקוטאן, שגם יכולה לעזור מאוד לעור. בדר"כ לוקחים חצי כפית קרם לחות (מומלץ סבוקאלם), וחצי כפית משחה ומערבבים. תתיעצי עם רופאת העור שלך. שווה.
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת
עבדך הדל נושא לך שיר מזמור
גם אם לעיתים נודד אני על דרך
מה טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

זו אותה הארץ האהובה, שאין לי אחרת ממנה...
וזו אותה כנרת יפה - שצריך בחוזקה לשמור על מימייה...

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#5 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 21/10/2008 - 02:02

איך בדיוק מעלימים נימים? יש לי בפנים וברגליים...

#6 Wika

Wika

כסף

• רשומים+
  • 1079 הודעות:

פורסם 21/10/2008 - 05:07

איך בדיוק מעלימים נימים? יש לי בפנים וברגליים...

הולכים לרפואה אסטתית והם מורידים את זה עם מחט חשמלית.
לא כואב ולא נשאר כלום.
היה לי על האף נים פצפון אולי גם כן בגלל הרואקוטן, וזה העלים אותו לחלוטין, לגבי נימים ברגליים זה סיפור אחר (ומאוד יקר..)

...don't waste your time, or time will waste you

#7 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 21/10/2008 - 05:31

ברגליים זה כבר לא נימים, זה ורידים. וזו מחלה שלא קשורה לרואקוטן.
הניתוח הקוסמטי באמצעות הזרקות חומר מיוחד לא מומלץ לביצוע לפני הלידות,(הוא גם יקר בהחלט) כי זה לא באמת מרפה. זה רק מעלים. הלידות ידועות בלהוציא ורידים בצורה ממש נוראית. ולשם כך יש גרביון מיוחד.
קיצר, רגליים זה ממש סיפור ולשרשור אחר.

Carpe Diem

Always code as if the person who will maintain your code is a maniac serial killer that knows where you live

אבל זה לא מפתיע, כולם עושים ביד לפני השינה.
חוץ מכל החארות שיש להם עם מי להזדיין לפני השינה. הם עושים ביד אחד לשני.

#8 Devils_Lady

Devils_Lady

is real and she's spectacular

• רשומים+
  • 3641 הודעות:

פורסם 14/11/2008 - 19:42

אני די חלוקה בדעתי לגבי הרואקוטן.
אני לקחתי את התרופה כשהייתי בת 17, אני לא זוכרת בדיוק מה הרגשתי, אבל אני זוכרת שבחודש הראשון סירבתי לצאת מהבית וללכת לבית הספר, בעיקר כי התביישתי.
עור הפנים החל להתקלף בצורה מזוויעה, נראה כמו קשקשים (לטענת הרופאים, זו תופעת לוואי נורמאלית לחלוטין). יצאו המון פצעים.
אני לא זוכרת כמה זמן לקח עד שהפנים נרגעו ועור הפנים נראה טוב יותר, אני חושבת שלקחתי את התרופה במשך 4-5 חודשים.
זה עזר קצת....
אבל הבעיות שוב חזרו.
אין לי אקנה חמור בכלל, וגם אז לא היה מאוד מאוד נורא, אבל לי אישית זה לא עזר.... רק בזמן הטיפול העור נראה מצויין, אחרי הפסקת הטיפול- העור חזר לקמותו.
דבר נוסף שאני זוכרת זה מצבי רוח- העצבים וההתפרצויות- כאילו לקחתי סטירואידים... מפחיד ביותר.

אבל-
בחורה ששירתה איתי בצבא, לקחה את התרופה במשך 8 חוד'- והפלא ופלא- עור הפנים שלה מדהים! עברו חמש שנים מאז השתחררנו מהצבא, וכשאני רואה אותה מדי פעם- עור הפנים נראה טוב.
אני די מאמינה שזה משפיע על כל אדם בצורה אחרת... נראה לי הגיוני.

לא מזמן שקלתי לחזור לרואקוטן, אבל ככל שאני קוראת על זה יותר ויותר- אני מתחילה לוותר.
אני לא רוצה שזה יפגע לי בלימודים, ישפיע על מצבי רוח או יגרום לדיכאון, זה יפריע לי עם הבילויים (אי אפשר לשתות אלכוהול), ואני אראה זוועה בתחילת הטיפול.
אני חושבת שכדאי להיוועץ עם רופא עור על משהו חלופי.
זו תרופה מאוד מאוד מאוד חזקה, ואישית, אני מפחדת מאיך שהיא תשפיע עליי היום.

I don't buy fat-free milk because I don't want to encourage cows with body image issues

#9 אורח - חפצי

אורח - חפצי
  • אורחים

פורסם 15/11/2008 - 00:08

הי, אני ביולי האחרון סיימתי טיפול של 6 חודשים ברואקוטן ולמרות שבמשך הטיפול סבלתי מיובש נ-ו-ר-א-י בשפתיים ובעור גם היו לי מלא פצעוני יובש כאלו על הידיים
העור שלי לא היה חלק לגמרי אף פעם, גם לא בזמן הטיפול. הוא נראה חלק למראה עין אך הוא עדיין טיפה מחוספס ואדמומי והשחורים באף חזרו. אבל אני אמרתי או יותר נכון, הבטחתי לעצמי שאני עושה את זה רק פעם אחת ויהי מה. אז כששאלתי את הרופא מה לעשות עם העור הוא נתן לי משחה של רואקוטן (לא זוכרת כרגע איך קוראים לה, כשאני אחזור לב"ש אני אעדכן ...) והיא לא ממש עשתה הבדל, סתם עשתה לי יובש והוציאה לי כמו אדמומית בפנים..
השארתי ככה, מה שיהיה, יהיה. אמנם התופעות לוואי שהיו לי היו הרע במיעוטו אבל זה היה נוראי.

#10 אורח - Guest_דליה_*

אורח - Guest_דליה_*
  • אורחים

פורסם 17/11/2008 - 23:34

היי, לי אין הרבה פצעים בפנים ולא מזמן התחלתי להשתמש ברואקוטן. זה גורם לי גם למצבי רוח משתנים כמו דיכאון ועצבים, דברים שלא היו לי לפני. ובנוסף גם יוצאים לי הרבה יותר פצעים משהיו...
אני קוראת את מה שכתבו פה אנשים ואני רואה שהתרופה באמת קשה ושהיא משפיעה ממש לא טוב וזה מתחיל להפחיד אותי...
אז רציתי לשאול אם כדאי לי להפסיק את הטיפול ברואקוטן ולהשתמש בתרופה שהיא פחות מזיקה או אם כבר התחלתי אז להמשיך עם הראוקוטן וזהו..? גם בגלל כל תופעות הלוואי שהתרופה גורמת וגם בגלל שאני לפני צבא..

#11 אורח - אחד שמבין!

אורח - אחד שמבין!
  • אורחים

פורסם 08/12/2008 - 03:10

רואקוטן היא תרופה מסוכנת מאוד שגורמת לאינספור תופעות לוואי קשות וחמורות ולפעמים לנזק בלתי הפיך אני מדבר מניסיון!!
לקחתי רואקוטן שבוע וכבר הופיעו לי המוון תופעות לוואי קשות:כאבי שרירים ופרקים חזקים, עייפות וחולשה, קשקשים בפנים בשיער ובגבות, יובש בשפתיים ובעור של הפנים, עיניים כואבות וצורבות, טיפה טשטוש בריאייה, כתמים אדומים על הפנים והדבר הכי חמור שבגללו הפסקתי ישר לקחת את התרופה זה פגיעה בתפקודד המינייי אין חשק לא מצליחים כמעט לקבל גירוי הזין בקושי עומד ולוקח זמן עד שהוא נעמד וקשה מאוד לגמור ממש כמו סוג של אימפוטנציה!!!! לא לקחת!!! עדיף כבר להשאר עם הפצעים ולחכות שהם יעברו לבד או לטפל עם משחות וכדורים אחרים אבל לא רואקוטן!!!!!

#12 אורח - ofek

אורח - ofek
  • אורחים

פורסם 09/12/2008 - 16:00

רואקוטן היא תרופה מסוכנת מאוד שגורמת לאינספור תופעות לוואי קשות וחמורות ולפעמים לנזק בלתי הפיך אני מדבר מניסיון!!
לקחתי רואקוטן שבוע וכבר הופיעו לי המוון תופעות לוואי קשות:כאבי שרירים ופרקים חזקים, עייפות וחולשה, קשקשים בפנים בשיער ובגבות, יובש בשפתיים ובעור של הפנים, עיניים כואבות וצורבות, טיפה טשטוש בריאייה, כתמים אדומים על הפנים והדבר הכי חמור שבגללו הפסקתי ישר לקחת את התרופה זה פגיעה בתפקודד המינייי אין חשק לא מצליחים כמעט לקבל גירוי הזין בקושי עומד ולוקח זמן עד שהוא נעמד וקשה מאוד לגמור ממש כמו סוג של אימפוטנציה!!!! לא לקחת!!! עדיף כבר להשאר עם הפצעים ולחכות שהם יעברו לבד או לטפל עם משחות וכדורים אחרים אבל לא רואקוטן!!!!!

אני כ"כ מסכימה איתך, אני לקחתי פעמיים את הרוקוטאן כי תמיד אמרתי לא משנה מה תופעות הלוואי, שום דבר לא ישווה לפנים חלקות
אבל כנראה הפעם השניה פרקה אותי לגמרי, היום חצי שנה אחרי הטיפול אני סובלת מבעיית קשקשים חמורה שרק עכשיו מצאתי את השמפו שיטפל בה (אגב ניטרוגנה נגד קשקשים וסברואה- מומלץ)
כך שאפשר לומר שלא נהנתי מהפנים החלקות כ"כ הרבה מאחר והיה משהו שהפריע
היום חצי שנה אחרי הטיפול, הפנים שלי די חלקות, למרות שלפעמים עדיין יוצאים לי כמה מעצבנים
לדעתי זה לא היה שווה את כל הבלגן בשיער שזה עשה לי...
מה שכן הדבר הכי מומלץ והכי עוזר לפצעים, זה תזונה- אני יודעת שהרבה אומרים שזה לא קשור אבל מנסיון, כל הימים שאני בב"ש ולא בבית ואני אחראית על המזון שלי (אוכל בלי שמן...הרבה ירקות, רק קמח מלא..) לא יוצא לי כלום אבל בסופו שבוע כשמגיעים הביתה ואוכלים את האוכל של אמא (מלא בשמן לדעתי למרות שהיא טוענת שזה לא הרבה בכלל ואני מגזימה..) יוצאים לי כמה פצעים

#13 אורח - Guest_אני_*

אורח - Guest_אני_*
  • אורחים

פורסם 15/12/2008 - 14:46

לדעתי אל תתקרבי לתרופה הזו אלא אם כן ממש אין לך בררה.
כלומר- תלכי לקוסמטקאיות תנסי לטפל בעור שלך בדרכים אחרות. עדיף שתוציאי כסף על טיפולים מסוג זה מאשר לקחת את התרופה הזו.
פעם אחת זה אולי לא נורא אבל אני שמעתי דברים מאוד לא נעימים על התרופה ובטח בפעם השנייה שלישית שלוקחים אותה
איך אומרים...אין עשן בלי אש...

#14 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 05/03/2009 - 00:01

אני גם מדברת מתוך ניסיון
השתמשתי בתרופה הזאת ונכון שזה מפחיד להשתמש, מומלץ לגשת לרופאת עור ושהיא תמליץ לך,
אני הלכתי לרופאת עור והיא המךיצה לי על התרופה פעמיים ביום אחרי ארוחה או לפני לקחת כדור ונכון שהשפתיים מתייבשות אז מטפלים בהם משתמשים בליפסטיק או כל דבר אחר
זאת רק תקופה של כמה חודשים ראשונים ונכון גם יוצאים בשבועיים הראשונים פצעים אבל אחרי 3-4 חודש פנים חלקות כמו עור זכוכית חבל על הזמן ואני מדברת מניסיון
השתמשתי בכדורים האלה במשך חצי שנה ובהתחלה התבאסתי מהכל אבל לאט לאט האמנתי בעצמי ולבסוף ראיתי תוצאות מה שלא האמנתי שיקרה קרה
הפנים שלי נעשו חלקות כמו עור תינוק
ממליצה בחום, רק כדאי ללכת לרופאת עור ולעשות את הבדיקה שהם דורשים בקשר לכבד.

בהצלחה .!

#15 אורח - מהראנו

אורח - מהראנו
  • אורחים

פורסם 29/09/2009 - 13:29

רוקוטאן תרופה מסוכנת גרמה לי פסיכוזות ובעיות נפשיות ואפילו התאשפזתי במחלקה פסיכיאטרית סגורה
גועל נפש של תרופה

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים