מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

כמה להביא לחתונה ??

65 replies to this topic

#1 larki

larki

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 117 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 01:07

זוג חברים מתחתן בשבוע הבא.. אני מכיר את שני הצדדים ושניהם חברים טובים שלי (אמנם לא הכי טובים, אבל מעגל ראשון-שני בערך..)
בהנחה שאני סטודנט חסר עבודה, אך לא נושא בנטל התשלומים של שכ"ד וכו' - כמה בערך מקובל להביא ??

#2 Rolan

Rolan

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 236 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 01:15

זוג חברים מתחתן בשבוע הבא.. אני מכיר את שני הצדדים ושניהם חברים טובים שלי (אמנם לא הכי טובים, אבל מעגל ראשון-שני בערך..)
בהנחה שאני סטודנט חסר עבודה, אך לא נושא בנטל התשלומים של שכ"ד וכו' - כמה בערך מקובל להביא ??

http://www.mitchatnim.co.il/kamakesef/
:)

#3 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 01:34

אדיר האתר הזה! מחשב בח"י ש"ח! :punk:

נשאלת השאלה אם הוא בנוי על אלגוריתמים שמבוססים על מידע מהימן ועדכני.
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

#4 טרול רשום

טרול רשום

לא נורמלי

• רשומים+
  • 3563 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 02:24

אדיר האתר הזה! מחשב בח"י ש"ח! :punk:

נשאלת השאלה אם הוא בנוי על אלגוריתמים שמבוססים על מידע מהימן ועדכני.

מתוך האתר:

האלגוריתם שמשמש לחישוב הסכום פותח בעזרת מומחים מהטכניון בחיפה, שבמשך כל חייהם הלכו לחתונות ושילמו צ'קים .מופרזים, או שנחשדו בקמצנות ע"י עמיתיהם
ולכן, אחרי ניסיון רב בתחום ולאחר מחקר ממושך, האנשים הטובים ישבו ועבדו והביאו לכם את "כמה כסף"? האתר שמונע אי נעימות מהאורחים ומסייע לכם להגיע לאירוע שמחים וטובי לב ונטולי הרהורי חרטה (בטח כל מנה עולה להם 50 דולר, ואנחנו ('באנו עם הילדים ולא רשמנו סכום מספיק בצ'ק, וכו
כמה כסף עשוי לסייע, מצד שני, גם לזוג הצעיר. המתחתנים החדשים יכולים לתכנן טוב יותר, מבחינה תקציבית, את הפקת .אירועי היום הגדול הראשון של תחילת חייהם המשותפים
אז זהו. מעכשיו אין כאבי ראש. מהיום תדעו כמה יש לשלם בחתונת הבת של גברת ליבוביץ' ואיזה סכום לרשום בצ'ק לפני שהולכים לבר-מצווה של הבן דוד מנס ציונה. לא עוד תהיות והתלבטויות בנוסח "מה יחשבו עלי" ו"כמה עולה להם האירוע" "האם לא עשיתי בושות והבאתי מתנה "יפה מספיק
.נשמח לקבל מכם תגובות, הערות, הצעות, טענות וברכות

#5 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 02:29

מתוך האתר:

האלגוריתם שמשמש לחישוב הסכום פותח בעזרת מומחים מהטכניון בחיפה, שבמשך כל חייהם הלכו לחתונות ושילמו צ'קים .מופרזים, או שנחשדו בקמצנות ע"י עמיתיהם
ולכן, אחרי ניסיון רב בתחום ולאחר מחקר ממושך, האנשים הטובים ישבו ועבדו והביאו לכם את "כמה כסף"? האתר שמונע אי נעימות מהאורחים ומסייע לכם להגיע לאירוע שמחים וטובי לב ונטולי הרהורי חרטה (בטח כל מנה עולה להם 50 דולר, ואנחנו ('באנו עם הילדים ולא רשמנו סכום מספיק בצ'ק, וכו
כמה כסף עשוי לסייע, מצד שני, גם לזוג הצעיר. המתחתנים החדשים יכולים לתכנן טוב יותר, מבחינה תקציבית, את הפקת .אירועי היום הגדול הראשון של תחילת חייהם המשותפים
אז זהו. מעכשיו אין כאבי ראש. מהיום תדעו כמה יש לשלם בחתונת הבת של גברת ליבוביץ' ואיזה סכום לרשום בצ'ק לפני שהולכים לבר-מצווה של הבן דוד מנס ציונה. לא עוד תהיות והתלבטויות בנוסח "מה יחשבו עלי" ו"כמה עולה להם האירוע" "האם לא עשיתי בושות והבאתי מתנה "יפה מספיק

תודה על האינפו. טוב שיש טרולים! :וי:
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

#6 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 09:41

מתוך האתר:

ולכן, אחרי ניסיון רב בתחום ולאחר מחקר ממושך, האנשים הטובים ישבו ועבדו והביאו לכם את "כמה כסף"?
האתר שמונע אי נעימות מהאורחים ומסייע לכם להגיע לאירוע שמחים וטובי לב ונטולי הרהורי חרטה (בטח כל מנה עולה להם 50 דולר, ואנחנו ('באנו עם הילדים ולא רשמנו סכום מספיק בצ'ק, וכו

את האלגוריתם הזה אני בונה בשעה של עבודה (מאומצת), את האתר בעוד יומיים של עבודה.
עצוב משהו שהם עוד מתהדרים בתואר "בוגר טכניון", סתם עושים פדיחות למוסד האקדמי הזה.
תמונה מצורפת
"I'm out there Jerry and loving every minute of it."

קינמונים להמונים

:מסמיק:
קריימר, אתה מספר 1!!!!

#7 אורח - aurora בעבודה

אורח - aurora בעבודה
  • אורחים

פורסם 04/09/2008 - 09:45

עצוב משהו שהם עוד מתהדרים בתואר "בוגר טכניון", סתם עושים פדיחות למוסד האקדמי הזה.

נראה לי שהם קצת צוחקים עם הגולשים/על עצמם...

#8 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 09:49

נראה לי שהם קצת צוחקים עם הגולשים/על עצמם...

לא בטוח, למי שלא מכיר ה"אלגוריתם" הזה עלול להראות מתוחכם. בזמנו כשלמדתי בטכניון הכרתי מישהו שהכיר את אחד המפתחים, או שאני כבר זקן וסנילי, בכל זאת עברו כמה שנים.
תמונה מצורפת

קינמונים להמונים

קריימר, אתה מספר 1!!!!

#9 טרול רשום

טרול רשום

לא נורמלי

• רשומים+
  • 3563 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 11:26

לא בטוח, למי שלא מכיר ה"אלגוריתם" הזה עלול להראות מתוחכם. בזמנו כשלמדתי בטכניון הכרתי מישהו שהכיר את אחד המפתחים, או שאני כבר זקן וסנילי, בכל זאת עברו כמה שנים.

-רק שתדע, במקרה שלי האלגוריתם נתן שתי תשובות מדויקות.
1. 400 ש"ח לחבר קרוב.
2. 250 ש"ח לחבר מעבודה. (פה הוא טעה בשני שקלים).
אז אולי יש בו משהו.

#10 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 11:59

בוא נראה אותך בונה את האלגוריתם בשע מאומצת -
כולל השלב של איסוף מידע מהמקומות השונים לגבי מחירים.
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#11 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 12:49

-רק שתדע, במקרה שלי האלגוריתם נתן שתי תשובות מדויקות.
1. 400 ש"ח לחבר קרוב.
2. 250 ש"ח לחבר מעבודה. (פה הוא טעה בשני שקלים).
אז אולי יש בו משהו.

נו ו? לא יכולת להגיע לזה לבד?

בוא נראה אותך בונה את האלגוריתם בשע מאומצת -
כולל השלב של איסוף מידע מהמקומות השונים לגבי מחירים.

לאסוף מידע מהמקומות? זה לא שאתה מזין את שם המקום ואני צריך להתקשר לכל האולמות והגנים.
יש 9 סוגי ארועים, 7 סוגי מוזמנים, 14 סוגי קרבה, 17 סוגי מקצוע, 9 סוגי מקומות אירוע, 13 סוגי מועד הארוע, ו8 סוגי ימים.
לכל אחד מהאפשרויות נותנים משקל, לכל אחד מהסוגים נותנים ציון מסוים. את מה שבחר המשתמש מכניסים לנוסחא ממש לא מסובכת ומחזירים תוצאה, עוד איזה שעה-שעתיים להשקיע בעיצוב סביר כי סך הכל זה לא אתר עם גרפיקה מהשמיים וזהו.
החוכמה היא לתת את ה"משקלות" הנכונות ואת ה"ציונים" הנכונים. בשביל זה לא צריך להיות בוגר הטכניון ואפילו לא בוגר 12 שנות לימוד, מספיק להיות בכמה אירועים ולהתייעץ בכמה אנשים ולהשתמש בהרבה common sense.
אם כבר שיפורים אז הייתי פשוט מבקש את תאריך החתונה (וחסכנו שני הזנות מיותרות של יום החתונה והחודש, לאלגוריתם אין בעיה לגלות אם מדובר ביום ה' או לג בעומר למשל, ונותן אופציה להכניס את מקום המגורים ואת שם הגן, ופה כבר מדובר בשכלול אמיתי - כי גם בין הגנים יכולים להיות הפרש של 100 שקל ויותר בעלות המנה.

בקיצור אתר טוב ומשעשע ותו לא, הוא נותן תוצאות די טובות, אבל לא כאלה שאני לא יכולתי להגיע אליהם בעצמי עם קצת חשיבה הגיונית. אין שום צורך ב"מומחים מהטכניון" או ב"מחקר ממושך".
תמונה מצורפת

קינמונים להמונים

קריימר, אתה מספר 1!!!!

#12 טרול רשום

טרול רשום

לא נורמלי

• רשומים+
  • 3563 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 13:10

-פותח השרשור לא הצליח להגיע לזה לבד.
איך אתה מסביר את העובדה שהאלגוריתם הגיע פעמיים לאותו סכום בדיוק שבחרתי?
זה לא בעיה לכתוב אלגוריתם. הבעיה היא שיתאים למציאות.
אני הגעתי לסכום בעזרת האינטואיציה, איך מחלקים נכון את המשקולות בשביל זה?

#13 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 13:34

-פותח השרשור לא הצליח להגיע לזה לבד.
איך אתה מסביר את העובדה שהאלגוריתם הגיע פעמיים לאותו סכום בדיוק שבחרתי?
זה לא בעיה לכתוב אלגוריתם. הבעיה היא שיתאים למציאות.
אני הגעתי לסכום בעזרת האינטואיציה, איך מחלקים נכון את המשקולות בשביל זה?

אינטואיצה נטו, מה עשו אנשים לפני שהיה האתר הזה?
איך אחלק נכון את המשקלות? אתן דוגמא מספרית (היפוטטית לחלוטין)
יש 7 סוגי נתונים, לכל אחד ניתן אחוז מסוים וסכום כולם הוא 100. למשל: סוג הארוע 10%, מקום הארוע 20%, הקרבה 30%, היום בשבוע 15% וכן הלאה.
בתוך כל אחד מסוגי הנתונים האלה ניתן גם ציונים. למשל עבור אירוע ביום ה' ניתן ציון של 100, עבור אירוע בלג בעומר ניתן 95, ואירוע ביום א' יקבל 60.
לוקחים את כל הנתונים ומחשבים, זו באמת עבודה פשוטה (ברמה התכנותית)
להחליט איך לחלק נכון את המשקולות ואת הציונים זה כבר ענין של אינטואיציה, נסיון, מחשבה צלולה וניסוי וטעיה כדי להגיע ל"תוצאות הגיוניות". שום נסיון אקדמי כאמור הוא לא רלוונטי כאן, רק לדעת קצת לתכנת (תכלס כמעט כל בוגר קורס "מבוא למדעי המחשב" בסיסי יכול לבנות אלגוריתם כזה)
תמונה מצורפת

קינמונים להמונים

קריימר, אתה מספר 1!!!!

#14 viki

viki

אין טעם לאסוף כל עוד לא ניתן לאחות...

• מנהלי פורום
  • 3343 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 14:40

אני יכולה להגיד שהמתנות שקיבלנו מחברים שהינם סטודנטים נעו בין 200 ש"ח ל-350 ש"ח. זה מכובד מאוד לדעתי.

"אני מצמצמת את עצמי כדי נקודה אלמונית
שלא להטריד בגופי מלכויות"

תמונה מצורפת

#15 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 04/09/2008 - 15:10

לאסוף מידע מהמקומות? זה לא שאתה מזין את שם המקום ואני צריך להתקשר לכל האולמות והגנים.
יש 9 סוגי ארועים, 7 סוגי מוזמנים, 14 סוגי קרבה, 17 סוגי מקצוע, 9 סוגי מקומות אירוע, 13 סוגי מועד הארוע, ו8 סוגי ימים.
לכל אחד מהאפשרויות נותנים משקל, לכל אחד מהסוגים נותנים ציון מסוים. את מה שבחר המשתמש מכניסים לנוסחא ממש לא מסובכת ומחזירים תוצאה, עוד איזה שעה-שעתיים להשקיע בעיצוב סביר כי סך הכל זה לא אתר עם גרפיקה מהשמיים וזהו.
החוכמה היא לתת את ה"משקלות" הנכונות ואת ה"ציונים" הנכונים. בשביל זה לא צריך להיות בוגר הטכניון ואפילו לא בוגר 12 שנות לימוד, מספיק להיות בכמה אירועים ולהתייעץ בכמה אנשים ולהשתמש בהרבה common sense.
אם כבר שיפורים אז הייתי פשוט מבקש את תאריך החתונה (וחסכנו שני הזנות מיותרות של יום החתונה והחודש, לאלגוריתם אין בעיה לגלות אם מדובר ביום ה' או לג בעומר למשל, ונותן אופציה להכניס את מקום המגורים ואת שם הגן, ופה כבר מדובר בשכלול אמיתי - כי גם בין הגנים יכולים להיות הפרש של 100 שקל ויותר בעלות המנה.

בקיצור אתר טוב ומשעשע ותו לא, הוא נותן תוצאות די טובות, אבל לא כאלה שאני לא יכולתי להגיע אליהם בעצמי עם קצת חשיבה הגיונית. אין שום צורך ב"מומחים מהטכניון" או ב"מחקר ממושך".

זה לא חוכמה לגלות את זה בדיעבד.
מי החליט שיש 7 סוגי מוזמנים ו14 סוגי קרבה?
וכן החכמה היא בהחלט לתת את המשקולות ההנכונות והציונים הנכונים, ואני חושבת שלכתוב נוסחה שמשקללת את כל הנתונים כך שבסופו של דבר תקבל מספרים הגיוניים לא משנה איזה נתונים תבחר (אתה שמת לב כמה דרגות חופש יש פה?) זה דבר שהוא פשוט רק בדיעבד לא מראש.

אני לא אומרת שצריך פרופסורה בשביל זה. דבר כזה זה בערך רמה של פרוייקט סיום של איזה סטודנט שנה רביעית.
אבל זה לא שעה עבודה. ואני ממש לא מצליחה להבין למה אתה מזלזל בעבודה של אנשים. בטח עבודה שכל כך הרבה אנשים כאן אומרים שהיא באמת טובה ועוזרת ומקלה להם את החיים,אפילו אם זה בהחלטה כל כך קטנה.
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים