מעבר לתוכן


תמונה
- - - - -

ביטוח לאומי - הביטחון שלי


 • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 SimbaSoul

SimbaSoul

  פליט ניו-זילנדי

 • רשומים+
 • 13096 הודעות:

פורסם 02/02/2005 - 23:29

1

"שתי נקישות. זה כל מה שצריך", מלמל אבנר בחיוך בטרם דפק מוטי על דלתו של בוריס סברלדוב.

שלושה חודשים מוקדם יותר חי אבנר חיים רגילים וצפויים של בן עיירת הפיתוח המנומנמת ירוחם. חייו השגרתיים של אבנר כללו סדר יום שהחל בשעה 10:00 עת קם משנתו העריבה. הוא היה יורד למרכז המסחרי ומשביע את רעבונו בשקשוקה שמנונית וטעימה ממטבחו של סימון "השף". לאחר מכן היה מכלה שעות מזמנו במשחק שש-בש עם חבריו המובטלים, תוך פלפולים וויכוחים לגבי תוצאות משחקי הטוטו וסיכויי הזכייה. אבנר תמיד היה מסיים את ההתדיינות בכך שהפעם הוא בטוח לוקח את כל הקופה, ושהוא סוף סוף יוכל לקנות יאכטה ולהפליג בעולם. לעת ערב היה קופץ למירי, גרושה +3 ששיוועה לקצת מגע גברי. אבנר היה מספק לה מגע גברי זריז וחומק עוד לפני שהסיגריה שלה הייתה ניצתת. בלילה, בטרם היה חוזר לביתו, היה מסתובב חסר מעש ברחובות ירוחם ומחפש קצת אקשן. כמובן שלא היה מוצא כלום מלבד עוד איזה בעל קולני שמכה את אשתו או חבורת ילדים שמתעללים בחתולים חסרי ישע.

בימי שני בבוקר היה אבנר מתעורר מוקדם מהרגיל ופוסע בנינוחות אל עבר לשכת התעסוקה לחתום עבור קבלת דמי אבטלה. הוא היה מובטל משנת 90' אז השתחרר משירות קבע בתפקיד קצין תחזוקה, תפקיד שקיבל לאחר שיחידת האם שלו פורקה.
לעיתים היה מוצא עבודה זמנית בסבלות, ואז היה מגיע לסניף הביטוח הלאומי כדי לדרוש הבטחת הכנסה.

בחודש אוגוסט מצא אבנר לא מעט עבודה ועל כן פקד לעיתים תכופות יותר את סניף הביטוח הלאומי המקומי. בוקר שרבי אחד, הגיע אבנר לסניף לדרוש את קצבת הבטחת ההכנסה. הפקידה סירבה לתת לו את מבוקשו בטענה שאין לו את האישורים הדרושים. אבנר התרגז עליה ודרש לראות את המנהל. לאחר שעה ארוכה של המתנה הוא זומן ללשכת המנהל שם שטח את טענותיו. המנהל העיף מבט חטוף במסמכים שהוגשו לו ופסק: "לא מגיעים לך דמי הבטחת הכנסה החודש". אבנר קצר הפתיל זינק בו במקום על המנהל והפליא בו את מכותיו. לא עזרו ארבעה אנשי אבטחה חסונים שניסו להרחיקו, ואבנר "פירק" למנהל את הצורה פשוטו כמשמעו. רק לאחר שהמנהל איבד את הכרתו, נאות אבנר לעזוב אותו והסגיר את עצמו למשטרה. עוד באותו היום נפתח לו תיק פלילי על תקיפת עובד ציבור בנסיבות מחמירות.

מקץ שבוע בבית המעצר קיבל אבנר זימון למשפט. יום לפני המשפט הוא נפגש עם עורך-דינו הצעיר והשאפתן. עורך הדין סיפר לאבנר שנציגים של הביטוח הלאומי מעוניינים להיפגש עימו כדי לארגן עסקת חבילה. אבנר תהה לעצמו איזו מין עסקת חבילה יכולה להתגבש אם כבר הודה באשמה, אך הסכים מתוך עניין לפגוש אותם לשיחה קצרה.

מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea


#2 SimbaSoul

SimbaSoul

  פליט ניו-זילנדי

 • רשומים+
 • 13096 הודעות:

פורסם 02/02/2005 - 23:30

2

לאחר שעה קלה הגיעו שני גברים שנראה היה בעליל שהם לא מהסצינה הירוחמית. הגברים הגברתנים היו לבושים בחליפות כהות ללא עניבות ועם משקפי שמש כהים. הנמוך מביניהם הציג את עצמו בתור גדי מהיחידה המיוחדת של הביטוח הלאומי. אבנר גיחך בקול רם ואמר שלא ידע שיש לביטוח הלאומי יחידה מיוחדת. גדי היסה אותו ואמר: "אין לנו זמן לצחוקים עכשיו. המשפט שלך מחר. אתה רוצה להיכנס לקלבוש לתקופה ארוכה, או שאתה רוצה להיות חופשי?". אבנר לא היסס ואמר שהוא רוצה לצאת לחופשי.

גדי פתח ואמר שהיחידה קיבלה לידיה עותק של צילומי מצלמות האבטחה בסניף הביטוח הלאומי. הוא ציין שביחידה התרשמו מכך שיש לו כוח רב ושהוא התגבר בקלות על ארבעה מאבטחים בדרכו למנהל הסניף. "לא ראיתם כלום", אמר אבנר. "אתם יודעים מה עשיתי בצבא?", אמר בטון רברבני. "אנחנו יודעים עליך הכל אבנר", השיב הגבר השני שלא הזדהה. "אנחנו יודעים שהיית קצין ביחידת החיסול "רימון" ושחיסלת לא פחות משלושים ושש מטרות בשנות ה-70". אבנר ניפח את חזהו והפטיר ביוהרה: "שלושים ושבע מטרות אם מחשיבים את עלי חסן אלבשירי ברבת עמון". גדי כיחכך בגרונו ואמר: "אלבשירי לא מת. הוא רק הפך לצמח". אבנר איבד את סבלנותו וצעק: "צמח חשוב כמת!". גדי ניגש להרגיע אותו וסיפר לאבנר על היחידה: "היחידה שלנו נקראת יחנב"ל שזה ראשי תיבות של יחידת חיסול נכים של הביטוח הלאומי". "אנחנו יחידה סודית, מצומצמת ומובחרת שמטרתה היא אחת- להפחית את נטל דורשי קצבת הנכות ממדינת ישראל". אבנר קפא על מקומו ופלט: "כשאתה אומר להפחית נטל, למה אתה מתכוון?". "אנחנו מחסלים נכים שדורשים יותר מדי כסף מהביטוח הלאומי בעבור קצבת הנכות שלהם", ענה גדי. אבנר קפץ מהכיסא וצעק: "איפה אני חותם?". גדי השתיק את אבנר ואמר בקרירות: "לפני שאתה חותם, אתה צריך לדעת כמה דברים". אבנר מצמץ בהסכמה. "אם אתה נתפס, זו אחריותך בלבד. אם אתה נפצע, זו אחריותך בלבד. בכל מקרה, נשתדל לעזור לך. אסור לך לספר על פעילותך לאף אדם. גם לא למירי. בתמורה לשירותך תקבל מאיתנו משכורת קבועה ומכובדת וכמובן, את החופש שלך". אבנר רצה לשאול איך לעזאזל הם ידעו על מירי, אבל גדי שלף עט ודחף אותו לידו של אבנר. "תחתום כאן, כאן וכאן".

מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea


#3 SimbaSoul

SimbaSoul

  פליט ניו-זילנדי

 • רשומים+
 • 13096 הודעות:

פורסם 02/02/2005 - 23:31

3

למחרת היה אבנר כבר אדם חופשי. הוא שב לעיסוקיו הריקניים והתהלך ברחובות ירוחם כאחד האדם. נקבע שהוא יהיה אחראי החיסול בגזרת באר-שבע-דרום ושהקשר איתו יהיה באמצעות SMSים. לצורך העניין קיבל אבנר טלפון סלולרי חדיש בו שיחק במשך שעות.

ערב אחד, בעודו מבלה את בילויו היומי עם מירי, קיבל SMS מהמפקדה:
---יחנב"ל---
רש"י 5/8. באר-שבע.
חיים דניאלי. כיסא גלגלים.
אזהרות: אין.
בהצלחה.
---יחנב"ל---

אבנר לבש במהרה את מכנסיו והותיר את מירי מתוסכלת מתמיד. "מה אתה קופץ? לאן אתה ממהר?". הוא לא אמר מילה והפריח לה נשיקה באוויר.

מקץ שעה כבר היה בבאר-שבע ערוך ומוכן למשימתו. מבעוד מועד הוא הכין מברג פיליפס לדקירת היעד. בהגיעו למפתן דלתו של דניאלי ביש הגדא, דפק שתי דפיקות על הדלת. שתי הדפיקות היו סימן ההיכר של אבנר עוד מהצבא. לפני כל חיסול היה דופק שתי דפיקות על דלת ביתו של הקורבן ומיד לאחר מכן היה שולח את המחבל לרקוד בוגי עם הבתולות ברקיע השביעי.
לאחר שדפק על הדלת, התגלגל דניאלי בכיסא הגלגלים לעבר הדלת ופתח אותה. "שלום", פתח אבנר. "אני מחברת החשמל ובאתי לבדוק את מכשירי החשמל בבית עקב קריאות חריגות במונה". דניאלי הכניס אותו לביתו בחמימות והציע לאבנר קפה. אבנר הודה לו על הטרחה ואמר שהוא בינתיים יבדוק את מכשירי החשמל. בעוד דניאלי שוקד במטבח על הכנת הקפה, ניגש אליו אבנר מאחור ונעץ את המברג החלוד במפרקתו של דניאלי. לאחר שוידא הריגה, הפך את הבית על תכולתו ולקח לעצמו חפצים יקרי ערך כדי להסוות את הרצח כשוד אלים.
בחודשיים וחצי שלאחר עבודתו הראשונה, אבנר קיבל בממוצע משימת חיסול אחת בשבוע. הוא היה מגיע לשכונות המצוקה השונות בבאר-שבע ומסווה את עצמו בסיפורי כיסוי שונים ומשונים, וכך תמיד היה מצליח להיכנס לדירותיהם של הקורבנות ולבצע את זממו. לעיתים היה מפליל באופן אקראי את אחד השכנים במעשה. כותרות העיתונים היו מלאות בדיווחים על שרשרת הרציחות של נכים בבאר-שבע והאזור. רובן המכריע של החקירות נותרו לא מפוענחות, ובמקרים אחרים היו מואשמים השכנים אותם בחר אבנר להפליל.

מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea


#4 SimbaSoul

SimbaSoul

  פליט ניו-זילנדי

 • רשומים+
 • 13096 הודעות:

פורסם 02/02/2005 - 23:31

4

בוקר אחד קיבל אבנר הודעת SMS מהיחידה שהזמינה אותו לפגישה ביער המלאכים.
בצהרי אותו יום נפגש אבנר עם גדי ובחור נוסף.
"היחידה מרוצה מאוד מהישגיך, אבנר", פתח גדי. "לכן החלטנו לצרף אליך מתלמד שיצטרף אליך לחלק מהמבצעים. קוראים לו מוטי והוא יוצא סיירת שלדג". אבנר חייך חיוך רחב ולחץ את ידו של מוטי.

חלפו להם שבועיים של התמחות בהם אבנר ומתלמדו החדש חיסלו שלושה נכים. מוטי הלך והתמקצע בחסותו של אבנר. אבנר רכש חיבה גדולה למוטי, כמו הבן שתמיד רצה. מלבד סודות המקצוע שהועברו למוטי, מוטי סיגל לעצמו גם את סימן ההיכר של אבנר. אבנר לא יכל להיות גאה יותר. בימים בהם לא היו להם משימות מבצעיות, הם היו מבלים ביחד בעיר הגדולה באר-שבע. הם היו מסתובבים בשוק הבדואי ובוחרים בגדים ותחפושות לזהויות השונות אותן עטו לחיסולים. לעיתים היו הולכים לשחק באולינג ב"ביג" ולאחר מכן היו סועדים את ליבם באחת המסעדות באזור.

באחד מהימים בעודם משחקים באולם משחקי הוידאו בקניון הנגב, קיבל אבנר SMS:

---יחנב"ל---
מבצע עובדה 44/2. באר-שבע.
בוריס סברדלוב. עיוור.
אזהרות: לוחם לשעבר.
בהצלחה.
---יחנב"ל---

אבנר קרץ למוטי, ומוטי קרץ בחזרה. הם סיימו את הכסף הקטן שלהם על המשחק, וקפצו לשירותים כדי להחליף את בגדיהם למדים תכולים של חברת "מי-עדן". לאחר נסיעה קצרה במונית הם הגיעו ליעד.

"שתי נקישות. זה כל מה שצריך", מלמל אבנר בחיוך בטרם דפק מוטי על דלתו של בוריס סברלדוב. מוטי דפק פעמיים על הדלת ובוריס צעק מהחדר הסמוך: "מי זה?".
"אנחנו מחברת מי-עדן. באנו לבדוק את איכות המים בדירה שלך ולהציע לך מבצע חד-פעמי", צעק בחזרה מוטי. בוריס פתח באיטיות את הדלת ואבנר בחן אותו מקרוב. הוא ראה שעל שתי עיניו של בוריס רטיות שחורות, והסיק שאיבד את מאור עיניו מרסיסים.
"piece of cake" סינן אבנר למוטי. בלי לבזבז זמן שלף אבנר מתיקו סכין מטבח גדולה והגיש אותה למוטי. מוטי סימן לאבנר ללפות את בוריס, וכך הוא עשה. ברגע שבוריס חש בלפיתה הוא החל להשתולל ולזרוק את גופו ואת אבנר בכל החדר תוך שהוא צועק קללות ברוסית. מה שאבנר לא ידע הוא שבוריס היה לוחם בקומנדו הרוסי במלחמת אפגניסטן וידע כל טריק התחמקות בספר. בין רגע השתחרר בוריס מהלפיתה, אמד את המרחק בינו לבין מוטי, וקפץ עליו. הסכין נשמטה מידי מוטי על הרצפה. בוריס תפס את הסכין, אך אז בדיוק זינק עליו אבנר. אבנר לא העריך נכון את מיקומה של הסכין ונחת עם בטנו בזוית על להב הסכין. בשארית כוחותיו לחש למוטי: "חסל אותו, נקה את הזירה וקח אותי אנונימית לבית-החולים". מוטי עשה כמצוות מורו וניצל את העובדה שכובד משקלו של אבנר היה מוטל על בוריס, כדי לחנוק אותו למוות. אחרי שליבו של בוריס נדם, ניקה מוטי את הזירה בזריזות מבלי להשאיר סימן, מלבד גופתו המתקררת של בוריס, וסחב את אבנר על גבו מהדירה לרחוב. בקרן הרחוב עצר מוטי מונית ושילם לנהג מאתיים ₪ כדי שיסיע את אבנר לבית-החולים "מבלי לזמר יותר מדי". אחרי שהעמיס את אבנר על הרכב, הוא לקח את הטלפון הסלולרי מאבנר ואמר לו: "תהיה חזק, גבר. עוד כלום זמן אנחנו שוב גוזמים צמחים ביחד".

מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea


#5 SimbaSoul

SimbaSoul

  פליט ניו-זילנדי

 • רשומים+
 • 13096 הודעות:

פורסם 02/02/2005 - 23:32

5

"בוקר טוב, מר מרדכי. איך ישנת הלילה?", שאלה כריסטינה הפילפינית. "לא משהו, האמת", השיב אבנר.

אבנר נפצע קשה בכבד כתוצאה מהדקירה של בוריס ועבר שני ניתוחים בהם נכרתו חלקים מהכבד שלו. בקומבינה של היחידה עם הביטוח הלאומי, הוא הוכר כנכה תאונת דרכים על-ידי המדינה וקיבל קצבת נכות וסייעת צמודה שתטפל בו.

"אין לי כוח לכלום היום. נראה לי שאשאר במיטה. תעשי לי טובה ותעופי לי מהעינים עד הערב. תקני קצת ירקות ותכיני מרק כשתחזרי", אמר אבנר לכריסטינה. כריסטינה חייכה וטרקה את הדלת אחריה.

כעבור כמה שניות נשמעו שתי נקישות בדלת.------------------------------------------------------

כבר קראתם את בחברה להגנת הטבע?
כבר קראתם את ד"ר גקל?
כבר קראתם את אנה לי ההילרית?
כבר קראתם את השכמה?
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea


#6 אורח - luli

אורח - luli
 • אורחים

פורסם 02/02/2005 - 23:36

:וי: יפה ומשעשע

אגב האם זה אומר שהדרך היחידה לצאת מעיירות פיתוח היא דרך יחידות עילית בירורקטיות?
ואם כן, מישהו כבר הודיע להסתדרות?

#7 lalaland

lalaland

  כסף

 • רשומים+
 • 1843 הודעות:

פורסם 02/02/2005 - 23:42

סימבה ממש אהבתי... :lol:

#8 shir

shir

  happy when it rains

 • רשומים+
 • 1875 הודעות:

פורסם 02/02/2005 - 23:50

מצויין :וי:

serenity now, insanity later

:The Positive thinking poem

Little bird in the sky
You look up and it shits in your eye
You don't mind and you don't cry
You just thank God that cows don't fly

תמונה מצורפת
*אופטימיות זהירה *סיפור קצרצר ללא שם *בעייתי *עניין של מזל *1945 *בסוף היום *החדש *מרקו פולו *אנשי הלילה *לב כפוי טובה
העקשנות משתלמת!

#9 number6

number6

  Things could be Different. But They're not

 • רשומים+
 • 8641 הודעות:

פורסם 03/02/2005 - 01:03

נורא אהבתי את "ומיד לאחר מכן היה שולח את המחבל לרקוד בוגי עם הבתולות ברקיע השביעי." ;) יפה !

The reception's gotten fuzzy
The delicate balance has shifted
Put on your gloves and your black pumps
Let's pretend the fog has lifted
Now you see me
Now you don't
Now you say you love me
Pretty soon you won't
If we get our full three score and ten
We won't pass this way again
So kiss me with your mouth open
Turn the tires toward the street
And stay sweet


#10 Fractured Unison

Fractured Unison

  Stand-up Philosopher

 • רשומים+
 • 3729 הודעות:

פורסם 03/02/2005 - 01:05

גדול, ידידי.

אהבתי את הטוויסט. :lol:

זה ראוי לתסריט, לדעתי.
חתימה זו הורדה זמנית לצורך אחת מפוקחת יותר...

...Green is the new Blue

"פִּישֶן נישט פַארְצֶען, איז אזוֹי וִוי אַ כָאסֵענֶע אוּן קְלֶייְזמוּרֵען."

השיר היחידי שאני מוכן לשים בחתימה שלי: "ערב יום כיפור תל אביבי" של מרסו.

#11 דרקולאללה

דרקולאללה

  ערפד נחמד

 • גנרלים בדימוס
 • 27271 הודעות:

פורסם 03/02/2005 - 01:12

אתה לא מתכוון להוציא ספר או משהו?
אתה מתבזבז בתואר הזה...
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#12 zabot

zabot

  כל שיר חושף איזה סוד...

 • רשומים+
 • 11887 הודעות:

פורסם 04/02/2005 - 01:21

פיו, גור אריה,
הדמיון שלך עובד שעות נוספות כשאתה חולה אה?
טוב... כתיבה מצויינת, רעיון מזעזע.


אהבתי את הטוויסט :)

"אהבה לפי דעתה זה ממש מצב הרסני: שניים זרים שפתאום רואים אחד את השני, או לא ממש רואים, מריחים, ותוך כלום נהיים מחוברים יותר מאח ואחות. מתחילים לישון יחד באותה המיטה אפילו שהם לא מאותה המשפחה. והרבה פעמים אלה שניים שהם לא ידידים לא מכירים לא חברים ורק שפוטים אחד על השניה, ושיהרס כל העולם. ובאמת, תסתכלי איזה הרס. מתים מאהבות אולי יותר הרבה ממה שמתים מסמים. אולי צריכים שיהיה גם לזה מסלול גמילה".

(אל תגידי לילה, עמוס עוז, עמ' 157).


Yes, כנראה ש you מצאת for this משמעות double !
(לקרוא עם מבטא אמריקאי חזק מדי, יעני heavy).


#13 arco-iris

arco-iris

  אי שם מעבר...

 • רשומים+
 • 7843 הודעות:

פורסם 05/02/2005 - 00:14

מעולה!
אנורקסיה להמונים!

"ילד הברי הרבה לחלום אותו חלום לא מובן,
מראשו העגול נשאר רק חריץ קטן.
הילדים האחרים הרחיקוהו ממשחקים בגן,
והוא היה הולך תמיד עם שארדונה לבן."


arco-iris - נערה בהפרעה

<{POST_SNAPBACK}>

טוב. לילה טוב, פסיכית.תמונה מצורפת

<{POST_SNAPBACK}>לפעמים, ניסויים מצליחים...

#14 SimbaSoul

SimbaSoul

  פליט ניו-זילנדי

 • רשומים+
 • 13096 הודעות:

פורסם 05/02/2005 - 01:13

:וי: יפה ומשעשע

אגב האם זה אומר שהדרך היחידה לצאת מעיירות פיתוח היא דרך יחידות עילית בירורקטיות?
ואם כן, מישהו כבר הודיע להסתדרות?

<{POST_SNAPBACK}>

תודה. יש עוד דרכים לצאת מעיירות פיתוח- להיות מרגל גרעין למשל... :lol:

אתה לא מתכוון להוציא ספר או משהו?
אתה מתבזבז בתואר הזה...

עוד רבה הדרך עד לפרסום. יש לי המון במה להשתפר. אני רוצה לפרסם בקרוב דברים ב"במה חדשה" לראות איך הקהל הרחב מגיב. בכל מקרה, גם אני לעיתים שואל את עצמי (כמו אבא'שלי) אם אני מתבזבז בתואר... :הממ: :unsure:


פיו, גור אריה,
הדמיון שלך עובד שעות נוספות כשאתה חולה אה?
טוב... כתיבה מצויינת, רעיון מזעזע.
אהבתי את הטוויסט

אמנם כתבתי את הסיפור כשהייתי חולה, אך הרעיון בא לי לפני כמה חודשים באמצע שיעור סטטיסטיקה לא פחות. המרצה גלש לאיזה :אוףטופיק: בנושא ביטוח לאומי והרעיון של חוליות חיסול נכים של הביטוח הלאומי כדי להקל על המדינה פשוט הבליח לי בראש... :מסמיק:


גדול, ידידי.
אהבתי את הטוויסט. 
זה ראוי לתסריט, לדעתי

תודה בן-אדם. תסריט? רק אם אתה מגלם את מוטי... ;)

סימבה ממש אהבתי...


מצויין


נורא אהבתי את "ומיד לאחר מכן היה שולח את המחבל לרקוד בוגי עם הבתולות ברקיע השביעי."  יפה !


מעולה!


תודה חבר'הלך! :)
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea


#15 קקטוס

קקטוס

  Ghost in the Machine

 • גנרלים בדימוס
 • 32885 הודעות:

פורסם 06/02/2005 - 01:26

אין ספק שהילד משתפץ לנו עם הזמן... :כפיים:
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

תמונה מצורפת


.Procrastinate now, don't put it off
מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים