מעבר לתוכן

תמונה

חייב לשתף | מרצה גרוע באלגברה

• Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3964 הודעות:

פורסם 11/12/2008 - 12:44

שלום לכולם,

אני חייב לשתף אתכם בתופעה באחד הקורסים שלי.
אני לומד מדעי המחשב שנה א', והתחלתי ללמוד אלגברה 1 עם ד"ר אסף חסון.
כבר בשיעור הראשון, המרצה הציג עצמו והוסיף "תלמדו להכיר אותי ולעבור למרצה אחר"
מאז בכל שיעור התמעטו מספר הסטודנטים עקב הוראה "איכותית" במיוחד, שכוללת המון
התבלבלויות, חוסר הסברה וכו'
לאחר חודש נשברתי גם אני ועברתי עם עוד מספר סטודנטים לאורי און, לצערנו, אורי נמצא בחו"ל
ומחליף אותו לא אחר מאשר ד"ר אסף חסון, מיותר לציין כי גם מי שלומד עם אורי און נחשף למרצה שלנו
ובמהלך ההפסקה בין השיעורים פשוט פרש מהשיעור ואף הצהיר כי לא יגיע להרצאה בהמשך השבוע אלא
יעדיף להמתין לשובו של אורי און.

הכי אבסורד שההרצאות של אורי און מוקלטות ולכן גם ההרצאה של ד"ר חסון צולמה, דבר שלא הפריע לו להגיד בתחילת
השעה השניה, לאחר שהבחין כי כמות לא מבוטלת של סטודנטים עזבה, כי "אני רואה שכמה מכם הבינו אותי, והצלחתי לצמצם
את הכיתה, אל תדאגו עד יום חמישי גם אתם תצטרפו אליהם" או משהו בסגנון, אפשר לבדוק בקלטת...

למי אפשר להתלונן על מרצה כזה שפשוט מצהיר שאינו מעוניין ללמד ועושה זאת בלית ברירה!!

#2 DaggyStyle

DaggyStyle

משתמש......... לא מזיק ולא מועיל.........

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 5986 הודעות:

פורסם 11/12/2008 - 13:20

שלום לכולם,

לאחר חודש נשברתי גם אני ועברתי עם עוד מספר סטודנטים לאורי און, לצערנו, אורי נמצא בחו"ל
ומחליף אותו לא אחר מאשר ד"ר אסף חסון, מיותר לציין כי גם מי שלומד עם אורי און נחשף למרצה שלנו
ובמהלך ההפסקה בין השיעורים פשוט פרש מהשיעור ואף הצהיר כי לא יגיע להרצאה בהמשך השבוע אלא

הכי אבסורד שההרצאות של אורי און מוקלטות ולכן גם ההרצאה של ד"ר חסון צולמה, דבר שלא הפריע לו להגיד בתחילת
השעה השניה, לאחר שהבחין כי כמות לא מבוטלת של סטודנטים עזבה, כי "אני רואה שכמה מכם הבינו אותי, והצלחתי לצמצם
את הכיתה, אל תדאגו עד יום חמישי גם אתם תצטרפו אליהם" או משהו בסגנון, אפשר לבדוק בקלטת...

למי אפשר להתלונן על מרצה כזה שפשוט מצהיר שאינו מעוניין ללמד ועושה זאת בלית ברירה!!

פנה לרכזת אקדמיה של מדעי הטבע באגודה, תמצא את הפרטים באתר של האגודה תחת מדור אקדמיה
לזכרם של חברים שנפלו
Second Draft: האמת מאחורי התעמולה הפלסטינית, פאליווד. שווה להציץ
לעולם אל תקפצו לזירת מלכודות עכברים אלא אם כן זה באמת שווה את זה..............
I'm not mainstream, I'm more of an sideways.
nice guys finish last, I've just got lucky :)
סוףסוף! הציפור נתפסה! http://www.youtube.c...feature=related
גם אני סופרמן בלי גלימה..

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

אין לי פייסבוק! לא משתמש בפלטפורמת הוירוסים הזאת!

#3 Pozon

Pozon

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 264 הודעות:

פורסם 11/12/2008 - 13:48

רגע, אתה רוצה לומר שיש מרצים בהנדסה\מדעי הטבע שלא אוהבים ללמד? אנשים שאם תקלף את עורם תמצא רק גוש רוטט של מרירות? לא יכול להיות. אתה בטוח טועה. תבדוק שוב.
לפתע ראשי עף לאחור
לא מצליח להפסיק לספור

#4 אלון

אלון

זה קשה שכל כך חם!

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 1447 הודעות:

פורסם 11/12/2008 - 15:02

הייתי שולח מכתב לרבקה כרמי
עם ציטוטים נבחרים של המרצה הזה...

ובהתאם לתגובה שלה, לא הייתי מהסס לשלוח את זה ככה בקלילות למערכת ynet.

זה ידוע שמרצים רבים רוצים לעסוק במחקר ולא בהוראה.
אבל לכל דבר יש את גבול הטעם הטוב
וזה כבר מגעיל ודוחה.

המרצה שלך רוצה להפסיק לתת הוראה
זה טוב לו לא ללמד
הוא רוצה שראש המחלקה שלו יפסיק לשבץ אותו
הוא ידרוך עליכם בלי להניד עפעף ואתה תרגיש את זה הכי טוב במבחן גמר.
תעשה לעצמך ולכולם טובה ותעביר את זה הלאה לכל מי שאתה רק יכול.

ולא, לדבר עם הועד שלכם
ושהוא ידבר עם מזכירת המחלקה שתגיד לו שאי אפשר להחליף מרצה באמצע סמסטר זה לא נקרא לעשות משהו.
החלטות על החלפת מרצה לא מתבצעות ברמת מזכירה מחלקתית אלא ברמת יו"ר ועדת הוראה וראש מחלקה מינימום.
אותם אנשים הם בד"כ עמיתים רבי שנים של המרצה שלך ולרוב לא יעשו כלום כדי לשמור על הסטטוס קוו במחלקה שלהם
ולא ליצור רוחות מיותרות בגלל קבוצת תלמידים.
בגלל זה אני כבר מראש שולח אותך יותר גבוה.
למבקר האוניברסיטה, לרקטור ומה שאני הייתי עושה, לנשיאה שהתבטאה בצורה מאוד אכפתית אתמול על במת מופע פתיחת השנה של האגודה
ויש לה המון מה להוכיח, פרופ' רבקה כרמי.

מוזיקה עושה לך צבע בחיים

אוי עברית את שפה יפה...
תיסלם - אחרי ככלות הכל והתמונה "מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו?"
אביב גפן - לבכות לך "אני הולך לבכות לך תהיה חזק למעלה, געגועי כמו דלתות שנפתחות בלילה".
יהונתן גפן - שיר לשירה "עולם חדש וטוב אני אתן לך, כבר במבט כחול את מגלה"

נעמי שמר - אהבת פועלי בנין "את אולי קטנה אבל כתפינו איתנה וכל חיוך שלך אצלנו חג".
דיויד ברוזה - סיגליות "שלוש שנים שהיא מקבל מגבר זר מתחת דלת, מכתבי שירה אליה, הם מעירים את עלומיה."
יהודית רביץ - שיר ללא שם "אולי, אולי, אולי. אתה בא והולך אלי."
אריאל זילבר - ואיך שלא "מילים מילים ואת משמעותן, יבוא לו גל לשטוף אותן".
שוטי הנבואה - קול גלגל "קול נעימות עולה ויורד, הולך ומשוטט בעולם".
שוטי הנבואה - משתולללים בכפר "אז... הוא אמר לי בואי הנה ונתן לי נשיקה מתוקה, הוא הצמיד אותי והמיטה הייתה כל כך רכה"

גידי גוב ומזי כהן - ולס להגנת הצומח - "הסתכלו מה שקורה לי בדרך, כל אחד עובר - חוטף - קוטף - קולע לו זר"
הכבש השישה עשר - הכבש השישה עשר "נו כבש, תזוז"

!I'm not so bad either
."Queen - Crazy Little Thing Called Love"I kinda like it, crazy little thing called love
."Beatles - Let It Be "When I find myself in times of trouble, mother Mary comes to me, speaking words of wisdom, let it be
."Weezer - Buddy Holly "...Oh no! what do we do? don't look know but I lost my shoe
."The Fray - How To Save A Life "He walks you say sit down it's just a talk, He smiles politely back at you, You stare politely right on through
."Pink Floyd - The Great Gig In The Sky "You've gotta go sometime
."Spice Girls - Wannabe"I wanna, I wanna, I wanna, I wanna, I wanna really really really wanna zigazig ha
."Joe Cocker - With a Little Help From My Friends "What would you do if I sang out of tune, would you stand up and walk out on me
."Blind Melon - No Rain "I just want someone to say to me, oh oh oh oh
"...Underworld - Born Slippy "Drive boy dog boy dirty numb angel boy in the doorway boy she was a lipstick boy
."Norah Jones - Don't Know Why "...I waited 'til I saw the sun, don't know why I didn't come
."Faith No More - Easy "I wanna be free to know the things I do are right. I wanna be free, Just me, Ohhhh babe
"...The Pink Panther - Theme Song "Too doom too doom, too deem
"Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Dream a Little Dream "Just saying this: Sweet dreams till sunbeams find you, Sweet dreams that leave all worries behind you

#5 ortal27

ortal27

• רשומים
  • 188 הודעות:

פורסם 11/12/2008 - 15:03

חשבתי שהמרצה שלי לחדו"א גרוע...
אני רואה שהמרצה שלך עוד יותר....
תנסה אולי לבדוק במזכירות המחלקה...

#6 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 12/12/2008 - 01:29

שלום לכולם,

אבל מה אתם רוצים שהוא יעשה? הוא באמת לא רוצה להיות שם, הוא באמת גרוע בזה, ומכריחים אותו. לפחות הוא ישר אתכם.
http://www.tapuz.co....EntryId=1253538
עזרו להם למצוא בית!
http://bgu.facebook....gid=21547925647

כלבים זה אנחנו
http://klavim.us

גודווין או לא גודווין, את מתייחסת לאנשים כאל עבדים נחותים שנועדו לשרת אותך.
תקראי לזה איך שאת רוצה.

#7 אורח - תלמיד מדמח של אסף חסון

אורח - תלמיד מדמח של אסף חסון
  • אורחים

פורסם 12/12/2008 - 17:43

אני מאלו שלא עברו מהשיעורים שלו לאורי און ולא כי לא רציתי.. פשוט אני מרוצה מכל שאר המרצים שלי ואני לא מעוניין לשנות את המערכת שלי
אסף חסון התחיל עם השטויות האלו שבוע שעבר (לפני זה הוא סתם היה מרצה לא ברור שלא הבין למה לכולם יש מבט מזוגג בעיניים)
השיעור האחרון שלנו איתו ביום רביעי היה סטנד אפ אלגברה, הבנאדם פשוט ירד על עצמו במשך שעתיים שלמות.
אין לי בעיה עם צחוקים.. אבל אני צריך ללמוד את החומר מאיפשהו (למרות שבנתיים מסתמן שמדמ"ח באב"ג זה תואר בגוגל במגמת וויקיפדיה אז אני די מתורגל)
בסוף מצאתי כמה ספרים טובים (על חלקם חסון אפילו המליץ) שאיתם אני מתמודד בהצלחה יתרה

אבל אני אגיד משהו בזכותו של חסון למרות הכל
זה לא שהוא מפוזר, זה לא שהוא לא כותב כל מילה ומילה על הלוח וזה לא שהוא לא ברור
הבעיה שלו היא שהוא לא קולט שכדי להבין משהו מאד מאד מאד מאד מאד (מאד מאד) אבסטרקטי (והוא נוטה להפוך דברים לאבסטרקטיים יותר ממה שהם.. אבל זה בסדר.. הוא מתמטיקאי) צריך לתת דוגמא
גם אם היא נורא טריוויאלית, גם אם היא לא מראה את כל מקרי הקצה ורצוי לפני שמתחילים עם ההוכחה האבסטרקטית.
לפני שמוכיחים שניתן לחליף בין העמודות במטריצות מסויימות תגיד שזה מה שאתה הולך להוכיח, תראה שזה מה שאתה רוצה לעשות, תסביר למה. אחרי זה תוכל לאנוס את הלוח והמספרים כמה שתרצה - מי שירצה ייקח את זה כאקסציומה במקום להתבלבל בין סבך האותיות חסרות כל הפשר והשאר יוכלו לנסות להבין, כן כן.. חלקנו מנסים להבין אבל הולכים לאיבוד באמצע כי אין לנו מושג לאן הוא הולך.
שורה תחתונה - אין לו הרבה מאד לתקן, המחברת שלי בצירוף עם PDF מסכן מהאינטרנט וטלפון של תלמיד של אורי און משלימים לי את כל הפערים.

#8 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3964 הודעות:

פורסם 12/12/2008 - 18:31

אני מאלו שלא עברו מהשיעורים שלו לאורי און ולא כי לא רציתי.. פשוט אני מרוצה מכל שאר המרצים שלי ואני לא מעוניין לשנות את המערכת שלי
אסף חסון התחיל עם השטויות האלו שבוע שעבר (לפני זה הוא סתם היה מרצה לא ברור שלא הבין למה לכולם יש מבט מזוגג בעיניים)
השיעור האחרון שלנו איתו ביום רביעי היה סטנד אפ אלגברה, הבנאדם פשוט ירד על עצמו במשך שעתיים שלמות.
אין לי בעיה עם צחוקים.. אבל אני צריך ללמוד את החומר מאיפשהו (למרות שבנתיים מסתמן שמדמ"ח באב"ג זה תואר בגוגל במגמת וויקיפדיה אז אני די מתורגל)
בסוף מצאתי כמה ספרים טובים (על חלקם חסון אפילו המליץ) שאיתם אני מתמודד בהצלחה יתרה

אבל אני אגיד משהו בזכותו של חסון למרות הכל
זה לא שהוא מפוזר, זה לא שהוא לא כותב כל מילה ומילה על הלוח וזה לא שהוא לא ברור
הבעיה שלו היא שהוא לא קולט שכדי להבין משהו מאד מאד מאד מאד מאד (מאד מאד) אבסטרקטי (והוא נוטה להפוך דברים לאבסטרקטיים יותר ממה שהם.. אבל זה בסדר.. הוא מתמטיקאי) צריך לתת דוגמא
גם אם היא נורא טריוויאלית, גם אם היא לא מראה את כל מקרי הקצה ורצוי לפני שמתחילים עם ההוכחה האבסטרקטית.
לפני שמוכיחים שניתן לחליף בין העמודות במטריצות מסויימות תגיד שזה מה שאתה הולך להוכיח, תראה שזה מה שאתה רוצה לעשות, תסביר למה. אחרי זה תוכל לאנוס את הלוח והמספרים כמה שתרצה - מי שירצה ייקח את זה כאקסציומה במקום להתבלבל בין סבך האותיות חסרות כל הפשר והשאר יוכלו לנסות להבין, כן כן.. חלקנו מנסים להבין אבל הולכים לאיבוד באמצע כי אין לנו מושג לאן הוא הולך.
שורה תחתונה - אין לו הרבה מאד לתקן, המחברת שלי בצירוף עם PDF מסכן מהאינטרנט וטלפון של תלמיד של אורי און משלימים לי את כל הפערים.

וזה פיתרון טוב?!
אני נאלצתי לוותר על מרצים אחרים כדי להתפשר על אחרים ולא להגיע למצב נורא באלגברה... ולמרות שהתואר הוא בעיקר גוגל וויקי, עדיין צריך מרצה סביר במיוחד לקראת שביתת המתרגלים, לא?

#9 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3964 הודעות:

פורסם 12/12/2008 - 18:33

ואגב, ניסיתי לפנות לאגודה, ליו"ר אקדמיה, טלפונית הוא לא ענה אז שלחתי מייל בחמישי בבוקר... עדיין מחכה...
אשמח לעדכן אם ייעשה משהו, למרות שאני לא מצפה ליותר מדי

#10 DaggyStyle

DaggyStyle

משתמש......... לא מזיק ולא מועיל.........

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 5986 הודעות:

פורסם 12/12/2008 - 18:42

ואגב, ניסיתי לפנות לאגודה, ליו"ר אקדמיה, טלפונית הוא לא ענה אז שלחתי מייל בחמישי בבוקר... עדיין מחכה...
אשמח לעדכן אם ייעשה משהו, למרות שאני לא מצפה ליותר מדי

והוא יפנה אותך יש לרכז אקדמיה של מדעי הטבע... הלכת רחוק מידי מוקדם מידי... אם רכז מדעי הטבע לא יוכל לעזור לך אז תפנה לרמ"ד אקדמיה...
לזכרם של חברים שנפלו
Second Draft: האמת מאחורי התעמולה הפלסטינית, פאליווד. שווה להציץ
לעולם אל תקפצו לזירת מלכודות עכברים אלא אם כן זה באמת שווה את זה..............
I'm not mainstream, I'm more of an sideways.
nice guys finish last, I've just got lucky :)
סוףסוף! הציפור נתפסה! http://www.youtube.c...feature=related
גם אני סופרמן בלי גלימה..

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

אין לי פייסבוק! לא משתמש בפלטפורמת הוירוסים הזאת!

#11 Mojo_jojo

Mojo_jojo

קוף רשע!

• רשומים+
  • 10478 הודעות:

פורסם 12/12/2008 - 21:38

כולה אלגברה אחד. את כל מה שהמרצה שלך אומר תמצא מילה במילה
באינספור ספרי לימוד.

תתבכיין כשתגיע למשהו באמת קשה.
כולכם מוזמנים להאזין למוסיקה שלי!

Last.fm

#12 geohot

geohot

ברונזה

• רשומים+
  • 962 הודעות:

פורסם 12/12/2008 - 21:44

אלגברה 1 באמת קורס אבסטרקטי בהתחלה אבל אחרי שנסגרים על כל ההגדרות (אם אני אשאל אותך מה זה וקטור ותוכל לענות מיד) מתברר שזה לא כזה קשה.
If at first you don't succeed... so much for skydiving."
"Rumors travel halfway around the world while the truth is putting on its shoes"
"The difference between Truth and Fiction - Fiction has to make sense."

#13 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 12/12/2008 - 21:45

אני דווקא מחבב את אסף, הוא מתמטיקאי די מוצלח לדעתי.

#14 Donethat

Donethat

• רשומים
  • 197 הודעות:

פורסם 12/12/2008 - 23:00

מזל שלא הכרת את ד"ר א. הירשברג. בקצרה, הבחור החליף את המאסטרו לאלגברה 1 של השנים האחרונות פרופ' עידו אפרת, כלומר הקורס היה אמור להיות מועבר על ידי אפרת אבל בגלל השביתה אפרת יצא לחופשת מחלה ארוכה וקיבלנו את ילד הפלא מר רת ד"ר אץ הירשברג שהיה גרוע מאין כמותו. לא נורא, אלגברה 1 עוברים על ידי זה שלומדים בבית או עושים מרתון עם מר אבי חנן לפני המבחן.

סטודנט מדמח שנה א לשעבר, שנה ב' בהווה.

#15 adir3

adir3
  • רשומים
  • 7 הודעות:

פורסם 19/12/2008 - 19:58

אסף חסון הוא מלך!!!!
אישית אני אומר את זה.
אולי קשה להבין אותו אבל אפשר לנהל איתו שיחה ארוכה על כל נושא לא מובן. אין לו בעיה לנהל שיעור שלם על חומר בלתי מובן.
יש מרצים שלא מוכנים אפילו שישאלו שאלות.
אז בבקשה,
לכל הסטודנטים שעדיין לא הפנימו שזה אוניברסיטה ( לא מכללה ולא בית ספר) נא להרגע להתחיל לשים גז בלימודים ולא להשליך את יהבכם על מרצים מובנים אלא על השקעה עצמית.
אוטודידקציה לא יכולה להזיק בכלל!

דבר שני,
להיות אצל אסף חסון זה זכות. למה? אני אענה.
בתור תלמיד שלו אני מוצא את עצמי חושב חזק יותר מגיע להבנות בעצמי וזה בעצם המשמעות של לימודים אקדמאים.
קצת אתגר זה לא דבר רע!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים