מעבר לתוכן

תמונה

כמה זמן חי דג זהב?

5 replies to this topic

#1 Dark K

Dark K

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 378 הודעות:

פורסם 10/02/2005 - 17:22

קיבלנו לפני שנה וקצת מתנה לדירה זוג דגי זהב. אחד (שלדעתנו היתה הבחורה) נפטר(ה) די בהתחלה.
השני, יבדל"א, עדיין שוחה לו מצד לצד באקווריום.
מישהו יודע כמה זמן בד"כ הם חיים?
חתימה.

#2 אורח - סטס

אורח - סטס
  • אורחים

פורסם 11/02/2005 - 03:08

בתנאים טובים (אקווריום מרווח, פילטר, משאבת אוויר וכמובן כל יום מזון) דגי זהב יכולים לחיות שנים, השיא הנרשם הוא כ- 75 שנה!

#3 אורח - אורח_dark k_*

אורח - אורח_dark k_*
  • אורחים

פורסם 11/02/2005 - 15:14

בתנאים טובים (אקווריום מרווח, פילטר, משאבת אוויר וכמובן כל יום מזון) דגי זהב יכולים לחיות שנים, השיא הנרשם הוא כ- 75 שנה!

<{POST_SNAPBACK}>

:eyes:

75 שנה???

אקווריום יש, גם אם לא מרווח.
פילטר ומשאבת אוויר- לא.. חשבתי שדגי זהב לא צריכים. :unsure:

מזון כל יום- ודאי!

#4 Karnaf

Karnaf

הקרנף של הפורום

• רשומים+
  • 15319 הודעות:

פורסם 12/02/2005 - 03:53

<{POST_SNAPBACK}>

דדוקא הכרתי דג בן כמה שנים שלא ניקו לו אף פעם את המיכל.
ביום שניקו הוא מת.
"עכשיו הכל מתחבר..."
סוף אימון מתקדם - קורס מקרמה אוגוסט 1994

#5 אורח - ilana444

אורח - ilana444
  • אורחים

פורסם 10/01/2009 - 22:36

[b]קניתי דג זהב ב- 4.08.2008 והיום ראיתי שהוא נמצע כל הזמן בתחתית האקוריום... ולא אוכל כלום... אפשר להגיד שהוא נמצע אצלי כבר 3 חודשים וכמה ימים נראה לי שיותר מזה הדגים לא יכולים לחיות, ואני ממש עצובה... =[ אז זה וודאי שהוא מתכון למות כי הוא זקן? כי לפני שקניתי הוא לא היה קטן הוא היה בערך בינוני ועכשיו הוא גדול... או שכי קר לו כי בחורף לדגים קשה כי קר להם?!.... =[

תודה מי שיענה... =] ^_^

#6 אורח - דניאל

אורח - דניאל
  • אורחים

פורסם 03/11/2012 - 20:28

[b]קניתי דג זהב ב- 4.08.2008 והיום ראיתי שהוא נמצע כל הזמן בתחתית האקוריום... ולא אוכל כלום... אפשר להגיד שהוא נמצע אצלי כבר 3 חודשים וכמה ימים נראה לי שיותר מזה הדגים לא יכולים לחיות, ואני ממש עצובה... =[ אז זה וודאי שהוא מתכון למות כי הוא זקן? כי לפני שקניתי הוא לא היה קטן הוא היה בערך בינוני ועכשיו הוא גדול... או שכי קר לו כי בחורף לדגים קשה כי קר להם?!.... =[

תודה מי שיענה... =] ^_^

את צריכה לשים לו אוכל שהייה שם ולדפוק חלש חלש על האקווריום

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים