מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

לחזור לעזה.

• Please log in to reply
54 replies to this topic

סקר: לחזור לשלוט (צבאית בלבד) ברצועה. (75 משתמשים הצביעו בסקר)

האם אתה בעד חזרה לרצועת עזה?

1. בעד שליטה צבאית מלאה ברצועה, כולל בניית יישובים מחדש. (20 הצבעות [26.67%])

אחוז ההצבעה: 26.67%

2. שליטה צבאית מלאה, אך בלי בניית יישובים (5 הצבעות [6.67%])

אחוז ההצבעה: 6.67%

3. שליטה חלקית (פילדלפי/מעברים) בלי יישובים (14 הצבעות [18.67%])

אחוז ההצבעה: 18.67%

4. לא לחזור לעזה. רק פעילויות ממוקדות/זמניות (36 הצבעות [48.00%])

אחוז ההצבעה: 48.00%

הצבע אורחים אינם יכולים להצביע

#1 Uncle Rico

Uncle Rico

הערס של הפורום.

• רשומים+
  • 5425 הודעות:

פורסם 11/01/2009 - 10:16

אשמח שבנוסף להצבעה, אנשים יסבירו למה הם הצביעו כפי שהצביעו.

אני בעד לשלוט בצורה מלאה ברצועה, (מבחינה צבאית, כל האחריות הבטחונית עלינו. אחריות אזרחית עליהם.), כולל בניית ישובים. מהסיבות:

1) לא סומך על אף אחד אחר שיעשה את העבודה - למנוע התחמשות/התחזקות גורמי טרור.
2) זה יותר טוב גם לתושבים הפלסטינים "החפים מפשע" (לשמאל, הסיבה הזו בעיקר בשבילכם)
3) בניית יישובים יהודים היא העונש הכי אפקטיבי לטרוריסטים
4) בניית יישובים הם צינור אויר לכוחות הצבאיים באזור.
5) אין מעשה יותר ראוי וצודק מכך לתושבי גוש קטיף המגורשים.
6) יישובים יהודים באזור הרצועה = פריחה אזורית, יתרון כלכלי לנו ולפסטינים (לשמאל, שימו לב, יישוב יהודי ברצועה = טוב לפלסטינים!)

כמובן שיישוב מחדש הוא רק במסגרת הרתעה אפקטיבית, אשר תגרום לכך שלא יתעסקו עם תושבי הגוש, כפי שהיה - לפני שהשמאל "הדליק" את הטרור.

כמובן שאשמח לדיון רציני בנושא, (כי בתקשורת כולם מדברים על זה כייהרג ובל יעבור, כאילו שאין אנשים במדינה שמבינים את החשיבות)
אשמח לעדכן את הסקר בתשובות נוספות/אבהרות, ע"פ דרישה.
חשוב לקרוא:

תקציר חקר רצח רבין

האתר הרשמי לחקר רצח רבין

סקר: האם את/אתה תומכ/ת בחזרה לשליטה ישראלית בעזה

"כשמנהיגים מזלזלים בשלטון החוק ורואים בו מוצר-מדף; רוצים - משתמשים בו, לא רוצים - לא משתמשים, אל ייפלא הדבר שהתוצאה היא: איש הישר בעיניו יעשה". - בוגי יעלון.
זהו, אין יותר הערות פוליטיות.

גם כשאתה עמוק בחרא, חנוק מסירחון, קולך זועק ואין עונה, עצום עיניים, סתום את האף ותהנה מהחמימות הזמנית שעוטפת אותך.
(Uncle Rico - לוקח נשימה, מתכונן לצלילה שוב, ומקווה לצוף בחזרה.)

מי שיודע/ת לרקוד דעסה, עטרי, או/ו כל צעד תימני מסוג כלשהו, ליצור קשר במיידי בפרטי !

#2 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 11/01/2009 - 11:49

אני בעד חזרה מוחלטת לרצועה.
שליטה מלאה של ישראל שם, עם החזרת היישובים.

הכל טוב ויפה, להגיד לך כמה שזה ראלי, לא יודע ולא מאמין שזה יקרה (ואמרתי כן רוצה, לא מאמין)

מה שכן, לשלוט בציר פילדלפי + שליטה חלקית ברצועה + שליטה מלאה בגבולות ומעברים.

זה כן ראלי וזה כן משהו שצריך לשאוף לעשות.
ואני מאמין שזה אכן הדבר הנכון לעשות שיגרום לכך שהטרור יפסק, ויפסקו הבחרות הנשק וכל מה שקרה ב8 שנים האחרונות.

בדיוק כמו שלדוגמא בניית גדר הפרדה תרמה להורדת הפיגועים בצורה דרסטית.

כנל בעזה, צריך לעשות הפרדה מוחלטת שלהם משאר העולם, עם שליטה מלאה של ישראל בגבולות.
לא לאפשר בניית מנהרות (כל הזמן גילוי והפצצה של כאלו) והפסקה הברחות מוחלטת.

אנשים אולי לא זוכרים, אבל בתקופה של לפני הסכמי אוסלו, המקסימום שהיה לערביים זה אבנים.
לא היה שום נשק שהוא.

ותראו לאיפה הגענו מאז בעקבות הסכמי אוסלו והפינוי.

Champions Train Losers Complain

#3 אורח - El Capitan

אורח - El Capitan
  • אורחים

פורסם 11/01/2009 - 11:55

מה עם שליטה חלקית ובניית יישובים? אין לי שום רצון לנהל את הפלסטינים ועדיף שנתנתק מהם כמה שיותר מהר. מה ההיגיון בבניית יישובים? להכניס להם לראש שזה שהם תקפו אותנו זה מה שהצית את תנופת ההתיישבות מחדש.

אין ספק שאנחנו צריכים לשלוט בציר פילדלפי ובמעברים. מי שלא מבין את זה הוא פשוט מנותק לגמרי.

#4 Uncle Rico

Uncle Rico

הערס של הפורום.

• רשומים+
  • 5425 הודעות:

פורסם 11/01/2009 - 12:07

מה עם שליטה חלקית ובניית יישובים? אין לי שום רצון לנהל את הפלסטינים ועדיף שנתנתק מהם כמה שיותר מהר. מה ההיגיון בבניית יישובים? להכניס להם לראש שזה שהם תקפו אותנו זה מה שהצית את תנופת ההתיישבות מחדש.

אין ספק שאנחנו צריכים לשלוט בציר פילדלפי ובמעברים. מי שלא מבין את זה הוא פשוט מנותק לגמרי.

כשאני מדבר על שליטה מלאה אני מדבר על שליטה צבאית מלאה. לא אזרחית. אנחנו נהיה כוחות הביטחון היחידים שמורשים להחזיק רובים.

איך אתה מגדיר שליטה חלקית?
חשוב לקרוא:

תקציר חקר רצח רבין

האתר הרשמי לחקר רצח רבין

"כשמנהיגים מזלזלים בשלטון החוק ורואים בו מוצר-מדף; רוצים - משתמשים בו, לא רוצים - לא משתמשים, אל ייפלא הדבר שהתוצאה היא: איש הישר בעיניו יעשה". - בוגי יעלון.

גם כשאתה עמוק בחרא, חנוק מסירחון, קולך זועק ואין עונה, עצום עיניים, סתום את האף ותהנה מהחמימות הזמנית שעוטפת אותך.

מי שיודע/ת לרקוד דעסה, עטרי, או/ו כל צעד תימני מסוג כלשהו, ליצור קשר במיידי בפרטי !

#5 אורח - El Capitan

אורח - El Capitan
  • אורחים

פורסם 11/01/2009 - 12:11

כשאני מדבר על שליטה מלאה אני מדבר על שליטה צבאית מלאה. לא אזרחית. אנחנו נהיה כוחות הביטחון היחידים שמורשים להחזיק רובים.

איך אתה מגדיר שליטה חלקית?

שליטה על כל אספקט צבאי שנחוץ כדי לשמור על בטחונם של אזרחי ישראל. מוסדות שלטון, רפואה כלכלה(כולל העברת כספים) בנקים וכו' הם ממש אבל ממש לא הבעיה שלנו. יש מספיק מדינות ערב בשביל זה.

#6 Uncle Rico

Uncle Rico

הערס של הפורום.

• רשומים+
  • 5425 הודעות:

פורסם 11/01/2009 - 12:14

שליטה על כל אספקט צבאי שנחוץ כדי לשמור על בטחונם של אזרחי ישראל. מוסדות שלטון, רפואה כלכלה(כולל העברת כספים) בנקים וכו' הם ממש אבל ממש לא הבעיה שלנו. יש מספיק מדינות ערב בשביל זה.

ממש לא התכוונתי לשליטה במוסדות האזרחיים. אני אבהיר את זה בהודעה הראשונה.

מבחינת העברת כספים, האם אתה בעד פקיחת עין על חשבונות "חשודים" ? (אני בעד, ומכניס את זה תחת שליטה צבאית)
חשוב לקרוא:

תקציר חקר רצח רבין

האתר הרשמי לחקר רצח רבין

#7 אורח - El Capitan

אורח - El Capitan
  • אורחים

פורסם 11/01/2009 - 12:16

ממש לא התכוונתי לשליטה במוסדות האזרחיים. אני אבהיר את זה בהודעה הראשונה.

מבחינת העברת כספים, האם אתה בעד פקיחת עין על חשבונות "חשודים" ? (אני בעד, ומכניס את זה תחת שליטה צבאית)

זו באמת שאלה מעניינת, אבל אם אתה שולט על המעברים אני לא רואה בזה צורך כאמור כמה שפחות התערבות בעניינים האלה עדיף. אני לא מעוניין ששוב יגלגלו עלינו את האפיק האזרחי של עזה.

#8 Uncle Rico

Uncle Rico

הערס של הפורום.

• רשומים+
  • 5425 הודעות:

פורסם 11/01/2009 - 12:21

זו באמת שאלה מעניינת, אבל אם אתה שולט על המעברים אני לא רואה בזה צורך כאמור כמה שפחות התערבות בעניינים האלה עדיף. אני לא מעוניין ששוב יגלגלו עלינו את האפיק האזרחי של עזה.

הבעיה שלי היא שאני לא יודע אם נשלוט על המעברים כל הזמן (לך תדע, אם לא יבוא איזה שמעון פרס חדש, אחרי שהדביל הנוכחי יעזוב אותנו), ולכן אני חושב שפקיחת עין על חשבונות, לא יכולה להזיק...

אם יש לך רעיון אופרטיבי איך לערוך את הסקר כדי שיהיה לך יותר נוח להצביע, תגיד.
חשוב לקרוא:

תקציר חקר רצח רבין

האתר הרשמי לחקר רצח רבין

#9 אורח - El Capitan

אורח - El Capitan
  • אורחים

פורסם 11/01/2009 - 12:23

הבעיה שלי היא שאני לא יודע אם נשלוט על המעברים כל הזמן (לך תדע, אם לא יבוא איזה שמעון פרס חדש, אחרי שהדביל הנוכחי יעזוב אותנו), ולכן אני חושב שפקיחת עין על חשבונות, לא יכולה להזיק...

אם יש לך רעיון אופרטיבי איך לערוך את הסקר כדי שיהיה לך יותר נוח להצביע, תגיד.

תחדד את האופציה הראשונה בסקר. שליטה ברצועה יכולה להתפרש כשליטה מלאה בעוד שמדובר בשליטה צבאית גרידא.

#10 Uncle Rico

Uncle Rico

הערס של הפורום.

• רשומים+
  • 5425 הודעות:

פורסם 11/01/2009 - 12:30

תחדד את האופציה הראשונה בסקר. שליטה ברצועה יכולה להתפרש כשליטה מלאה בעוד שמדובר בשליטה צבאית גרידא.

עידכנתי, מספיק ברור?

אלגנט, כשהצבעת(?) שליטה מלאה, האם חשבת גם על שליטה אזרחית ?
חשוב לקרוא:

תקציר חקר רצח רבין

האתר הרשמי לחקר רצח רבין

#11 אורח - El Capitan

אורח - El Capitan
  • אורחים

פורסם 11/01/2009 - 12:31

הצבעתי
:)

#12 Flickerman

Flickerman

משמינים, הא?

• רשומים+
  • 6699 הודעות:

פורסם 11/01/2009 - 13:00

נגד.

יש מספיק מחבלים פוטנציאלים, הנקראים משום מה "ערביי ישראל". לא צריך עוד מליון מחבלים של עזה.

מה גם שעכשיו מצרים משתתפת במובן מסויים עם ישראל במאבק נגד החמאס. הם לא פותחים את הגדר למעבר של פלסטינים והם גם יחנקו מהבעיה הזאת כפי שאנחנו נחנקנו איתה במשך עשורים. זה כבר לא רק ישראל ש"מדכאת את התמימים המסכנים".

#13 Uncle Rico

Uncle Rico

הערס של הפורום.

• רשומים+
  • 5425 הודעות:

פורסם 11/01/2009 - 19:35

נגד.

יש מספיק מחבלים פוטנציאלים, הנקראים משום מה "ערביי ישראל". לא צריך עוד מליון מחבלים של עזה.

מה גם שעכשיו מצרים משתתפת במובן מסויים עם ישראל במאבק נגד החמאס. הם לא פותחים את הגדר למעבר של פלסטינים והם גם יחנקו מהבעיה הזאת כפי שאנחנו נחנקנו איתה במשך עשורים. זה כבר לא רק ישראל ש"מדכאת את התמימים המסכנים".

מה הקשר בין מחבלים אחרים לבין הבעיה הפלסטינית?

מה קשור מצרים, ומה יהיה שונה ממה שהיה עד עכשיו?

לא כל כך הבנתי את דבריך...
חשוב לקרוא:

תקציר חקר רצח רבין

האתר הרשמי לחקר רצח רבין

#14 Flickerman

Flickerman

משמינים, הא?

• רשומים+
  • 6699 הודעות:

פורסם 11/01/2009 - 19:43

מה הקשר בין מחבלים אחרים לבין הבעיה הפלסטינית?

מה קשור מצרים, ומה יהיה שונה ממה שהיה עד עכשיו?

לא כל כך הבנתי את דבריך...

אם אתה בעד לספח את עזה - אתה בעד לספח את תושבי עזה. אתה חייב לתת להם אזרחות (ע"ע הדרוזים ברמת הגולן שסופחו אחרי שהגולן סופח לישראל. דוגמה אחרת? ערביי מזרח ירושלים)

ובאשר למצרים - שנים טענו שאנחנו כיבוש, ושאנחנו מתעללים בפלסטינים. אז עכשיו יצאנו מעזה, ולעזה יש גבול עם מצרים - אנחנו רואים איך הם "מסתדרים" עם תיבת השרצים הזו, ואיך מוקד האש במדינות ערב ובעזה הוא מצרים.

#15 Uncle Rico

Uncle Rico

הערס של הפורום.

• רשומים+
  • 5425 הודעות:

פורסם 11/01/2009 - 19:50

אם אתה בעד לספח את עזה - אתה בעד לספח את תושבי עזה. אתה חייב לתת להם אזרחות (ע"ע הדרוזים ברמת הגולן שסופחו אחרי שהגולן סופח לישראל. דוגמה אחרת? ערביי מזרח ירושלים)

ובאשר למצרים - שנים טענו שאנחנו כיבוש, ושאנחנו מתעללים בפלסטינים. אז עכשיו יצאנו מעזה, ולעזה יש גבול עם מצרים - אנחנו רואים איך הם "מסתדרים" עם תיבת השרצים הזו, ואיך מוקד האש במדינות ערב ובעזה הוא מצרים.

הבהרתי כבר כמה פעמים בשרשור שאני לא מדבר על סיפוח אלא על שליטה צבאית. איזה אזרחות ואיזה נעליים.

מצרים לא מתעסקת עם עזה חוץ מלעזור להם להתחמש. לא יודע עדיין על איזה מוקד אש אתה מדבר.
חשוב לקרוא:

תקציר חקר רצח רבין

האתר הרשמי לחקר רצח רבין

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים