מעבר לתוכן

- - - - -

נפתח מוקד 103 של חברת החשמל בבאר שבע!

4 replies to this topic

#1 אורח - חברת החשמל

אורח - חברת החשמל
  • אורחים

פורסם 02/03/2009 - 21:03

"הצלחנו להביא לבירת הנגב מוקד תעסוקה חשוב למאות צעירים",אמר ראש העיר בפתיחת מוקד 103 של חברת החשמל בבאר שבע

ראש העיר רוביק דנילוביץ', יחד עם מנכ"ל חברת החשמל וחברי דריקטריון החברה, ביקרו במוקד השירות המחוזי החדש (103) שנפתח לאחרונה במגדל הרכבת בבאר שבע.

מדובר במוקד המשתרע מנתניה(מלבד גוש דן) ועד אילת, שבעקבות פעילותו הנמרצת של דנילוביץ' בעת היותו סגן ראש העיר, הביא את חברת החשמל להקים את המוקד הגדול ביותר של החברה בבאר שבע.

ראש העיר הודה במילים חמות לחברי הדריקטריון, על ההחלטה לפתוח את המוקד שיתן מענה לתעסוקה למאות עובדים תושבי באר שבע.
"אני מאוד נרגש מהחלטתכם לפתוח את המוקד בבאר שבע. הצלחנו להביא לבירת הנגב מוקד תעסוקה חשוב שיספק עבודה למאות צעירים" ,אמר.

מנכ"ל החברה עמוס לסקר הדגיש את המחויבות של חברת החשמל לאזור הדרום ולבאר שבע.
"הקמת המוקד המחוזי בבאר שבע הוא נדבך נוסף לקשר האמיץ בין חברת החשמל לדרום. המוקד יהווה גם מקור תעסוקה חשוב לתושבי באר שבע והדרום" ,אמר.

במהלך ביקורם בבאר שבע, קיימו חברי הדריקטריון את ישיבתם בבאר שבע וערכו סיור באתר העבודה של החברה בעיר.
במהלך ביקורם הם צפו בעבודה ברשת החשמל שהתבצעה בשיטה מיוחדת ללא הפסקת זרם החשמל. בשיטה זו הלקוחות באזור אינם מופסקים מאספקת החשמל במהלך העבודה.

#2 אורח - אורח - מתעניינת

אורח - אורח - מתעניינת
  • אורחים

פורסם 02/03/2009 - 22:52

נו...אז עם מי אני צריכה לשכב כדי להשיג שם עבודה?

#3 אורח - אורח - יוגב

אורח - אורח - יוגב
  • אורחים

פורסם 02/03/2009 - 23:04

נו...אז עם מי אני צריכה לשכב כדי להשיג שם עבודה?

אם אני לא טועה גיוס העובדים כבר הסתיים..
אבל תנסי לשכב עם אחד מחברי הדריקטריון אולי יצא לך מזה משהו :מתגלגל:

#4 אורח - אורח - מתעניינת

אורח - אורח - מתעניינת
  • אורחים

פורסם 02/03/2009 - 23:18

סבבה, אני אשקול את זה..אני ממש רוצה לעבוד שם!

#5 איליה ק.

איליה ק.

המשתמש מעליב בזמן האחרון יותר מידי אנשים והוא מתנצל מראש

• רשומים+
  • 1123 הודעות:

פורסם 02/03/2009 - 23:49

הנה כל הלסקרים בארץ, אחד הטלפונים (כנראה רשום על אשתו) של עמוס לסקר, מנכ"ל חברת החשמל

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים