מעבר לתוכן

- - - - -

כלים להכנת פסטה

13 replies to this topic

#1 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 14/03/2009 - 14:57

מאוד רוצה להכין בעצמי פסטה (רביולי, למשל). ראיתי בחנות תבניות כאלה להכנת רביולי, אבל זה היה ממש יקר! ואיפה אפשר להשיג את המכונה הזו שמשטיחה את הבצק כדי ליצור פסטה?

בקיצור, אם אתם מכירים מקום שאפשר לקנות בו את הדברים האלה במחיר סביר, אשמח לשמוע.

תודה.

#2 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 15/03/2009 - 01:50

מאוד רוצה להכין בעצמי פסטה (רביולי, למשל). ראיתי בחנות תבניות כאלה להכנת רביולי, אבל זה היה ממש יקר! ואיפה אפשר להשיג את המכונה הזו שמשטיחה את הבצק כדי ליצור פסטה?

בקיצור, אם אתם מכירים מקום שאפשר לקנות בו את הדברים האלה במחיר סביר, אשמח לשמוע.

תודה.

המכונה לרידוד הבצק היא יקרה, אבל אפשר תיאורטית לרדד אותו עם מערוך, אבל זו עבודת פרך.
אני מכירה המון אנשים שקנו בשיא ההתלהבות מכונת פסטה ולא מתשמשים בה בכלל (בעיקר כי אפשר להשיג פסטות ממש איכותיות בחנויות, אבא שלי מביא מאיטליה בכל נסיעה כמה שקיות של רביולי במילויים שונים), אולי שווה לחפש מכונות יד שנייה, בעדיפות לידניות שיותר עמידות.
לחיתוך הרביולי אפשר להשתמש בסכין מתגלגלת, היא לא יקרה ופשוטה לגמרי לשימוש (מריצים על הבצק, חותכים מלבנים, מניחים מילוי ומקפלים), או סכין לחיתוך עוגיות בצורת עיגול קטן.
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#3 PalTeam

PalTeam

כסף

• רשומים+
  • 1149 הודעות:

פורסם 17/03/2009 - 23:44

קנינו לא מזמן מתנה לחברים מכונת פסטה, אחרי סקר שוק קנינו מכונה "נחשבת" ב-180 ש"ח.

יש חנות ברסקו שנקראת "חג פעמי" [בכלל יש שם דברים שטותיים שכיף שיש בבית], ושם אפשר למצוא את אותה מכונה ב-150 ש"ח.

בתאבון

#4 woff

woff

...

• מנהלי פורום
  • 1721 הודעות:

פורסם 19/03/2009 - 09:24

(אבא שלי מביא מאיטליה בכל נסיעה כמה שקיות של רביולי במילויים שונים)

:מרייר:

:)

תמונה מצורפת תמונה מצורפת ג'ורג'

צריך ללכת הלאה, לטפס למעלה, ולא להרתע.
עוד ללכת הלאה, רק ללכת הלאה, ולא להכנע.

תמונה מצורפתתמונה מצורפתתמונה מצורפתתמונה מצורפת

דסטי
איזה דסטי של חבר.

עכשיו הכל בסדר שינוי ניכר באוויר.
יש מקום לסיפור חדש.

הם צומחים לפלא זעטוטים / יפייפים כאלה הם התותים / קטוף אותם בנחת, שים על הלשון / ונשיר ביחד את הפזמון. פזמון: תותים תותים כאלה זעטוטים / תותים תותים, תותים כל היום / תותים תותים שנהיה מבסוטים / תותים תותים תותים כל היום.תותים עם שמנת / תותים עם גלידה / /תותים עם קצפת / אחרי הסעודה / עוד מעט יגיע חג הביכורים / גם להם מגיע שיר מן השירים!

תמונה מצורפת דרך אגב, הקולר האדום הוא לכבוד פיני!

You've already won me over in spite of me And don't be alarmed if I fall head over feet

"בעיני כלב" - סיפורים מנק' מבט על ארבע

געגוע...
אבל איך הוא עשה את זה?
ג'קתמונה מצורפת תמונה מצורפת

#5 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 19/03/2009 - 12:43

:מרייר:

:)

לגמרי :מרייר:
הכי שיש.
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#6 Tali M

Tali M

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 240 הודעות:

פורסם 22/03/2009 - 11:07

אשמח למסור לך תבניות לרביולי (+טיפים להכנת רביולי כמובן), תהפה"פ לי ונתאם...

אנחנו קנינו מכונת פסטה ב-200 ש"ח מיד שניה עם ראשים לשבעה סוגים של פסטה (כולל רביולי). תכלס -אם כבר רידדת את הבצק (מלאכה ארוכה) אז החיתוך של הפסטה הוא שטויות - לא שווה לך להשקיע 500 ש"ח (לפי מה שאני זוכרת שמכונה עם ראשים שונים עולה) בשביל לחתוך את הפסטה.
אם באמת תתאהב בהכנת פסטה, שכן פסטה ביתית הרבה יותר טעימה מפסטה קנויה, אז שווה לך באמת לקנות את כל המכונה....

#7 chupa

chupa

משתמש טרי

• רשומים
  • 21 הודעות:

פורסם 05/06/2009 - 10:00

אשמח למסור לך תבניות לרביולי (+טיפים להכנת רביולי כמובן), תהפה"פ לי ונתאם...

אנחנו קנינו מכונת פסטה ב-200 ש"ח מיד שניה עם ראשים לשבעה סוגים של פסטה (כולל רביולי). תכלס -אם כבר רידדת את הבצק (מלאכה ארוכה) אז החיתוך של הפסטה הוא שטויות - לא שווה לך להשקיע 500 ש"ח (לפי מה שאני זוכרת שמכונה עם ראשים שונים עולה) בשביל לחתוך את הפסטה.
אם באמת תתאהב בהכנת פסטה, שכן פסטה ביתית הרבה יותר טעימה מפסטה קנויה, אז שווה לך באמת לקנות את כל המכונה....

סליחה על ההקפצה - אבל איפה מצאתם מכונת פסטה מיד שניה??? <_<

#8 Uncle Rico

Uncle Rico

הערס של הפורום.

• רשומים+
  • 5425 הודעות:

פורסם 09/06/2009 - 19:08

יש מצב שמישהו כאן מזמין אותי לראות איך מכונה כזו עובדת? (ואני נשאר עד לטעימה מהמוצר הסופי ;) ) מעניין אותי לדעת איך העסק הזה עובד לפני שאני קונה מכונה כזו.
חשוב לקרוא:

תקציר חקר רצח רבין

האתר הרשמי לחקר רצח רבין

סקר: האם את/אתה תומכ/ת בחזרה לשליטה ישראלית בעזה

"כשמנהיגים מזלזלים בשלטון החוק ורואים בו מוצר-מדף; רוצים - משתמשים בו, לא רוצים - לא משתמשים, אל ייפלא הדבר שהתוצאה היא: איש הישר בעיניו יעשה". - בוגי יעלון.
זהו, אין יותר הערות פוליטיות.

גם כשאתה עמוק בחרא, חנוק מסירחון, קולך זועק ואין עונה, עצום עיניים, סתום את האף ותהנה מהחמימות הזמנית שעוטפת אותך.
(Uncle Rico - לוקח נשימה, מתכונן לצלילה שוב, ומקווה לצוף בחזרה.)

מי שיודע/ת לרקוד דעסה, עטרי, או/ו כל צעד תימני מסוג כלשהו, ליצור קשר במיידי בפרטי !

#9 Tali M

Tali M

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 240 הודעות:

פורסם 10/06/2009 - 14:31

אזמין ברגע שנמצא זמן להכין פסטה :) אבל אני בטוחה ש youtube יש מלא דוגמאות. אם לא שם אז בעונה השניה של "קרב סכינים" (יש אותה באתר של ערוץ 10) מראים ממש איך משתמשים במכונה. זה לא כל כך מסובך פשוט דורש זמן וסבלנות.

מצאנו ביד 2...

#10 Uncle Rico

Uncle Rico

הערס של הפורום.

• רשומים+
  • 5425 הודעות:

פורסם 12/06/2009 - 13:34

אזמין ברגע שנמצא זמן להכין פסטה :) אבל אני בטוחה ש youtube יש מלא דוגמאות. אם לא שם אז בעונה השניה של "קרב סכינים" (יש אותה באתר של ערוץ 10) מראים ממש איך משתמשים במכונה. זה לא כל כך מסובך פשוט דורש זמן וסבלנות.

מצאנו ביד 2...

אני יותר מתעניין בבלאגן שמסביב מאשר בהכנה עצמה. זה סוג הדברים שאני לא אמצא בסרטונים... שטיפה, כמה זמן מחכים, איך מכינים את המטבח/שולחן, כמה זמן זה לוקח עד שהפסטה מתייבשת. אני רוצה גם לראות בעיניים מקרוב איך הבצק יוצא (מרקם/עובי) כדי לדעת אם אני יכול לשדרג ממנו משהו... (סוג של ג'חנון אולי? :) )

קיצור, אשמח להזמנה :)
חשוב לקרוא:

תקציר חקר רצח רבין

האתר הרשמי לחקר רצח רבין

סקר: האם את/אתה תומכ/ת בחזרה לשליטה ישראלית בעזה

"כשמנהיגים מזלזלים בשלטון החוק ורואים בו מוצר-מדף; רוצים - משתמשים בו, לא רוצים - לא משתמשים, אל ייפלא הדבר שהתוצאה היא: איש הישר בעיניו יעשה". - בוגי יעלון.
זהו, אין יותר הערות פוליטיות.

גם כשאתה עמוק בחרא, חנוק מסירחון, קולך זועק ואין עונה, עצום עיניים, סתום את האף ותהנה מהחמימות הזמנית שעוטפת אותך.
(Uncle Rico - לוקח נשימה, מתכונן לצלילה שוב, ומקווה לצוף בחזרה.)

מי שיודע/ת לרקוד דעסה, עטרי, או/ו כל צעד תימני מסוג כלשהו, ליצור קשר במיידי בפרטי !

#11 chupa

chupa

משתמש טרי

• רשומים
  • 21 הודעות:

פורסם 12/06/2009 - 16:40

טוב אז מצאתי מכונת פסטה , אכן ביד 2...

עכשיו אני אשמח אם תחלקו איתי את המתכון שלכם לבצק לפסטה (אפשר גם מקמח מלא) אבל רק מתכון שניסיתם ואישרתם.. :D

#12 PalTeam

PalTeam

כסף

• רשומים+
  • 1149 הודעות:

פורסם 14/06/2009 - 23:03

אני יותר מתעניין בבלאגן שמסביב מאשר בהכנה עצמה. זה סוג הדברים שאני לא אמצא בסרטונים... שטיפה, כמה זמן מחכים, איך מכינים את המטבח/שולחן, כמה זמן זה לוקח עד שהפסטה מתייבשת. אני רוצה גם לראות בעיניים מקרוב איך הבצק יוצא (מרקם/עובי) כדי לדעת אם אני יכול לשדרג ממנו משהו... (סוג של ג'חנון אולי? :) )

קיצור, אשמח להזמנה :)

אין לי מכונת פסטה, אבל יצא לי להיות שותפה להכנת רביולי ממכונה:

זה די מתיש... מכינים את הבצק (איכשהו) ואז צריך להתחיל ולרדד אותו, במיוחד ברביולי צריך ממש לרדד אותו.
עכשיו המטבח יחסית קטן וצריך לדאוג שהשטח שעליו תנוע הפסטה יהייה מקומח, ואז החלטנו לעבור לשולחן כי זה נדבק לשיש,
ואז אתה צריך ארבע ידיים כדי להחזיק את כל הבצק הזה בזמן שמריצים אותו פעם אחר פעם, וכמובן- בעדינות!

וגם במהלך הכנת הרביולי הסתבכנו, אבל זה כבר בטח עניין של ניסיון.

זה כמו קלטות וידאו כשהיינו קטנים- ממש רוצים שההורים יקנו לנו אחת כזאת (למשל של 'פופאי'...) ואחרי שרואים אותה פעמיים- נמאס.
חבל.

תמצא חברים שיש להם, או שתקנה להם-ככה הבלאגן עליהם :P

#13 woff

woff

...

• מנהלי פורום
  • 1721 הודעות:

פורסם 15/06/2009 - 08:38

אין לי מכונת פסטה, אבל יצא לי להיות שותפה להכנת רביולי ממכונה:
זה די מתיש... מכינים את הבצק (איכשהו) ואז צריך להתחיל ולרדד אותו, במיוחד ברביולי צריך ממש לרדד אותו.

אנחנו הכנו רביולי למרק, ללא מכונת פסטה וללא מערוך אלא באמצעות בקבוק על תקן מערוך.
לא נשאר אפילו רבליון... תמונה מצורפת

תמונה מצורפת תמונה מצורפת ג'ורג'

צריך ללכת הלאה, לטפס למעלה, ולא להרתע.
עוד ללכת הלאה, רק ללכת הלאה, ולא להכנע.

דסטי
איזה דסטי של חבר.

עכשיו הכל בסדר שינוי ניכר באוויר.
יש מקום לסיפור חדש.

הם צומחים לפלא זעטוטים / יפייפים כאלה הם התותים / קטוף אותם בנחת, שים על הלשון / ונשיר ביחד את הפזמון. פזמון: תותים תותים כאלה זעטוטים / תותים תותים, תותים כל היום / תותים תותים שנהיה מבסוטים / תותים תותים תותים כל היום.תותים עם שמנת / תותים עם גלידה / /תותים עם קצפת / אחרי הסעודה / עוד מעט יגיע חג הביכורים / גם להם מגיע שיר מן השירים!

תמונה מצורפת דרך אגב, הקולר האדום הוא לכבוד פיני!

You've already won me over in spite of me And don't be alarmed if I fall head over feet

"בעיני כלב" - סיפורים מנק' מבט על ארבע

געגוע...
אבל איך הוא עשה את זה?
ג'קתמונה מצורפת תמונה מצורפת

#14 PalTeam

PalTeam

כסף

• רשומים+
  • 1149 הודעות:

פורסם 15/06/2009 - 18:51

אנחנו הכנו רביולי למרק, ללא מכונת פסטה וללא מערוך אלא באמצעות בקבוק על תקן מערוך.
לא נשאר אפילו רבליון... תמונה מצורפת

אני חושבת שעדיף להכין את הרביולי (או כל פסטה אחרת) בלי המכונה.
היא נחמדה מאוד בתור גימיק אבל זה לא שווה את זה.

אנחנו הכנו פלמינים (כיסונים כאלה) גם ללא מערוך וללא מכונה, ויצא טעים-... עוד נשתפר.

נקודה נוספת- כששוטפים מכונת פסטה, אז צריך לנגב אותה מיד ולא להכניס למדיח!

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים