מעבר לתוכן

- - - - -

המלצות לסרטים טובים באמת.

41 replies to this topic

#1 אורח - אורח - מיטלושקה

אורח - אורח - מיטלושקה
  • אורחים

פורסם 27/03/2009 - 23:59

היי,

מחפשת המלצות לסרטים ממש טובים - משמעותיים וחזקים כאלה.
אגב - גם קומדיות שנונות יתקבלו בברכה.

אהבתי סרטים כמו למשל - אקספרס של חצות, אמריקה איקס, ספרות זולה, דוני דארקו, קאנדי, צוצי , אמריקן ביוטי, רקוויאם לחלום, עיר האלוהים ועוד...

בקומדיות - אני נקרעת מ"אל תתעסקו עם הזוהן" גם בפעם החמישית, ואז הגיעה פולי, סרטים עם אדם סנדלר, סרטים מצוירים למיניהם - למשל תפוס ת'גלים וכאלה...

קיצר המליצו בהמוניכם - ואם בא לכם אפילו לומר ככה בשתי מילים על מה הסרט (בלי ספויילרים כמובן!) זה יהיה מבורך!

שתהיה שבת שלום ותשרה עליכם הברכה :)

#2 Sponge

Sponge

סוף סוף

• רשומים+
  • 481 הודעות:

פורסם 28/03/2009 - 00:07

היי,

אהבתי סרטים כמו למשל - אקספרס של חצות, אמריקה איקס, ספרות זולה, דוני דארקו, קאנדי, צוצי , אמריקן ביוטי, רקוויאם לחלום, עיר האלוהים ועוד...

בקומדיות - אני נקרעת מ"אל תתעסקו עם הזוהן" גם בפעם החמישית, ואז הגיעה פולי, סרטים עם אדם סנדלר, סרטים מצוירים למיניהם - למשל תפוס ת'גלים וכאלה...

קיצר המליצו בהמוניכם - ואם בא לכם אפילו לומר ככה בשתי מילים על מה הסרט (בלי ספויילרים כמובן!) זה יהיה מבורך!

ויקי כריסטינה ברצלונה של וודי אלן,
מצחיק מאוד אבל רק למביני עיניין.

ברוז', in brouges, לא עמוק או משהו אבל קליל ונעים מאוד.

לילה טוב.
תמונה מצורפת

#3 Tazmanian Devil

Tazmanian Devil

כסף

• רשומים+
  • 1252 הודעות:

פורסם 28/03/2009 - 00:07

המלצה מאחד הסרטים האחרונים- "נער החידות ממובאי".

סרט מרגש, משחק מעולה, עלילה קורעת לב ופסקול עוצר נשימה.

ממליץ בחום!

בלי ספויילר, רק שיר הפתיחה.

ואגב מברור שעשיתי- הסרט אמור להגיע לנגטיב ממש בקרוב (שבוע שבועיים לכל המאוחר!)

ד"א, אחלה פיטמות.

#4 rain

rain

משתמש חדש

• רשומים
  • 41 הודעות:

פורסם 28/03/2009 - 00:10

להרוג את ביל 1+2, מלהולנד דרייב, הנוסע, into the wild (ראיתי בחטף פרומו שלו ביס אבל לא זוכר מה השם העברי שלו), מליון דולר בייבי.

לגבי קומדיות - הדוגמאות שפירטת זה לא הטעם שלי, אז קצת קשה לי להמליץ.

עריכה: מחזק גם את מי שציין את ברוז' כסרט ששוה לראות אותו.

#5 אורח - אורח - מיטלושקה

אורח - אורח - מיטלושקה
  • אורחים

פורסם 28/03/2009 - 00:19

להרוג את ביל 1+2, מלהולנד דרייב, הנוסע, into the wild (ראיתי בחטף פרומו שלו ביס אבל לא זוכר מה השם העברי שלו), מליון דולר בייבי.

לגבי קומדיות - הדוגמאות שפירטת זה לא הטעם שלי, אז קצת קשה לי להמליץ.

עריכה: מחזק גם את מי שציין את ברוז' כסרט ששוה לראות אותו.

אני מגיבה לך אבל זה מכוון לכול מי שהגיב בעצם.. קודם כל ממש תודה על ההיענות!!! מקסים מצדכם ..

אז אני כבר אנסה חלק ממה שהוצע פה , ומקווה שלאט לאט את כולם, ראיתי מיליון דולר בייבי אכן סרט יפה.

טוב - אשמח להמשיך לקבל המלצות.
יש לי קטע עם סרטים שהם בעלי מסר קצת פילוסופיים-פסיכולוגי כמו למשל דוני דארקו, אמריקן ביוטי , אפקט הפרפר, ושוב - גם כאלה שהם קומדיות וגם כאלה שסתם מרגשים אבל לא בצורה קיטשית אלא דווקא בדרך הלא שגרתית, של כאב ומשמעות.

(יוו איזה דרמטית אני לפעמים...כמו אורי חזקייה - אני?! ד ר א מ ט י ?????????!!!!!!)

חחח

תודה לכם מחמדי נפש שכמותכם!

שאו ברכה
:)

#6 Tazmanian Devil

Tazmanian Devil

כסף

• רשומים+
  • 1252 הודעות:

פורסם 28/03/2009 - 00:25

יש לי קטע עם סרטים שהם בעלי מסר קצת פילוסופיים-פסיכולוגי כמו למשל דוני דארקו, אמריקן ביוטי , אפקט הפרפר, ושוב - גם כאלה שהם קומדיות וגם כאלה שסתם מרגשים אבל לא בצורה קיטשית אלא דווקא בדרך הלא שגרתית, של כאב ומשמעות.

ראיתי בנגטיב את "על העיוורון"- סרט מעורר מחשבה ונוקב למדי- יכול לענות על החיפוש אחר התכנים עם נטייה להתפלספות.

ד"א, אחלה פיטמות.

#7 Mrs. Smith

Mrs. Smith

מה בנוגע?

• מנהלי פורום
  • 5869 הודעות:

פורסם 28/03/2009 - 00:43

ראיתי בנגטיב את "על העיוורון"- סרט מעורר מחשבה ונוקב למדי- יכול לענות על החיפוש אחר התכנים עם נטייה להתפלספות.

אבל אם היא קראה את הספר לפני כן-
באמת, אל תטרחי...

הפורום הכי צבעוני ברשת - ללהטבים, מתלבטים ותומכים

When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, 'WHAAAT?!'

#8 Mr.Smith

Mr.Smith

משתמש טרי

• רשומים
  • 13 הודעות:

פורסם 28/03/2009 - 00:47

היי,

חמות של תקווה - פשוט לא יוצא לי מהראש בזמן האחרון...

50 דייטים ראשונים - אדם סנדלר.. סתם כי שמתי לב שזה משודר בקרוב ביס =]

מיס סאנשיין הקטנה - קומדיית דרמה.

white chickes - לא סגור על השם בעברית אבל קומדיה שרוטה בצורה חיובית ביותר :) .

Yes, there are two paths you can go by
But in the long run
Theres still time to change the road youre on

תמונה מצורפת

#9 אורח - אורח - מיטלושקה

אורח - אורח - מיטלושקה
  • אורחים

פורסם 28/03/2009 - 00:55

יוו כן אני רוצה לראות. שמעתי כל כך הרבה על הספר..ואני הרבה יותר טובה בלראות סרטים מלקרוא ספרים...

#10 Ela.n

Ela.n

כנראה שבגלגול הקודם הייתי יונה...

• רשומים+
  • 787 הודעות:

פורסם 28/03/2009 - 00:57

dead man

פורום המחלקה לתולדות האמנות, כן, יש דבר כזה.
באמת.
לא מאמינים?
כנסו תראו!

#11 rain

rain

משתמש חדש

• רשומים
  • 41 הודעות:

פורסם 28/03/2009 - 00:58

יוו כן אני רוצה לראות. שמעתי כל כך הרבה על הספר..ואני הרבה יותר טובה בלראות סרטים מלקרוא ספרים...

הספר מעניין מאד, אבל הסרט סתמי ביותר, למרות ג'וליאן מור.

#12 Tazmanian Devil

Tazmanian Devil

כסף

• רשומים+
  • 1252 הודעות:

פורסם 28/03/2009 - 01:04

הספר מעניין מאד, אבל הסרט סתמי ביותר, למרות ג'וליאן מור.

הסרט לדעתי, מצליח להעביר בצורה די מוצלחת את הקונפליקטים הקשים שנוצרים בחברה במצב הקיצוני שאליו היא נקלעה. אני לא בטוח שיש מקום לנסות ולהקביל את העלילה לסרט- זה אף פעם לא נועד להשתוות אחד לשני.
אז אני מניח שסצנת הערום שלה בגשם עשתה לך את זה...

*הבהרה, כותב שורות אלה טרם פיתח חיבה מיותרת לעור מידלדל באזור החזה של בנות 50+ (זאת על אף היותן בלונדיניות) אך ימים יגידו... 

ד"א, אחלה פיטמות.

#13 אורח - אורח - מיטלושקה

אורח - אורח - מיטלושקה
  • אורחים

פורסם 28/03/2009 - 01:24

הסרט לדעתי, מצליח להעביר בצורה די מוצלחת את הקונפליקטים הקשים שנוצרים בחברה במצב הקיצוני שאליו היא נקלעה. אני לא בטוח שיש מקום לנסות ולהקביל את העלילה לסרט- זה אף פעם לא נועד להשתוות אחד לשני.
אז אני מניח שסצנת הערום שלה בגשם עשתה לך את זה...

*הבהרה, כותב שורות אלה טרם פיתח חיבה מיותרת לעור מידלדל באזור החזה של בנות 50+ (זאת על אף היותן בלונדיניות) אך ימים יגידו... 

היי ראיתם ג'ונו??

נכון שזה סרט מקסים?!

מי שלא - חובה.
פשוט משחק מצוין של הבחורה בתפקיד הראשי שם.

אחלה סרט שבעולם.

#14 אורח - Mommsen

אורח - Mommsen
  • אורחים

פורסם 28/03/2009 - 01:43

סרטים שאני אהבתי במיוחד ואני יכול להמליץ עליהם הם "אחי איפה אתה?" (2000) של האחים ג'ואל ואיתן כהן, בכיכובם של ג'. קלוני, ג'. טורטורו, ג'. גודמן וט. ב. נלסון. העלילה של הסרט מבוססת על האיליאדה של הומרוס. סרט משעשע, עם פסקול נהדר! (שירת הסירנות, go to sleep you little baby, i am a man of constant sorrow).

"אני לא שם" (2007) של טוד היינס. רק בגלל העובדה שזה על בוב דילן, עם המשחק המעולה של קייט בלאנשט (!!), והפסקול המעולה.

"איש קטן ושמו טייט" (1991), סרטה הראשון של ג'ודי פוסטר כבמאית. על אמא חד הורית המנסה לגדל את בנה המחונן. סרט נוגע ללב, רגיש ואיטי למדי.

"דודג'בול" (2004) של רואסון מארשל תורבר, עם ווינס ווהן, בן סטילר, האנק עזריה וריפ טורן. סרט מטורף, מטורף מטורף! והכי חשוב, אל תשכחי את חמשת ה-D:
Dodge, Duck, Dipe, Dive and Dodge, כשזורקים עלייך מפתח שוודי!

"אחי איפה האוטו?" (2000) של דני ליינר. עם אשטון קוצ'ר ושון וויליאמס סקוט. הדיאלוג בין השניים, עם ה-Sweet וה- Dude נכנס לפנתאון הדיאלוגים ההוליוודים. ויש עוד ה-מ-ו-ן ציטוטים מפילים!

#15 Aenima

Aenima

מנשק את החיים

• מנהלי פורום
  • 9092 הודעות:

פורסם 28/03/2009 - 02:42

כמה סרטים שחייבים לראות. אני אחלק את זה למוכרים ולפחות מוכרים
פחות מוכרים:
1) hot fuzz- סרט בסגנון "לוק סטוק ושתי קנים מעשנים", אבל יותר מוטרף והרבה יותר מצחיק. אין שחקנים מוכרים.
2) stranger then fiction- דאסטין הופמן, אמה תומפסון וויל פארל (כן כן) בקומדיה/דרמה עם הרבה מאוד פילוסופיה אקזיסטליסטית. ממליץ בחום.
3) vailnet- סרט מצויר על יונים בתקופת מלחמת העולם השנייה. יש גם זיקה היסטורית (ייייפייי )קצת וגם הומור עם: אואן מקרגור ויו לאורי (האוס).
4) סינמה פרדיסו- סרט איטלקי משנות ה-90. חמוד, מקסים ומצחיק.
5) הקרב על אלג'יר- סרט צרפתי מלפני כשלוש שנים. סרט על מלחמת העולם הראשונה והחיילים האלג'יריים בצבא צרפת. אני ממליץ מאווודד על הסרט. נותן פרספקטיבה מאוד אמיתית על מלחמות ( הסרט בצרפתית,אז רצוי תרגום. הוא גם ארוך כ-3 שעות).

מוכרים יותר:
1) life of brian- מונטי פייטון בסרט שמגולל את חייו של ישו (בריאן) באופן מממטטטטוווווררררףףףףף. לטעמי הסרט הטוב ביותר שלהם.
2) the shining- במילה אחת: ניקולסון. בשתי מילים: ניקולסון וקינג (סטיבן קינג) - REDRUM
3) טנשיוס די ומפרט הגורל (אין לי כוח לכתוב באנגלית)- עם ג'ק בלאק וקייל גאז. קומדיה רוק מטורפת. מצחיקה והמוזיקה נהדרת.
4) טרופיק ת'נדר- סרט של בן סטילר עם רוברט דאוני ג'וניור, ג'ק בלאק וטום קרוז (כן כן- ועוד בתפקיד חייו). אחד הסרטים המפתיעים מבחינתי השנה. פרודיה על סירטי ויטנאם.
5) עולם מושלם- סרט נפלא עם קווין קוסטנר וקלינט איסטווד אי שם משנות ה-90. סרט שמספר על אסיר נמלט שחוטף ילד ומספר את ההרפתקאות שלהם ברחבי ארה"ב. סרט מרגש מאוד.

זהו. נראה לי :blink:
ד"א, הסדר הוא לא דירוג....
תהנו :punk:
מאמץ את הנשימה. מוציא הכל בנשיפה. מועך את הכל בשקיקה. מחבל בהכל באי ידיעה. מעריץ אותך- היחידה.
ואני עדיין מחפש את ה...

מאחל לכם שתמצאו אותה.
קחו את זה למחשבה-

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים