מעבר לתוכן

- - - - -

החלה הקמת קניון באר שבע החדש!

101 replies to this topic

#1 אורח - אורח - דרומי

אורח - אורח - דרומי
  • אורחים

פורסם 05/04/2009 - 21:42

אני שמח להציג את ההדמיות והסרטון של הקניון הענק הזה שמשקיעים בו מעל 700 מיליון ש"ח!
הקמת הקניון הענק הזה החלה לפני כשבוע.
הוא יהיה הקניון הגדול בדרום ואחד מהקניונים הגדולים בארץ.
הקניון, שיוקם על השטח שבו פעל מלון נאות מדבר בעיר, ישתרע על פני 100 אלף מ"ר, מהם 40 אלף מ"ר שטחי מסחר להשכרה. בסמוך לו יוקם פארק ציבורי של כ־8,000 מ"ר. (השטח של קניון מלחה הינו כ-37,000 מ"ר)
בקניון יהיו מעל 260 חנויות! (לשם ההשוואה- בקניון הנגב יש כ-160 חנויות,בקניון עזריאלי כ-200,בקניון גבעתיים כ-130,בקניון מלחה בסביבות ה- 250 ובקניון סינמול {לב המפרץ חיפה} כ-100 חנויות)
הוא יהיה הקניון הירוק הראשון בישראל-תותקן בו מערכת לאיסוף מי הגשמים, וייעשה גם שימוש באנרגיה סולארית..
פתיחת הקניון מתוכננת ל-2012 והוא נבנה ע"י אלי להב.
המתחם כולל גם בניין משרדים בן 10 קומות בערך...

הדמיות-
תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

לסרטון הפרוייקט לחץ כאן

#2 אורח - JustMagic

אורח - JustMagic
  • אורחים

פורסם 05/04/2009 - 21:52

יופי, קניון בסמוך לתיכון. רעיון גאוני.

#3 אורח - Mommsen

אורח - Mommsen
  • אורחים

פורסם 05/04/2009 - 21:53

דבר אחד אני לא ממש מבין: כמה מרכזי קניות תושבי ב"ש צריכים? יש להם את 1) קניון הנגב; 2) קניון קריית הממשלה; 3) קניון אביה; 4) קניון שלמה המלך; 5) מרכז ביג; 6) מרכז ONE PLAZA...
למה עוד אחד??

#4 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 05/04/2009 - 21:56

יופי - עוד דרך לטמטם את העם במרכזי קניות ענקיים המנצלים עובדי קבלן - הידד!

#5 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 05/04/2009 - 21:59

רעיון אידיוטי לגמרי.
ואני מאלה שהייתחס אליך בסלחנותף מר פקיד עירייה קטן.
גם אם הכסף מגיע אך ורק מגופיים פרטיים זה אידיוטי.
יש 7 מרכזי קניות גדולים (הקודם שכח לציין את חוצות להב לשעבר) +ה עיר העתיקה.

השאלה היא כמה כסף יבוזבז מכספי ציבור כ"תרומת העירייה" מכספי הארנונה ושוד דוחות החניה של העירייה.
את זה צריך לחשוף.

#6 אורח - אורח - דרומי

אורח - אורח - דרומי
  • אורחים

פורסם 05/04/2009 - 21:59

דבר אחד אני לא ממש מבין: כמה מרכזי קניות תושבי ב"ש צריכים? יש להם את 1) קניון הנגב; 2) קניון קריית הממשלה; 3) קניון אביה; 4) קניון שלמה המלך; 5) מרכז ביג; 6) מרכז ONE PLAZA...
למה עוד אחד??

זה מסתיים עוד 3 שנים שכבר עיר הבהד"ים תהיה.. סביר להניח שאוכלוסיית באר שבע תגדל ב-3 השנים האלה פלאים ואז תהיה הצדקה..
להזכירכם,כעת שרי אריסון בונה מרכז קניות גדול סמוך לטיב טעם ולביג עם מעל 60 חנויות שחלקם עדיין לא היו בבאר שבע וחלקם מגיעים לראשונה לארץ (דווקא לבאר שבע)..קוראים למרכז שהיא בונה-"השדרה השביעית והוא עתיד ליפתח בקיץ 2009...
בנוסף, בנווה זאב בשדרות יוהנה ז'בוטינסקי נפתח בקיץ 2009 גם קניון דיי גדול שנמצא כעת בשלבי בנייה מתקדמים..
אולי זה מיותר,אולי לא.. נדע זאת ב-2012

#7 אורח - צ'יקי

אורח - צ'יקי
  • אורחים

פורסם 05/04/2009 - 22:02

הינשוף\ רועי ארד

מן החול הצהוב,
מטיל קטל בבזים
מחוור פני הפתנים,
ינשוף האבן.
ראיתי הכול,
עוד לא ראיתי דבר –
ינשוף האבן.

כל סביבותיו,
פרסומות לאר.סי -
סביב תנוכי אזניו
ראפ ישראלי ממערכת הכריזה,

- ינשוף האבן.

יכיש וינטוש,
ירסק וינסוק,
הינשוף
יוצת ברוח המדבר,
צרוף חולית של אפלה,
הינשוף,

הינשוף הישראלי הראשון
מטלטל כנפיים במרתפי-מרתפים.
ועליו גבר בחולצה חגיגית אמריקנית.
הנה!
הנה!

(עשר שנים קודם כן)
שמיים תכולים כמו טי-שרט.
זו ציית הביניים.
מקום שיונף בו קניון הנגב,
בוזזים עצמות.
ותיאודוליט תוצרת שוויץ,
שזעמו בדולח וחציו מתכת
מצטלצל אל ינשוף העבר ילוד חת.
ועוזר המודד, יוסי,
וקואליציית עיריית באר-שבע.
ואני ונירוש!
אני והינשוף!
אני והינשוף!
ארז מדידות בע"מ!
ארז מדידות בע"מ!

בזרועו השלח
בוצעת, רוצעת.
הינשוף

בנה של ענת
בר אדמה, בן לסהר.
הינשוף.

באר שבע של
תחילת שנות התשעים,
ובציית הלשעבר,
פורש אט כנפיו
ארוד ומטוייט,
וחושף בלאט שלחו.
לשם מה לי עתה
ינשוף ואהבה?
ואז הקניון,
שלוש קומות בדגם מתומן וגלי, וקומת המסעדות שצוהבּה אבק,
גובהמו קו"ף ה"א אמות,
עוטה שיש מצונן.

ואנשים בשלחיהם,
ליד "פיקנסין",
מול "איי.אמ.פי".
לצד ערמת הבגדים הכתומים היא חנות "פוקס-מן",
והמוכרת של "פוקס-מן",
נערה נאווה של מסטיק בת יו"ד חי"ת,
פניה מחוטטים, אכולים, ירקרקים-כחולים, זהורים באש,
לבה אכול
בתאווה ותשק.
(על חזה, חולצה מנומשת שלעולם לא תהיה אופנתית, יהא אשר יהא)
ובחלל הקניון,
זועק ינשוף הלהט,
באבוקת-צעק,
אני בן האלמוות,
אני הוא קינג קונג המִדבר,
אני גודזילת הנגב,
גולם קניון הנגב,

סבו?
בעל.
סבתו?
יזם נדל"ן קנדי ממוצא יהודי.
וצובאים הקונים,
שועטים עם השקיות האדישות,
באכסדראות הנאון,
בסִתווי הפורמייק.
וצלם המקומון מקיש בחשמל,
ואז השומר, אמיץ וגא
(נלחם באפגניסטן כבר, טיל לאו פידר את אפו),
הוא שולף אקדחו,
פוזל אל נערת "פוקס-מן", נערת השועל-איש.
והינשוף, זה הצור הצונן הדמום,
יגוע, עיניו צחיחות היום,
משק כנפיו אופיר
נצותיו קריאוליט טהור,
מחייך.

תעל האש ותאכל את הקניון ואת בנותיו,
תלחך את הסחורה של "פוקס-מן",
את שור הבר של בורגראנץ'.

ראית הכול?
עוד לא ראית דבר
- הינשוף.

מי יטמין חזרה את ינשוף האבן, ינשוף האש?
מה חטאתי לעולם נורא זה?

-
-

אומת קניון שאררה הינשוף
אדם שאררו הינשוף
ינשוף שאררו חיוכו.

(תל אביב, חורף 2003)

#8 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 05/04/2009 - 22:03

אויש נו.. לא שאני חושבת שחסר פה מרכזי קניות אבל לקרוא לקרית ממשלה, קניון אביה, קניון שאול המלך והעיר העתיקה (ששם בכלל דרוש שינוי ממש ממש רציני) מרכזי קניות גדולים, זו שטות.

וחוצות להב זה לא מרכז קניות, זה סופר+כמה תוספות.

בגדול יש שני מרכזי קניות, הביג+פלאזה וקניון הנגב. לטעמי גם זה מספיק, והייתי מעדיפה שהכסף יושקע בטיפוח השכונות הישנות והעיר העתיקה (וזה כי נמאס לי לחזור על עצמי שאני מעדיפה שהכסף יופנה לחינוך, לנוער ולמיגור האלימות).
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#9 אורח - Mommsen

אורח - Mommsen
  • אורחים

פורסם 05/04/2009 - 22:04

זה מסתיים עוד 3 שנים שכבר עיר הבהד"ים תהיה.. סביר להניח שאוכלוסיית באר שבע תגדל ב-3 השנים האלה פלאים ואז תהיה הצדקה..
להזכירכם,כעת שרי אריסון בונה מרכז קניות גדול סמוך לטיב טעם ולביג עם מעל 60 חנויות שחלקם עדיין לא היו בבאר שבע וחלקם מגיעים לראשונה לארץ (דווקא לבאר שבע)..קוראים למרכז שהיא בונה-"השדרה השביעית והוא עתיד ליפתח בקיץ 2009...
בנוסף, בנווה זאב בשדרות יוהנה ז'בוטינסקי נפתח בקיץ 2009 גם קניון דיי גדול שנמצא כעת בשלבי בנייה מתקדמים..
אולי זה מיותר,אולי לא.. נדע זאת ב-2012

אבל נוסטרדאמוס ניבא שקץ הימים יגיע ב-2012!

#10 אורח - אורח - דרומי

אורח - אורח - דרומי
  • אורחים

פורסם 05/04/2009 - 22:09

אויש נו.. לא שאני חושבת שחסר פה מרכזי קניות אבל לקרוא לקרית ממשלה, קניון אביה, קניון שאול המלך והעיר העתיקה (ששם בכלל דרוש שינוי ממש ממש רציני) מרכזי קניות גדולים, זו שטות.

וחוצות להב זה לא מרכז קניות, זה סופר+כמה תוספות.

בגדול יש שני מרכזי קניות, הביג+פלאזה וקניון הנגב. לטעמי גם זה מספיק, והייתי מעדיפה שהכסף יושקע בטיפוח השכונות הישנות והעיר העתיקה (וזה כי נמאס לי לחזור על עצמי שאני מעדיפה שהכסף יופנה לחינוך, לנוער ולמיגור האלימות).

את שוכחת דבר אחד, אלי להב הוא איש עסקים לכל דבר..
הוא גם חושב על רווח.. הוא יזם פרטי.. לא הוא צריך להשקיע בחינוך/לנוער/למיגור האלימות/לשיקום שכונות/לעיר העתיקה-כל אלה העירייה ומשרדי הממשלה צריכים לעשות..
הוא בסך הכל יזם פרטי שמשקיע את הכסף.. אין לעירייה חלק בבניה של הקניון...
אם אני לא טועה במקום חוצות להב יש כיום את "סטוק סנטר" שזה מתחם עודפים ענק עם רשתות גדולות וסופר גדול של שופרסל..
אני בכל מקרה מברך כל יזם שבוחר להשקיע בנגב ובבאר שבע...הוא יכל גם לבנות את זה במרכז/בצפון,אבל הוא בחר בבאר שבע-עיר העתיד לדעתי..
אני מברך כל יזם שבוחר להקים פה משהו במקום במקומות אחרים..אלי להב בחר להקים את אחד הקניונים הגדולים בארץ אם לא הגדול ביותר ואת הקניון הירוק הראשון בארץ דווקא בבאר שבע... אבל לא נשכח שהוא איש עסקים שגם רוצה להרוויח..ולידיעתכם כל מרכז קניות מצליח בבאר שבע,יש כאן תרבות קניות מוגזמת למדי

#11 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 05/04/2009 - 22:25

את שוכחת דבר אחד, אלי להב הוא איש עסקים לכל דבר..
הוא גם חושב על רווח.. הוא יזם פרטי.. לא הוא צריך להשקיע בחינוך/לנוער/למיגור האלימות/לשיקום שכונות/לעיר העתיקה-כל אלה העירייה ומשרדי הממשלה צריכים לעשות..
הוא בסך הכל יזם פרטי שמשקיע את הכסף.. אין לעירייה חלק בבניה של הקניון...
אם אני לא טועה במקום חוצות להב יש כיום את "סטוק סנטר" שזה מתחם עודפים ענק עם רשתות גדולות וסופר גדול של שופרסל..
אני בכל מקרה מברך כל יזם שבוחר להשקיע בנגב ובבאר שבע...הוא יכל גם לבנות את זה במרכז/בצפון,אבל הוא בחר בבאר שבע-עיר העתיד לדעתי..
אני מברך כל יזם שבוחר להקים פה משהו במקום במקומות אחרים..אלי להב בחר להקים את אחד הקניונים הגדולים בארץ אם לא הגדול ביותר ואת הקניון הירוק הראשון בארץ דווקא בבאר שבע... אבל לא נשכח שהוא איש עסקים שגם רוצה להרוויח..ולידיעתכם כל מרכז קניות מצליח בבאר שבע,יש כאן תרבות קניות מוגזמת למדי

לא ביקשתי שאלי להב ישקיע בזה, אמרתי מה אני הייתי מעדיפה לראות בעיר ואיזה תוכניות יטופחו.
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#12 אורח - אורח - דרומי

אורח - אורח - דרומי
  • אורחים

פורסם 05/04/2009 - 22:37

לא ביקשתי שאלי להב ישקיע בזה, אמרתי מה אני הייתי מעדיפה לראות בעיר ואיזה תוכניות יטופחו.

את האמת? גם אני מעדיף..

#13 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7395 הודעות:

פורסם 05/04/2009 - 22:40

חלם, במקום שישקיעו בתשתיות כאן ובחינוך ובתרבות.

..ולידיעתכם כל מרכז קניות מצליח בבאר שבע,יש כאן תרבות קניות מוגזמת למדי

הדעת פשוט לא תופסת את זה. לא פלא שתיאטרון ב"ש מפרסם בעמ' הראשי באתר שלו את המלל הבא:
" אין חגיגה בלי קהל!
גבירותיי ורבותי! אתם תקבעו את עתיד המשכן! בוא לחגוג איתנו ויחד נצליח להפוך את חיי התרבות בעיר להיות הגורם מספר אחת לאיכות החיים בבאר שבע והדרום!!"
אין לזה אח ורע באף עיר.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#14 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 05/04/2009 - 22:44

שמעתי פעם שבמחקר לצורך ועדת מאסטר נמצא שהבאר שבעים הם אלופי הארץ בקניית בגדים לאדם.
או במילים אחרות, הבנות והמטרוסקסואלים הם מוכי תרבות וחולי השופינג מספר אחד.

היפי

#15 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 05/04/2009 - 22:45

שמעתי פעם שבמחקר לצורך ועדת מאסטר נמצא שהבאר שבעים הם אלופי הארץ בקניית בגדים לאדם.
או במילים אחרות, הבנות והמטרוסקסואלים הם מוכי תרבות וחולי השופינג מספר אחד.

היפי

ועדת= עבודת

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים