מעבר לתוכן

תמונה

ג'ול וורן*

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 DragonSB

DragonSB

ברונזה

• רשומים+
  • 650 הודעות:

פורסם 28/02/2005 - 16:45

ראיתי מודעה בבית הסטודנט.
מחר ב20:30 בחדר 303 בבניין 28.

אחד הסופרים האהובים עליי, מקווה שיהיה טוב.

"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro"

"Thought is real. Physical is the illusion.
What some folks call impossible, is just stuff they haven't seen before."

תמונה מצורפת

#2 אורח - ליאור

אורח - ליאור
  • אורחים

פורסם 28/02/2005 - 20:15

זו הרצאה מקדימה לכנס שיערך ביום שישי בשדה בוקר.

#3 catch24

catch24

התפסן בשדה השאפים

• רשומים+
  • 5232 הודעות:

פורסם 28/02/2005 - 21:55

אז מה קראתם של ז'ול וורן ?

קראתי שני ספרים שלו שלא כל-כך מפורסמים : "כוכב הדרום" ומשהו על שני אסטרונומים שאני לא זוכר איך קוראים לו (2 אסטרונומים שמזהים אסטרואיד של זהב שמתקרב לכדוה"א ומישהו מצליח למשוך אותו לאיזה אי)
חוץ מזה כמובן כל הידועים ( :no: חלק ראיתי את הסרטים ): 80 יום מסביב לעולם, מסע אל בטן האדמה, 20000 רגל מתחת למים וכו'.
אני חושב שהוא באמת אחד מאבות המדע הבדיוני, שבאמת הצליח לנבא את ההתפתחות הטכנולוגית שאליה הגענו (לפחות בחלק מהמקרים בינתיים :))
מעבר לזה הספרים שלו גם כתובים נפלא וכיף לקרוא אותם ואפשר להוסיף לפחות את חלקם לספרים ש"חובה" לקרוא.

Unattended children will be given an espresso and a Texas Firefighters 2008 calendar

RACISM IS IGNUNT: Because there are so many other great reasons to hate people on an individual basis

תמונה מצורפתפורום RAINBOW - הפרוטוקולים של מתרוממי ציון תמונה מצורפת

#4 אורח - אסנת

אורח - אסנת
  • אורחים

פורסם 12/02/2008 - 22:36

קראתי שני ספרים שלו שלא כל-כך מפורסמים : "כוכב הדרום" ומשהו על שני אסטרונומים שאני לא זוכר איך קוראים לו (2 אסטרונומים שמזהים אסטרואיד של זהב שמתקרב לכדוה"א ומישהו מצליח למשוך אותו לאיזה אי)
חוץ מזה כמובן כל הידועים ( :no: חלק ראיתי את הסרטים ): 80 יום מסביב לעולם, מסע אל בטן האדמה, 20000 רגל מתחת למים וכו'.
אני חושב שהוא באמת אחד מאבות המדע הבדיוני, שבאמת הצליח לנבא את ההתפתחות הטכנולוגית שאליה הגענו (לפחות בחלק מהמקרים בינתיים :))
מעבר לזה הספרים שלו גם כתובים נפלא וכיף לקרוא אותם ואפשר להוסיף לפחות את חלקם לספרים ש"חובה" לקרוא.

#5 אורח - אסנת

אורח - אסנת
  • אורחים

פורסם 12/02/2008 - 22:42

שלום לך , היכן אוכל להשיג, לקנות, או לראות באינטרנט את הסרט מסע אל בטן האדמה??? סרט זה השאיר בי רושם אדיר ומעוניינת להעביר אותו גם לילדיי מייל נוסף שלי SHIRI@M-TOVALA.CO.IL [ quote name='catch24' date='28/2/05 , 20:55' post='299436']

[/quote]

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים