מעבר לתוכן

תמונה

רשימת ציוד שצריך לארוז לטיול לחו"ל

2 replies to this topic

#1 avitals

avitals

כסף

• רשומים+
  • 2943 הודעות:

פורסם 29/07/2009 - 15:43

אני עכשיו אורזת לקראת טיסה לחו"ל. חיפשתי רשימת ציוד שצריך לקחת - פעם העליתי רשימה כזאת לכאן. לא מצאתי, ולכן אני מעלה את הרשימה הזאת לפה, כדי שכשתסיימו את המבחנים ותגיעו לחלק הכיפי של החיים, תהיו מסודרים. הנה הקישור:

http://www.maslul.com/equipment.asp

כדאי לנעוץ, כי תמיד צריך רשימה כזאת כדי לוודא שלא שוכחים דברים (אני שונאת לארוז ואני מחפשת תירוצים לעשות דברים אחרים)

:tom:

#2 אורח - אנטיוכוס

אורח - אנטיוכוס
  • אורחים

פורסם 30/07/2009 - 00:17

אני עכשיו אורזת לקראת טיסה לחו"ל. חיפשתי רשימת ציוד שצריך לקחת - פעם העליתי רשימה כזאת לכאן. לא מצאתי, ולכן אני מעלה את הרשימה הזאת לפה, כדי שכשתסיימו את המבחנים ותגיעו לחלק הכיפי של החיים, תהיו מסודרים. הנה הקישור:

http://www.maslul.com/equipment.asp

כדאי לנעוץ, כי תמיד צריך רשימה כזאת כדי לוודא שלא שוכחים דברים (אני שונאת לארוז ואני מחפשת תירוצים לעשות דברים אחרים)

:tom:

איך באת בתזמון חבל"ז, בדיוק עכשיו לפני שאני טס להודו חשבתי על זה שבטיול הראשון בדרא"מ הסתכלתי על איזה רשימת ציוד, לראות אם לא שכחתי משהו (כי בדר"כ זה מה שקורה לי),
ובדיוק חשבתי איך לעזאזל אני הולך למצוא את הרשימה זו שוב.
בקיצר תודה

#3 airJordan

airJordan

המרחף בשחקים

• רשומים+
  • 9866 הודעות:

פורסם 30/07/2009 - 09:19

לטיול הארוך הראשון באמת עשיתי רשימה :)

לטיול השני הבנתי שאני יכול לקנות את רוב הדברים שם ממילא, יותר בזול...איך שאני רואה את זה, חשוב לקחת נעליים (לכל הצרכים) כמו שצריך, תיק הגון (קטן, גדול, לפי צרכים, אבל משהו טוב) ומשקפי שמש :)

בהודו אפשר לקנות את הכל במיין באזאר (תרופות שם עולות מחיר מגוחך לחלוטין, ויש בתי מרקחת בכל מקום בהודו)
בנפאל אפשר לקנות הכל בקטמנדו/פוקרה - עם דגש על ציוד טרקים (לא ממליץ נעליים, אבל תיקים בטח ובטח)
בלאוס אי אפשר לקנות כלום :)
בתאילנד כמובן אפשר לקנות הכל בקוואסן, אבל אישית לא הייית בונה על זה (יקר) וקונה דווקא בשוק סופ"ש

ההגיון הוא מאוד פשוט - רוב האנשים נוחתים למקום שבו עברו כמה מאות אלפי מטיילים לפניהם, והשוק המקומי ערוך לקראתם...יותר זול לקנות חגורה פשוטה בחנות קטנה בטאמל בקמטנדו כי עלה הצורך, מאשר לקנות חגורה ב"למטייל לדוגמא.

דבר אחד אני מציע לא לחסוך בו : נעליים. בטיולים הולכים המון ברגל (רובנו...) והגוף שלכם יעריך את ההשקעה. תיק זה משהו שנוי במחלוקת, כי יצא לי לראות לא מעט "מטיילים" שהשקיעו מאות (800-1000 ש"ח) בתיק רציני, אולם כל השימוש בו הוא מאוטובוס X לריקשה Y, וכשכבר יוצאים לטרק של כמה ימים ורוצים לקחת את התיק הגדול, אז לוקחים סבל שיסחוב אותו....בשביל טיול כזה לא צריך תיק ב800 ש"ח, אפשר תיק ב200.

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים