מעבר לתוכן

תמונה

מחפש מתאם SATA ל- IDE (לחיבור Hard disk)

11 replies to this topic

#1 pinky...NARF....

pinky...NARF....

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 242 הודעות:

פורסם 03/08/2009 - 18:14

יש למישהו הצעה איפה אפשר למצוא מתאם בין SATA ל- IDE כדי לחבר הארד-דיסק ולשלוף ממנו מידע, כיוון שכרגע המחשב לא עובד. יש לי כבר את הכבל המתאים לחשמל, רק צריך מתאם (של המידע) בין ההארד דיסק (SATA) לחיבור חיצוני (IDE).

מאוד מקווה להצעות יצירתיות, כך שלא יעלה יותר מדי (ואולי אף בחינם), כי בת'כלס זה נדרש לשימוש חד פעמי.

#2 Froid

Froid

Amnesiac Devil

• מנהלי פורום
  • 3308 הודעות:

פורסם 03/08/2009 - 18:29

אני לא בטוח לגבי הכיוון שאתה צריך, אבל הנה:
http://www.dealextre...ils.dx/sku.5458
עובד בשני הכיוונים

עזרתי לך? תזמין אותי לבירה! (הפנייה בלשון זכר, אך מתייחסת לכל המינים)

stamp11bl2.png

וכן אני יודע שאני כותב עם שגיאות כתיב LIVE WITH IT ....

#3 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10909 הודעות:

פורסם 03/08/2009 - 18:37

יש לי (אם צריך) מתאים מ-SATA/IDE ל-USB.
אם אתה צריך אותו רק לזמן קצר אז אפשר.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#4 pinky...NARF....

pinky...NARF....

• רשומים
  • 242 הודעות:

פורסם 03/08/2009 - 19:07

עובד בשני הכיוונים

למרות שכתוב (free shipping), זה באמת שליחה בחינם לארץ?

יש לי (אם צריך) מתאים מ-SATA/IDE ל-USB.
אם אתה צריך אותו רק לזמן קצר אז אפשר.

תודה, אך לצערי אני כבר לא בב''ש (אלא בירושלים), פשוט משתמש באתר כי באמת יש לכם פה פורום איכותי ביותר!!

#5 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10909 הודעות:

פורסם 03/08/2009 - 19:09

תודה, אך לצערי אני כבר לא בב''ש (אלא בירושלים), פשוט משתמש באתר כי באמת יש לכם פה פורום איכותי ביותר!!

אז אני יכול להגיד לך שהוא עלה 60₪ ב-KSP.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#6 pinky...NARF....

pinky...NARF....

• רשומים
  • 242 הודעות:

פורסם 03/08/2009 - 19:26

עובד בשני הכיוונים

זה נראה נחמד, אבל אני רק רוצה להבהיר: יש לי מתאם חיצוני בין IDE ל- USB (כולל מקור מתח).
עכשיו יש לי הארד דיסק עם חיבור SATA ומחשב נייח שלא עובד.
מה שאני רוצה לעשות זה באמצעות מתאם: לחבר את ההארד דיסק (עם חיבור ה- SATA) למתאם החיצוני בין IDE ל- USB (יש לי כבר מתאם לחשמל להארד דיסק), כך שאוכל לחבר את ההארד דיסק כאילו שהוא DiskOnKey ולשלוף ממנו מידע!

העניין הוא שבתמונה של המתאם אני לא לגמרי בטוח שיציאת ה- IDE היא יציאת זכר, וזה יהיה ממש חבל עם בסוף יתברר שזה לא יתאים. הסתכלתי על הארד דיסק ישן ויציאת ה- IDE שלו היא זכר, ואילו בתמונה של המתאם נראה כאילו היציאה היא נקבה (כך שלא אוכל לחבר למתאם IDE ו- USB שלי :( ).

נראה לי שהמטרה של המתאם הזה היא לחבר פיזית בין הארד-דיקס IDE עם הארד-דיסק SATA (בגלל שחיבור ה- IDE שלו נראה כנקבה). וזה לא מה שאני מחפש.

===
מה שניסיתי להגיד זה- שכנראה מדובר על מתאם מ- IDE ל- SATA ולכן לא מתאים לי. אבל אשמח להצעות אחרות.
תודה!

#7 Dan1985

Dan1985

כסף

• רשומים+
  • 1211 הודעות:

פורסם 03/08/2009 - 19:34

חפש בEBAY, לא חסרים מתאמים מהסגנון הזה.

#8 יתוש יבשוש

יתוש יבשוש

מזדקן...

• רשומים+
  • 2427 הודעות:

פורסם 03/08/2009 - 19:52

זה נראה נחמד, אבל אני רק רוצה להבהיר: יש לי מתאם חיצוני בין IDE ל- USB (כולל מקור מתח).
עכשיו יש לי הארד דיסק עם חיבור SATA ומחשב נייח שלא עובד.
מה שאני רוצה לעשות זה באמצעות מתאם: לחבר את ההארד דיסק (עם חיבור ה- SATA) למתאם החיצוני בין IDE ל- USB (יש לי כבר מתאם לחשמל להארד דיסק), כך שאוכל לחבר את ההארד דיסק כאילו שהוא DiskOnKey ולשלוף ממנו מידע!

העניין הוא שבתמונה של המתאם אני לא לגמרי בטוח שיציאת ה- IDE היא יציאת זכר, וזה יהיה ממש חבל עם בסוף יתברר שזה לא יתאים. הסתכלתי על הארד דיסק ישן ויציאת ה- IDE שלו היא זכר, ואילו בתמונה של המתאם נראה כאילו היציאה היא נקבה (כך שלא אוכל לחבר למתאם IDE ו- USB שלי :( ).

נראה לי שהמטרה של המתאם הזה היא לחבר פיזית בין הארד-דיקס IDE עם הארד-דיסק SATA (בגלל שחיבור ה- IDE שלו נראה כנקבה). וזה לא מה שאני מחפש.

===
מה שניסיתי להגיד זה- שכנראה מדובר על מתאם מ- IDE ל- SATA ולכן לא מתאים לי. אבל אשמח להצעות אחרות.
תודה!

תגיד, לא היינו כבר בסרט הזה פעם? :) עדיין לא נפתר? אז בדקת אצלי עם ההרדיסק הזה מתחבר במחשב של אמא שלי נכון?
[/right]

I have found the inner light!
it was hiding in the fridge

...

#9 pinky...NARF....

pinky...NARF....

• רשומים
  • 242 הודעות:

פורסם 03/08/2009 - 19:53

תגיד, לא היינו כבר בסרט הזה פעם? :) עדיין לא נפתר? אז בדקת אצלי עם ההרדיסק הזה מתחבר במחשב של אמא שלי נכון?

שולח לך ה''פ.

#10 OBA

OBA

the one horseman of the apocralypse

• רשומים+
  • 1504 הודעות:

פורסם 04/08/2009 - 15:01

מה זה השטויות האלו?
מאיפה הבאת את זה?????
לכל ההרדיסקים יש חיבור סטנדרטי לחלוטין. אחרת הכבל הסטנדרטי לא יעבוד. ולכל המחברים החיצוניים יש חיבור מתאים - ואם יש אחד כזה שמשום מה (99.99999999% שאין כזה) החיבור שלו הפוך - אתה יכול למצוא כבל ide סטנדרטי שיפתור את הבעיה.

Eric looked down at the broad steps they were climbing. They were something of a novelty; each one was built out of large stone letters. The one he was just stepping on to, for example, read: I Meant It For The Best.
The next one was: I Thought You’d Like It.
He was standing on: For the Sake of the Children.
“Weird, isn’t it?” he said. “Why do it like this?”
“I think they’re meant to be good intentions,” said Rincewind.

תמונה מצורפתתמונה מצורפת

#11 pinky...NARF....

pinky...NARF....

• רשומים
  • 242 הודעות:

פורסם 04/08/2009 - 15:18

מה זה השטויות האלו?
מאיפה הבאת את זה?????
לכל ההרדיסקים יש חיבור סטנדרטי לחלוטין. אחרת הכבל הסטנדרטי לא יעבוד. ולכל המחברים החיצוניים יש חיבור מתאים - ואם יש אחד כזה שמשום מה (99.99999999% שאין כזה) החיבור שלו הפוך - אתה יכול למצוא כבל ide סטנדרטי שיפתור את הבעיה.

קודם כל מה זה הגישה המעפנה הזאת? לא הבנתי מה בדיוק ממה שכתבתי זה שטויות?!?!??

סתם לידע כללי:
לאחר בדיקה קצת יותר מעמיקה, המתאם שהוצע, מתאים כדי לחבר הארד-דיסק עם יציאת SATA ישירות ללוח אם (שעליו יש יציאת זכר), כלומר יציאת ה- IDE של המתאם היא נקבה (בניגוד ליציאות מהארד-דיסקים שלהם יש יציאת IDE זכר!!), ולכן המתאם הזה לא יענה על צרכיי.
מה שכן, אם יש עוד מתאם בעל 2 יציאות זכר, זה יכול לפתור את הבעיה- אבל אין לי אחד כזה ואין לי כוח לחפש עוד חלקים..

#12 OBA

OBA

the one horseman of the apocralypse

• רשומים+
  • 1504 הודעות:

פורסם 04/08/2009 - 19:13

קודם כל מה זה הגישה המעפנה הזאת? לא הבנתי מה בדיוק ממה שכתבתי זה שטויות?!?!??

סתם לידע כללי:
לאחר בדיקה קצת יותר מעמיקה, המתאם שהוצע, מתאים כדי לחבר הארד-דיסק עם יציאת SATA ישירות ללוח אם (שעליו יש יציאת זכר), כלומר יציאת ה- IDE של המתאם היא נקבה (בניגוד ליציאות מהארד-דיסקים שלהם יש יציאת IDE זכר!!), ולכן המתאם הזה לא יענה על צרכיי.
מה שכן, אם יש עוד מתאם בעל 2 יציאות זכר, זה יכול לפתור את הבעיה- אבל אין לי אחד כזה ואין לי כוח לחפש עוד חלקים..

תראה - לצערי אתה לא יודע על מה אתה מדבר - ולכן הגישה. אתה מעוניין לחבר דיסק שלו יציאת sata לכניסת usb במחשב שלך:
גש לאחת מחנויות המחשבים באזור עם שטר של 50 ש"ח - וקנה לך את המתאם שאתה רוצה.
אם אתה מוכן להשקיע 10 ש"ח יותר, הנה לינק למתאם שיפתור לך את הבעיה ב100% - תוכל לחבר בין הusb שלך לבין הרד-דיסקים של "3.5, "2.5 עם חשמל molex או חשמל sata, עם יציאות sata, ide2.5 , ide3.5.
לינק

Eric looked down at the broad steps they were climbing. They were something of a novelty; each one was built out of large stone letters. The one he was just stepping on to, for example, read: I Meant It For The Best.
The next one was: I Thought You’d Like It.
He was standing on: For the Sake of the Children.
“Weird, isn’t it?” he said. “Why do it like this?”
“I think they’re meant to be good intentions,” said Rincewind.

תמונה מצורפתתמונה מצורפת

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים