מעבר לתוכן

תמונה

שלום. מחפש תרגילים\מבחנים עם פתרונות ב C++

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Frik

Frik

משהו קטן וטוב

• רשומים+
  • 12100 הודעות:

פורסם 18/03/2005 - 14:47

היי,

אני מחפש תרגילים או מבחנים בשפת C++, בתכנות שהוא מונחה עצמים, וגם שלא. (ולמען האמת - בעיקר שלא).

איפה אפשר למצוא מבחנים כאלה?

תודה מראש.

יש על החיים האלה? :-)

#2 edoson

edoson

כסף

• רשומים+
  • 3469 הודעות:

פורסם 18/03/2005 - 23:25

היי,

אני מחפש תרגילים או מבחנים בשפת C++, בתכנות שהוא מונחה עצמים, וגם שלא. (ולמען האמת - בעיקר שלא).

איפה אפשר למצוא מבחנים כאלה?
תודה מראש.

<{POST_SNAPBACK}>

http://www.cs.bgu.ac.il/~prog051/ זה אתר הקורס של הסמסטר הקודם, יש שם עבודות וגם מבחנים, למרות שאם אתה לומד כלכלה אני לא בטוח שזה בשבילך, תנסה, מקסימום תבקש פה פתרונות...

חתימה מצחיקה, אהבתי יא אגזוזן :וי:

(מונחה עצמים אעלק... אין לך מושג מה זה נכון? סתם רצית להשמע "בעניינים" :מתגלגל: (זה בסדר גם לי אין)
.Emancipate your self from mental slavery, none but ourselves, can free our mind. Marcus Garvey

אהוב את אפלטון, אהוב את אריסטו, אבל את האמת אהוב יותר מכל. (תרגום חופשי לניוטון)

#3 אורח - morag

אורח - morag
  • אורחים

פורסם 19/03/2005 - 15:12

http://www.cs.bgu.ac.il/~prog051/ זה אתר הקורס של הסמסטר הקודם, יש שם עבודות וגם מבחנים, למרות שאם אתה לומד כלכלה אני לא בטוח שזה בשבילך, תנסה, מקסימום תבקש פה פתרונות...

חתימה מצחיקה, אהבתי יא אגזוזן :וי:

(מונחה עצמים אעלק... אין לך מושג מה זה נכון? סתם רצית להשמע "בעניינים" :מתגלגל:  (זה בסדר גם לי אין)

<{POST_SNAPBACK}>

עידו , אני לא יודע אם שמת לב (קשה לשים לב, למרות הכל זה היה הקורס היחיד שלך) אבל אנחנו למדנו שפת C ולא C++ ...

#4 edoson

edoson

כסף

• רשומים+
  • 3469 הודעות:

פורסם 20/03/2005 - 02:30

עידו , אני לא יודע אם שמת לב (קשה לשים לב, למרות הכל זה היה הקורס היחיד שלך) אבל אנחנו למדנו שפת C ולא C++ ...

<{POST_SNAPBACK}>

:וי: :אוי: תאמין לי אני חי בנדמה לי... לא שמתי לב. נראה לך שיש הבדל משמעותי?
.Emancipate your self from mental slavery, none but ourselves, can free our mind. Marcus Garvey

אהוב את אפלטון, אהוב את אריסטו, אבל את האמת אהוב יותר מכל. (תרגום חופשי לניוטון)

#5 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 20/03/2005 - 08:25

:וי:  :אוי: תאמין לי אני חי בנדמה לי... לא שמתי לב. נראה לך שיש הבדל משמעותי?

<{POST_SNAPBACK}>

כן

#6 הטורף 3

הטורף 3

איפה את?

• רשומים+
  • 858 הודעות:

פורסם 22/03/2005 - 01:54

יש קובץ תרגילים של C ב- תרגילים ב-C
התרגילים לא פתורים אבל נשמח לענות לשאלות..

מצאתי גם הסבר יפה לשפת C עם כל העצים והרשימות לכל מי שעדיין תקוע..
C מההתחלה

כל זה מחיפוש קצר בגוגל אז בטח אפשר למצוא עוד דברים, ועדיין לא הגענו לכל החוברות..

<מה נשאר - מה חשוב>
קונפיציוס אומר: לקח הוא דבר שנלמד בדרך הקשה, היקרה והארוכה ביותר.
קונפיציוס אומר: כל האימרות האחרות לא שוות, רק שלי לוקחות את כולן בידיים קשורות מאחורי הגב!
בקרוב... 'כל אימרות קונפיציוס' ו'מי זה הקונפיציוס הזה לכל הרוחות' במחיר שווה לכל נפש!!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים