מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

תל אביב לצומת גלילות - איזה אוטובוס?

7 replies to this topic

#1 Mr. The Plague

Mr. The Plague

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 120 הודעות:

פורסם 30/08/2009 - 21:21

אני צריך להגיע מחר בבוקר לצומת גלילות. אני מתכנן להגיע לתל אביב ברכבת ושם לתפוס אוטובוס. איזה קו הכי מהיר?
תודה.
תמונה מצורפת

#2 pickaboo

pickaboo

A Real Nowhere Man

• רשומים+
  • 6345 הודעות:

פורסם 30/08/2009 - 21:33

אם אתה צריך לאיפה שהסינמה סיטי יש המון קווים שעוברים בדרך נמיר ואח"כ כשיוצאים מת"א עוברים גם שם.
601 לנתניה למשל אמור לעשות את העבודה אם אינני טועה.
בכל מקרה רצוי מאוד לשאול בתחנה מרכזית או את הנהג אם הוא עוצר שם...
אנחנו כנראה נירה בך"
"אנחנו?, מה זאת אומרת אנחנו?? ממתי אתה בצד שלהם?
"אם עומדים לירות בך, באיזה צד אתה מצפה שאהיה?"

תמונה מצורפת

דפקו אותך? עבדו עליך? צוות הצרכנות הפעילה של בן-גוריון לשירותך!
פנה אלינו ונשמח לעזור - bgu.consumers@gmail.com

אין לי קטע חדש בינתיים, אבל גם הקודמים מצחיקים!
בלוג

#3 Mr. The Plague

Mr. The Plague

• רשומים
  • 120 הודעות:

פורסם 30/08/2009 - 21:52

אני צריך להגיע לאתר ההנצחה של חיל מודיעין, יש שם איזה טקס. לא אכפת לי ללכת קצת ברגל.
תמונה מצורפת

#4 irena

irena

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 307 הודעות:

פורסם 30/08/2009 - 22:04

ככה: קוים 501ו-601 מגיעים לצומת גלילות אבל זה הליכה של איזה 20 דקות לאתר ההנצחה, לא כיף בשמש.
קו 149 (של דן) מגיע קצת יותר קרוב אבל הוא לא עובר בתחנה המרכזית אלא רק ברכבת מרכז. הוא עוצר על כביש 5 אחרי צומת גלילות, זה משהו כמו 5-10 דקות ללכת (הנהג יגיד לך איפה לרדת)

לא יודעת אם קיים עדיין אבל פעם היה קו 532 שהגיע לפתח הבסיס אבל היה מפוצץ בחיילים בשעות הבוקר, לא כל כך נעים.

#5 אורח - Aleister C.

אורח - Aleister C.
  • אורחים

פורסם 30/08/2009 - 22:08

ככה: קוים 501ו-601 מגיעים לצומת גלילות אבל זה הליכה של איזה 20 דקות לאתר ההנצחה, לא כיף בשמש.
קו 149 (של דן) מגיע קצת יותר קרוב אבל הוא לא עובר בתחנה המרכזית אלא רק ברכבת מרכז. הוא עוצר על כביש 5 אחרי צומת גלילות, זה משהו כמו 5-10 דקות ללכת (הנהג יגיד לך איפה לרדת)

לא יודעת אם קיים עדיין אבל פעם היה קו 532 שהגיע לפתח הבסיס אבל היה מפוצץ בחיילים בשעות הבוקר, לא כל כך נעים.

ל-א-א-א-א-א!!!
רציתי לענות קודם.

בשביל הנסוטלגיה. קו 532 זה מצויין אם אתה עולה בתחנה המרכזית ולא בארלוזורוב, משם זה סבבה אם אתה תופס מקום טוב. חצי שעה נסיעה בערך. רק נראה לי שהוא לא הולך בכל שעות היממה. לפעמים הנהג עושה עצירה ליד בה"ד 15, ואז זו דקה הליכה עד לאתר ההנצחה. אם הוא יעצור בבסיס עצמו זה קצת יותר ללכת.

#6 Mr. The Plague

Mr. The Plague

• רשומים
  • 120 הודעות:

פורסם 30/08/2009 - 23:26

תודה רבה על העזרה!
תמונה מצורפת

#7 Tzvika-Pick

Tzvika-Pick

הרקדן האוטומטי

• רשומים+
  • 860 הודעות:

פורסם 30/08/2009 - 23:37

532 עושה 4 או 5 נסיעות בשעות הבוקר, בין שבע לשמונה בלבד מתחנה מרכזית לגלילות.
בכיוון ההפוך יש רק אוטובוס אחד שיוצא בחמש וחצי.

בקיצור, אם אתה צריך להגיע לאתר ההנצחה לפיתרון שלך קורסים קו 149 של דן. הוא עוצר על כביש 5 במרחק הליכה סביר מאתר ההנצחה. אם תסע ב601 או 501 ותרד בסינמה-סיטי צפויה לך צעידה של משהו כמו רבע שעה בחום ובלחות - לא כיף.

#8 Mr. The Plague

Mr. The Plague

• רשומים
  • 120 הודעות:

פורסם 31/08/2009 - 22:18

אם זה מעניין עוד מישהו: בסוף לקחתי קו 532 ב-8 בבוקר, וחזרתי באחת בצהריים בקו 149 לארלוזורוב. פגשתי מישהו שנסע להרצליה ברכבת ומשם תפס את ההסעה והגיע בערך באותו זמן כמוני. מסקנתי: כל הדרכים טובות ומהירות. שוב תודה!
תמונה מצורפת

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים