מעבר לתוכן

תמונה

העברת ארנונה וחשבונות חשמל על שמי

4 replies to this topic

#1 omrig

omrig

משתמש באימונים

• רשומים
  • 65 הודעות:

פורסם 01/09/2009 - 16:27

שלום,

הייתי מעוניין לדעת מה הפרוצדורה להעברת חשבון הארנונה והחשמל על שמי בדירה שזה עתה נכנסתי אליה. איפה עושים כל אחד מהם, האם ניתן לעשות בטלפון, כיצד מקבלים את ההנחה לה אני זכאי וכיצד אני מוודא שאני לא גורר חשבונות ישנים?

תודה רבה.

#2 משושית

משושית

כסף

• רשומים+
  • 3467 הודעות:

פורסם 02/09/2009 - 02:22

שלום,

הייתי מעוניין לדעת מה הפרוצדורה להעברת חשבון הארנונה והחשמל על שמי בדירה שזה עתה נכנסתי אליה. איפה עושים כל אחד מהם, האם ניתן לעשות בטלפון, כיצד מקבלים את ההנחה לה אני זכאי וכיצד אני מוודא שאני לא גורר חשבונות ישנים?

תודה רבה.

לגבי חשבון חשמל:
מרימים טלפון אל 103 ומבקשים להעביר את החשבון על שמך. יש להצטייד בקריאת מונה עדכנית לכניסה לדירה, ואמצעי תשלום לחוב עד כה (מומלץ לעשות את זה במעמד החתימה, לוקח בערך 5 דקות).

לגבי ארנונה:
מעבירים לעירייה פקס/מייל/ מגיעים אישית.
מומלץ להעביר בפקס, הכי מהיר ויעיל, רק להתקשר אח"כ לוודא שזה הגיע :).
"המבוגרים אוהבים מספרים. אם תגיד להם שיש לך חבר חדש, לעולם לא ישאלו אותך שאלות חשובות. איש מהם לא ישאל: "איזה צליל יש לקול שלו? במה הוא אוהב לשחק? האם הוא אוסף פרפרים?" לא, הם שואלים: "בן כמה הוא? כמה אחים יש לו? כמה הוא שוקל? כמה משתכַּר אביו?" ורק אז נדמה להם שהם מכירים אותו... כאלה הם. לא צריך לכעֹס עליהם בגלל זה, ילדים צריכים להיות סבלנים מאד כלפי המבוגרים"
הנסיך הקטן, עמוד 17.

תקשיבי את גדולה נשיקות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ממש משוש חיי את
תמונה מצורפתתמונה מצורפת

תמונה מצורפת
משושית.. את... את בסדר את... !

(רגע, מישהו אמר את זה לפני... תמונה מצורפת)

#3 rona

rona

ברונזה

• מנהלי פורום
  • 910 הודעות:

פורסם 02/09/2009 - 20:37

אל תשכח שחשבון המים והביוב כבר לא כלול בארנונה.
הפרוצדורה להעברת השם היא פשוטה, צריך לקחת מהם טופס (יכול להיות שאפשר להוריד אותו מהאתר שלהם) בו אתה ממלא את הפרטים שלך, מצרף את חוזה השכירות ואת הקריאה של חשבון המים מהיום בו נכנסת לדירה. נדמה לי שצריך גם חתימה של בעל/ת הדירה.

(זה מה שאמרה לי הבחורה מחברת המים, כי התקשרתי לברר איך אני מוודאת שהדיירים החדשים יעבירו את חשבון המים על שמם).

"The Borg: party-poopers of the galaxy"

The Doctor-

תמונה מצורפת

#4 משושית

משושית

כסף

• רשומים+
  • 3467 הודעות:

פורסם 02/09/2009 - 22:46

אל תשכח שחשבון המים והביוב כבר לא כלול בארנונה.
הפרוצדורה להעברת השם היא פשוטה, צריך לקחת מהם טופס (יכול להיות שאפשר להוריד אותו מהאתר שלהם) בו אתה ממלא את הפרטים שלך, מצרף את חוזה השכירות ואת הקריאה של חשבון המים מהיום בו נכנסת לדירה. נדמה לי שצריך גם חתימה של בעל/ת הדירה.

(זה מה שאמרה לי הבחורה מחברת המים, כי התקשרתי לברר איך אני מוודאת שהדיירים החדשים יעבירו את חשבון המים על שמם).

דווקא לא כ"כ פשוט- דרוש גם ייפוי כוח של בעל הדירה וצילום ת"ז שלו (הצילום דרוש גם כשמבקשים הנחת סטודנט בארנונה בעירייה).
ואם אני לא טועה, צריך להגיע לשם.
"המבוגרים אוהבים מספרים. אם תגיד להם שיש לך חבר חדש, לעולם לא ישאלו אותך שאלות חשובות. איש מהם לא ישאל: "איזה צליל יש לקול שלו? במה הוא אוהב לשחק? האם הוא אוסף פרפרים?" לא, הם שואלים: "בן כמה הוא? כמה אחים יש לו? כמה הוא שוקל? כמה משתכַּר אביו?" ורק אז נדמה להם שהם מכירים אותו... כאלה הם. לא צריך לכעֹס עליהם בגלל זה, ילדים צריכים להיות סבלנים מאד כלפי המבוגרים"
הנסיך הקטן, עמוד 17.

תקשיבי את גדולה נשיקות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ממש משוש חיי את
תמונה מצורפתתמונה מצורפת

תמונה מצורפת

(רגע, מישהו אמר את זה לפני... תמונה מצורפת)

#5 rona

rona

ברונזה

• מנהלי פורום
  • 910 הודעות:

פורסם 03/09/2009 - 12:36

דווקא לא כ"כ פשוט- דרוש גם ייפוי כוח של בעל הדירה וצילום ת"ז שלו (הצילום דרוש גם כשמבקשים הנחת סטודנט בארנונה בעירייה).
ואם אני לא טועה, צריך להגיע לשם.

אפשר גם לפקסס.
בנוגע ליפוי כח, לא זכור לי שהיא אמרה לי משהו על זה - אבל כמובן שכדאי להתקשר ולברר.

"The Borg: party-poopers of the galaxy"

The Doctor-

תמונה מצורפת

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים