מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

קופת חולים כללית גונבים כסף מהלקוחות

33 replies to this topic

#1 טושה

טושה

משתמש באימונים

• רשומים
  • 65 הודעות:

פורסם 06/09/2009 - 15:56

אני כותבת את זה פה, כדי להזהיר אנשים אחרים שנימצאים ב"כללית", ע"מ שישימו לב. כרגע התקשרה אליי נציגת שירות לקוחות שלהם וטענה שחלק מהשירות שלהם הם מחליפים כרטיסים ללקוחות "מושלם" ומשדרגים את השירות. תוך כדי היא הזכירה משהו מעורפל על תשלום 1.20, אבל היא אמרה את זה ממש מהר. וביקשה ממני לבדוק רק שהכתובת שיש אצלם נכונה. עברתי איתה על הפרטים. וממש לפני שהשיחה הסתיימה, שאלתי אותה, אז כמה התשלום הנוסף. עכשיו מפני שכרגע שאלתי באופן ברור וישיר, היא לא יכלה להתחמק ואמרה במפורש 1.20 ליום. כלומר 36 ש"ח נוספים לחודש. כשכרגע אני גם ככה משלמת להם 30 ש"ח כל חודש. באותו הרגע הבנתי למה היא ניסתה לגרור אותי. וחזרתי וציינתי שאני לא מעוניינת, הנציגה עוד ניסתה לשכנע אותי. כשהיא הבינה שזה לא יקרה ניגמרה השיחה.
אני כותבת את זה בעיקר כדי להזהיר לקוחות אחרים של "כללית" שלא ינסו למכור לכם שטויות. וזה גם כל כך הגעיל אותי השיטה הזאת שכרגע אני בעיקר שוקלת לעבור קופ"ח.

#2 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 06/09/2009 - 16:05

אני כותבת את זה פה, כדי להזהיר אנשים אחרים שנימצאים ב"כללית", ע"מ שישימו לב. כרגע התקשרה אליי נציגת שירות לקוחות שלהם וטענה שחלק מהשירות שלהם הם מחליפים כרטיסים ללקוחות "מושלם" ומשדרגים את השירות. תוך כדי היא הזכירה משהו מעורפל על תשלום 1.20, אבל היא אמרה את זה ממש מהר. וביקשה ממני לבדוק רק שהכתובת שיש אצלם נכונה. עברתי איתה על הפרטים. וממש לפני שהשיחה הסתיימה, שאלתי אותה, אז כמה התשלום הנוסף. עכשיו מפני שכרגע שאלתי באופן ברור וישיר, היא לא יכלה להתחמק ואמרה במפורש 1.20 ליום. כלומר 36 ש"ח נוספים לחודש. כשכרגע אני גם ככה משלמת להם 30 ש"ח כל חודש. באותו הרגע הבנתי למה היא ניסתה לגרור אותי. וחזרתי וציינתי שאני לא מעוניינת, הנציגה עוד ניסתה לשכנע אותי. כשהיא הבינה שזה לא יקרה ניגמרה השיחה.
אני כותבת את זה בעיקר כדי להזהיר לקוחות אחרים של "כללית" שלא ינסו למכור לכם שטויות. וזה גם כל כך הגעיל אותי השיטה הזאת שכרגע אני בעיקר שוקלת לעבור קופ"ח.

את בטוחה שמתווספים 36 ש"ח לחודש??נצטרך לשלם 66 ש"ח לחודש???מה זה ביטוח סיעודי?

#3 טושה

טושה

משתמש באימונים

• רשומים
  • 65 הודעות:

פורסם 06/09/2009 - 16:18

כן, אני בטוחה שזה 36. יותר נכון היא אח"כ הודתה שזה 37 ש"ח לחודש. זה אמור לתת הנחה על טיפולי שיניים (שירות שאני גם ככה לא משתמשת בקופ"ח, אלא הולכת לרופאים שעליהם אני באמת סומכת- בלי להעליב אף אחד). וכיסוי נרחב להריון (גם רחוק ממני, וגם נראה לי מיותר כרגע). אבל כן, זה אמור להיות ביטוח מורחב יותר. מה שמפריע לי זה בעיקר העניין שהנושא הכספי נאמר בחטף וההרגשה הייתה שהם מחליפים כרטיסים לכל הלקוחות- ככה היא אמרה. היא גם ניסתה את הסיבה ש"כולם עושים את זה"- שזה ממש משפט גרוע בעיניי . אז כן אם התקשרו אליכם בימים האחרונים מקופ"ח ורצו להחליף לכם את הכרטיס, כדאי שתשימו לב לחיובים שלכם בסוף החודש.

#4 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 06/09/2009 - 16:25

כן, אני בטוחה שזה 36. יותר נכון היא אח"כ הודתה שזה 37 ש"ח לחודש. זה אמור לתת הנחה על טיפולי שיניים (שירות שאני גם ככה לא משתמשת בקופ"ח, אלא הולכת לרופאים שעליהם אני באמת סומכת- בלי להעליב אף אחד). וכיסוי נרחב להריון (גם רחוק ממני, וגם נראה לי מיותר כרגע). אבל כן, זה אמור להיות ביטוח מורחב יותר. מה שמפריע לי זה בעיקר העניין שהנושא הכספי נאמר בחטף וההרגשה הייתה שהם מחליפים כרטיסים לכל הלקוחות- ככה היא אמרה. היא גם ניסתה את הסיבה ש"כולם עושים את זה"- שזה ממש משפט גרוע בעיניי . אז כן אם התקשרו אליכם בימים האחרונים מקופ"ח ורצו להחליף לכם את הכרטיס, כדאי שתשימו לב לחיובים שלכם בסוף החודש.

תודה על ההזהרה יקירתי

#5 אלון

אלון

זה קשה שכל כך חם!

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 1447 הודעות:

פורסם 06/09/2009 - 16:29

את בטוחה שמתווספים 36 ש"ח לחודש??נצטרך לשלם 66 ש"ח לחודש???מה זה ביטוח סיעודי?

ביטוח בריאות רגיל בקופ"ח כללית עולה 25 ש"ח לחודש,
ביטוח בריאות "מושלם" עולה כמה שקלים יותר
וביטוח בריאות "פלטינום" עולה 60 ומשהו.

תוספת עבור ביטוח סיעודי זה עוד 3 שקלים לחודש.

הנציגים של הקופה מנסים אחת לכמה זמן להעביר את המנויים לתכנית יותר יקרה.
הם מקבלים עמלות עבור כל לקוח שמשתדרג אז יש להם אינטרס מובהק שתצטרפי לעומת מעט מאוד מחוייבות לקופה.

לפי דעתי את צריכה לפנות לדובר הקופה או לעיתונות (YNET \ NRG וכו'..) ולדווח על המעשה המגעיל הזה כדי למנוע ממנו לחזור אצל אנשים פחות חדים ממך
כמו אנשים מבוגרים וזקנים שלא שמים לב לפרטים הקטנים.
אפשר גם לפנות ל ממונים על פניות הציבור, אבל נראה לי שרק יטייחו אותך...

תודה שהשבת את תשומת ליבנו.

מוזיקה עושה לך צבע בחיים

אוי עברית את שפה יפה...
תיסלם - אחרי ככלות הכל והתמונה "מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו?"
אביב גפן - לבכות לך "אני הולך לבכות לך תהיה חזק למעלה, געגועי כמו דלתות שנפתחות בלילה".
יהונתן גפן - שיר לשירה "עולם חדש וטוב אני אתן לך, כבר במבט כחול את מגלה"

נעמי שמר - אהבת פועלי בנין "את אולי קטנה אבל כתפינו איתנה וכל חיוך שלך אצלנו חג".
דיויד ברוזה - סיגליות "שלוש שנים שהיא מקבל מגבר זר מתחת דלת, מכתבי שירה אליה, הם מעירים את עלומיה."
יהודית רביץ - שיר ללא שם "אולי, אולי, אולי. אתה בא והולך אלי."
אריאל זילבר - ואיך שלא "מילים מילים ואת משמעותן, יבוא לו גל לשטוף אותן".
שוטי הנבואה - קול גלגל "קול נעימות עולה ויורד, הולך ומשוטט בעולם".
שוטי הנבואה - משתולללים בכפר "אז... הוא אמר לי בואי הנה ונתן לי נשיקה מתוקה, הוא הצמיד אותי והמיטה הייתה כל כך רכה"

גידי גוב ומזי כהן - ולס להגנת הצומח - "הסתכלו מה שקורה לי בדרך, כל אחד עובר - חוטף - קוטף - קולע לו זר"
הכבש השישה עשר - הכבש השישה עשר "נו כבש, תזוז"

!I'm not so bad either
."Queen - Crazy Little Thing Called Love"I kinda like it, crazy little thing called love
."Beatles - Let It Be "When I find myself in times of trouble, mother Mary comes to me, speaking words of wisdom, let it be
."Weezer - Buddy Holly "...Oh no! what do we do? don't look know but I lost my shoe
."The Fray - How To Save A Life "He walks you say sit down it's just a talk, He smiles politely back at you, You stare politely right on through
."Pink Floyd - The Great Gig In The Sky "You've gotta go sometime
."Spice Girls - Wannabe"I wanna, I wanna, I wanna, I wanna, I wanna really really really wanna zigazig ha
."Joe Cocker - With a Little Help From My Friends "What would you do if I sang out of tune, would you stand up and walk out on me
."Blind Melon - No Rain "I just want someone to say to me, oh oh oh oh
"...Underworld - Born Slippy "Drive boy dog boy dirty numb angel boy in the doorway boy she was a lipstick boy
."Norah Jones - Don't Know Why "...I waited 'til I saw the sun, don't know why I didn't come
."Faith No More - Easy "I wanna be free to know the things I do are right. I wanna be free, Just me, Ohhhh babe
"...The Pink Panther - Theme Song "Too doom too doom, too deem
"Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Dream a Little Dream "Just saying this: Sweet dreams till sunbeams find you, Sweet dreams that leave all worries behind you

#6 טושה

טושה

משתמש באימונים

• רשומים
  • 65 הודעות:

פורסם 06/09/2009 - 16:49

ת'אמת שביקשתי לדבר עם מי שאחראי, בהתחלה היא לא הסכימה וטענה שאין אף אחד כזה, לבסוף היא העבירה אותי והנציג שאליו הועברתי טען שהוא לא מצליח לשמוע אותי כי יש הד נוראי ושיש לי כנראה בעיה בפלאפון, אחרי שהבהרתי לו שהפלאפון שלי בסדר גמור ושאני מנהלת שיחות ממנו כל היום. הוא טען שהוא לא יודע על מה אני מדברת ומה אני רוצה בעצם ממנו. ככה שהבנתי שאין עם מי לדבר, לכן מה שאני עושה זה כותבת פה ומיתקשרת לכל המשפחה שלי שיש להם ביטוח בכללית שישימו לב.
אבל באמת שמטרתי העיקרית היא להזהיר לקוחות, מכיוון שלחברות שיש להן את המספר כרטיס אשראי יש גם ככה נטייה להיכנס לחשבון בנק ולעשות בו כרצונן.

#7 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 06/09/2009 - 17:09

התוספת הזו היא פלטינום.
לא יודע למה הבנת שהם "מחליפים את הכרטיס", הם באמת מחליפים את הכרטיס של מושלם, אבל זה בגלל שמדובר על שירות נוסף. זה כמו שיהיה לך קמפוסכרט ותשודרגי לגולדמאסטר קארד, ומין הסתם תשלמי על זה תוספת (אלא אם כן את פטורה מדמי כרטיס)
אני גם מבין למה לא ממש הבינו על מה את מדברת, גם לי לקח קצת זמן.
בכל מקרה - תכניסו קצת דברים לפרופורציות, מדובר על כיסוי בריאותי נרחב יותר, שלסטודנטים בריאים מן המנין אני לא חושב שהוא מאוד נחוץ, אבל למי שחושב על הריון למשל כדאי לשקול אותו.
תמונה מצורפת
"I'm out there Jerry and loving every minute of it."

קינמונים להמונים

:מסמיק:
קריימר, אתה מספר 1!!!!

#8 טושה

טושה

משתמש באימונים

• רשומים
  • 65 הודעות:

פורסם 06/09/2009 - 17:16

היא הציגה את זה כפרויקט בו הם מחליפים את כרטיסי כל הלקוחות. לכן שיתפתי עם זה פעולה. ההבנה שלי טובה מאוד- תאמין לי, אם היא הייתה מציעה לי לשדרג, הייתי אומרת לה "לא, תודה" ובזה זה היה ניגמר. כמו שאני אומרת לכל נציג הוט/ סלקום/ כל חברה שמתקשרת ומציעה שידרוג. היא לגמרי הציגה זאת בתור החלפת כרטיס וזה מה שהרגיז אותי. להציע שירות משודרג זה לגטימי לחלוטין מבחינתי כל עוד מבהירים זאת. להגיד שהיא פשוט מחליפה לי כרטיס בעלות של 1.20, ואח"כ מסתבר שהתוספת מחיר הזאות היא משמעותית וכן 36 ש"ח נוספים בחודש הם מאוד משמעותיים עבורי. ואני חייבת לציין שהמילה פלטינום לא הוזכרה במהלך השיחה, לפחות לא באופן ברור ומשתמע.

#9 אורח - אורח - עקומה

אורח - אורח - עקומה
  • אורחים

פורסם 06/09/2009 - 17:17

התוספת הזו היא פלטינום.
לא יודע למה הבנת שהם "מחליפים את הכרטיס", הם באמת מחליפים את הכרטיס של מושלם, אבל זה בגלל שמדובר על שירות נוסף. זה כמו שיהיה לך קמפוסכרט ותשודרגי לגולדמאסטר קארד, ומין הסתם תשלמי על זה תוספת (אלא אם כן את פטורה מדמי כרטיס)
אני גם מבין למה לא ממש הבינו על מה את מדברת, גם לי לקח קצת זמן.
בכל מקרה - תכניסו קצת דברים לפרופורציות, מדובר על כיסוי בריאותי נרחב יותר, שלסטודנטים בריאים מן המנין אני לא חושב שהוא מאוד נחוץ, אבל למי שחושב על הריון למשל כדאי לשקול אותו.

לי הנציגה בטלפון בכלל לא אמרה שמדובר בתוספת תשלום. היא אמרה שמחליפים לכולם את הכרטיסים, ולכן היא צריכה את הכתובת שלי. באותה הזדמנות, שאלתי אם אני יכולה להחליף באותה הזדמנות את המרפאה ולעבור למרפאה אחרת בכתובת החדשה ואז היא אמרה, "לא, כאן זה מוקד מכירות". אז שאלתי אותה, רגע, את רוצה להגיד לי שאת לוקחת את הכתובת שלי כדי לקחת ממני עוד כסף? ואז היא התחילה לדבר על השירות החדש בתוספת תשלום. אמרתי, לא תודה. מזל ששאלתי אם אני יכולה לעבור מרפאה, אחרת עוד היו שודדים ממני ללא ידיעתי. גם ככה עם המושלם כל דבר עולה עוד כסף.

#10 orih

orih

חזר לת"א ועדיין חי לפי שעון New-York

• רשומים+
  • 991 הודעות:

פורסם 06/09/2009 - 17:19

קודם כל בלי קשר הייתי ממליץ לך לעבור קופה. קופת חולים כללית ידועה בתור הקופה הגרועה בארץ. יש לה הכי הרבה לקוחות מסיבות הסטוריות שקשורות לזה שהיא היתה קופת החולים של ההסתדרות. לכן כל מי שהיה חבר בהסתדרות כמו לדוגמה עובדי בנק פועלים היה אוטומטית חבר בקופה הזאת. מכאן גם נגזרות רוב הבעיות של הקופה. בגלל כמות החברים הגדולה השרות פחות טוב, לוקח הרבה זמן עד שמקבלים תור לרופאים מומחים ולארוך השנים הקופה ידעה הרבה בעיות כלכליות רבות. חוק בריאות ממלכתי חוקק בזמנו בייחוד כדי להציל את קופת חולים כללית מפשיטת רגל וגרם לכך שהיום אנחנו גם משלמים דרך המשכורת ביטוח בריאות שלא שווה כלום וגרוע מכך נאלצים לשלם תשלום נוסף על ביטוחים משלימים ולמרות זאת מערכת הבריאות במדינת ישראל נמצאת בבעיות תקציביות קשות. (לפני החוק היו משלמים דמי חבר ישירות לקופת החולים).
אני בקופת חולים מאוחדת ואני מאוד מרוצה. יש להם אחלה סניף בווינגייט פינת רגר. בניגדו לסניף המצ'וקמק של הכללית בקמפוס שיש בו מבחר מצומצם של תרופות ורופאים הסניף של מאוחדת מכיל בית מרקחת גדול ורציני והרבה רופאים מומחים (כלומר לא רק רופאי משפחה). בתכלס מרוב אזורי המגורים, ההבדל בין להגיע עד בית הסטודנט בתוך הקמפוס לבין להגיע לווינגייט פינת רגר הוא 5 דקות הליכה.
אני רק מזהיר שגם במאוחדת אני מקבל כל כמה חודשים שיחה מהמוקד שלהם שבה הם מתריעים בפני שאני לא מבוטח בביטוח הבריאות הכי מתקדם שלהם ובדיוק החודש יש מבצע שזה יעלה לי ממש פחות. אני מניח שזה ככה בכל הקופות.

תמונה מצורפת
Satan is inside all of us - in our hearts"
He's what makes us not want to go to work, or exercise, or tell the truth
He's what makes us want to party and have sex with each other all night long
"He's that little voice in your mind that says "Fuck you" to the people you hate

#11 orih

orih

חזר לת"א ועדיין חי לפי שעון New-York

• רשומים+
  • 991 הודעות:

פורסם 06/09/2009 - 17:31

בנוסף אני ממליץ לכם בכל מה שקשור לעסקאות טלפוניות (לא רק מקופות חולים) שבהם מציעים לכם שדרוג או שרות חדש גם אם הנציג לא מציין מחיר לשאול כמה זה עולה ולא רק. חשוב לשאול גם לכמה זמן תקף המחיר, האם וכיציד יידעו אתכם כאשר המחיר יעלה. האם ומתי אפשר להפסיק את השרות. האם עולה כסף להפסיק את השרות. בייחוד צריך להזהר משרותים חינם שמציאות חברות הסלולר. הטריק אצלהם שזה בחינם עד שלאחר מספר חודשים הם מחליטים להפסיק שזה יהיה בחינם ואז הם מתחילים לחייב אותך והאחריות להפסיק את השרות היא עלך. לפעמים הם מודיעים על כך בחשבונית - אבל בינינו הרבה מאיתנו לא מסתכלים עליה וגם אלה שכן, מאוד קל לפספס את ההודעות שכתובות בכתב קטן בתחילת איפושהו בחשבונית כי אנחנו בדרך כלל חותכים ישיר לשורה של התשלום. בקיצור עד שאתה שם לב (אם בכלל) שאתה מחוייב כבר מספר חודשים על שרות שאתה לא הרבה פעמים אתה בכלל לא צריך ושיש לך אותו רק כי פעם למספר חודשים מוגבל הם נתנו אותו בחינם הכסף כבר אצל החברה ולך תחפש את החברים שלך.

תמונה מצורפת
Satan is inside all of us - in our hearts"
He's what makes us not want to go to work, or exercise, or tell the truth
He's what makes us want to party and have sex with each other all night long
"He's that little voice in your mind that says "Fuck you" to the people you hate

#12 אורח - דסי

אורח - דסי
  • אורחים

פורסם 06/09/2009 - 17:36

אני מאוד מרוצה מכללית-
אני תמיד מתקבלת בברכה על ידי הרופא איפה שאני שוכרת דירה (והוא גם במקרה מנהל המרפאה)
אני נהנית משירות מצוין של רופא השיניים ושיננית שיודעים על הפוביה שלי
ונתקלתי רק ברופא אחד שהרגשתי שלא נתן לי את מירב תשומת הלב.

מבחינת הפלטינום, חלק מההטבות תקפות רק אם אתם חברים מספיק זמן וכן, סל הריון מורחב יהיה יעיל לך בעוד מספר שנים
או חס וחלילה אם משהו קורה...

#13 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 06/09/2009 - 17:53

אני מאוד מרוצה מכללית-
אני תמיד מתקבלת בברכה על ידי הרופא איפה שאני שוכרת דירה (והוא גם במקרה מנהל המרפאה)
אני נהנית משירות מצוין של רופא השיניים ושיננית שיודעים על הפוביה שלי
ונתקלתי רק ברופא אחד שהרגשתי שלא נתן לי את מירב תשומת הלב.

מבחינת הפלטינום, חלק מההטבות תקפות רק אם אתם חברים מספיק זמן וכן, סל הריון מורחב יהיה יעיל לך בעוד מספר שנים
או חס וחלילה אם משהו קורה...

גם אני מרוצה מכללית. לדעתי טושה את צריכה להתלונן ספציפית על הנציגה שהתקשרה היות והיא באמת שיקרה. גם אלינו התקשרו השבוע והציעו לשדרג את הכרטיס שלי לפלטינום עם כל ההטבות וכו', אבל הם ציינו שזה פלטינום.

#14 דרדסבא

דרדסבא

אבל עכברים לא מבינים שיש הבדל בין בגדים חדשים לישנים :(

• רשומים+
  • 6267 הודעות:

פורסם 06/09/2009 - 18:22

וגרם לכך שהיום אנחנו גם משלמים דרך המשכורת ביטוח בריאות שלא שווה כלום וגרוע מכך נאלצים לשלם תשלום נוסף על ביטוחים משלימים ולמרות זאת מערכת הבריאות במדינת ישראל נמצאת בבעיות תקציביות קשות. (לפני החוק היו משלמים דמי חבר ישירות לקופת החולים).

:אוףטופיק: #1

שירותי הבריאות שאתה מקבל הם טובים, בוודאי ביחס למחיר שאתה משלם והשירות אותו אתה מקבל במדינות אחרות.
תמיד יש מקום לשיפור, אבל אף פעם אין מקום לקיטורים מוציאי שם רע.

:אוףטופיק:

בנוסף אני ממליץ לכם בכל מה שקשור לעסקאות טלפוניות (לא רק מקופות חולים) שבהם מציעים לכם שדרוג או שרות חדש גם אם הנציג לא מציין מחיר לשאול כמה זה עולה ולא רק. חשוב לשאול גם לכמה זמן תקף המחיר, האם וכיציד יידעו אתכם כאשר המחיר יעלה. האם ומתי אפשר להפסיק את השרות. האם עולה כסף להפסיק את השרות. בייחוד צריך להזהר משרותים חינם שמציאות חברות הסלולר. הטריק אצלהם שזה בחינם עד שלאחר מספר חודשים הם מחליטים להפסיק שזה יהיה בחינם ואז הם מתחילים לחייב אותך והאחריות להפסיק את השרות היא עלך. לפעמים הם מודיעים על כך בחשבונית - אבל בינינו הרבה מאיתנו לא מסתכלים עליה וגם אלה שכן, מאוד קל לפספס את ההודעות שכתובות בכתב קטן בתחילת איפושהו בחשבונית כי אנחנו בדרך כלל חותכים ישיר לשורה של התשלום. בקיצור עד שאתה שם לב (אם בכלל) שאתה מחוייב כבר מספר חודשים על שרות שאתה לא הרבה פעמים אתה בכלל לא צריך ושיש לך אותו רק כי פעם למספר חודשים מוגבל הם נתנו אותו בחינם הכסף כבר אצל החברה ולך תחפש את החברים שלך.

:אוףטופיק: #2
(בעצם לא בטוח שזה OT אבל כדי שיהיה 1 ו-2...)

החברות מחוייבות להודיע לך בסיום תקופת הניסיון.

מצטרף להמלצה וממליץ גם לקרוא את חוזה ההצטרפות לפני ההחלטה. לא תמיד מה שנציג השירות אומר תואם את החוזה...

:אוףטופיק:

#15 slayer79

slayer79

ברונזה

• רשומים+
  • 902 הודעות:

פורסם 06/09/2009 - 20:51

אוווף עכשיו גרמתם לי לדאוג כי לפני חודש התקשרה אלי מישהי ואמרה שמעבירים אותי לשירות חדש שמעבירים אליו את כל הסטודנטים, והוא חינם ( נראה לי) ושהיא רק רוצה לוודא איתי שזה בסדר ולוודא כתובת. הייתי לפני בחינה ואמרתי לה סבבה ובי.
עכשיו כולי חששות
רק רוצה אליפות.
ליברפול!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים