מעבר לתוכן

בעיה עם התקנת מדפסת

6 replies to this topic

#1 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 30/09/2009 - 17:11

פירמטתי את המחשב, עכשיו אני מנסה להגדיר מחדש את המדפסת שהייתה לי, הבעיה היא שאבד לי דיסק ההתקנה של המדפסת שמתאים לווינדוז, יש לי רק את הדיסק של מקינטוש, וזה לא עוזר לי בכלל.
המדפסת שלי היא hp officejet 5610 all in one, כלומר- מדפסת, פקס, סורק. מצאתי באתר של HP את הדרייבר התקנה, אבל זה רק התקין לי את המדפסת. לפני הפירמוט היו לי כל מיני תוכנות עוזרות, תוכנות לסריקה, לעיצוב תמונות, לחיתוך וכו' שכנראה באו מתוך דיסק ההתקנה, הפאקינג בעיה שאיו לי אותו! איפה מוצאים את התוכנות האלו באתר של HP זה בטוח משהו חינמי שאפשר למצוא, רק שאני ממש לא מצליחה...ואני גם לא זוכרת איך קראו להם... אוף :(
בבקשה תעזרו לי למצוא את זה, התרגלתי כבר לעבוד איתן ואני לא רוצה להיות בלעדיהן

#2 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 30/09/2009 - 23:03

פירמטתי את המחשב, עכשיו אני מנסה להגדיר מחדש את המדפסת שהייתה לי, הבעיה היא שאבד לי דיסק ההתקנה של המדפסת שמתאים לווינדוז, יש לי רק את הדיסק של מקינטוש, וזה לא עוזר לי בכלל.
המדפסת שלי היא hp officejet 5610 all in one, כלומר- מדפסת, פקס, סורק. מצאתי באתר של HP את הדרייבר התקנה, אבל זה רק התקין לי את המדפסת. לפני הפירמוט היו לי כל מיני תוכנות עוזרות, תוכנות לסריקה, לעיצוב תמונות, לחיתוך וכו' שכנראה באו מתוך דיסק ההתקנה, הפאקינג בעיה שאיו לי אותו! איפה מוצאים את התוכנות האלו באתר של HP זה בטוח משהו חינמי שאפשר למצוא, רק שאני ממש לא מצליחה...ואני גם לא זוכרת איך קראו להם... אוף :(

מישהו? פלייייז

#3 אורח - אורלי

אורח - אורלי
  • אורחים

פורסם 14/01/2010 - 01:45

שאלה בבקשה עזור ליי
איך מצאת את הדרייבר של המדפסת הזו? אני לא הצלחתי להתקין אותה

#4 אורח - YanivU

אורח - YanivU
  • אורחים

פורסם 14/01/2010 - 03:02

בקישור הזה (חיפוש מהאתר של HP לפי 5610 ו Windows 7) מופיע שם קובץ של 362.68MB את בטוחה שזה לא כולל את כל התוכנות? זה נראה כמו גודל של הדריברים והתוכנות וזה גם מה שרשום ליד בתיאור קובץ ההורדה.
יכול להיות שבחרת קישור אחר בטעות או לא סימנת להתקין את כל הרכיבים במהלך ההתקנה.

#5 urion

urion

??a sphincter says what

• רשומים+
  • 3583 הודעות:

פורסם 14/01/2010 - 12:12

מישהו? פלייייז

מה דעתך שבמקום לנחש מהן התוכנות שלך
תכתבי את השמות שלהן.
אם המשפט המהולל של דקרט - אני חושב משמע אני קיים - היה נכון..
אז הרבה אנשים לא היו איתנו

היו נחמדים ליורמים ולחנונים בכיתה שלכם.
מירב הסיכויים שתמצאו את עצמכם עובדים עבור אחד מהם

תמונה מצורפת
Hunter S. Thompson Would Be Proud

My Baby :GT70-ONE

#6 אורח - tslil

אורח - tslil
  • אורחים

פורסם 14/08/2010 - 23:37

#7 OBA

OBA

the one horseman of the apocralypse

• רשומים+
  • 1504 הודעות:

פורסם 15/08/2010 - 12:51

התוכנות שבאות עם מדפסות של hp באות רק על הדיסק, ולא ניתונות להורדה מהרשת בחינם. הסיכוי היחיד הוא למצוא מישהו עם דגם זהה ולהשאיל ממנו את הדיסק.

הדריבר הענק שניתן להוריד שם הוא משהו שמכיל את הדריברים עבור כל המדפסות של hp באזור של שנתיים קדימה ואחורה מתאירך היצור של המדפסת הנ"ל.

Eric looked down at the broad steps they were climbing. They were something of a novelty; each one was built out of large stone letters. The one he was just stepping on to, for example, read: I Meant It For The Best.
The next one was: I Thought You’d Like It.
He was standing on: For the Sake of the Children.
“Weird, isn’t it?” he said. “Why do it like this?”
“I think they’re meant to be good intentions,” said Rincewind.

תמונה מצורפתתמונה מצורפת

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים