מעבר לתוכן

חלום על דגים - אשמח לפירוש

1 reply to this topic

#1 אורח - גל

אורח - גל
  • אורחים

פורסם 07/10/2009 - 00:14

חזרתי הביתה והתקשרתי לאקסית שלי. בחלום היא גרה באיזו שכונה שהיא בכלל לא המגורים שלה אלא שכונה ליד הבית שלי בילדותי והבית שאני בו הוא גם לא שלי, אלא של מישהו אחר שהיה חבר בתיכון. תוך כדי השיחה אני רואה מהחלון להקת דולפינים שוחים לרוחב החוף ומתקרבת לאט לאט לחוף. אני אומר לה להסתכל. לפתע הם מתקרבים לחלון ונראים מאיימים. הם הופכים למן פירנאות ונכנסים לחדר שלי, אני מנסה לברוח מהם בתוך החדר. הם מנסות לנשוך אותי ואני מבין שאני צריך עוד 'צת להמלט עד שהם יבחרו לחזור למים כדי לא למות. איכשהו אני מצליח שלא ינשכו אותי והם שבות למים.

#2 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 08/10/2009 - 23:40

שלום רב,

לא ציינת מהו שמך ובאיזה זמן חלמת את החלום (לפנות בוקר, בוקר, צהריים, ערב, לילה). מהמידע שברשותי ניתן לומר כי בזמן האחרון עולה איום על המצב הכלכלי - אך איום זה נפתר - והמצב הכלכלי יישתפר.
אקסית מהעבר - עבודה מהעבר - מהחלון = הזדמנות כלכלית. שבות למים = ברכה ושיפור במצב הכלכלי.
לפני כל הצחוקים... הכי חשוב : הקב"ה אני אוהבת אותך! :]
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים