מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

מלגת תנופה

12 replies to this topic

#1 erezu2

erezu2

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 415 הודעות:

פורסם 16/10/2009 - 11:31

שלום לכולם
אשמח לקבל מעט פרטים על המלגה למי שמכיר וגם אם אפשר לדעת מה שואלים בראיון
תודה

#2 אלון

אלון

זה קשה שכל כך חם!

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 1447 הודעות:

פורסם 16/10/2009 - 23:29

לימודי יהדות לחילונים,
בכל שבוע יש שעה וחצי הרצאה, שעה וחצי לימוד אישי ושעה וחצי לימוד עצמי.
אם מתמידים כל השנה זה מגיע ל1000 דולר לפי השער היציג.
המינימום לסמסטר זה 18 שעות.

בראיון שואלים מי אתה, מה אתה ומה הקשר שלך לדת.

מוזיקה עושה לך צבע בחיים

אוי עברית את שפה יפה...
תיסלם - אחרי ככלות הכל והתמונה "מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו?"
אביב גפן - לבכות לך "אני הולך לבכות לך תהיה חזק למעלה, געגועי כמו דלתות שנפתחות בלילה".
יהונתן גפן - שיר לשירה "עולם חדש וטוב אני אתן לך, כבר במבט כחול את מגלה"

נעמי שמר - אהבת פועלי בנין "את אולי קטנה אבל כתפינו איתנה וכל חיוך שלך אצלנו חג".
דיויד ברוזה - סיגליות "שלוש שנים שהיא מקבל מגבר זר מתחת דלת, מכתבי שירה אליה, הם מעירים את עלומיה."
יהודית רביץ - שיר ללא שם "אולי, אולי, אולי. אתה בא והולך אלי."
אריאל זילבר - ואיך שלא "מילים מילים ואת משמעותן, יבוא לו גל לשטוף אותן".
שוטי הנבואה - קול גלגל "קול נעימות עולה ויורד, הולך ומשוטט בעולם".
שוטי הנבואה - משתולללים בכפר "אז... הוא אמר לי בואי הנה ונתן לי נשיקה מתוקה, הוא הצמיד אותי והמיטה הייתה כל כך רכה"

גידי גוב ומזי כהן - ולס להגנת הצומח - "הסתכלו מה שקורה לי בדרך, כל אחד עובר - חוטף - קוטף - קולע לו זר"
הכבש השישה עשר - הכבש השישה עשר "נו כבש, תזוז"

!I'm not so bad either
."Queen - Crazy Little Thing Called Love"I kinda like it, crazy little thing called love
."Beatles - Let It Be "When I find myself in times of trouble, mother Mary comes to me, speaking words of wisdom, let it be
."Weezer - Buddy Holly "...Oh no! what do we do? don't look know but I lost my shoe
."The Fray - How To Save A Life "He walks you say sit down it's just a talk, He smiles politely back at you, You stare politely right on through
."Pink Floyd - The Great Gig In The Sky "You've gotta go sometime
."Spice Girls - Wannabe"I wanna, I wanna, I wanna, I wanna, I wanna really really really wanna zigazig ha
."Joe Cocker - With a Little Help From My Friends "What would you do if I sang out of tune, would you stand up and walk out on me
."Blind Melon - No Rain "I just want someone to say to me, oh oh oh oh
"...Underworld - Born Slippy "Drive boy dog boy dirty numb angel boy in the doorway boy she was a lipstick boy
."Norah Jones - Don't Know Why "...I waited 'til I saw the sun, don't know why I didn't come
."Faith No More - Easy "I wanna be free to know the things I do are right. I wanna be free, Just me, Ohhhh babe
"...The Pink Panther - Theme Song "Too doom too doom, too deem
"Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Dream a Little Dream "Just saying this: Sweet dreams till sunbeams find you, Sweet dreams that leave all worries behind you

#3 erezu2

erezu2

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 415 הודעות:

פורסם 17/10/2009 - 13:10

אוקיי, תודה רבה

#4 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 22/10/2009 - 18:18

מישהו יודע כמה שעות זה בסך הכל לשנה?

#5 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 22/10/2009 - 21:14

מישהו יודע כמה שעות זה בסך הכל לשנה?

מקפיצהתמונה מצורפת

#6 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 22/10/2009 - 21:27

קודם כל יש תוכניות נפרדות לגברים ונשים, אני אספר קצת על תוכנית הנשים- כל סמסטר מחולק ל12 שבועות, ויש שתי פגישות בשבוע (השנה- שני ורביעי) בשעות הערב, סה"כ 4.5 ש"ש. בתקופת מבחנים יש "סמסטר מקוצר"- 4 שבועות, עם אותן שעות, לדעתי. כל סמסטר מקוצר (של 4 שבועות) הוא בנושא מוגדר. כל סמסטר מורחב (12 שבועות) מזכה אותך ב 300$. כל סמסטר מקוצר- ב 100$. אם את משתתפת בשני סמסטרים מורחבים ובשניים מקוצרים, את זכאית לבונוס של 200$, סה"כ 1000$ בשנה.
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#7 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 22/10/2009 - 21:46

קודם כל יש תוכניות נפרדות לגברים ונשים, אני אספר קצת על תוכנית הנשים- כל סמסטר מחולק ל12 שבועות, ויש שתי פגישות בשבוע (השנה- שני ורביעי) בשעות הערב, סה"כ 4.5 ש"ש. בתקופת מבחנים יש "סמסטר מקוצר"- 4 שבועות, עם אותן שעות, לדעתי. כל סמסטר מקוצר (של 4 שבועות) הוא בנושא מוגדר. כל סמסטר מורחב (12 שבועות) מזכה אותך ב 300$. כל סמסטר מקוצר- ב 100$. אם את משתתפת בשני סמסטרים מורחבים ובשניים מקוצרים, את זכאית לבונוס של 200$, סה"כ 1000$ בשנה.

תודה רבה רבה

#8 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 23/10/2009 - 00:10

יהדות למכירה

#9 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 23/10/2009 - 02:20

אפשר בבקשה לקבל מעט פרטים על איך ואיפה נרשמים? לינק לאתר או משהו?

ומה בדיוק הם רוצים לשמוע כשהם שואלים מה הקשר שלי לדת?

#10 אורח - נילי

אורח - נילי
  • אורחים

פורסם 19/09/2011 - 17:34

אפשר לינק לאתר המילגה? כמו כן, האם המילגה ניתנת גם לתארים מתקדמים?

#11 zivoosh

zivoosh

אנטיסוציאלית לפרקים

• מנהלי פורום
  • 5445 הודעות:

פורסם 20/09/2011 - 00:10

כן. אני יודעת שזה מוקפץ, אבל עדיין הייתי חייבת לנצל את המאורע כדי לציין שלא קיבלתי את המלגה כי לא הייתי חילונית מספיק...

אני בטוחה שיש פה מספיק אנשים שיבינו את האירוניה.

...
את עושה עבודת קודש. B)

...
[ונדחפתי כדי להבין איך מסתדר דוסית ומתארנבת באותה בחורה?!]
...

זיוושיזם: יש לך שתי פרות, אתה שוחט אחת בשחיטה כשרה ומחליף את השניה בארנבת.

תמונה מצורפת

#12 אורח - זוהר

אורח - זוהר
  • אורחים

פורסם 05/12/2012 - 20:23

תופעת המסיוריות במסווה של הרחבת אופקים, ע"י מערכת משומנת היטב בכספם של תורמים מחו"ל פשוט דוחה ממליץ לא להתקרב אליהם.

#13 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5113 הודעות:

פורסם 05/12/2012 - 20:44

תופעת המסיוריות במסווה של הרחבת אופקים, ע"י מערכת משומנת היטב בכספם של תורמים מחו"ל פשוט דוחה ממליץ לא להתקרב אליהם.

מסכים ולא מסכים..
מילגה קצת בעייתית..
לימודי התלמוד מצויינים אבל.. דוחפים בלי קשר כל מיני שיחות "הוכחה" על מעמד הר סיני ואמיתות התורה.

עשיתי את המלגה כמעט חצי שנה אבל אחרי החופשה למלון שפחות או יותר מכריחים אותך להשתתף בה אתה מגלה ספ"ש של שטיפת מוח אנטי חילונית מה שגרם לי לא להמשיך ואף תרמתי להם את כל הכסף של המילגה בגלל הצורה שבה הפסקתי..

תמונה מצורפת

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים