מעבר לתוכן

תמונה

ריקו - התוצאות. ג'אגר (2005)

• Please log in to reply
32 replies to this topic

#1 ג'אגר

ג'אגר

היה מת להיות, אבל הוא לא

• רשומים+
  • 418 הודעות:

פורסם 02/04/2005 - 17:10

אבסטרקט:
ובכן, לאחר שהגיעו ונספרו קולות החיילים, המלחים והקאובויים, אני גאה להכריז בזאת :
עצור, אתה הומו !

מבוא:
לאור מספר תגובות מפוחדות, הערות הומופוביות ופתיחת נושאים חשודים אשר גרמו להרמת גבות מטופחות בקרב חברי הקהילה (זה המקום להודות לידידי המלומד catch24), הועלה הצורך להחליף את סימן השאלה בדבר מיניותו של הדוד ריקו, בסימן קריאה.

שיטה:
סקר נפתח על ידי ג'אגר, באתר ריינבו (וובמאסטר 2003). הסקר היה פתוח לקהל הרחב ולא רק להומואים דקיקי גיזרה וחטובים. (אם אתה עונה על ההגדרה, שלח לי פרטית ;) )

תוצאות:
1. יש לי יותר מדי זמן פנוי (או כמו ששותף שלי מגדיר את המצוקה: "ג'אגר, אתה חייב למצוא עבודה!").
2. נמצא באופן מובהק 78% לעומת 22% בלבד (p<000.1 ) (אם אתה עונה על ההגדרה הזו, וותר על הרעיון של ההודעה הפרטית ;) ) כי הדוד ריקו משתייך לקהילת המנשנשים, או כמו שהוגדר בעבר: "אוהב ג'חנון ולא רק בשבת בבוקר" (ג'אגר, 2005a ).

דיון:
מכיוון שלא עושה רושם שאני הולך למצוא עבודה בזמן הקרוב, חלק זה של מאמרי יוקדש לריקו, או כפי שיקרא מעכשיו: "הדודה ריקה" (או כפי שהוגדרה בעבר: "מלצרית בסנוקר", רווח זאב (1976)).
ובכן ריקו, בזמן הקרוב אתה עלול למצוא את עצמך מהרהר בחיונתן של שערות באזורים שונים בגוף שלך, לחשוב שהדיסק "רמי וריטה - ההופעה" אינו נורא כמו שחשבת בעבר, וכי דייל זו עבודה לגיטימית לגבר בשנות ה30 לחייו. אל תדאג, מדובר בתופעות לגיטמיות וידועות. כמו כן, אתה עלול למצוא את עצמך הודף בקשות של ידידות לבוא איתן לקנות בגדים, וכן ברגע שתתחיל להזדיין עם גברים תגלה פתאום כמה נשים אתה יכול להשיג, ובאיזו קלות. עד מהרה תמצא את עצמך חורש מועדונים בתל אביב. חשוב לדעת, מחיר הכניסה הינו מוגזם מכיוון שיש רק שני טמבלים שמשלמים והם אלו שמממנים למעשה את כל חיי הלילה של הקהילה בתל אביב. כל שאר ההומואים שוכבים עם הסלקטור. כמובן שכמו כל הומו שמכבד את עצמו עליך לשכב עם הסלקטור. לאחר מכן, גש לעשות בדיקת איידס. משעול בית"ר 6, או משהו כזה. לאחר שלב התשובות, לך תהיה סלקטור! ועכשיו, אחרי שנהיית סלקטור חשוב ומצליח, אל תשכח את מי שגילה אותך!!!
דיר באלאק אני משלם כניסה !
"...ועוד לימד אותה דבר שעתיד להיות נר לרגליה - הוא נתן בליבה להאמין שאדם בא לעולם עם מספר מוגבל של זיונים, ואם אין משתמשים בכולם מטעם כלשהו, בין שטעמו שלו הוא ובין שהוא טעמו של אחר, בין מרצון ובין מאונס, הזיונים המוחמצים האלה הולכים לאיבוד לעולמים..."

מתוך "אהבה בימי כולרה", גבריאל גרסיה מארקס.

לא ליאור! אל תמות! אני אבוא איתך לאילת!

#2 כרובית

כרובית

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 551 הודעות:

פורסם 02/04/2005 - 17:23

בתור חברה של כל כך הרבה הומואים
:מתגלגל: :מתגלגל: :מתגלגל: :מתגלגל:
אתה פשוט מקסים :)

(כנראה בנות באמת נמשכות להומואים)
"בחיים, כמו בקורנפלקס, תמיד מומלץ לקרוא את ההוראות על הקופסא"(טרי פראצ'ט)

Bigamy is having one wife too many. Monogamy is the same Oscar Wilde

#3 shir

shir

happy when it rains

• רשומים+
  • 1875 הודעות:

פורסם 02/04/2005 - 17:25

:מתגלגל:

אגב, זה לא סותר את החוק של הפורום:

אין לחשוף פרטים אישיים (לרבות נטיות מיניות) של מי מהמשתתפים בפורום וכן של אנשים ואישים מחוץ לפורום.

? ;)

serenity now, insanity later

:The Positive thinking poem

Little bird in the sky
You look up and it shits in your eye
You don't mind and you don't cry
You just thank God that cows don't fly

תמונה מצורפת
*אופטימיות זהירה *סיפור קצרצר ללא שם *בעייתי *עניין של מזל *1945 *בסוף היום *החדש *מרקו פולו *אנשי הלילה *לב כפוי טובה
העקשנות משתלמת!

#4 הופך

הופך

משתמש באימונים

• רשומים
  • 63 הודעות:

פורסם 02/04/2005 - 17:50

[וכן ברגע שתתחיל להזדיין עם גברים תגלה פתאום כמה נשים אתה יכול להשיג, ובאיזו קלות.

<{POST_SNAPBACK}>

למען הצדק הפואטי וההיסטורי, ועל סמך ניסיוני עתיר השנים, עליי לציין כי בנות יחשקו גם-יחשקו בך אם הסחורה תוכיח את עצמה, אף אם לא תפגין פופיק חשוף (אח, כמה שזה כואב).

ולידידתי תפוחית -
בתור חבר של כל-כך הרבה הומואים,
כנראה שגם בנים באמת נמשכים להומואים. :P

וזהו, יותר מזה לא תצליחי להוציא ממני אף מילה , את שומעת ?!
שוב הדגדוג הזה מגיע...

שיט, ושוב הוא נעלם.

#5 כרובית

כרובית

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 551 הודעות:

פורסם 02/04/2005 - 18:01

למען הצדק הפואטי וההיסטורי, ועל סמך ניסיוני עתיר השנים, עליי לציין כי בנות יחשקו גם-יחשקו בך אם הסחורה תוכיח את עצמה, אף אם לא תפגין פופיק חשוף (אח, כמה שזה כואב).
ולידידתי תפוחית -
בתור חבר של כל-כך הרבה הומואים,
כנראה שגם בנים באמת נמשכים להומואים.  :P
וזהו, יותר מזה לא תצליחי להוציא ממני אף מילה , את שומעת ?!

<{POST_SNAPBACK}>

אתה בטוח?
אל תזלזל בכוחה של אישה <_<

#6 catch24

catch24

התפסן בשדה השאפים

• רשומים+
  • 5232 הודעות:

פורסם 02/04/2005 - 18:08

ג'אגר....... אתה שלקחת רעיון, ניצוץ, להבה קטנה והפכת אותה לאש התמיד הבוערת

מקומך בהיכל התהילה מובטח לך !!! :rainbow: :וי: :rainbow:

לצידם של פרומתיאוס, אטלס ואיקרוס (היוונים ידעו לעשות פסלים של כוסונים)
יעמוד פסל המנציח אותך לנצח נצחים - פסל של יהודה לוי.

כה לחי !!

-----------------------
בתור נציג הועד למלחמה באיידס - משעול בית"ר 1, על מצדה, איפה שהפיצוציה הצהובה

Unattended children will be given an espresso and a Texas Firefighters 2008 calendar

RACISM IS IGNUNT: Because there are so many other great reasons to hate people on an individual basis

תמונה מצורפתפורום RAINBOW - הפרוטוקולים של מתרוממי ציון תמונה מצורפת

#7 הופך

הופך

משתמש באימונים

• רשומים
  • 63 הודעות:

פורסם 02/04/2005 - 18:29

אתה בטוח?
אל תזלזל בכוחה של אישה  <_<

<{POST_SNAPBACK}>

אני ? לזלזל ?
לא !!!
תראי, עדיין לא מאוחר, ואני מוכן להמיר את דתי, אם תציעי לי הצעה שלא אוכל לסרב לה.
(אולי, בעצם, זה הזמן לעבור להודעה פרטית...).
שוב הדגדוג הזה מגיע...

שיט, ושוב הוא נעלם.

#8 Muad'Dib

Muad'Dib

SMILE- OR DIE

• רשומים+
  • 1610 הודעות:

פורסם 02/04/2005 - 20:42

אבסטרקט:
ובכן, לאחר שהגיעו ונספרו קולות החיילים, המלחים והקאובויים, אני גאה להכריז בזאת :
עצור, אתה הומו !

מבוא:
לאור מספר תגובות מפוחדות, הערות הומופוביות ופתיחת נושאים חשודים אשר גרמו להרמת גבות מטופחות בקרב חברי הקהילה (זה המקום להודות לידידי המלומד catch24), הועלה הצורך להחליף את סימן השאלה בדבר מיניותו של הדוד ריקו, בסימן קריאה.

שיטה:
סקר נפתח על ידי ג'אגר, באתר ריינבו (וובמאסטר 2003). הסקר היה פתוח לקהל הרחב ולא רק להומואים דקיקי גיזרה וחטובים. (אם אתה עונה על ההגדרה, שלח לי פרטית  ;) )

תוצאות:
1. יש לי יותר מדי זמן פנוי (או כמו ששותף שלי מגדיר את המצוקה: "ג'אגר, אתה חייב למצוא עבודה!").
2. נמצא באופן מובהק 78% לעומת 22% בלבד (p<000.1 ) (אם אתה עונה על ההגדרה הזו, וותר על הרעיון של ההודעה הפרטית  ;) ) כי הדוד ריקו משתייך לקהילת המנשנשים, או כמו שהוגדר בעבר: "אוהב ג'חנון ולא רק בשבת בבוקר" (ג'אגר, 2005a ).

דיון:
מכיוון שלא עושה רושם שאני הולך למצוא עבודה בזמן הקרוב, חלק זה של מאמרי יוקדש לריקו, או כפי שיקרא מעכשיו: "הדודה ריקה" (או כפי שהוגדרה בעבר: "מלצרית בסנוקר",  רווח זאב (1976)).
ובכן ריקו, בזמן הקרוב אתה עלול למצוא את עצמך מהרהר בחיונתן של שערות באזורים שונים בגוף שלך, לחשוב שהדיסק "רמי וריטה - ההופעה" אינו נורא כמו שחשבת בעבר, וכי דייל זו עבודה לגיטימית לגבר בשנות ה30 לחייו. אל תדאג, מדובר בתופעות לגיטמיות וידועות. כמו כן, אתה עלול למצוא את עצמך הודף בקשות של ידידות לבוא איתן לקנות בגדים, וכן ברגע שתתחיל להזדיין עם גברים תגלה פתאום כמה נשים אתה יכול להשיג, ובאיזו קלות. עד מהרה תמצא את עצמך חורש מועדונים בתל אביב. חשוב לדעת, מחיר הכניסה הינו מוגזם מכיוון שיש רק שני טמבלים שמשלמים והם אלו שמממנים למעשה את כל חיי הלילה של הקהילה בתל אביב. כל שאר ההומואים שוכבים עם הסלקטור. כמובן שכמו כל הומו שמכבד את עצמו עליך לשכב עם הסלקטור. לאחר מכן, גש לעשות בדיקת איידס. משעול בית"ר 6, או משהו כזה. לאחר שלב התשובות, לך תהיה סלקטור! ועכשיו, אחרי שנהיית סלקטור חשוב ומצליח, אל תשכח את מי שגילה אותך!!!
דיר באלאק אני משלם כניסה !

<{POST_SNAPBACK}>

סליחה?מה זה הדבר הזה? :taz:
מה זו החוסר אחריות נטולת הרסן הזו? :זועם:
איך אתה יכול לאמר דברים כאלה, זה לא עוד מישהו עובר אורח - זה ריקו - כותב ידוע ומכובד בכל הפרומים.
הוא יהיה איתנו עוד הרבה.
אני מבקש לא לעשות את זה יותר.
זו ממש חוצפה וחוסר אחריות.
מישהו עוד עלול לקחת את זה ברצינות!

מיותר לציין, שהכוונה הייתה לכתובת של הוועד למלחמה באיידס - הכתובת המדוייקת היא משעול בית"ר 1 דירה 3...
רק מסתובב פה לפעמים...

#9 rayas

rayas

מכורה.

• רשומים+
  • 1846 הודעות:

פורסם 02/04/2005 - 21:15

סליחה?מה זה  הדבר הזה? :taz:
מה זו החוסר אחריות נוטלת הרסן הזו?  :זועם:
איך אתה יכול לאמר דברים כאלה, זה לא עוד מישהו עובר אורח - זה ריקו - כותב ידוע ומכובד בכל הפרומים.
הוא יהיה איתנו עוד הרבה.
אני מבקש לא לעשות את זה יותר.
זו ממש חוצפה וחוסר אחריות.
מישהו עוד עלול לקחת את זה ברצינות!
מיותר לציין, שהכוונה הייתה לכתובת של  הוועד למלחמה באיידס - הכתובת המדוייקת היא משעול בית"ר 1 דירה 3...

<{POST_SNAPBACK}>

:מתגלגל: גדול
Posted Image

#10 rayas

rayas

מכורה.

• רשומים+
  • 1846 הודעות:

פורסם 02/04/2005 - 21:16

אני ? לזלזל ?
לא !!!
תראי, עדיין לא מאוחר, ואני מוכן להמיר את דתי, אם תציעי לי הצעה שלא אוכל לסרב לה.
(אולי, בעצם, זה הזמן לעבור להודעה פרטית...).

<{POST_SNAPBACK}>

אתה לא חייב להמיר דת,
אני חושבת ששתי הדתות האלו יכולות להתקיים בו זמנית...
Posted Image

#11 כרובית

כרובית

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 551 הודעות:

פורסם 02/04/2005 - 23:04

אתה לא חייב להמיר דת,
אני חושבת ששתי הדתות האלו יכולות להתקיים בו זמנית...

<{POST_SNAPBACK}>

:מסמיק: :מסמיק:

#12 Uncle Rico

Uncle Rico

הערס של הפורום.

• רשומים+
  • 5425 הודעות:

פורסם 02/04/2005 - 23:20

אני כבר מתחיל לתהות מה הייתם עושים בלעדיי ... :)
חשוב לקרוא:

תקציר חקר רצח רבין

האתר הרשמי לחקר רצח רבין

סקר: האם את/אתה תומכ/ת בחזרה לשליטה ישראלית בעזה

"כשמנהיגים מזלזלים בשלטון החוק ורואים בו מוצר-מדף; רוצים - משתמשים בו, לא רוצים - לא משתמשים, אל ייפלא הדבר שהתוצאה היא: איש הישר בעיניו יעשה". - בוגי יעלון.
זהו, אין יותר הערות פוליטיות.

גם כשאתה עמוק בחרא, חנוק מסירחון, קולך זועק ואין עונה, עצום עיניים, סתום את האף ותהנה מהחמימות הזמנית שעוטפת אותך.
(Uncle Rico - לוקח נשימה, מתכונן לצלילה שוב, ומקווה לצוף בחזרה.)

מי שיודע/ת לרקוד דעסה, עטרי, או/ו כל צעד תימני מסוג כלשהו, ליצור קשר במיידי בפרטי !

#13 boten

boten

הקטנייה של הפורום

• רשומים+
  • 3514 הודעות:

פורסם 03/04/2005 - 01:00

אני כבר מתחיל לתהות מה הייתם עושים בלעדיי ... :)

<{POST_SNAPBACK}>

מקבלים בתחת?...

#14 Muad'Dib

Muad'Dib

SMILE- OR DIE

• רשומים+
  • 1610 הודעות:

פורסם 03/04/2005 - 01:05

מקבלים בתחת?...

<{POST_SNAPBACK}>

סליחה, אנחנו מעדיפים את הביטוי:

עושים אהבה - בתחת
רק מסתובב פה לפעמים...

#15 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 03/04/2005 - 01:16

ג'אגר- סאחה על ההשקעה. :P

מואדיב- סחטיין על היציאה האחרונה. :lol:

שרשור קורע... :מתגלגל:
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים