מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

קליעת המשך (שם זמני)

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 צאלה

צאלה

משתמש טרי

• רשומים
  • 19 הודעות:

פורסם 20/04/2005 - 16:39

פשוט רציתי אותו במקום משלו... :מסמיק:

"היא לא הייתה ריבאונד!" חשב לעצמו כשהסתכל עליה.
"אלוהים היא כל כך יפה! איך נתתי לה ללכת??" הוא הביט בה בעיניים עצובות. יעל רק נראתה טוב יותר מאז נפרדה ממנו, ודי בצדק מבחינתה.
אבל מה יכול לעשות? בשעתו התשובה הכנה הייתה 'כן'. אז שישקר?
ברגע ניגנו לפתע 'אבטיפוס'. "אבל כמו שאמרה אחת בחוץ אתה בסדר, והעיניים, כבויות..."

מכירים את זה שנראה לפעמים, כאילו כל השירים בעולם נכתבו בדיוק לכם? כשמתחילה הזוגיות אז בעצם כל שירי האהבה הדביקים בעצם מדברים עליכם? גם כשהיה עם טלי. פתאום הכל נכתב עליהם, והשיר שלהם היה "היא לא דומה" של ארקדי דוכין.
טוב, שלהם ושל חצי משאר הזוגות במדינה. אבל הוא נכתב עליה! ושאר השירים בעצם היו הקדשה אישית מאחד לשני. שאר הזוגות בעולם השאילו לזמן קצר.
גם ג'ו קוקר חשב בדיוק עליה ועליו במיטה כשרק הם שוכבים ואין אף אחד בעולם והוא מביט לה בעיניים, ולוחש: " you are, so beautiful" ולאחר מכן "babe take of your coat".

אבל לא רק.
בעבר,בתיכון, היה מאוהב במישהי ופחד לספר לה. לפתע כוורת רמזו לו ש"היא כל כך יפה" ושימהר לפני שיאחר. אבל אכן שנה עברה והיא את הבית, עזבה.
ובכלל את רוב תקופת חייו ויחסיו עם נשים ה DOORS סיכמו בכך ש :
People are strange when you're a stranger
Faces look ugly when you're alone"

את טלי הכיר במסיבה אצל חברים משותפים, הוא בכלל לא חיפש מישהי בשלב זה, בטח לא שמה.
אבל היא רצתה לשבת ולא היה לה איפה. אז היא ישבה לידו.
למחרת בבוקר החבר'ה התעוררו מטושטשים וחשבו שהם הוזים עדיין כשראו אותם מחובקים בין הסדינים. והוא? הוא היה בטוח שמצא את אהבת חייו אלה היו 9 וחצי חודשים של שכרון חושים.
הם היו מאושרים ביחד, דיברו בקול על חתונה, והוא היה מאושר מכך שהיא ידעה את הטראומות בעברו וידעה להסתדר איתם. אף אחד לא הכיר ולא יכיר אותו כמו טלי... או כך לפחות חשב...
ואז צצו EVANESCENCE עם MY IMMORTAL שהסבירו לו למה היא עוזבת אותו...
למחרת בבוקר קם לאסוף את השברים, שם רדיו ומתוך גלי האתר שמע את LED ZEPPELIN שרים לו: " babe I'm gonna leave you… .

ואז? אז הגיעה יעל.
הוא פעם היה דלוק על יעל, ידידתו הטובה, אבל לא חשב שיהיה מצב, הרי אומרים שהדרך הטובה ביותר והמהירה ביותר, להרוס ידידות היא דרך סקס. (השיר מ'מציאות נושכת' הסביר זאת טוב)
אבל היה ביניהם מתח מיני מורגש על ידי שני הצדדים, והוא פחד להישאר לבד. הוא גם פחד להגיד לא.
הוא בכלל פחד לדבר ופתאום DEPECHE MODE נשמעו לו נורא הגיוניים כששרו:
Words like violence"
Break the silence
Come crashing in
Into my little world
Painful to me
Pierce right through me
Can't you understand
Oh my little girl "
אז למה צריך לדבר? וגם גו'ני שועלי הסביר לה היטב: "אל תחפשי משמעויות בשמים! בלילה כזה – אני שלך!!" והיה להם טוב. אולי יותר מדי טוב.
הוא פחד לתת לה להתקרב, ככה יחסים קלילים. לכל אחד מהם היה את השדים שלו והוא גם ככה רק נכווה כשנקשר מדי, אז למה זה טוב?
אבל, ואו איזה אבל... כשהתחילו קשיים הוא נבהל, וחזר למקום היחיד שחשב שייתן לו מפלט: טלי
מסתבר שגם היא ראתה ששאר השוק במיתון, וזכרה שישנם אי אלו רגשות חבויים...
הם התחילו לדבר כל יום וכל לילה והיא עזרה לו לגרש את השדים... עזרה יותר מדי טוב...
יעל התחילה לחשוד כשיותר מפעם אחת ב2 בלילה הפל' צלצל והיא ידעה שזאת טלי.
ידעה והבליגה.
לאחר מספר שבועות החליטה להטיל את הפצצה: "אתה עדיין אוהב אותה?" הוא חייך.
הוא לא ידע למה הוא מחייך, מהקלה? מבושה? "למה לעזאזל אני מחייך??"
הוא לא יכול היה לשקר לה ואמר לה את התשובה הכי כנה והכי אידיוטית: "כן... נראה לי"
היא התחילה לבכות, הוא ניסה לנחם, אבל כל פעם שניסה לעודד אותה זה רק החמיר.
היא התרגזה עליו ובצדק בעצם. "הרי הוא לא סמך עליה, הוא לא נתן לה להתקרב, הוא לא אהב אותה הוא לא... רגע! מה זה? היו רגשות כן, אבל לא אהב?? בגד??" אני בגדתי?? אני מעולם לא שיקרתי!! טוב, הסתרתי קצת אמת, אבל אם ג'ניפר אניסטון סלחה לבראד פיט על סקס טלפוני עם אנג'לינה ג'ולי, אז למה לי אי אפשר לסלוח? מה בסך הכל עשיתי??" 'איפה הילד' עודדו אותו:

"פתאום נפתחת דלת לעולם אחר
מעלי מופיע מלאך קטן שומר
לוחש לי סוד אז בוא נרקוד שמחה וצהלה
להיות לבד בעצם זה לא כל כך נורא
"
אבל גם הם שרו בסוף: "בואי איתי..."
בוגדים...

ובדיוק כשנרגעו הרוחות והוא היה בטוח שהכל כבר מאחוריו זה קרה:
הם נפגשו במסיבה אצל חברים ואלוהים היא נראית כל כך טוב! ופתאום הוא נבהל! הוא התחיל להרגיש שבעצם ישנם היכן שהוא רגשות חבויים!! "עכשיו אתם צצים??? נפלא!! עכשיו הלב שלי נזכר להתאהב בXית..." והיא נראית נפלא, והיא הריחה נפלא כתמיד, אוי הריח הזה היה ממסטל אותו בלילה, ועכשיו זה כבר לא שלו... הוא כל כך רצה לחבק אותה וכבר אי אפשר, כל כך רצה להגיד לה שהוא מצטער שהוא ינסה שישקיע שהוא... אבל היא כבר במקום אחר, והיא כבר לא תסלח לו לעולם.
והחור בלב כל כך כואב... הוא היה מנשק אותה ומחבק אותה לנצח אבל כבר היא אפשר...
:היא בהחלט לא הייתה ריבאונד, איך היא הגיעה למסקנה שהיא הייתה ריבאונד?? אולי אם לנצל את עולם המושגים מהכדורסל, איזה TIP IN או מקסימום קליעת המשך..."אבל הכדור כבר אצל השופט וכבר הבאזר נשמע בצורה מהדהדת ברחבי האולם, ולא, אין מצב לגומלין.
הפסדנו את הגביע הכי חשוב שיכלנו לרצות, רק שמתברר רק בדיעבד, כמה חשובה העונה הזאת הייתה...
המסיבה נגמרה, והוא היה מרחף, מהורהר. כבר נאמר אבטיפוס לא? הוא חייך וכלפי חוץ היה בסדר,
והעיניים? כבויות... אבל הוא הצליח להסתיר את זה מרובם.
"מנכוליה אהובתי" ליוותה אותו מהמסיבה בדרך הביתה, וכשהגיע הביתה פתח גלגל"צ, ומתוך הרדיו בקע קולו של דניאל סלומון:
"אז אצלי הכל בסדר
עד שאני נשבר
וכלום ממני לא נשאר
מדמם על הרצפה
מרסיסים של אהבה"
"שמות המקומות האנשים והאירועים שונו על מנת להגן על פרטיותם"

" שאלתי האם יתכן, אותה אתה רוצה ואיתי תתחתן"

"אהבה הינה דבר כה מטופש!
היא אינה שימושית כהגיון, מפני שאינה מוכיחה דבר
היא מנבאת דברים, שאינם עומדים לקרות
וגורמת לך להאמין בדברים שאינם נכונים."
אוסקר ווילד

#2 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 20/04/2005 - 23:35

אז לרשום עוד הפעם שנורא אהבתי את זה?... :lol:
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים